Nişan Gelin kiz görmeye ne SIKLIKTA gidilir?

Nişan Adetleri, Nişan Bohçası, Nişan Tepsisi
Beni Kimse Görmeye Gelmedi..
Tabi Bizim Durumlar Farklı İş Açısından Ama..
Kusura Bakmayın Bana Saçma Geliyor..
Sanki Bunlar Eski Adetmiş Gibi Geliyor..
Ellerinde Hediye Gelcekler ''Kızımız Nasılmış'':KK50:
Hiç Gelemem Böyle Şeylere..
Bende Kimseyi Görmeye Gitmedim..
Bayram da Sadece :KK61:
Cnm haklisin da kimse istemez ama onlr yapmiosa bisey yokk ama sen yapmiosan tantanaaa arkdsimiz bnce bundan sikayetcii

Cnm haklisin da kimse istemez ama onlr yapmiosa bisey yokk ama sen yapmiosan tantanaaa arkdsimiz bnce bundan sikayetcii

Olabilir Farklı Bir Bakış Açısı Haklısın..
Ben Böyle Düşünmedim..

Bizlere Daha Sık Gelindiğini Düşünüyor..
Hiç Öyle Düşünmesin..
Bize de Kimse Gelmedi.. :KK53:

Aynı performansı evlendikten sonra da bekliyorum de:KK9:

:KK1::KK1::KK1: Sanırım aynı performansı gösterecekte kendisi.Benim kayınbabam vefat etmiş sadece kayınvalide var onunda karakteri sanırım kendi kızının evine bile gitmiyor her hafta kızı geliyor:KK53::KK53::KK53: Çokta şikayetçi değilim açıkcası bu durumdan.Sende kayınbabana kalbini kırmadan gelmek istediğini ama fırsat olmadığını hazırlıklarla uğraştığını söyle.Çalışıyorsan işi bahane et...

ben zaten hediye falan pesinde deiglim, bize gelirken zaten hediye getirmiyorlar ben onmlara gidince veriyorlar bazen! Benim icin önemli olan manevi yönü bu olayin. Sevgi sefkat. Yoksa banane hediyelerinden vs. benim herseyim var cok sükür eksigimde yok dediginiz gibi ama herkes ektigini bicer. Onlar gelmiyorsa bende gitmem!

araniz cokmu uzak yoksa yakin oldugu halde bu kadr azmi geldiler?

Araçla yarım saat kırkbeş dakika..

Ayrıca gelin kızı görmeye gitmek tabirini bizimkilere kullansam ayıp ayıp derler onlar senin büyüğün sen gidiceksin tabii ki ! :KK1: Annem söyler hemde bunu..

Bende 2 yillik iliskim sonucunda 3 ay once nisanlandim.Nisanlimin ailesi tanisma soz bohca merasimleri disinda bi kezde bizimkiler memlekete gidecekleri zaman gelmisti bizde bir kez tanismaya birkezde onlar memlekete gideceği zaman yolcu etmeye gitmistik.Eltim doğum yapti kaynim ameliyat oldu hastanede ziyaretlerine gittik.Simdi onlat memleketeler beni en az haftada 1 kez ararlar ailemlede ayda bir kez konusurlar.Cok sukur hic sogukluk girmedi rabbim boyle devam ettirsin sansliyim sanirim.

X