Saç Dökülmesi, Yıpranmış, Kırılmış Saçlar Saça keratin yüklemesi yaptıran var mı ?

Yıpranmış Kırılmış Saçlar, Saç Dökülmesi ve Çözümleri
Tabi keratin bakımı da saçların hasar durumuna göre bir kaç seans yapmak gerekir. Ancak zamanla saçlar toparlar ve sağlıklı görünüm alırlar. Tıpkı duvar boyası gibi, kat attıkça alttaki kötü görünümü kapatır.

ben doğal keratın aldım. şampuanıma karıştırıyorum. memnunum da.
Doğal keratin dediniz.. Nereden aldınız, kaç para ve hangi marka ve nasıl birşey lütfen biraz bilgi rica ederim. İlk sizden duyuyorum doğal keratin kelimesini.?

Keratinden memnun olanlar hep yapildigi andan bahsetmis zaman gecince nasil oluyor? Ya da aylik yaptirmak/tekrar atmek gerekiyor mu
Güzel bir soru bu.. Eğer yapılan keratin bakım kimyasal ise geçicidir ve daha sonra daha da zarar olabilir. Ancak natural bir uygulama ise kalıcı olur. bu konu hakkında keratinbotox ve keratinbakim adlı bir sıtede okumuştum, keratinler saça doğal olarak yerleşiyor ve orada kaynak yaparak kemiksi bir halde saçı onarıyor.
Süre ve sayıya gelince, bu size ve saça bağlı. Saç toparlayana kadar bir kaç seans uygulanır. Saç toparlayınca tekrar yuklemeye gerek kalmaz. İster haftada bir ister ayda bir olabiliyor. netice alındıktan sonra da saçınız işlem görmeden önce veya sonra keratin takviyesi görürse iyi olur.

ben bikac ay önce keratin yüklemesi yaptirdim saclarima, saclarim cok Parlak oldu, taranmasi kolaylasti,
en önemliside Ombre oldugu halde uclarda kirik cok az aradan 5 ay gecmesine ragmen...bir ay sonra tekrar yaptiracagim.
cok Cabuk olan bisey, ilac sürülüp düzlestirici gibi bir aletle düzlüyo ama o alet yüklemeyi yapiyo asil,
ve saclar daha güzel fön tutuyo.... ben cok memnun kaldim....

Bursa da keratin yüklemesi için güvenebileceğim iyi bir kuaför var mı?

Siyah ve uzun saçlarım vardı, açma işlemi ile bakır kahve gibi bir renge boyattım. saçlarım yandı,koptu,4 ay oldu,hala dökülüyor. kel kalacağım diye korkuyorum. bir sürü bakım yaptım. yağ maskeleri,bal maskesi,serumlar,paraben içermeyen şampuanlar v.s. hiçbir fayda görmedim. saçlarım uzundu ama koparak döküldüğü için kısaldı.o yüzden kestirmek istemiyorum. keratin yüklemesi saçıma fayda eder mi? Ankarada bildiğiniz yerler var mı?

Siyah ve uzun saçlarım vardı, açma işlemi ile bakır kahve gibi bir renge boyattım. saçlarım yandı,koptu,4 ay oldu,hala dökülüyor. kel kalacağım diye korkuyorum. bir sürü bakım yaptım. yağ maskeleri,bal maskesi,serumlar,paraben içermeyen şampuanlar v.s. hiçbir fayda görmedim. saçlarım uzundu ama koparak döküldüğü için kısaldı.o yüzden kestirmek istemiyorum. keratin yüklemesi saçıma fayda eder mi? Ankarada bildiğiniz yerler var mı?
Sakın saçınızı kesmeyin derim. Bence evde benim kendim yaptığım gibi yapabilirseniz, saçınızı kesmeden kurtarabilirsinz. Ben Katkısız Keratin yükledim. Hasarlı saçlarımı resmen tedavi etti. Hem hızlı uzaması için de Yine Katkısız keratin Dip Bakım Yağı var onu kullandığımdan beri saçlarım gürleşti canlandı ve artık normal uzama hızına kavuştu...

Sakın saçınızı kesmeyin derim. Bence evde benim kendim yaptığım gibi yapabilirseniz, saçınızı kesmeden kurtarabilirsinz. Ben Katkısız Keratin yükledim. Hasarlı saçlarımı resmen tedavi etti. Hem hızlı uzaması için de Yine Katkısız keratin Dip Bakım Yağı var onu kullandığımdan beri saçlarım gürleşti canlandı ve artık normal uzama hızına kavuştu...
Tesekkur ederim bilgi icon. Katkisiz keratin nereden temin edebilirim yardimci olabilir misin?

Tesekkur ederim bilgi icon. Katkisiz keratin nereden temin edebilirim yardimci olabilir misin?
Canım ben sürekli aynı yerden alıyorum yanan saçlarımı kurtardım ve yıpranmış saçlarım için de bana çok iyi geldiği için başka yer de araştırmıyorum çünkü kafam rahat, bütün ürünleri de doğal olduğu için aynı siiteden almak hoşuma gidiyor. Zaten bir şampuanı var tam bir harika, hem bitkisel hem yumuşacık sert saçlara bire bir. keratinbakim nokta com siitesi emin olmak için de Liquid Keratin markası çıkarsa doğru yerdesin demektir. Bir aksilik olursa bana buradan yazarsın.

Arkada k ar yorumlarinizi okudum aklım karıştı saclarim boyalı cok kötü durumdalar çıtır çıtır oldular cok kuru oldular keratin yukletsemmi sizce crkmekoyde bildiğiniz veya yaptırıyorlar memnun kaan varmi acba as aranızda lu tt fen okuya n yorumlarını onaylanırsa com sevinirim

Canım ben sürekli aynı yerden alıyorum yanan saçlarımı kurtardım ve yıpranmış saçlarım için de bana çok iyi geldiği için başka yer de araştırmıyorum çünkü kafam rahat, bütün ürünleri de doğal olduğu için aynı siiteden almak hoşuma gidiyor. Zaten bir şampuanı var tam bir harika, hem bitkisel hem yumuşacık sert saçlara bire bir. keratinbakim nokta com siitesi emin olmak için de Liquid Keratin markası çıkarsa doğru yerdesin demektir. Bir aksilik olursa bana buradan yazarsın.
Mrblar katkisiz keratin i evdemi yapıyorsunuz biraz daha açık bilgilendirirmisini z tsk

Adini tam yazarı s in u z anlayamadım ama tsk

Arkadaşlar, hepiniz yanan ya da yıpranan saçlarınızdan muzdarip olmuşsunuz. Ancak keratin bakım konusunda çözümde karmaşık bilgiler var. Bunun sebebi de hiç kimse kullanılan keratin ürünlerinin içinde ne olduğuna ve de formülüne hiç bakmıyor, baksa da pek anlamıyor. Keratin bakım dedikleri ürünlerin çoğu sentetik asıllı ürünler. Zaten içindekilerde DIMETHICONE yazısı varsa bu silikonların babası sayılır. Yoksa da sonu ......CONE ile biten her kelime slikon demektir.. Mutlaka bir silikon maddesi var demektir. Bu bakımdan keratin bakımdan fayda gören olsa da sentetik bir kaplama olduğu için yıkandığında zamanla etkisi de gidiyor. Dolayısıyla gerçek tabii keratin uygulaması yapmak mümkünse en güzeli olur. Onun için de ben LIQUID KERATIN diye birşey duydum ve kullandım. Çok memnun kaldım. Zaten Natural bir keratin yüklemesi. Hiç bir kimyasal ve sentetik içermeyen en güzel en doğal keratin bakımı diyebiliriz. Sadece ilk bir iki gün hafif bir sertlik veriyor sonra o da yavaş yavaş normal haline dönüyor. Bu uygulamaya KERATINBOTOX da deniliyor.

Fakat şu brezilya fönü ve keratin bakımı bir karmaşa oluşturuyor ki, ben de işin içinden çıkamadım. Brezilya fönü, adı üzerinde fönden ibaret düzleştirici bir ürün. Bakımla ilgisi yok. Ama maalesef az bir miktar keratin katarak keratinin adını kötüye çıkarıyorlar. Yapılan işlem ya bakımdır ya düzleştirmedir. İkisi birden yapılması çok anlamsız.
Merhaba acaba ürünü evde mi uyguladın? Uygulaması kolay mı? Nerden aldın ve ne kadar? Yardımcı olursan sevinirim :)

ben kuaförde yaptırttım saçlarım oryal mağduru olmuştu. lastik gibiydi yaptır düzelir dediler bende hemen herşeye atlicam ya gittim yaptırdım . 500 lira verdim boya ve kesimde içinde . keratin 400 dü ama kampanya vardı. 200 e düşmüştü bana pigmentasyon , renk açma , boya ve kesim de yapıldı o an için güzeldi ama 2 ay sonrası berbat saçımın arkası püsür oluyo açana kadar beni mahfediyo biyer var arkada sertlikten tutulmuyor.ilk zaman iyi ama sonrası yine aynı yine aynı kesilmesinden başka çare yok gibi ama kıymicam saçlarıma napim varsın keçe gibi olsun bıktım oğlan çocuğu gibi dolaşmaktan ben de salınmak istiyorum saçlarımla .yaş gidiyo bari şimdi tadını çıkarayım napim kremdi köpüktü idare edicem artık yapılcak bişey yok. bu arada keratin yüklemesi sonrası kafada bi ağırlık oluyor sonra saç derini kaşımaya başlayınca tuhaf bişey dökülüyo saçından benim yastık baya bi toz oluyodu . tavsiyeye gelince yaptırın da demem yaptırmayın da demem lastik gibi kopmalar artık yok ama bu seferde dediğim gibi sert ve keçe gibi oldu sanırım geçici çözüm bunlar şşuan sadece şampuanla yıkamam yeterli olmuyor her yıkamada mecbur krem veya maske de kullanmam gerekiyor . izlenimlerim bunlar .

arkadaşlar 2 hafta önce saçlarım açıcıdan yandı ve malesef kestirmek zorunda kaldım hala saçlarımda yanıklar ve lastik gibi olmalar mevcut ve saçlarımı yakan kuaföre gittim ortalığı birbirne kattım ve bana bedelsiz saça keratin yüklemesi yapacaklarını söylediler. brezilya fönü mü dedim hayır işlem aynı ama saçları düzleştiren bir işlem değil sadece saça keratin yüklicez ve saçların sağlıklı olacak dediler. aranızda kullanan var mı arkadaşlar çok mağdur durumdayım daha fazla saçlarımı kestirmek istemiyorum :2:

evet saçları onarmak için keratin kullanıyorlar. düzleştirme işleminin yapıldığı keratini inceltip uyguladıklarında keratin BAKIMI yapmış oluyorlar.

Merhaba;

Bende keratin yüklemesini kendim evde yaptım. Lore keratin kullandım saçlarımda kopma vardı kopma tamamen gitti ama saçlarım biraz sertleşti sertleşme hariç her şey çok güzel saçlarım biranda sağlam bir yapıya büründü. Lore keratin firmasını aradığımda bana keratin bir tür proteindir ve saçları güçlendirir bu nedenle sertlik oluşur saç maskesi ile yumuşatabileceğimi söylediler bir kaç gün sonra yine lore keratin'den bir saç maskesi sipariş etmeyi düşünüyorum ayrıntıları yeniden yazarım.

Ben evde yapıyorum patentli keratin kullanıyorum diğerlerinde kimyasal varmış o yüzden kullanmıyorum bakım yapmak için patentli keratini kullanıyorum uzun zamandır.

X