Saç Dökülmesi, Yıpranmış, Kırılmış Saçlar Saça keratin yüklemesi yaptıran var mı ?

Yıpranmış Kırılmış Saçlar, Saç Dökülmesi ve Çözümleri

lavinya91

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
20 Mayıs 2011
40
0
arkadaşlar 2 hafta önce saçlarım açıcıdan yandı ve malesef kestirmek zorunda kaldım hala saçlarımda yanıklar ve lastik gibi olmalar mevcut ve saçlarımı yakan kuaföre gittim ortalığı birbirne kattım ve bana bedelsiz saça keratin yüklemesi yapacaklarını söylediler. brezilya fönü mü dedim hayır işlem aynı ama saçları düzleştiren bir işlem değil sadece saça keratin yüklicez ve saçların sağlıklı olacak dediler. aranızda kullanan var mı arkadaşlar çok mağdur durumdayım daha fazla saçlarımı kestirmek istemiyorum :2:

Merhaba;

Ben 2 gün önce saçıma keratin yüklemesi yaptırdım, saçlarım aynı gün içerisinde 2 defa açma işlemine maruz kaldı. Bukle bukle olan güzel saçlarım, açılma işleminden sonra bir kutu pişmaniye görünümü aldığından dolayı daha iyi bir kuaföre gitme gereksinimi duydum. Madur olduğum durumu anlattım ve bana keratin yüklemesi yapacaklarını söylediler. Hangi marka kullanacaklarını sordum, Matrix dediler. Saçlarım 1 kat boyandı ve üzerine keratin yüklemesi + fön çekildi. Fönden sonra biraz kuruluk olsada, bugün yıkadığım saçlarım gayet güzel gözüküyordu. Bende başka yükleme yapan arkadaşlar varsa bilgi edinmek isterim.

İyi akşamlar.​

bende ankarada yaptırdım.global keratinin 1 numarasını kullandılar.önce iki kere şampuan yaptılar.sonra ürünü tüm saçıma sürüp 30 dakika beklettiler.10 dakikada sıcak makinanın altında beklettiler.tekrar yıkamadan kuruttular.çok memnun kaldım.saçlarım çok parlak ve canlı duruyor.zaten rengide siyahtı.

arkadaşlar 2 hafta önce saçlarım açıcıdan yandı ve malesef kestirmek zorunda kaldım hala saçlarımda yanıklar ve lastik gibi olmalar mevcut ve saçlarımı yakan kuaföre gittim ortalığı birbirne kattım ve bana bedelsiz saça keratin yüklemesi yapacaklarını söylediler. brezilya fönü mü dedim hayır işlem aynı ama saçları düzleştiren bir işlem değil sadece saça keratin yüklicez ve saçların sağlıklı olacak dediler. aranızda kullanan var mı arkadaşlar çok mağdur durumdayım daha fazla saçlarımı kestirmek istemiyorum :2:

lavinya91 merhaba
seni cok iyi anliyorum benimde 2 ay once röfleden saclarim yandi belimdeki saclari omuzlarima kadar kestirdim yandiktan bi hafta sonra baska bi kuaforde caresizlikten keratin bakimi yaptirdim cunku ancak o sekilde kurtulacagini soylediler,Keratin bakimi ve brezilya fonu ayni seyler keratinde sadece islemden sonra duzlestirici vs kullanarak saclari duzlestirmiyorlar.Banyoda lastik gibi elime gelip kopan saclarim keratinden sonra kopmamaya basladi fakat elledıgımde keratınden dolayı boyle yagli bisey oldu degisik bi tabaka var gibiydi sac tellerimde sonra arastirdim kuaforlerin yanan saclari gecici duzeltmek icin yaptiklari biseymis keratin.Kansorejen iceren formaldehit oldugunu okudum Amerika ve Kanadada yasaklanmis bu urunler,bunlari ögrenince üzüntüm ikiye katlandi,hatta orjinal olan keratınler cok pahaliymis o yuzden bir cogu kacak getiriliyormus.Bu madde plastık gibi saci sariyor hava almasini engelliyor ama kuaforlerin oldukca işine geliyor bunu yapmak cunku sac yanıklarını kamufle edıyor.Bana kuafor ayda 1 yaptirmami ancak öle duzelecigini soylemisti ama ben arastirdiktan sonra birdaha yaptirmadim..Seni cok iyi anliyorum belime kadar saglikli kahverengi saclarim vardi en son gecen haftalarda yeniden küt kestirmek zorunda kaldim cunku yandiktan sonra saclarim eskisine gore daha cok dökülmeye basladi keratininde etkisi gecti sanirim yandıgı zamankı gibi cok inceldi sac tellerim suanda.Hala cok üzülüyorum.Ben kimyasal hıcbırsey kullanmıyorum artık cunku dermatologa gittim doktorda oyle soyledi.Gercekten tek cozumu kestirmek..Sen bilirsin canim seni bilgilendirmek istedim,yaptirip yaptirmamak sana kalmis..

Ben brezilya fönü yaptırarak saçlarımı kurtarmıştım.Şimdide 1 saatte dümdüz yapan fixnano keratin plusı araştırıyorum.

bende ankarada yaptırdım.global keratinin 1 numarasını kullandılar.önce iki kere şampuan yaptılar.sonra ürünü tüm saçıma sürüp 30 dakika beklettiler.10 dakikada sıcak makinanın altında beklettiler.tekrar yıkamadan kuruttular.çok memnun kaldım.saçlarım çok parlak ve canlı duruyor.zaten rengide siyahtı.

selam bende keratin yüklemesi yaptırmak istiyorum fakat ankaraya yeni taşındıgım icin henuz hic bir yer bilmiyorum bu gittiginiz yer konusunda bana yardımcı olursanız sevinirim.. yeni üye oldugum icin özelden msj atamıyorum sizden msj bekliycem..bende cok acil yaptırmak istiyorum

bende keratin yüklemesi yaptırmıştım röfleden hemen sonra.memnun kaldım bence yaptırmanda yarar var

selam bende keratin yüklemesi yaptırmak istiyorum fakat ankaraya yeni taşındıgım icin henuz hic bir yer bilmiyorum bu gittiginiz yer konusunda bana yardımcı olursanız sevinirim.. yeni üye oldugum icin özelden msj atamıyorum sizden msj bekliycem..bende cok acil yaptırmak istiyorum

balgatta kuaför osmana yaptırdım.saçlarım kısa.50 liraya yaptılar.global keratin kullandılar.global keratinide kadınlar kulübü sayesinde bir üyeden öğrendim.çok sağolsun. fFDA onaylı güvenilir ürün.kokusuda çikolataya benziyor.buna dikkat edin.beyaz uzun bir kabı var.kuförün telefonu 2870939.

Son düzenleme:
Ben de yaptırdım çok yumuşak ve parlak oluyor yıkan kurut ve çık :)sadece 3 gün yıkanma dedikleri için olsa gerek ilk bir hafta saçım çok döküldü.

arkadaşlar kuaförümle brezilya fönü hakkında konuştum. yapmasını istemiştim. ama o bana yapmıyacağını söyledi. nedenini sorduğumda kanserojen madde içerdiğini söyledi. istesem yaparım 650 tl lik işlem ama yapmıorum. vicdanım el vermez dedi. o yüzden yaptırmadım bende. ama keratin yüklettirmek aynı şekilde midir onu bilmiyorum.

balgatta kuaför osmana yaptırdım.saçlarım kısa.50 liraya yaptılar.global keratin kullandılar.global keratinide kadınlar kulübü sayesinde bir üyeden öğrendim.çok sağolsun. fFDA onaylı güvenilir ürün.kokusuda çikolataya benziyor.buna dikkat edin.beyaz uzun bir kabı var.kuförün telefonu 2870939.

canım saç dökülmesi gibi bir sorun olmadı değil mi sonrası? Bir de işlemi kim yaptı sana ben de gidip aynı kişiye yaptırayım herkes iyi yapamıyor çünkü..

istanbulda yaptıran var mı acaba? nerde ve ne kadara? benimde açtırmaktan yandı ve tekrar açtırmak için toparlamasını bekliorum.

istanbulda yaptıran var mı acaba? nerde ve ne kadara? benimde açtırmaktan yandı ve tekrar açtırmak için toparlamasını bekliorum.

ben kağıthane gültepe de yeni yaptırdım.200 tl ye.global in ürünü kullandılar.şimdilik çok memnun kaldım..saçlarım permadan sebep yanmıştı ama şimdi canlı ve güzel görünüyor :)
gültepe de
yasemin kuaför diye bi yer.çok da ilgililer..tavsiye ederimmm:KK34::KK34::KK34:

balgat nerde arkdsm bende yptrmk ıstıyrm

kızlar benim saçlarımda röfleden çok cansızlaştı. çok güzelde uzadığı için kestirmek istemiyorum. izmirde bildiğiniz güvenilir bir yer var mı...

arkadaslar bu keratin yüklemesini cok sık yaptırırsam acaba sac tellerim kalınlaşır mı sacın üstünde keratin oluyor ya

X