Aşılama Aşılama Oldum Sonuç Bekliyorum Diyenler Buyrun

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz
merhaba arkadasım. bende dün aşılama oldum. sonucu beraber beklıycez sanırım :) Rabbim hayırlısıyla saglıkla ve sagklı bebek dunyaya getırmeyı nasıb etsin, tüm isteyenlerede bizede. amiiin...

Son düzenleme:
merhaba arkadasım. bende dün aşılama oldum. sonucu beraber beklıycez sanırım :) Rabbim hayırlısıyla saglıkla ve sagklı bebek dunyaya getırmeyı nasıb etsin, tüm isteyenlerede bizede. amiiin...
NE GÜZEL İKİMİZDE POZİTİFİ GÖRÜRÜZ İNŞALLAH...GÜZEL DİLEKLERİN İÇİN AMİN..:emir_bebek:

NE GÜZEL İKİMİZDE POZİTİFİ GÖRÜRÜZ İNŞALLAH...GÜZEL DİLEKLERİN İÇİN AMİN..:emir_bebek:

inşallah pozitifi görürüz. sankı bu ay sabrımın son takatindeyim. olmasa cok uzulucem.
allah bıze sabır versın. kaç gün sonra test yaptıracaksın canım?

:KK20:vallahi bende aklıma getirmemeye çalışıyorum:KK5:bana kalsa hemen yapıcam test ama:94:tabiki şimdi anlaşılamaz...10 gün sonra kanda baktırmayı düşünüyorum....çünkü beta hcg ilk kana geçiyor..ama ne bileyim kendimizi şartlandırmayalım genede...hayırlıysa olsun inşallah...sen şuan ilaç kullanıyormusun?ben günde 2 defa progestron ve vajinal jel kullanıyorum...

bende progestan kullanıyorum gunde 2 tane. baska bısey kullanmıyorum. jel ne ıcın kullanılıyorkı ?

bende bugün yaptırdım kıızlarrrrrrrrr ama benimki spontan aşılama yani kendi gelişen yumurtama oldu bakalım hayırlısı inşallah bebişlerimzi kucağımıza almak nasip olsunnnnn inşallah..bu arada progesteronu vajinal mi kullanıyorsunuz ben bugün hemen başlıyayım mı kullanmaya ?

bende bugün yaptırdım kıızlarrrrrrrrr ama benimki spontan aşılama yani kendi gelişen yumurtama oldu bakalım hayırlısı inşallah bebişlerimzi kucağımıza almak nasip olsunnnnn inşallah..bu arada progesteronu vajinal mi kullanıyorsunuz ben bugün hemen başlıyayım mı kullanmaya ?
inşallah:emir_bebek::KK49:...ben aşılamadan bir gün sonra kullanmaya başladım...doktorum öyle söyledi.:89:

canım hayırlı olsun inşallah. bu ay hepımızden hayırlı haberler beklıyorum.
progestan 16. gun baslanıyor canım.

28 Mayıs cumartesi günü ll.aşılamam yapıldı.

Bugün kontrolüm vardı.

Yarın 6 gün,günde 2 Progestan'a başlıyorum.

Test günüm 15 Haziran.

Herkes için hayırlısı olur inşallah.

liman kardeş anne olmak ne zormuş:KK43:evlendiğimde ilk ay hamile kaldım...ilaç kullandığım için aldırmak zorunda kaldım...sonrada kist oluşmuş..1 senedir bebek istiyoruz...1 ay önce ameliyat oldum şimdi bütün hormonlarım normale döndü...umarım :KK49:olmuşuzdur..:KK22:

ne güzel heyecanlar bunlarrr
:nazar::nazar::nazar::nazar::nazar:
bende başından bi aşılama geçmiş biri olarak yazayım dedim..
2 ay önce yaptırdıgmz aşılama tutmadı maalesef...
şimdi tekrar yaptırmayı düşünüorum bu ayki adetimi bekliyorum...
rabbimden dileğim hepimizin yüzü tez zamanda güler inşallahhh

amin arkadaşım inşallah:KK3:hepimiz meleklerimize kavuşuruz inşallah:KK16:

liman kardeş anne olmak ne zormuş:KK43:evlendiğimde ilk ay hamile kaldım...ilaç kullandığım için aldırmak zorunda kaldım...sonrada kist oluşmuş..1 senedir bebek istiyoruz...1 ay önce ameliyat oldum şimdi bütün hormonlarım normale döndü...umarım :KK49:olmuşuzdur..:KK22:

daha basından bu kadar zor geldıyse sonra ne yapıcaz bakalım :KK66:
ben 4 yıllık evlıyım. 3 yıldır bu anı beklıyoruz. sebebsiz infertilite olması daha cok zorluyor insanı. hiç birşey yok ama olmuyor. acaba neden kaynaklanıyor neyı yanlış yapıyorum dıye sureklı sorguluyorum.
bu ay cokmu yoruldum. yedıklerımdenmı yemedıklerımdenmı hep sorular işte.
aslında tek sebebi, nasıb değilmiş. yazılmamış kadere ama, insanız işte unutuyoruz bazen.

canım hepımizınde olur inşallah. rabbim o güzel annelik duygusunu en kısa zamanda isteyenlerede bizede yaşatsın inşallah. benımde 2. asılamam. ocak ayındada olmuştum tutumadı. bakalım sımdı sonuc ne olcak. TOPLANGELDE benim gibi çok sabırsız. burada zaman geçiriyoruz işte.
ben 8. gun yaptırmayı cok ıstıyorum. memlekete gıdıcem. hem kendıme hem bekleyenlere mujdelı haber vermek ıstıyorum artık. cumartesı gunu yaptırıcam ınsallah. adetımı bekleyemıycem. eger asılama tuttu ise 7 gun ıcınde bellı oluyor zaten. ondan sonraki çalışmalar için adetimi beklerim artık :KK1:

X