Düğün Yapacaklar için Set Fiyatları

Aysoho

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Sahte Profil
Kayıtlı Üye
31 Temmuz 2010
208
8
Malum yaz sezonu geliyor. Evlenenlere 1 çeyrek takmak bile zorlaşacak gibi. Set met alacaklar ise yandı gibi : )

Haberi yazayım ben size : )

14 Ayar Takı Seti Fiyatları
14 Ayar daha çok tercih edilmektedir. 22 ayara göre daha sert olması sağlamlık açısından daha kullanışlıdır. 17 gram civarından başlamaktadır. Fiyat olarakta en uygun olanıdır. 17 Gramlık bir takı setinin fiyatı 1200 1300 1400 lira civarındadır. Marka, model ve işçiliğe göre ufak fiyat farklılıkları olur. 17 gramlık bu setler press olarak tabir edilen taşsız fakat taşlıymış gibi görünen modellerdir. Taşlı modeller ise birazdaha ağırdır. Örneğin 30 gramlık taşlı takı setlerinin fiyatı 2200 – 2400 civarında yine model, marka ve işçiliğe göre değişkenlik gösterebilir.
22 Ayar Takı Setleri
22 Ayar setler biraz daha ağırdır. Daha yüksek fiyata alınır ve daha yüksek fiyata satılır. En uygun olarak 30 gram civarında 22 ayar press olarak tabir edilen setlerin fiyatı ortalama 2900-3000 lira civarındadır.
Trabzon Hasır Set Fiyatları
22 Ayar olarak Hasır setlerde oldukça dikkat çekmekte. Hasır setler gram olarak diğer setlere oranla daha ağır ve daha pahalıdır. 80 Gram civarında Trabzon Setini 7200 TL civarında alabilirsiniz. Veya 120 gramlık Trabzon seti ortalama olarak 11000 TL civarındadır.

Kaynak: Takı Seti Fiyatları

altın çok palandı aman bizene cnım onuda oğlan evi düşünsün kaynanam kızım ben sana çok blezk takcam nsan kına dgünde dyp duruyo gerci takmama gbi fırsatı yok vallla :KK61::KK61::KK61::KK61::KK61::KK61:

Gramini bilmiyorum ama 22 ayar kolye künye ve küpeler taki seti fiyati 4000TLydi bizim bi baktigimiz :)

ben trabzon hasir sete bayiliyorum bilekligi ince olanindan istiyorum.nisanlima da belirttim..bence ayip olacak altin istenmez falan demeyiin tabiki su kadar su bu kadar bu olsun demedim bu cok gorgususzce ama setim trabzon olsun dedim mesela..:21:

Benim bileziklerim trabzon sac örmesi burmasi..

Benim cok hosuma gittiler o yüzden onu begendim ve aldilar bana :)

X