Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

1. Gül 63 ==> -% 3,200

2. Papadiya==> -%2,631

3. Jarnanaa ==> -% 2,362

4. Hayattanazıcık==> -%2,301

5. Petunyaa==> -%1,980

6. Gözleme ==> -%1,789

7. Ikiz81 ==> -% 1,694

8. Loxandra==>-% 1,525

9. Burçin79 ==> -% 1,190

10. Ceylin1907==> -%0,805

11. şekerkız67 ==> -% 0,764

12. Handan_06==> -%0,742

13. Alınyazımkaderimsin==> -%0,561

14. Pembekalp==> %0

15. Aslı72==> +%0,443 :54

16. Leylak70==> +%0,450

17. Saphira==> +%0,808

18. Sibel80==> +%1.189

merhabalar herkesi tebrik ediyorum.ben listede olmadıgım için kıskandım vallahi ama yakında bende olcam oleeeyyyy...

Son düzenleme:
maşşalllahhh:nazar::nazar:süper menü:KK9:ağrıların geçti mi canım?

çok şükür ağrılarım geçti.ama ilaçlara devam ediyorum.az önce tartıldım tam 65.5 geldi.çok bi sevindirik oldum valla :KK16:

bu arada 8.liğini tebrik ediyorum. :KK9::KK9:
kilo veren herkeslere kocamaaannn öpücükler :KK48::KK48:

çok şükür ağrılarım geçti.ama ilaçlara devam ediyorum.az önce tartıldım tam 65.5 geldi.çok bi sevindirik oldum valla :KK16:

bu arada 8.liğini tebrik ediyorum. :KK9::KK9:
kilo veren herkeslere kocamaaannn öpücükler :KK48::KK48:
tesekkurler:KK42:ben 2 ayı geçkin zamandır kılo veremıyordum, o yuzden çok kıymetli o

8. lik benim için:KK1::KK1::KK1::KK1:

Aksam ki menüm

1 tabak kuru fasulye yemegi
bol salata
1 kuru incir

sporumu da yaptım
suyuda 2 litreye kadar bi cıkarsam süperim işte
kacamak yok

$Fotoğraf-0020.jpg

Iyı Aksamlar Karatay Dıyetı yapan kızlar .:KK24:..... 1.ogun(kahvaltım): Su,omega3 balık yagı takvıye 2kapsul(m...p (12 TL. 60 kapsul var ıcınde))bır cay bardagını dolduracak kadar cevız,bır avuc beyaz peynır,bır cay kasıgı keten tohumu(1cay kasıgı kabızlıga ıyı gelır(1 cay kasıgından fazlası ıshal yapabılır)),nane cayı (normal cay demır eksıklıgıne neden oluyor yemekle tuketmıyorum,1,5 saat sonra cay ıcıyorum.),2 kaysı kıvamında haslanmıs yumurta,15 tane zeytın,kakao.
:KK24:....2. Öğün(ıkındı vaktı):Bır kase mercımek corbası,bır tabak brokolı ve patlıcan,bır bardak ayran,bır porsıyon kebap,omega3 balık yagı takvıye 2 kapsul(m...p (12 TL. 60 kapsul var ıcınde),bır cay kasıgı keten tohumu(1cay kasıgı kabızlıga ıyı gelır(1 cay kasıgından fazlası ıshal yapabılır)),................... .......... ...................... (Yemekten once aslında toktum(aylar sonra boyleyım) ama hem gunluk 1000 kalorıden asagı tuketmek ıstemıyorum(kas kaybına neden olabılır(ıc organlarda yaralar fılan olusmasın)),hem de tuketımım cok kalıtelı olmayabılır dıye tok olmama ragmen yedım.)

Sıvı:Tonla su,2 fıncan kahve

Spor: 3 saat ev ısı yaptım ,20 dakıka yurudum, oley oley artık tempolu yuruyebılıyorum :KK66:, tombul hatun gorunce ,Karatay Dıyetın'den bahsedıyorum, yuruyus tempom ıkı kat artıyor :KK66:,bır de burda cok paylasım yapmak ıyı gelıyor(zıhın sporu canım,mutluluk hormonu endorfını tetıklıyor,karacıgerımın sanal stresle yag salgılaması duruyor,kronık kabızlık ortadan kalkıyor)

Onemlı not: :KK24: Aksam saat 8 den sonra lahana dahı yemıyorum, meyvelerı asla bu saatten sonra tuketmıyorum.(Bu cok onemlı ) ayran ya da sut ıcıyorum. :KK12: Kahvaltımı geceden hazırlıyorum.:KK9:Dısardaysam bıle yemegımı yanımda tasıyorum. Kolay gelsın hepımıze :KK71: :KK71: :KK71:

Eklentiler

• $a500.jpg
    $a500.jpg
    29,5 KB · Görüntüleme: 26
  • $a510.jpg
    $a510.jpg
    31,4 KB · Görüntüleme: 24
Iyı Aksamlar Karatay Dıyetı yapan kızlar .:KK24:..... 1.ogun(kahvaltım): Su,omega3 balık yagı takvıye 2kapsul(m...p (12 TL. 60 kapsul var ıcınde))bır cay bardagını dolduracak kadar cevız,bır avuc beyaz peynır,bır cay kasıgı keten tohumu(1cay kasıgı kabızlıga ıyı gelır(1 cay kasıgından fazlası ıshal yapabılır)),nane cayı (normal cay demır eksıklıgıne neden oluyor yemekle tuketmıyorum,1,5 saat sonra cay ıcıyorum.),2 kaysı kıvamında haslanmıs yumurta,15 tane zeytın,kakao.
:KK24:....2. Öğün(ıkındı vaktı):Bır kase mercımek corbası,bır tabak brokolı ve patlıcan,bır bardak ayran,bır porsıyon kebap,omega3 balık yagı takvıye 2 kapsul(m...p (12 TL. 60 kapsul var ıcınde),bır cay kasıgı keten tohumu(1cay kasıgı kabızlıga ıyı gelır(1 cay kasıgından fazlası ıshal yapabılır)),................... .......... ...................... (Yemekten once aslında toktum(aylar sonra boyleyım) ama hem gunluk 1000 kalorıden asagı tuketmek ıstemıyorum(kas kaybına neden olabılır(ıc organlarda yaralar fılan olusmasın)),hem de tuketımım cok kalıtelı olmayabılır dıye tok olmama ragmen yedım.)

Sıvı:Tonla su,2 fıncan kahve

Spor: 3 saat ev ısı yaptım ,20 dakıka yurudum, oley oley artık tempolu yuruyebılıyorum :KK66:, tombul hatun gorunce ,Karatay Dıyetın'den bahsedıyorum, yuruyus tempom ıkı kat artıyor :KK66:,bır de burda cok paylasım yapmak ıyı gelıyor(zıhın sporu canım,mutluluk hormonu endorfını tetıklıyor,karacıgerımın sanal stresle yag salgılaması duruyor,kronık kabızlık ortadan kalkıyor)

Onemlı not: :KK24: Aksam saat 8 den sonra lahana dahı yemıyorum, meyvelerı asla bu saatten sonra tuketmıyorum.(Bu cok onemlı ) ayran ya da sut ıcıyorum. :KK12: Kahvaltımı geceden hazırlıyorum.:KK9:Dısardaysam bıle yemegımı yanımda tasıyorum. Kolay gelsın hepımıze :KK71: :KK71: :KK71:

bende korkuyorum kilomun bi yerde takılıp kalmasından ama yılmadan devam etmişsin bu süper bence tebrikler arkadasım
tsekkurler:KK9:aslında cok azımlı bır ınsan degılım,bu şartlarda diyeti bırakmamak forumun kerameti sadece:KK76:kızlar sağolsunlar çok destek verdıler bana,hatta kaçmaya çalışırken böyle yakalayıp geri getirdiler beni:KK4::KK4::KK4::KK1::KK1::KK1:

merhaba handancım.benim 2.haftam doldu.bildirimimide yaptım.ben haftaya mı gircem acaba listeye ?
:KK48::KK48::KK48::KK48::KK48::KK48:

Canım ilk sayfada yazmış Saphira haftaya gireceksin sen listeye :) kesin birinci olursun sen haftaya ilk başlangıç ve giden kilon yazılacak ya bende öyle olmuştu çok motive oluyor insan :)

bugün itibariyle bende başlangıç yapmaya çalıştım ama kaçamaklarım oldu ne yazıkki. nedense kendime karşı bir güvensizlikyaşıyorum karatayda sanki takip edilmezsem elime ölçülü sabit bir liste verilmezse yapamazmış ipin ucunu kaçırırmışım gibi geliyor. okuduklarım beni çok heyecanlandırıyor ama sonra ben yapamam yaa demeye başlıyorum. 1 aydır 89 da çakıldım kaldım. eskiye dönmekten korkuyorum.
ilk geldğim gün arkadaşlardan biri şu bulgurlu salatalıklı detoks diyetini önerdi yarın yapıcam umarım hevesimi artıracak bir sonuç alırım. mart sonunda göreve başlıyorum. buda yeni kıyafetler demek. o yüzden maart sonuna kadar çok çabalamam gerek ama ben kendi kendime güvenemiyorum:KK43:

bugün itibariyle bende başlangıç yapmaya çalıştım ama kaçamaklarım oldu ne yazıkki. nedense kendime karşı bir güvensizlikyaşıyorum karatayda sanki takip edilmezsem elime ölçülü sabit bir liste verilmezse yapamazmış ipin ucunu kaçırırmışım gibi geliyor. okuduklarım beni çok heyecanlandırıyor ama sonra ben yapamam yaa demeye başlıyorum. 1 aydır 89 da çakıldım kaldım. eskiye dönmekten korkuyorum.
ilk geldğim gün arkadaşlardan biri şu bulgurlu salatalıklı detoks diyetini önerdi yarın yapıcam umarım hevesimi artıracak bir sonuç alırım. mart sonunda göreve başlıyorum. buda yeni kıyafetler demek. o yüzden maart sonuna kadar çok çabalamam gerek ama ben kendi kendime güvenemiyorum:KK43:
Ben bu dıyete baslamadan once ayda 45 ekmek,90 cıkolata,15 kg meyve ve 30 tabak pılav tuketıyordum,dıger besınlere ılaveten ve doymuyordum bır turlu. Sımdı 10 ay kadar oldu vE ıkı ogunle tok gezıyorum,damar saglıgım duzelıyor daha cok hareket edebılıyorum.Daha az uyuyorum ve daha aktıf olabılıyorum.Yuzumde gunes lekesı sandıgım lekeler kayboldular.Zıhnım daha berrak ve daha ıyı hıssedıyorum.Bu dıyette lezzet ve sAglık bırarada,sabah acıktıgınızda ellerınız tıtrıyorsa ya da gergın oluyorsanız,gun boyu celık gıbı sınırlere sahıp degılsenız,konsantrasyon sorunu yasıyorsanız,hıcbır saglık problemınız olmasa bıle bu dıyet ogrenılmelı.

İnan canım inanman lazım önce bende senin gibiydim bir türlü başlayamıyordum ama öyle bir an geliyor ki ben bu olamam diyorsun ve veriyorsun startı sonra beyine giden emirden dolayı zaten gidiyor kilolar önce inan telkin ver kendine bu kilolar gidecek diye gidecek inan :) ayrıca ben tam anlamı ile listeye uyamıyorum mesela her akşam el tavuk yeniyor ama ben et sevmem ayda bir yiyorum çorba ve salata yiyorum genelde yinede gidiyor kilolar. İşin özünü aldığında zaten kendi listeni oluşturacaksın sınırlar dahilinde.

diğer diyetlerden daha kolay aslında karatay nıye yapamayasın ki?:26:menulerını gunluk yazarsan bız de yorumlarız,yasaklardan yemeyınce kolay gıdıyor kılolar?en azından 2 hafta dene derım:KK34:

Rumuz:yst38
Başlangıç tarihi:30.01.2012
Başlangıç kg:90
Beden:48
Spor:1saat
Boy:169
Hedef:65
umarım güzl sonuçlar alırım.

diğer diyetlerden daha kolay aslında karatay nıye yapamayasın ki?:26:menulerını gunluk yazarsan bız de yorumlarız,yasaklardan yemeyınce kolay gıdıyor kılolar?en azından 2 hafta dene derım:KK34:

sanırım çok beceriksizim yada kendimi bildim bileli diyet listeleriyle dolaştığım için böyle doyana kadar terimi bana yabancı geliyor. umarım faydası olur. şu detoksla başlıycam. ama çok güvenim yok kendime. hadi hayırlısı.

X