Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

işte buuu.....

BENİMDENİZİM: TUZDA TAVUK

iwet iwet resim gönder,merak ettimmm:KK53:

biz dedavetlümüyük kıııı,belkim geliriz,hani yakınız ya o bakımdan,yalnuz altın çok pahalı, takamayık ,:KK19::KK19:şimdiden söleyimmm:KK1::KK1::KK1:
ellerine sağlık güzel görünüyor ama içini neyle dolduuyorsun?
ayran sote mi yazmışım:KK60:,günlerdir ayran ,yogurt görmeyip birden görünce sapıttım,kendümden geçtim dimekki:KK9::KK9::KK9::KK9::KK9:

mantar sote olcak o canımm:KK1::KK1::KK1:ay ne komiğim yaaa,kendi kendime gülüyom şu an:KK60:

valla bende karataya özgü bişimi acaba dedim :)

tabii tabii 5 taneyle başla sen bugun:KK51:ilk gunden zorlama:KK45:
işte özlediğimiz burçinnn:KK48:

aklıma ne geldi:KK28:,yaza dogru bir karatay maratonu mu duzenlesekkk,herkes bulundugu yerde yuruyebıldıgı kadar yurusun,yarışalımmm:KK52::KK52::KK52::KK52:

heeeeeeeeeeee adı da 1. geleneksel karatay halk koşusu olsun isterseeeeenn:100::100::100::100:

ellerine sağlık güzel görünüyor ama içini neyle dolduuyorsun?

valla bende karataya özgü bişimi acaba dedim :)
içi boş kalıyo:KK51:
yaw ilk defa yapıyoz,eşim fırına götürdü orda pişircekler,ben de pek uzman sayılmam:KK17:

heeeeeeeeeeee adı da 1. geleneksel karatay halk koşusu olsun isterseeeeenn:100::100::100::100:
evete evet 1. geleneksel halk koşusu süper olur:KK60::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52:

içi boş kalıyo:KK51:
yaw ilk defa yapıyoz,eşim fırına götürdü orda pişircekler,ben de pek uzman sayılmam:KK17:

evete evet 1. geleneksel halk koşusu süper olur:KK60::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52:

kız annemler niğdeyken yaptırıyodu yaaaa..
içi boş kalıyo evet ..
süper bir tadı oluyo amaaa..
1 taneyi rahat tek başıma yerim yaniiii

dolana yar dolanaaa,,dolana kızzz dolanaaa:KK24::KK24::KK24::KK24:

:KK42::KK42::KK42::KK42::KK42:

yalunuz acıktım ve 2. öğün yedim ben:KK17:1 kase ayran corbası,1 kase ayran sote,

ağşama da tuzda tauk yiyeceukkkk:KK56::KK56::KK56::KK56:
mantar sote yerine ayran sote yazan süt ve süt ürünleri mağduru şeyy :)
tuzda davukmuu vayyyyyyyyy alevli servis edinn havanız batsın ayy :))
:)) dolana yar dolannaaa rahmetli Kemal Sunalın gülerek bu türküyü söylediği film geldi gözümün önünee :))nur içinde yatsın komik adamdı

dolana ay dolana
dolana gün dolana
şirin canım vereyim
bana yari bulana

bağa girdim nar için
gül kopardım yar için
bunca diyar dolaştım
kara gözlü yar için

kebaba köz istersin
güzele naz istersin
bir canım var vereyim
daha sen ne istersin

Karatay diyeti ile önce vücudun kilo alması yani yağların birikmesi önleniyor daha sonra bir durağanlık devresi oluyor ondan sonra da birikmiş olan yağlar yıkılarak kalıcı olarak kilo veriliyor. Bu diyeti uygulamaya başladıktan sonra yediklerimiz bizi acıktırmıyorsa işte bu iyileşmenin ilk belirtisidir. İlk haftalardan itibaren bu iyileşme başladı ise doğru yoldayız demektir.

on gündür aynı kilodayım ama hiç acelem yok uzun zamandır bu kiloları görmemiştim zaten
acele giden ecele gider demiş böyüklerimizz :KK53: bu arada kara batak gibi bi görünüyon bi kaybaloyon sen heee

çok acımasız olmasakta bugünlük affediversek olmaz mı ki valla rüyama girecek dkenli su elektrik sandalyeleri amanınnnn....
bugün affetsek sen yarın bir tepsi böreği yersin sonra sabah tartıya çıkıp bizide yersin olmaz ıı 100 kırbaç ekledim cezana hemide elektrikli sandalyedeyken vurulacak eğil bakemmm :))

ayyy bunun kaynanası zebze yapar mı hiç,uzmanlık alanı hamurişi,keteler,börekler,pahlavalar yapar,tepsi tepsi,oğlu da bayılıyor tabii,asıl ona yapıyor,arada famircik gidiyor:KK1::KK1::KK1:biraz daha savaşsın nefsiyle ,napakk:KK9::KK9:

petuşum netcez nasıl frenliycez kız kendimizi,bu akşam tabagımı onceden hazırlayıp onu yıyecegım bol salata ile,ortadan aldıkça yavaş yavas,farketmeden çok götürüyomm:KK9::KK9:

öyle deme kıııı,dışarısı kar kıyamet olunca iyi oluyor yuruyus bandı,bir de müzik açıyom,şarkı çığıraraktan pek gözel oliyi yürümekkkk:KK52:
disene oğlum yesin sende tırtıklarsın hesabıı :) totosuyla bunu kenara attırıp bir güzel oğlunun yanına oturup elleriylen yedirir :))
ay inanki dediğin harika bir çözüm tabağı hazırla tabak bittince fişşek gibi kalk sofradan tek çözüm bu sanırım
yoksa analar dert yesin yarım yarım dört yesin hesabı oluyor bizim durum :)
türküyü ben çığıram sen hamster gibi dön aybalam :KK8: yanık yanık söylerimm ajdardan da okurum :)

üff bu bel ağrısı da nerden çıktı....
reglim yeni bitti,hiç hayra alamet değil ama ben hayra yorayım yıne de:86: zayıfladıgım için belim agrıyodur belkim dimi:86:
ağır mı kaldırdın kızzz ya da hehehehehe :)))) :KK53: beline kuvvett heheee:))) edepsizim ben edepsizzz

Dün akşamki yediklerim

1 kase mercimek çorbası
4 kaşık mantı:KK43:(
1 tavuk pirzola (fırında)
yarım dilim revani 2 tavuk göğsü(elektrikli sandelye sırası benim

kahvaltım
2 yumurta
1 avuç fındık
1 yeşil biber
beyaz peynir
10 zeytin

öğlen eşim yemek yemeye eve geldi ona tabağa revani koyarken tam ağzıma götürüyordum yuuuh dedim kendime akşam yedin ya pis boğaz dedim hemen yerine koydum.
valla cozuttunuz topikçe bu ne looo sandalye değilde uzun banklardan yaptırıcam tek seferde olucak işkence bu ne looo adamı hasta etmeyinnn yolarım kanatlarınızı köy tavıklarımm ona göreee aklınızı başınıza alın :KK51: işkence müzelerini görmediniz sanırım sizzz gezi tertip edicem ben kaçamak yapanlarla uygulamalı işkence müzesi gezisi gidiş bileti alınacak dönüş yok :)

olabilir kızzz valla:26:
neyse öğlen ayran corbası ıctım ,s,almısımdır bıraz kalsiyum:KK56:

bu ne yawwww,bu ne perhiz bu ne mantısı revanısı tauk gögsusu:KK47:yok anacım elenktrüklü sandalye kesmiyi sizi,yeni cezalar bulmak lazım.50 mekik cezası benden sana,kalemin kırılmıstır,geçmiş ola:KK57:
tek ayak veriyom bende tek ayak 2 saat 2 saat boyuncada pişmanım pişmanım diye söylenecek :)

işte buuu.....

canın çektiyse sana da verem,bidenemmmm:KK9::KK9::KK9::KK9::KK71:

canım sezryandan sonra mekik çekemiyorum ama söz akşam yürüyüş yapacağım

ayran sote mi yazmışım:KK60:,günlerdir ayran ,yogurt görmeyip birden görünce sapıttım,kendümden geçtim dimekki:KK9::KK9::KK9::KK9::KK9:

mantar sote olcak o canımm:KK1::KK1::KK1:ay ne komiğim yaaa,kendi kendime gülüyom şu an:KK60:
bende çok güldüm sana yayık ayranımm

sağol canikooooo,:KK16:bana dua et fazla yemiyemmm:KK1::KK1:
hmm niye ki,doktor mu yasakladı:KK15::KK15:

ebru şallı sezeryandan 2 ay sonra tv de pilatese çıktı,fıttırı fıttırı mekik çekiyodu vallahii,gözlerimlen gördümm:KK53:
fıttırı fıttırı :)) çok güldümmm hoşuma gitti
o kadın kesin doğururkende yapmıştış platesini mekiğini
oda sopa gibi ayyhh kadın dediğin az ele avuca gelecek yuvarlak hatları olcek iskelet gibi olacaksam istemem mekik neymm hıhhh :KK35:

2.ögun
tarhan corbası
bol yesıl salata
tavuk sote
ohh afiyet olsunnn

huhuhu ben geldim;
7,884 km
5,86 hiz
10670 adim
6620 kalori
Arkasindan sicacik bir dus ve harika bir Karatay Kahvaltisi:21::21:

Ohhhhh be Kendime geldim..:KK54:
ayhh içim gittii valla maşallahhh maşallahhh darısı başıma inşallahhh okurken salyalarım aktııı :)

Hmm niye ki,doktor mu yasakladı:KK15::KK15:

Ebru şallı sezeryandan 2 ay sonra tv de pilatese çıktı,fıttırı fıttırı mekik çekiyodu vallahii,gözlerimlen gördümm:KK53:

Bir dene de arkadasla tanıstım gecelerde hamilelikte aldıgı 35 kiloyu,sezeryandan 2 ay sonra başlayıp sadece mekik çekerek ve yediklerini biraz hafifleterek 7 ayda vermiş:KK42:

Sezeryandan sonra mekik çekilmez diye birşey yok bildigim kadarıyla:44:

yemezsin sen baciko ben sana güveniyorum :KK16:

Hmm niye ki,doktor mu yasakladı:KK15::KK15:

Ebru şallı sezeryandan 2 ay sonra tv de pilatese çıktı,fıttırı fıttırı mekik çekiyodu vallahii,gözlerimlen gördümm:KK53:

Bir dene de arkadasla tanıstım gecelerde hamilelikte aldıgı 35 kiloyu,sezeryandan 2 ay sonra başlayıp sadece mekik çekerek ve yediklerini biraz hafifleterek 7 ayda vermiş:KK42:

Sezeryandan sonra mekik çekilmez diye birşey yok bildigim kadarıyla:44:

yemezsin sen baciko ben sana güveniyorum :KK16:

ayyy bunun kaynanası zebze yapar mı hiç,uzmanlık alanı hamurişi,keteler,börekler,pahlavalar yapar,tepsi tepsi,oğlu da bayılıyor tabii,asıl ona yapıyor,arada famircik gidiyor:KK1::KK1::KK1:biraz daha savaşsın nefsiyle ,napakk:KK9::KK9:

:

madurumda madurum vallaaaa..
bi de torunu çıktı hamurişi sevdalısı..
yaptıkça yapar şimdii....
bende 1 dayanır 2 dayanır 3.de hüpletirim vallaaa.
kayınvalidemin yemecikleirne dayanamam:KK14:

aaaaa kızlar noluo size yaa ne depresyonu ne bunalımı çıkın oralardan güzelce karatay diyetine devam edin kendinize gelin bi,sonra yaza nasıl zayıf olacaz ne kadar güzel ciciler giycez düşünün bozmayın morali,herhelde kış diye böylesiniz için sıcacık çaylarınızı gelin kendinize :)

valla heee bu ne yaaa kaçamak yapanlar bir yandan depresyona girenler diğer yandannn amele sümüğü gibimm yapıştırıcam duvara hepinizi heeee sarsılın ve kendinize gelin kendinizi sarsınn

kızlar lütfen biri cevaplasın.
akşama ne yiyeceğimi bilemiyorum,eşime kuru fasulye yaptım bende yesem olur mu?
olmamı heçç osura osura uyursunuz :)) bizde yendiği akşamlar kapıda gaz maskesi dağıtıyorum gelene

tabii tabii 5 taneyle başla sen bugun:KK51:ilk gunden zorlama:KK45:
işte özlediğimiz burçinnn:KK48:

aklıma ne geldi:KK28:,yaza dogru bir karatay maratonu mu duzenlesekkk,herkes bulundugu yerde yuruyebıldıgı kadar yurusun,yarışalımmm:KK52::KK52::KK52::KK52:
:KK53: ben varımm :KK9::KK9:

geleneksel kalk koşusu olsa dah eyi gibi totomuzu kaldırmak gerek önce

madurumda madurum vallaaaa..
bi de torunu çıktı hamurişi sevdalısı..
yaptıkça yapar şimdii....
bende 1 dayanır 2 dayanır 3.de hüpletirim vallaaa.
kayınvalidemin yemecikleirne dayanamam:KK14:
ay dime kızzz kaynanın çayına müsil koysan olurmu ki cırcırkende yaparmı hamur işi iki wc bir fırın arası memkik dokurmuş :) hava değişiminden oldu sanırım dersin salağa yatarsın gönderiyom ilacı hacıı:KK53:

Dün akşamki yediklerim

1 kase mercimek çorbası
4 kaşık mantı:KK43:(
1 tavuk pirzola (fırında)
yarım dilim revani 2 tavuk göğsü(elektrikli sandelye sırası benim

kahvaltım
2 yumurta
1 avuç fındık
1 yeşil biber
beyaz peynir
10 zeytin

öğlen eşim yemek yemeye eve geldi ona tabağa revani koyarken tam ağzıma götürüyordum yuuuh dedim kendime akşam yedin ya pis boğaz dedim hemen yerine koydum.

dur ben kalkıyorum sandalyeden buyur gel.iyi yapmışsın o revaniyi yememekle yoksa kızların işkencesi hiç bitmiyo:)

Kahvaltım (8:00)
Yarım çay bardağı fındık ceviz ve 2 gun kurusu

Öğlen(1:00)
2yumurta
Yarim cay bardagi fındık ceviz
2 dilim beyaz peynir
10 kadar ev yapımı kırma zeytin
Roka maydonoz limon kabuguyla birlikte( bahçemizden)
1 lt ye yakın su 4 bardak çay(sekersiz)
1 küçük elma

Kahvaltım (8:00)
Yarım çay bardağı fındık ceviz ve 2 gun kurusu

Öğlen(1:00)
2yumurta
Yarim cay bardagi fındık ceviz
2 dilim beyaz peynir
10 kadar ev yapımı kırma zeytin
Roka maydonoz limon kabuguyla birlikte( bahçemizden)
1 lt ye yakın su 4 bardak çay(sekersiz)
1 küçük elma
oy oy oyy bahçemizden dedin beni bitirdinn looo rokan olayım limonum ol hacıı
afiyet olsunn

selam kızlar,nasılsınız bakem:KK52:anamlar geldi sabah,evde yalnız yalnız pineklemekten kurtuldum:KK1:annemle de kahvaltıdan sonra tam 2 saat dışarda yürüdük,buralarda kar yok ama poyraz esiyo.totom dondu soğuktan valla:KK53::KK53:

X