Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

İyi akşamlar hanımlar, bugün iyice Karatay'dan uzaklaştığım için yazıp yazmamaya karar veremedim, ama sonunda suçları ortaya dökmeye karar verdim.

öğle: 3 kabak dolması, yoğurt
akşam : 1,5 simit, peynir, salata, 4 zeytin, 2 kib.k. helva :KK47::26:

45 dk.yürüyüş

Hanımlar sizde de oluyor mu, merak ettim ama az uyuduğum günler benim iştahım daha fazla oluyor.:44:

yine çok yoğun bir günün ardından merhaba
menülerimi yazayım

öğle
ezogelin çorba
yoğurtlu brokoli

akşam
ezogelin çorba
2tane karnıyarık
salata
ayran

3litre su
45dk yürüyüş
şimdi okuyabilirsem geçmişe bakayım

Canım afiyet olsun. Öğle menünü hatırlayamadım ama az yediysen acıkman muhtemel. En akıllıcası günler uzadığı için 3 öğün yapmak ve ilk 2 öğünde iyice doymak Özellikle sabah öğünün kuvvetli olmalı..
Akşam da biraz çorba ayran ya da sadece piyaz 5-6 fındık yanında ayran gibi hafif bir menü yeterli olabilir. Tariflerini de deneyeceğim, teşekkür ederim:KK16:

haklısın ama bu gün işe gitmeyince fırsattan istifade iş yapayım dedim işim bittiğinde saat zaten 16: oo olmuştu öyle olunca 2 öğün oldu.yarın daha dikkatli olurum
uyarın için sağol

yine çok yoğun bir günün ardından merhaba
menülerimi yazayım

öğle
ezogelin çorba
yoğurtlu brokoli

akşam
ezogelin çorba
2tane karnıyarık
salata
ayran

3litre su
45dk yürüyüş
şimdi okuyabilirsem geçmişe bakayım

Canım merhaba çok yoğunsun bugünlerde neler yaptın:KK16:

kızlar merhaba daha yeni gelebildim buraya.kızımı doktora götürdük sabah bi kalktık vücudunda kızarıklar vardı.dr.alerjide olabilir döküntülü bi hastalıkta olabilir dedi daha erken kesin bişey söylemek için dedi jel ve bitane şurup verdi 2-3 gün takip edecez bakalım yavrum inş.biran önce iyileşir..
kahvaltı yapmadım o yüzden şimdi 1 tane elma yiyorum ve biraz fıstık.

geçmiş olsun canım

ewet bi gun içinde yenecek miktar hemen hemen bu..ama bunları sabah yemelisin aksam yememeye calış..ama egerki tatlı krizin filan tuttu regli doneminde 1 tane ye aksam yemegıyle ammaaaa abartma:)) bide sen kitabı okudugundan eminmisin canım?????*

Ben kitabı okumadım.Canan hocayı tv ve int takip ettim.
İlçede oturuyorum.Şehre gidince kitabı alıcam.

Merhaba ben 36 yaşındayım ama arkadaşlar 30 civarında gösteriyorsun diyorlar :) Yaklaşık 1.5 ayda verdim ama ben hayatımda şimdiye kadar hiç bukadar kilo vermemiştim ayrıca bütün gün oturarak çalışıp neredeyse 0 hareketle yaşıyorum: )A birde tiroidlerim bozuk bunlarda biraz kilo verilmesini negatif yönde etkiliyor.

Yaş dışında bütün özellikler benimle aynı.
Aaa tabi ben 30 civarında göstermiyorum.:KK37:

sebepleri sıralıyorum
1) kahvaltın guclu değildir(en onemlisi)
2) ara ogun yapmıs olabilirsin
3)ogunler arasında en az 4-5 saat gecmemiştir
4) sıvı yag kullanmıssındır yada kızartma yapmıssındır
5) aksama cok yuklenmişsindir
6) tatlı yemişsindir
8) yuruyus yapmamıssındır(en onemlisi)
9) aksam 8den sonra yemişsindir
10) omega-3 almamıssındır
11) ekmek ve ceşitlerinden yemişsindir
12) demir eksikligin vardır
13) meyve gunde bi taneden fazla yemişsindir yada ogunlerle birlikte yememişsindir yada aksamla birlikte yemişsindir

daha uzar gider bu liste...soyle bakalım hangisi yada hangileri sana uyuyo????:KK37::KK37::KK37:
canım bana yürü deme, yürü deme...:KK19:

Akşam mönümü yazayımda benimle gurur duyun:
Kavurduğum pazıların üstüne biraz peynir serptim ve az süt ile çırpılmış yumurta döktüm.
Nefis oldu(yemek uydurmakta üstüme yoktur.):KK56:
Bol yeşillik ve domates.
Şimdide yeşil çayımı içiyorum.
Haaa okuldan gelincede 1litre su içtim.

Akşam mönümü yazayımda benimle gurur duyun:
Kavurduğum pazıların üstüne biraz peynir serptim ve az süt ile çırpılmış yumurta döktüm.
Nefis oldu(yemek uydurmakta üstüme yoktur.):KK56:
Bol yeşillik ve domates.
Şimdide yeşil çayımı içiyorum.
Haaa okuldan gelincede 1litre su içtim.
bak bu guzel işte...zeytinyagı yada tereyagı kullanıyosun demi tatlım????

selam bacılarım,hayatını kaybeden doktor beye çok üzüldük ,Allah rahmet eylesin,yakınlarına sabırlar versin,doktorlara kötü davranan insanlıktan çıkmış tipleri nefretle kınıyorum,Allah layığınızı versin inşallah

Ben de kınıyorum :KK20: Bu yaşananların son bulmasını , en ağır şekilde cezalandırılmalarını diliyorum... Bu arada benim eşim de doktor...

Son düzenleme:
Canım merhaba çok yoğunsun bugünlerde neler yaptın:KK16:

canım dün gece ist. oğlum geldi.onunla hasret giderdik
sabahta 6.30 kalk küçük oğluşu okula gönderdim
kahvaltımı yaptım sonra yemek yaptım
büyük oğluş uyandı ona kahvaltı hazırla kursa git :KK6::KK6:
dönünce yürüyüşe gittim akşam yemeğini hazırladım yemek bulaşık derken anca bu saat oldu
şimdide ev halkına sünger tatlısı kaymak eşliğinde:KK1:servisine başlıyacağım
yazarkende yaparkende yoruldum valla

örtmenim yürüyüş yapmadan olmaaaazzz olmuyor
bir yer kadar verirsiniz sonra veremezsiniz
20dk dan başlyın sonra artırırsınız:KK8::KK8::KK8::KK8::KK8:

X