Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

Güleryüzcüm kuzuya ilaçlarını ver ateşi çıkmaz onun o zaman benim kızım da ööle olmuştu bir an önce iyileşsin inşallah canım öperim ben onu:KK54::KK54:

acık havada yaklasık 40 dakka yuruyuş...
bandımda da 60 dakkada 6 km yuruyus
toplamda yaklasık:
:KK52:9 KM:KK52::21::21::21::KK76::KK35::KK8::KK66::KK30::KK33:

saat 21.30 olmus ben yermiyim cok ısrar ettiler ama yemedimbide 36 bedene girmisken valla ay yeter dediler yok dedim daha fazlam var
:KK56:pirincli sarmalar:KK20::KK20:
:KK56:kıbrıs tatlısı :KK20::KK20:
$Fotoğraf-0588.jpg

zaten bunar yasaklı gündüz de olsa yemezdim kendimi hic zehirlemeye niyetim yok kızlar:KK34: ben böyle mutluyum:KK62:

saat 21.30 olmus ben yermiyim cok ısrar ettiler ama yemedimbide 36 bedene girmisken valla ay yeter dediler yok dedim daha fazlam var
Eki Görüntüle 404276

zaten bunar yasaklı gündüz de olsa yemezdim kendimi hic zehirlemeye niyetim yok kızlar:KK34: ben böyle mutluyum:KK62:

Eki Görüntüle 404276

Güleryüzcüm kuzuya ilaçlarını ver ateşi çıkmaz onun o zaman benim kızım da ööle olmuştu bir an önce iyileşsin inşallah canım öperim ben onu:KK54::KK54:

Kızlar bugün yediklerim
Sabah: 2 yumurta peynir zeytin domates salatalık 2 kuru incir ceviz omega3
Akşam: Mercimek köftesi bol salata

selam kızlar :KK16:
bir süredir yazamadığım menülerimi bildireyim;

sabah; bir avuç badem, 1 muz, 2-3 günkurusu (bir haftadır sabahları sadece kuruyemiş ve kurumeyve yiyordum malesef, canım istemiyor diye yumurta yapmak da zor geliyor :KK37:)

öğlen; bir tabak az patatesli tavuk yemeği, bir küçük domates, lahana salatası

akşam; semizotu yemeği, bulgur pilavı, yoğurt

Yarın görüşürüz kızlar, öpüyorum :KK54:

bugünkü menüm
sabah
klasik karatay kahvaltısı

akşam
-1 tabak etli kuru fasulye
-1 tabak bulgur pilavı(tereyağlı)
-3-5 tane de ev turşusu

Iyi aksamlar kizlarrrr...
1.ögün (09:00)
biraz badem
1 muz
domates ve maydanoz salatasi
cok az beyaz peynir
2 catal helva

2.ögün (16:30) (Gril yapmaya gittik)
2 mangal sucuk
biraz yesil salata
biraz kisir
1 dilim pasta :KK17: (karsi koyulamazdi) (ama....)

sivi 2 litre su
spor: Demin geldim esimle hizli tempo hatta yarisi kosu ve yarisi yürüyüs diyebiliriz. 4km yürüyüs-kosu ...
Toplamda 1 saat. 5452 adim bir kerede cok iyi geldi...
umarim pasta erimistir :KK34::KK34:

afiyet olsunn canımcım,etli mercimek yemeğini de listeme aldım..kıymalı hafif salcalı sekilde:))

ficanscım başla artık bebeem..sinuzit nasıl oldu,geliomu arasıra ağrı..kaya tuzunu suda ıslayıp burnuna cekebilsen biraz söktürür aslında..

ayynen oyle tatlım..yenilmediğin için tebrik ediyorum ve alkıslıyorum bebeem:KK9::KK9::KK9:

cok cok gecmiş olsun canım,inşallah bi an önce iyileşir kuzucugun:KK43:(((

çok gecmiş olsun arkadasım,allah daha beterini vermesin..

X