Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

ayyy kızlar sormayın bu aralar bende bir yorgunluk hep uykum geliyor galiba hava serinleyince bir rahatlama çöktü bize pazartesi okul açılıyor sabah 7 de ders var ve dersler blok uygulanacakmış biz üniversitede sıkılırdık blok dersten 5 sınıf öğrencisi ne yapsın . neyapacak kesin uyuyacak öğrencileri uyanık tutmak için formül bulmalıyım aklına fikir gelen varsa haber versin

ayyy kızlar sormayın bu aralar bende bir yorgunluk hep uykum geliyor galiba hava serinleyince bir rahatlama çöktü bize pazartesi okul açılıyor sabah 7 de ders var ve dersler blok uygulanacakmış biz üniversitede sıkılırdık blok dersten 5 sınıf öğrencisi ne yapsın . neyapacak kesin uyuyacak öğrencileri uyanık tutmak için formül bulmalıyım aklına fikir gelen varsa haber versin

ne güzel canim ögretmenmisin?

kizlar bal yasak biliyorum ama size müthis bir dondurma tarifi verecegim...

ev yapimi yogudru kücük kaseye koyun icine ufaltilmis ceviz ekleyin ve tatlandirmak icin bir cay kasigi bal..
bunlari güzelce karistirip buzluga koyun 1-2 saatlik.. sahane bi tat.
ben malesef cok tatliciyim :KK43:((

valla arkadasım sana kolaylıklar diliyorum.blok ders zor.üniv de uyuya kaldıgım cok olmustur.benim de cok uykum geliyor yarın doktordan randevu aldım bunun için demirime baktırcam.okul basladı dinç olmamız lazım:KK23:

ben şimdi spora gidiyorum:KK8:

selam kızlar 2.ogunumude yedım arz edeyım

1 tabak taze fasulye
1 tabak ktohumu dereotu maydanozlu yogurt
4 taze ıncır,2gunkurusu,omega3,yesılcay

1 saatte dısarda yurudum:KK8::KK8::KK8:

selam kısslar..
ben de 2. öğünümü yaziimm..:KK56::KK56:

1 dolu tabak kuru fasulye
2 kaşık patlıcanlı bulgur pilavı
3 kaşık pat. oturtma(geçen gün kalmıştı kıyamadım)
cacık salata

:KK56::KK56::KK56:

off çok oldu şiştimm..mecburen maden suyu içiyorum..niye böölee abarrttım ki..yarın bi de tartı günü:KK53::KK53:

menü bildirimi işe yarıyor kaybettiğim otokontrolümü kazandım gibi oldu

sabah:07,30
domates
maydanoz
peynir
çay

okulda heçççbişey yenedim ablama gittim 2. öğünüm malesef cıslı

öğle:13,30
1 kase böğrülce salatası
1 küçük dilim su böreği :18:
1 kase domates çorbası
4 tane üzüm:18:

akşam: henüz yemedim ama inşallah yemem planım et pişirmek yaaaaaa ben yemek istemiyorum...

Merhaba hepinize benim bugün yediklerim ve yiyeceklerim,

sabah;

tereyagli omlet
domates ve salatalık
peynir
11 zeytin
1 cb yerfistigi ve bir avuç kuru üzüm
yeşil çay

aksam;

et sote
salata
yoğurt

Gün icinde bol su şimdiye dek 2 litreden fazla ictim yatana kadar icerim daha..yatmadan oncede yürürüz yaparım ins..

sabah kalktığımda bir şey yemek istemiyorum ama okulda uyduruk uyduruk şeyler yemek istemiyorum yanımda götürsem okulda yumurta kokar taşımakta zor ne yapsam ki yemessem uygun değil sanki hııı?

PAPADİYA canım ..zayıflama sürecinde aksam yemeklerini hep 6 civarımı yedin?Biz bu rejimi esimle beraber yaptığımız için biz malesef aksam 7.30-8 arası yiyebiliyoruz.. Bu konuda huzursuzum ama yemeklerimizi esimle ayrı yemek istemiyorum.. O saatte yemem kilo vermeme engel olur mu acaba?Ama gece 1 civarı yatıyorum yemekle uyku arasında mesafem oluyor..

Son düzenleme:
sabah kalktığımda bir şey yemek istemiyorum ama okulda uyduruk uyduruk şeyler yemek istemiyorum yanımda götürsem okulda yumurta kokar taşımakta zor ne yapsam ki yemessem uygun değil sanki hııı?

ben sabah az da olsa yiyorum malum metabolizman ne kadar erken çalışmaya başlarsa o kadar iyi kilo veririz zamanla sabah erken yemeğe alışıyorsun

hanımlar şimdi antep fıstığı (aslında urfada yetişiyomuş) ceviz bademi taze ve ucuz alma zamanı ama ben nerden alıcamı bilmiyorum
alanlar aldıkları yerler hakkında bilgi verirlerse birçok arkadaşta faydalanır
sağlıklı günler

akşam yemeğimi de yedim ve dükkanı kapadım:KK1::KK1:

-2 dilim biftek
-2 kaşık pirinç pilavı
:KK53:
-salata

birazdan da kahvemi içerim,değmeyin keyfime:nazar::nazar:

X