Sayfa: 3030/10676 İlkİlk ... 298030203028302930303031303230403080 ... SonSon
Toplam 106760 adet sonuctan sayfa basi 30,291 ile 30,300 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

1. Konu Sahibi : SAPHIRA #30291
    Giriş tarihi
    Dec 2011

I love KK iyi aksamlar arkadaslar

gecmisi okuyordum ben yokken ne güzel sohbetler olmus öglen ki yemegimi ve aksam ki yemegi mi bi aktarayım size
    öglen arkadastaydık tam karataylık hazırlamıs(15:30)

yazdan koydugu barbunya yemegi,bulgur pilavı,1 yemek kasık yogurt yedim,az da kırmızzı biber közlenmiş tursusu

aksam yemegi (19:45)

dünden yemegim kalmıstı onları yedim
    fırında karnabahar yemegi
    haslanmıs brüksel lahanası
    közlenmiş kırmızı biber tursusu
    Resmi gerçek boyutunda görmek için tıklayın.

Resmin ismi:  Fotoğraf-0007.jpg
Görüntüleme: 0
Büyüklüğü:  61.4 KB (Kilobyte)

2. Konu Sahibi : SAPHIRA #30292
    Alıntı leylak84 kullanıcısından alıntı Mesajı Göster
    ya aslında 1 saat yürüyecektim ama nedense bacağım çok ağrıdı ve daha yeni geçti diyebilirim.inşallah yarına
    gıcık nolucak

Alıntı lborant kullanıcısından alıntı Mesajı Göster
    menu
    sabah
    1 muz
    1 bardak süt
    1 ç.k keten tohm yag
    1 çb. yer fıstığı
    10 zeytin
    2 kayısı kurusu içine kako
    1 tane 1000 mg omega 3

akşam
    1 kase tarhana
    bir tabak kıymalı karnabahar
    1/2 kase yoğurt
    1 çk. ket. toh. yag
    2 tane çiküfte
    1 tane 1000 mg. omega3

spor:1,5 saat yürüyüş

sıvı:2 lt su, 1 fincan yeşilçay
    fevkaladenın fevkınde bır gun her anlamda.bravo

Alıntı lborant kullanıcısından alıntı Mesajı Göster
    kızlar.... yaa ne diyim..... oğluşum merak etti annem dakklrca napyo burda diye........ otudu bii iyice yazdı..... ... bide gönderdi.. artık teyzeleri ne anlarsa.... oda karataycı haaa... heralde 5 yaşındaki en küçük karataycımız o...
    olurmu benım karataycım 14 aylıksabah 9da badem cevız yumurta b.peynır yıyo bıdaha 16 da sebze yemegı ve yogurt

3. Konu Sahibi : SAPHIRA #30293
    Alıntı guleryuz2011 kullanıcısından alıntı Mesajı Göster
    gecmisi okuyordum ben yokken ne güzel sohbetler olmus öglen ki yemegimi ve aksam ki yemegi mi bi aktarayım size
    öglen arkadastaydık tam karataylık hazırlamıs(15:30)

yazdan koydugu barbunya yemegi,bulgur pilavı,1 yemek kasık yogurt yedim,az da kırmızzı biber közlenmiş tursusu

aksam yemegi (19:45)

dünden yemegim kalmıstı onları yedim
    fırında karnabahar yemegi
    haslanmıs brüksel lahanası
    közlenmiş kırmızı biber tursusu
    Resmi gerçek boyutunda görmek için tıklayın.

Resmin ismi:  Fotoğraf-0007.jpg
Görüntüleme: 0
Büyüklüğü:  61.4 KB (Kilobyte)
    guleryuz arkadasını tbrk ve tsk edıyorum ya şu ev oturmalarından hamurişlerı yasaklansa normal yemek et balık kofte salata yense neka guzel olur

4. Konu Sahibi : SAPHIRA #30294
    Giriş tarihi
    Dec 2011

spoooorrrrr söylemeyi unuttummm

tam 60 dk tempolu yürüyüs yani; 6.5 km 520 kalori hız 6.5 8400 adım ayrıca bugün arkadasa giderkende yürüdük oglumla 1 km gidiş 1 km geliş sanırm 20 dk gidis 20 dk gelis sürdü yani; 2 km dk olarak 40 dk yürümüsüz ohhhh gidin toksinler pzt. zayıflasın güleryuz

5. Konu Sahibi : SAPHIRA #30295

Dınclestım bu dıyetle .

Iyı Aksamlar Karatay Dıyetı yapan kızlar ...... 1.ogun(kahvaltım): Su,omega3 balık yagı takvıye 2kapsul(m...p (12 TL. 60 kapsul var ıcınde)),bır kase cevız,bırkac kahverengı kuru kaysı,bır bardak sut 1muz,kakao ........2. Öğün(ıkındı vaktı):3 dolma,bır kase cacık,omega3 balık yagı takvıye 2 kapsul................. .......... ...................... (Yemekten once aslında toktum(aylar sonra boyleyım) ama hem gunluk 1000 kalorıden asagı tuketmek ıstemıyorum(kas kaybına neden olabılır(ıc organlarda yaralar fılan olusmasın)),hem de tuketımım cok kalıtelı olmayabılır dıye tok olmama ragmen yedım.)

Sıvı:Tonla su,2 fıncan kahve

Spor: 2saat ev ısı yaptım ,20 dakıka yurudum(elımdekı cantalarda verdıgım kılo kadar yuk vardı ayrıca,boylece 120 kg ıkenkı kılo verme hızım dusmedı hanımlar), oley oley artık tempolu yuruyebılıyorum , tombul hatun gorunce ,Karatay Dıyetın'den bahsedıyorum, yuruyus tempom ıkı kat artıyor ,bır de burda cok paylasım yapmak ıyı gelıyor(zıhın sporu canım,mutluluk hormonu endorfını tetıklıyor,karacıgerımın sanal stresle yag salgılaması duruyor,kronık kabızlık ortadan kalkıyor)

Onemlı not: Aksam saat 8 den sonra lahana dahı yemıyorum, meyvelerı asla bu saatten sonra tuketmıyorum.(Bu cok onemlı ) ayran ya da sut ıcıyorum. Kahvaltımı geceden hazırlıyorum.Dısardaysam bıle yemegımı yanımda tasıyorum. Kolay gelsın hepımıze
    Eklenmiş Resmin önizlemesi Eklenmiş Resmin önizlemesi a4444.jpg   a4443.jpg  

6. Konu Sahibi : SAPHIRA #30296
    Giriş tarihi
    Dec 2011
    Alıntı papadiya kullanıcısından alıntı Mesajı Göster
    guleryuz arkadasını tbrk ve tsk edıyorum ya şu ev oturmalarından hamurişlerı yasaklansa normal yemek et balık kofte salata yense neka guzel olur
    evet süper olur genelde hafta 1 görüsüyoruz cocuklarımız aynı yasıt oyun oynasınlar vakit gecirsinler diye yani her hafta birimizin evi cocuk yuvası gibi oluyor her sey onlar icin yeterki mutlu olsunlar .konuya gelelim baktım ben gittigimde bisey yemiyorum dediler senin karatay menülerinden yapalım dediler bende biraz kafalarına girdim karatay böyle söyle bi arkadas yarı karataylı ugrasıyom bakalım tam karatay icin

7. Konu Sahibi : SAPHIRA #30297
    Giriş tarihi
    Dec 2011
    Alıntı gul63 kullanıcısından alıntı Mesajı Göster
    Iyı Aksamlar Karatay Dıyetı yapan kızlar ...... 1.ogun(kahvaltım): Su,omega3 balık yagı takvıye 2kapsul(m...p (12 TL. 60 kapsul var ıcınde)),bır kase cevız,bırkac kahverengı kuru kaysı,bır bardak sut 1muz,kakao ........2. Öğün(ıkındı vaktı):3 dolma,bır kase cacık,omega3 balık yagı takvıye 2 kapsul................. .......... ...................... (Yemekten once aslında toktum(aylar sonra boyleyım) ama hem gunluk 1000 kalorıden asagı tuketmek ıstemıyorum(kas kaybına neden olabılır(ıc organlarda yaralar fılan olusmasın)),hem de tuketımım cok kalıtelı olmayabılır dıye tok olmama ragmen yedım.)

Sıvı:Tonla su,2 fıncan kahve

Spor: 2saat ev ısı yaptım ,20 dakıka yurudum(elımdekı cantalarda verdıgım kılo kadar yuk vardı ayrıca,boylece 120 kg ıkenkı kılo verme hızım dusmedı hanımlar), oley oley artık tempolu yuruyebılıyorum , tombul hatun gorunce ,Karatay Dıyetın'den bahsedıyorum, yuruyus tempom ıkı kat artıyor ,bır de burda cok paylasım yapmak ıyı gelıyor(zıhın sporu canım,mutluluk hormonu endorfını tetıklıyor,karacıgerımın sanal stresle yag salgılaması duruyor,kronık kabızlık ortadan kalkıyor)

Onemlı not: Aksam saat 8 den sonra lahana dahı yemıyorum, meyvelerı asla bu saatten sonra tuketmıyorum.(Bu cok onemlı ) ayran ya da sut ıcıyorum. Kahvaltımı geceden hazırlıyorum.Dısardaysam bıle yemegımı yanımda tasıyorum. Kolay gelsın hepımıze
    arkadasım menün süper olmus valla bende özledim biber dolmasını yakında bende yapayım iyi bir fikir afiyet olsunn

8. Konu Sahibi : SAPHIRA #30298
    BİR GÜN HERKES KARATAYCI OLACAK seklınde bır sloganla olayı baglayalım

9. Konu Sahibi : SAPHIRA #30299
    Giriş tarihi
    Mar 2010
    İyi akşamlar. Ben de bugün ilk bildirimimi yapayım. Aslında bu benim karatay diyetindeki 4. günümdü. Hepsini not aldım. Gayet başarılıydı bence.Yorumlarınızı bekliyorum..
    Sabah: 2 haşlanmış yumurta
    4 zeytin
    1 çay bardağı ceviz içi
    Yarım avuç içi kadar peynir
    2 kuru kayısı

Ara: 1 küçük kutu süt

Akşam: 1 tabak kuru fasulye
    1 tabak haşlanmış karnabahar (yoğurtlu)

4 akşamdır 20.00'den sonra bişey yemiyorum. Sadece çay içiyorum. O da şekersiz.

10. Konu Sahibi : SAPHIRA #30300
    iyi akşamlarrr çıtırlarrrrrrr

3 mil leslie teyzeyleee yürüdümmmm. şimdii kendimee bitki çayı yapıp size takılmayıı planlıyorummm.
    nasılımm?

bu arada akşam yemeğim dünün aynısııı bitti amaa

1 kase tarhana çorbası
    1 tabak ıspanak yemeği
    1 kase sarımsaklı yoğurt-turşuu

Sayfa: 3030/10676 İlkİlk ... 298030203028302930303031303230403080 ... SonSon