Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

Hoşbulduk canımın içi. Allah yardımcısı olsun tüm memurların, askerlerin, güvenlik güçlerinin... Hep duamdasınız.

Prop un ameliyatının iyi geçmiş olmasına sevindim ama biyopsi işi can sıkıcı tabii... İnşallah iyi haberlerini alırız...

Bak, bu dediğin doğru! Gerçekten yaptıkça yapası geliyor insanın. Geçen bir arkadaşımın ablasının kışlık şeftali koyduğunu duydum kavanozlara. Dumur oldum! Ben duymamıştım daha önce ama şekerli su içine koyduğu için ben yapmaya niyetlenmedim.

İyiniyetlim, senin kızınla benimki yaşıt sanırım. Ne güzel oldu büyümeleri değil mi? Bayağı arkadaş oluyor artık benimkisi... Okuduğuma göre seninki de öyle. Öp onu benim için.

Asyaateşi görmedim bu arada. Yok mu çıtır kızım? Gerçi tesadüfi açtığım sayfalarda çok güzel bir haber okudum onunla ilgili. Belki de artık buraya vakit ayıramıyordur:KK34:

Aman canım şekerli şeylerden uzak durmamız en hayırlısı:KK1::KK1: Ben bu sene reçel filan hiç yapmadım bu yüzden:112:
Geçen yıl yaptığım çilek reçelleri eşimle birlikte Karatay yaptığımızdan bitmedi bu sene nadiren yenir onlar çocuklara filan da yeter dedim sen de en iyisini yapmışsın:KK9::KK9:

Canım kızım 6. sınıfa başlayacak inş. Benim ki ergenliğe bodoslama daldı:KK9::KK9: Kafa tutuyor aniden sinirleniyor süslenip püsleniyor sürekli:KK9::KK9:
Büyümeleri harika ama o kadar hızlı büyüdü ki son 2 yılda inanılmaz:KK52::KK52: Evet canım benim ki de artık bana arkadaş oluyor bu yönüyle de harika büyümesi:KK34: Sen de kızını öp canımcım:KK16::KK16: Bugün yazdığını okudum :KK60::KK60: Çok şaşırtıcı:KK52::KK52: benimki de bizi dumur ediyor valla:KK60::KK60:
Bizden ööle farklı yetişiyorlar ki yaptıkları ve söyledikleriyle bizi şaşırtıyorlar:KK35:

İyi pazarlar herkeslere

işlerim bitmek bilmiyor:26: sıkıldım da:26:
Sabah bahçemde upuzun cins börülcelerim olmuşlar onları toplayıp ayıkladım yemek yapacağım:KK34:
Çamaşır yıkıyorum bi taraftan.. bi taraftan etrafı topluyorum.. Kızımın eteğini (iğneoyam bak 6. sınıfa geçtiği için yeni etek aldık kızıma.. Boyu gayet iyi olmasına rağmen ben bunu bölle giymem diye tutturdu.. Kızım çok çabuk uzuyorsun kestirirsek çok kısa olur ben sana onu ööle giydirmem dedim.. O tutturdu giymem böyle diye:KK52::KK52: Ben de terziye vermeden içe kıvırdım kesmeden.. Uzarsa açıvereceğim dikişleri:KK52::KK52:) kısalttım.. eşim balık pişirdi ben de salata yaptım.. Kahvaltı faslı yiğitle oyunlar derken saat üç buçuk oluvermiş:KK52::KK52::KK52:

Neyse kahvaltım:KK56::KK56::KK56::KK56:
2 haşlanmış yımırta
Bahçemden yeşil kırmızı biber domates (z.yağlı)
taze cevizzzz:KK53::KK53::KK53:
çay
çeçil peyniri
kızartılmış hellim

2. ve son öğünüm 2 gibi bitti:KK56::KK56::KK56::KK56:
az yağda kızartılmış hamsi paluğu
salata
üstüne kızımın pişirdiği Türk kahvem:nazar::nazar:

Hala tıka basa doluyum daha da bişey yemem:KK9::KK9::KK9:

dün akşam tozuttum sayılır kızlar emmikızının nişanıydı:KK52::KK52: saat20.30 dan sonra
2 mercimek köfte,2 pirinçli sarma:KK53:,1 adet gazlı i çe cek! :KK53:,1 çatal nişan pastası

hoş bu sabahtatemizlık var diye saat 8 de 2 tane çiçek ekmeğin çiçeği:KK22:+karatay kahvaltısı

öğlen 1 de 2 adet lahmacun bol suuu

yaklaşık bir haftadır doğru düzgün giremedim ama karataya devam ettim 63,5dan 62,8leri gördüm ama nedendir bilemedim bu sabah 63,4çıktım noluyor tartı filanmı bozuldu dedim...pantolonlarda daralma yok ama kabızlık var..incir ıslattım onu yiyip yatıcam inşallah.
az önce ikinci öğünümü yaptım
2kepçe domates çorbası
2kepçe barbunya
taze soğan
domates
erik yedim...
biliyorumki wc sorunum gidince tekrar 62 leri göreceğim...

sağol canım:KK16::KK16:..valla çanta hepimize lazım..eh haftaya liste ellerinden öper canım..:KK9::KK9::KK9:

Listemi canim???:26::26: ben yapmasini bilmem. bana yardimci olursan yaparim ins.:KK24::KK1:

7 km yürüdüm, sicak su havuzuna gittim 1 saat bugün ögle .

Aksam: 1 biber dolmasi, bir tabak etli yesil fasulye, 1 kase yogurt.
cay, cay, su 1 seftali, 1 avuc kabak cekirdegi.

Son düzenleme:
kaneelcim paylaşımlar için teşekkürler:KK16::KK16:
iğneoyası,sen de hoşgeldin canım:KK54::KK54:

Leylak'ım teşekkür ederim. Özledim sizi.

Karatay'dan uzak kaldığım 1,5 ay bana hiç iyi gelmedi. Hatırlarsın belki, ömrümde düzenli regl olmadım ben... Ta ki Karatay'a kadar. Karatay'la 4 aydır düzenli gidiyordu. Tatlıları yemeye başlayınca düzen de kalmadı gene:KK43:

Neyse...Bu 2. günüm... Kaçamak 0. Spor tamam. Tekrar toparlanacağım.

Seni de çok takdir ettiğimi söylemeliyim. Maşallah :nazar: kilo vermeyi bırak, korumada bile çok istikrarlı ve dirayetli gidiyorsun. Tebrik ediyorum.:KK9::KK9::KK9::nazar::nazar:

Leylak'ım teşekkür ederim. Özledim sizi.

Karatay'dan uzak kaldığım 1,5 ay bana hiç iyi gelmedi. Hatırlarsın belki, ömrümde düzenli regl olmadım ben... Ta ki Karatay'a kadar. Karatay'la 4 aydır düzenli gidiyordu. Tatlıları yemeye başlayınca düzen de kalmadı gene:KK43:

Neyse...Bu 2. günüm... Kaçamak 0. Spor tamam. Tekrar toparlanacağım.

Seni de çok takdir ettiğimi söylemeliyim. Maşallah :nazar: kilo vermeyi bırak, korumada bile çok istikrarlı ve dirayetli gidiyorsun. Tebrik ediyorum.:KK9::KK9::KK9::nazar::nazar:

biz de seni özledik canımcım:KK19::KK19:
evet canım hatırlıyorum reglnin düzene girdiğini,karataya devam ettikçe yeniden düzelir inşallah tatlım...
kaçamakları kafana takma artık canım,yeniden istikrarla başlamışsın nasılsa,senin de dediğin gibi kısa sürede toparlarsın sen yine
:KK34::KK34:
güzel sözlerin için çok teşekkür ederim canım benim:KK16:öncelikle hem karataya alıştım,hem de karatay dışında beslendiğim zaman günah işlemişim gibi hissediyorum kendimi:KK1::KK1:arada kaçamak yapmıyor değilim ama yürüyüşlerimi aksatmıyorum hiç.bir daha asla kilo almak istemiyorum:KK50:o yüzden dikkat etmek zorundayım canım.

İyiniyetlim, dün kızım bana arkadaş oluyor demiştim ya... Bugünkü muhabbetimizi aynen aktarıyorum:

Kızım: Anne, bu yüzüğün çok güzel. Büyüyünce bana ver olur mu? Sakın gelinlere verme!
Ben: Kimseye vermeyeceğim. Kendim kullanacağım.
Kızım: Yaşlanınca verirsin anne.
Ben: Ölene kadar kullanacağım.
Burada benim beklediğim cevap: Ona nasıl söz anneciğim. Allah gecinden versin. Ve hatta ardından gelen bir kucaklaşma da fena olmazdı.
Kızımın verdiği cevap: İyi ki firavunlar gibi hazinenle gömülmüyorsun anne...

Dumur olan ben, sakin sakin tv seyreden kızım...

şimdiki çocuklar şok ediyor insanı :KK60::KK60:
kızlar ben geldim:KK52::KK52::KK52:
bilgisayarımda sorun var bu yüzden uğrayamıyorum size:KK14::KK14::KK14::KK14:
hepinizi çokkk özledim:KK19::KK19::KK19:
beni merak etmeyin bilgisayarım düzelir düzelmez aranızdayım:KK9::KK9::KK9::KK9:

hoşgeldin tatlım..çabuk yaptır bilg.da özletme kendini canım:KK16::KK16:

sağol canım:KK16::KK16:..valla çanta hepimize lazım..eh haftaya liste ellerinden öper canım..:KK9::KK9::KK9:

Listemi canim???:26::26: ben yapmasini bilmem. bana yardimci olursan yaparim ins.:KK24::KK1:

7 km yürüdüm, sicak su havuzuna gittim 1 saat bugün ögle .

Aksam: 1 biber dolmasi, bir tabak etli yesil fasulye, 1 kase yogurt.
cay, cay, su 1 seftali, 1 avuc kabak cekirdegi.

hallederiz merak etme..çok zor değil aslında..verilen değerleri sıralıyorsun okaa :KK34::KK34::KK34:

selam kısslarr...

2. öğünüm:KK56::KK56:

8-9 adet bulgurlu yaprak sarma
2 kaşık kuru fasulye
salata
yoğurt

çay çay..:KK56::KK56:

3km yürüyüş :KK76::KK76::KK76:

sersum naber canım nasılsın yıne sehıt var cok uzuldumm yaaEn Büyük TÜRKİYEEn Büyük TÜRKİYEEn Büyük TÜRKİYE

sağol canım..hiç iyi değilim tahmin ettiğin gibi canım..hergün şehit ve biz bunları hep yakından yaşıyoruz..helikopterler sürekli yaralı taşıyor..onların sesini duydukça kahroluyoruz..:KK43::KK43::KK43:

Nereye kadar sürecek bu ya.
Kendi ülkemizde cakal soylari askerlerimizi, fidanlarimiza kiyiyor.
Bizse birsey yapamiyoruz.

SLM KIZLAR DÜĞÜN BİTTİ ŞİMDİDE ZÜMRE VE YILLIK PLANLARIN İÇİNDE KAYBOLDUK:)
SABAH az ceviz 8 zeytin peynir
ÖĞLEN 4 köfte 2 yumurtalı piyaz salata
akşam patesli melemen ceviz

kaneel harika yazılar bulmuşsun bizimle paylaştığın için sağol
sende kendini üzme sersumcum umarım herşey daha iyiye gider

hanımlar nasılsınız bugünü de kaçamaksız kapatamadım 1 küçük kup dondurma yedim öğleden sonra . akşam terbiyeli köfte ve salata yedim 30 dk hızlı tempo yürüyüş yaptım

Kizlar merhaba birkac sorum olacak cigkofte karatayda yasakmi? Birde aksam kactan sonra yemek yemiyorsunuz benimki 8i buluyor bu sekilde zayiflayamammi acaba?birde erken yayarsam yediklerimi yakmadanmi yatmis oluyorum? Simdiden tesekkurler :)

X