Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

Günaydın kızlar,

Kahvaltım 8:30
1 muz, 2 dilim kavun, beyaz peynir.

Bugün pek bişey istemedi canım, hele yumurta...HİÇ!

dünkü menüm

kahvaltı
2 küçük bol limonlu lahmacun,2 ceviz,limonlu şekersiz açık çay,omega3 1 kapsül

öğle
4 küçük lahmacun bol limonlu lahmacun,yarım kase yoğurt

gün boyu 4 kupa limonlu şekersiz çay

spor:60 dk yürüyüş

2,5 litre su

kitap:Kırk vezir hikayeleri

ya nasıl canım lahmacun istedi nasıl, böyle limonlu maydonozlu resmen ağzımın suyu aktı :KK53:

olmazsa evde minik fındık lahmacun yapayım kendime gerçi yemesem daha iyi ama rüyalarıma girer bu saatten sonra :KK9:

Evet nihayet yine 58.5 oldum:KK52::21::21:

Tebrik ederim seni maşallah nazar değmesin :nazar:

ben de görür müyüm o kilolara indiğimi acaba :44:

Canım yol arkadaslarım hepinizin gunü güzel geçsin..

Sabah;

2 yumurtadan Menemen
9 zeytin
peynir
yeşil çay
2 kuru incir
1 kuru erik
2 kayısı
3 ceviz 10 yer fıstığı ve omega 3 hap

aksam için eşimden haber bekliyorum balık lokantasına gitmeyi düşünüyoruz olmadı bonfile+salata+yoğurt yapacagım
Kizlar kahvaltıda tükettiğim kuru meyvelerim abartilimi sizce?

Biraz önce ömrümde ilk kez pilates yaptım. Hanginiz yazmıştınız unuttum. Kaneel belki de... Ebru 10'da Beyaz tvde diye... Geçtim tv karşısına...Daha ilk harekette hezimet yaşadım. Otur, dizleri kır kendine doğru, dizine doğru kapan. Ebru kapandı, ben kapanamadım. Arada göbek sıkıştı... Neyse... Şekilden şekile girdim. Hiçbir hareketi sonuna kadar yapamadım. Ben ölüp biterken baktım Ebru " nasıl da rahatladık değil mi" diye bir de muhabbet ediyor. Acaba dedim, aynı hareketleri yapmıyor muyuz...

Bir de tavsiyesi oldu. Bence önemli.

Yürüyüşten sonra bacakları esnetecek hareketler yapılmalıymış. Çünkü yürüyüş gibi sporlarda kaslar kısalırmış. Esneme hareketleri kasları uzatıp, spor sırasında vücudumuzda biriken laktik asidi atmamızı sağlıyormuş.

Biraz toparlanıp yürüyüşe gideceğim inş.

Öpüyorum hepinizi.

canımm günaydın ne kadar zamanda verdin kilonu harikasınızz.iradenizi tebrik ederimm.takdire şayannnnn gerçekten inşallah ben de veririmm.sizi gördükçee şevkleniyorummm.

gunaydın canım..yaklasık 1 senede karatayla verdım.burda kalmaya devam edersen kesınlıkle verırsın.tsk ederım guzel yorumun ıcın:KK16:kolay gelsın hepımıze

Asya günaydın canım,

Nasılsın? Derslerin başladı mı?

günaydın canım :KK16:
bilgisayarım hala yapılmadı şimdi kardeşiminkinden bir bakayım dedim. Derslerimde 24 ünde başlayacak.
sen nasılsın canım? pilatese başlamışsın, çok faydasını görürsün :KK34: bırakma

kızlar ben bu ara kaçamakları arttırdım,sizden ayrı olmak yaramıyor bana tartı 49.5 da:KK14:

Son düzenleme:
ya nasıl canım lahmacun istedi nasıl, böyle limonlu maydonozlu resmen ağzımın suyu aktı :KK53:

olmazsa evde minik fındık lahmacun yapayım kendime gerçi yemesem daha iyi ama rüyalarıma girer bu saatten sonra :KK9:

gerçekten lahmacun çok hoş geldi kulağa. Ancak bu Karatay diyetinde de hani belli bir kiloya ulaşana kadar bazı şeyleri yememek daha mı iyi? çok kilo vermiş arkadaşlara sormak isterim. Yani mesela benim canım çiğ köfte de çok çeker, simit, lahmacunn. hmmm leziz. bu diyette serbest olmakla birlikte acaba şöyle 3-5 kilo verdikten sonra mı listeye sokulmalı? yani ilk başlardan itibaren yenirse kilo vermeyi yavaşlatır mı?

17 EYLÜL MENÜM
SABAH : 1 adet kayısı kıvamlı yumurta, 5 adet ceviz, 1 dilim b. peynir, domates salatalık , 6-7 y. zeytin, yeşil çay
ÖĞLE : 5 adet kuru incir, 1 bardak y. çay(okulda vakit olmadı )
AKŞAM : 6 kaşık y. fasulye, 6 kaşık makarna , 1 bardak yoğurt, salata( makarna kötü oldu ama dayanamadım :KK43:
SPOR : okulda hiç oturmadımm
bu sene 1. sınıfları aldım , şu anda ayaklarımın altı resmen sızlıyor:KK5: hem çok şekerler hemde çok yorucular. kimisi eteğimden kimisi kolumdan çekiştiriyor.. çok işim var çokkkk :KK24:

kolay gelsin canım..işin zor..

Evet nihayet yine 58.5 oldum:KK52::21::21:

gözünaydın canım..:KK9::KK9:

selam dunya guzellerim..umarim herkes iyidir..ben pek iyi degilim maalesef,tahlil sonuclarimin bi kismi cikti bugun,sonuclar pek iyi degil,hastalik kesinlesti maalesef..kadinlar kulubunde bu hastalikla ilgili bi topigi takip ettiydim biara,orda herkese moral veren hamile bi kiz wardi,bikac gun once bebegi de kendi de ölmüs,yikildim resmen..ama etrafimin destegiyle moralimi yuksek tutmaya calisiyorum..moral en onemli ve en tesirli ilacmid..bi kac haftaya erciyes universitesi hastanesine yatcam kortizon tedavisine basliycaklar..benim icin cok dua edin kizlar noolur,desteginize ve dualariniza okadar cok ihtiyacim warki size anlatamam..hepinizi sewiyorum,yarin tekrar girerim insallah..simdilik hoscakalin canlarim..

canım propum üzülmek yok..tedavin için moralin çok önemli..bizler ve sevdiklerin seninle..dualarımız seninle..Allah yardımcın olsun..seni çok seviyoruz..ve tüm iyi düşünce ve duygularımızı sana gönderiyoruz..atlatacaksın bebişim..:KK19::KK19::KK16::KK16::KK16:

sabah menüm
:KK56::KK56::KK56:

peynirli salçalı omlet
az biber kavurma
4 bulgurlu yaprak sarma(nihayet bitti:KK9::KK9:)
yoğurt
zeytin peynir
domates salatalık
badem fıstık
çay çay....
:KK56::KK56::KK56:

günaydın karatay güzelleri:KK3::KK3:
kahvaltım:KK56::KK56:
-domatesli,1 yumurtalı kavrulmuş kıyma
-peynir
-domates
-salatalık
-zeytin
-fıstık
-üzüm

slm kızlar cumadan beri giremedim.haftasonu şehir dışı yaptık.yedik içtik.geldi kilolar.54 gördüm baskulde:KK17:

propycilime cok üzüldüm.çook gecmiş olsun canım benim.Allah şifa versin sana.

simdi okula gidiyorum aksama umarım girebilirim.

SERSUM. Canım üzerinden sayfalar gecti ama yazmak istedim.Anlattiklarimla sizi üzmek istemem demişsin..Sen özellikle bunları anlat ki;biz gercekleri görebilelim..Allah yıllarca okuduğu, binbir emekle aldığı diplomalarının yeterli bulunmadığı,hadi zorlu bir sınava daha gir ve atamanı bekle denilen memurunu korusun(az bir maaşla) canini ortaya koyan kardeslerimizden Allah razı olsun.Rabbm korusun hepsini ..dün haberlerde izledik okula yapılan molotoflu saldırıyı ..Dualarımız sizinle..Allah ordumuzu askerlerimizi devleti için hizmet edenleri korusun..

X