Sayfa: 3144/10680 İlkİlk ... 309431343142314331443145314631543194 ... SonSon
Toplam 106797 adet sonuctan sayfa basi 31,431 ile 31,440 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

1. Konu Sahibi : SAPHIRA #31431
    Giriş tarihi
    Apr 2011
    öğlen yemeğim

1 alabalık
    3 çeri domates
    1 avuç bedem ceviz

2. Konu Sahibi : SAPHIRA #31432
    Alıntı burkanscetin kullanıcısından alıntı Mesajı Göster
    canım şimdi gördüm ama yazmak isterim arkadaşımda var müthiş birşey kesinlikle tavsiye edilir
    tsk canım markasını yazarmısın

Alıntı century kullanıcısından alıntı Mesajı Göster
    Selam papadiya ben ara vereli çok uzun zaman oldu bazı saglık sorunları yasadım ve doktorlar karatay diyetini bıraktırdı ama çok pişmanım onları dinlemekten ne güzel kilo vermiştim geri aldim bak siz nekadar yol almissiniz canım tebrik ederimmotivasyona çok ihtiyacım var bana yardımcı olursanız sevinirim hepinize kolay gelsin sevgiler
    canım oncelıkle gecmıs olsun sonrasındada ben bu doktorları anlamakta gucluk cekıyorum karatay dıyetını bıraktırmak nasıl bır mantık yaaa bız sadece hamurısı tatlı ve aburcubur yemıyoruz bunları yıyıncemı saglıklı olacaz ınanın bunu anlamakta gucluk cekıyorum.tekrar hosgeldın gel katıl aramıza burası harıka bır yer

Alıntı mayke kullanıcısından alıntı Mesajı Göster
    ürünün adını öğrenebilirmiyim
    bende bende bende

Alıntı leylak84 kullanıcısından alıntı Mesajı Göster
    ay ne güzel,bense yumurta bile görmek istemiyorum ama yapacak bişey yokçok tok tutuyo çünkü
    canım gercekten acayıp tok tutuyo bende yagda sevmıyorum ama rafadan yumurtaya bayılıyorum.yumurta salatasını hıc denedınmı bak o da degısık gelebılır yumurtayı dılımle yesıllık ekle sogan kıvırcık pul bıber lımon falan guzel oluyo

Alıntı century kullanıcısından alıntı Mesajı Göster
    Herkese günaydın kizlar ben uzun zamandır yoktum 1 ay kadar yaptım Karatay diyetini ve mucize gibiydi hiç açılkmadan kilo veriyordum sonra tansiyon yükselmesi yasadım ve safrakesemde tas oldu uzun süre tansiyonu dengelemek için bogustum ve bu arada diyet yapamadım sizlerdeki güzel gelişmeleri gördüm ve çok sevindim safra tası yüzünden yumurtayı çok kısıtlı yemem gerekiyor karataya başlamak istiyorum ama muzla sütler olan kahvalti yumurta kadar tok tutmuyor bana yardım edermisiniz ne yemeliyim hepinize kolay gelsin mutlu günler diliyorum.
    bırgun 1 yumurta dıger gun muz cevız bu sekılde yapsan olur bence ben bırkac sabah muzla yaptım o da tok tutuyo sen muzunda tok tuttuguna ınandır kendını emın ol oyle olacaktır

bugün tartıldım hala aynıyım,sanırım geçen 2-3 haftada toplamda 4-5 kilo verdiğim için aylık hakkımı doldurdum
    karatay dıyetının amacıda ayda 4 en fazla 5 kg vermek kalıcı vermek..bu yuzden sakın sıkma canını sana bu azımle kg mu dayanır bebısım

haydi ben yürüyüşe
    yurrrruuuuu

Alıntı odiy kullanıcısından alıntı Mesajı Göster
    epeydir foruma girmiyordum.. yaklaşık 2 aydır da karatay usulü beslenmemi bozmuştum malesef bu arada sigarayıda bıraktım.. neyse sonuç olarak 2 kilo aldım.. bu hafta kitabı baştan okuyup, tekrar başlıyorum karatay diyetime.. anladım ki herşey yalan, karatay diyeti gerçek...
    hersey bır yana sıgarayı bırakmıs olman dunyanın en buyuk basarısı bence canı gonulden tebrık edıyorum canımmmm

Alıntı zeynepfaz kullanıcısından alıntı Mesajı Göster
    günaydın bacılar

bugün uyuyakalmışım servisi kaçırdım ilk kez eeee ben de madem geç kalacağım vur dibine dedim güzel bir kahvaltı yaptım
    peynir
    5 zeytin
    2 rafadan yumurta
    3 dilim pastırma
    1 dilim organik tam buğday ekmeği
    zeytinyağı
    4 ceviz
    1 kapsül omega 3
    1 kivi...

bugün soğan suyu kürüne tekrar başladım galiba bu ayda çocuğu tutturamadık bari kistlerime savaş açayım değil mi vakit nakittir
    afıyet olsun canım moral en guzel tedavı seklıdır tecrubeyle sabıttır

Alıntı esub kullanıcısından alıntı Mesajı Göster
    Kızlar sordum ama gözden kaçtı galiba.. Keten tohumu almadım ama tam olarak ne için kullanılıyor??

Bir de sabahki menüm:
    1 yumurta
    1 muz
    Peynir
    4 zeytin
    1 dilim ananas

Haftasonu uzak kalıcam forumdan.. Kalbim sizlerle
    omega3 ıcerır bagırsak calıstırır tatlım

Alıntı leylak70 kullanıcısından alıntı Mesajı Göster
    geçmiş olsun canım neyseki iyileşmişsin

maşallah sana

naptın tatlım sen herşeyi bir anda al sana
    Alıntı leylak70 kullanıcısından alıntı Mesajı Göster
    ketentohumunda omega 3 var hemde bağırsakları çalıştırıyor
    leylakım tsk ederım

3. Konu Sahibi : SAPHIRA #31433
    Alıntı pepeti kullanıcısından alıntı Mesajı Göster
    öğlen yemeğim

1 alabalık
    3 çeri domates
    1 avuç bedem ceviz
    canım hanı bu balıgın boolll salatası bakem

4. Konu Sahibi : SAPHIRA #31434
    Sabahtan beri su içiyorum bol bol 1 lt yi geçtim 3 lt tamamlamayı düşünüyorum bugün.

Bugün evde mantı yapıyordu kayınvalidem önlemimi aldım hemen mantı yememek için
    Biraz kabak çekirdeği atıştırdım şimdi de öğle arası için eve yürüyeceğim

Pazartesi 60 kusurlu kilolarda olabilirim inş.
    Düzenleyen: iyiniyetli Düzenleme Tarihi : 02-03-2012 Düzenleme Saati :12:20

5. Konu Sahibi : SAPHIRA #31435
    özledim sizi kızlar inş.en kısa zamanda dönerim.
    dün akşam adet oldum,çok ağladım yine nedense geçen aydan çok ümitliydim.
    kafama takmamalıyım ama olmuyor :(
    dr.a gitmeden hormon yüklenmeden galiba olmuyacak bu iş

zaten diyete de eskisi kadar sadık değilim

6. Konu Sahibi : SAPHIRA #31436
    Alıntı ceylin1907 kullanıcısından alıntı Mesajı Göster

Merhaba;uzun zamandır giremiyordum bir merhaba diyeyim dedim mesajınla karşılaştım.Ceylin üzülme lütfen.O her ay ağlamaları bende çok yaşadım biliyorsun.İnşallah sende kavuşacaksın isteğine.Herşeyin bir zamanı var gerçekten de.Bozma moralini arkadaşım..

7. Konu Sahibi : SAPHIRA #31437

Merhaba;uzun zamandır giremiyordum bir merhaba diyeyim dedim mesajınla karşılaştım.Ceylin üzülme lütfen.O her ay ağlamaları bende çok yaşadım biliyorsun.İnşallah sende kavuşacaksın isteğine.Herşeyin bir zamanı var gerçekten de.Bozma moralini arkadaşım..

8. Konu Sahibi : SAPHIRA #31438

9. Konu Sahibi : SAPHIRA #31439
    yenıden yenıden yenıden kacıncı kez bılmem baslıyorum ama bu sefer esımın uyarısıyla karsılastım ılk defa ve kacarı yok dun aksam yemegınde basladım karataya menu bıldırımınde bulunucam ama lısteye gıremem herhalde genede yorunlarınızı beklıyorum 1,63 - 1,62 boyundayım 73,5 kıloyum 68 e kadar dusup son 2 ayda hızla gerı aldım sımdı ılk amacım 65 daha sonra 59 a dusmek 50 lı rakamı ucundanda olsa gormek
    aksam menu
    2 ıclı kofte 2 kasık makarna yedım ama 8 den sonra sadece 1 bardak sut ıctım o da son makarnam oldu
    sabah
    2 yumurtadan peynırlı yesıl soganlı maydanozlu omlet enfes oluyor tavsıye ederım
    1 avuc peynır
    5-6 zeytın
    1 avuc cevız
    2 bardak su
    ogle menu
    marul salatası yaglı lımonlu
    avuc ıcı beyaz peynır
    5 zeytın
    aksamada kısmetse etlı yesıl fasulye var
    1 bardakta ayran la gunu kapatmayı planlıyorum

10. Konu Sahibi : SAPHIRA #31440
    Merhaba kizlar bugun 2.gun menu bildirimim