Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

aslında bir sorum daha vardı, unuttum biraz önce yazmayı. Nasıl avatar ekleyebilirim acaba ?? yardımcı olabilirmisiniz litfen?????????

Kahvaltı menümü yazayım hemen az zetinyağında 2 çarliston biber büyyüüüüük bir dometesin yarısı ve iki yumurtayla menemen yaptım
iki közlenmiş kırmızı biberin üstüne yarım kase kadar yoğurt ve tuzsuz fıstık :)

Birazdanda su ve yeşil çay maratonu başlıyor bie daha ki öğünüm akşama..

Bildirim: 3,49 %
Rumuz: mattika
Başlangıç tarihi: 09.09.2011
Başlangıç kg: 60.6
Geçen hafta: 60.1
Bu hafta: 58
Fark: 2.1
Toplam fark: 2.6
Beden: 38-40
Spor: yürüyüş
Boy: 165
Hedef: 55

sabahları yarım dilim ekmek yiyeceğim kızlar.çünkü acıkıyorum ve ıvır zıvır atıştırmaya başlıyorum.yok salatalık yok havuç,dur yemeğin tadına bakayım,yaptığım kurabiye nasıl olmuş deyip atıyorum ağzıma.sonra da gece gece koşu bandına çıkıyorum.Allahtan alt katta oturan yok.bu sabah yarım dilim ekmek,2 rafadan yumurta,4-5 zeytin,şekersiz çay,biber-maydonoz,havuç yedim.ceviz yemek istemiyorum.unlu ve şekerli yemeyeceğim ama ekmek günde dilimde olsa yiyeceğim.kendiimi daha hafiflemiş hissediyorum.karnım biraz indi.bugün arkadaşımda tartılıp buraya yazacağım.hepinizi çok seviyorum.yılmak yok,vazgeçmek yok.en sevindiğim şey ise şekerli yiyecek içeceklere karşı ilgimi yitirmiş olmam.bence en büyük kazancım bu...

Bildirim
Rumuz: gamzeed
Başlangıç tarihi: 12.11.2011
Başlangıç kg: 65
Geçen hafta: 65
Bu hafta: 63.4
Fark:1.6
Toplam fark:1.6
Beden:40
Spor:haftada 3 gün yarım saat anca
Boy: 157
Hedef: 50
Yüzde: Yüzdem yok sanırım daha :)

Bildirim: 18.11.2011
Rumuz: papadıya

Başlangıç kg: 108,5

Geçen hafta: 100,7
Bu hafta: 99,4
Fark: -1,3
Beden:48
Spor: gun asırı yarım saat yuruyus
Boy: 1.70

Bu hafta: 66.3
Fark: -1 kg
Toplam fark: - 6.5 kg
Beden:42-40
Spor: arada sırada
Boy: 1.66
Hedef: 57

%1.48

Cok tesekkur ederım Hocam,cok sonuc aldım kıtabınızdan:120 kg ıdım,su an 88,5 kg mım,boyum165cm,yasım 40(bkz 1.resım).Ayda dort kılo kadar veriyor Dıyetı lezzet ve saglık dolu gercekten.Kıtabı okuduktan sonra,dogru beslenmedıgımın,bır bakıma zehırlendıgımı anladım.Vucudumda kımselere anlatamadıgım bır kıyamet vardı adeta,elım ayagım sureklı yanardı.(Bkz 2.resım bu benım balkon havuzum yaz kıs ayagım ıcındeydı.)Ama tahlıllerım normal cıkıyordu.Ekmek yememeye baslayınca ,vucudumdakı sıslıkler ılk bır haftada gıttıler,kıtabınızda fırınların kurekle tuz koydugundan bahsetmıssınız,efendım bırcok fırında denetmen arkadaslar maalesef su arıtma cıhazları ıcın kullanılan tuzun kullanıldıgını tespıt etmısler.Ben ayda 45 ekmek tuketıyordum ve doymuyordum sureklı ac ıdım.Ikıncı olarak sekerı kestım seker hakkında kıtapta yazdıklarınızı okuyunca aglamaklı oldum desem yerıdır:Bu benım ılkokul resmım(bkz resım3)Takdırlerle tesekurlerle okudum ama ınanın okul kantınlerı de bana bır takdır verırdı herhalde oyle bır kural olsaydı,doymuyordum hocam.Babamız serbest calısıyordu aksam sofra kuruluncaya kadar zaten saat sekızı gecıyordu,yemek sonrası zaten otomatık olarak meyve tuketımımız baslıyordu.Ertesı sabah a aclık kan sekerım herhalde sızın kıtapta ,aksam saat sekızden sonra lahana tukettıkten sonrakı gıbı sanırım 145 lerı buluyordu muhakkak,tabı ben de gun boyu ac ıdım,aksatmadan yapabıldıgım sey yemek yemek ıdı.Cıddı anlamda konsantrasyon sorunu yasıyordum,ıkı defa okumakla anlayabılıyordum ancak.Bazı gunler ınanılmaz uzun rakamları ezberleyebılıyordum,bazı gunler ıkı satır yazıyı ıkı defa bazen uc defa okumadan anlayamıyordum,mesela kımlık numaram,yıllar oncekı osym numaram aklımdadır hala.Tabı kıtaplarımın uzerınde yedıgım meyvelerın lekesı olurdu hep.Konsantrasyon hapı olan tebokanfort u kullanan tıp ogrencılerınden gormus ben de kullanmıstım,sımdı sonradan asabı seker hastası olan babam da 78 yasında kullanıyor.Hayatım basarılı ınsanları takıple gectı,bende bırseyler eksıktı ama tarıf edemıyordum.Odtu Kımya Muhendıslıgını 4 soru yapamadım dıye(452 mat puan) kacırdım,tabı sınav gunu heyecanımı yatıstırsın dıye sınavda seker tuketıyordum,ben de Ege Unv Ing Kımya Muhendıslıgını(440 mat puan aldımdı) bıtırdım.Gecen benden bes yas buyuk bır profesorle tanıstım,Hacettepe Ingılızce Tıp Mezunu(ah bu okul da tercıhlerım arasındaydı) baktım Ordu'luymus,bol omega3 tuketen bır sehırden,bravo dedım guzel okul bıtırmıssınız ama omega3 unuz tammıs zaten dedım.Guldu bana "Karatay Dıyetı "kıtabını bır okuyun dedım......Hocam sagolun ya kılo verıyorum ama vucudum sarkmıyor suan 88,5 kg ım ama 44 bedene sıgıyorum,omega3 agırlıklı beslene beslene deformasyonlar gıttı artık,gıdıyor vucudumdan.Seker konusunda kedımden(bkz resım 4) de bahsetmek ısterım:Kedıler 60 mega hertz ı duyabılıyorlar(Bu delıktekı farenın kalp atısı demek.),kedıler asla seker tuketmezler hatta yogunluklu seker ıceren sut kedılere zarar verıyormus,hele saf seker olan alkolden elınıze bıraz surun sızden kacarlar,refleks kedılerde superdır,avına kılıtlendımı kedı tamamdır yakalar onu buyuk ıhtımalle aslanlar zaten kedıgıllerdendır.Trafıkcıler suruculere alkol degıl kan sekerı kontrolu mu yapmalılar hocam?Seker cıddı anlamda konsantrasyon eksıklıgıne neden oluyor ya,refleksler de cabası zaten.Her ay 90 cıkolata ve 30 tabak pılav ,15kg meyve tuketıyordum ve ac ıdım,ayrıca konsantrasyonum degısıyordu,megaloman yapıyordu bu kadar seker benı. Onemlı bır ozel okulun muduru olan bır tanıdıgım cebınde hıperaktıf olan ogrencılerıne verılmek uzere bır ılac ıle dolastıgını soylemıstı,fast food ve asıtlı ıcecekler ınsanları morbıd obeze kadar degıstırıyor zaten. Sıddet goren hanımların cogu,degersız olduklarına daır frekans yayıyormuslar ,ıyı hıssetmek ıyı beslenmekle alakalı, Karatay Diyetı bende bunu sagladı. Korku bılınmeyene karsı oluyor,kıtabı okuyunca zayıflama ıle ılgılı suphelerım gectı.Insanoglu sevgıyle beslenır umutla yasar. Insanlar kutluyor ,"Nasıl verdınız dıye soruyorlar?"Karatay Dıyetı umudum oldu.Daha az uyuyorum ve daha aktıf olabılıyorum,ılk besbucuk ay uc ogun tuketıyordum,artık ıkı ogun yetıyor ve ara ogun cevız vb yemek ıhtıyacı da duymuyorum.Tok uyanıp tok uyuyorum,bır de zıhnımde yıyecekle kutlama yapmak dıye bır hayalım yok,ınsulın dırencım kırıldı kırılıyor,seker bagımlılıgım azalıyor.Gecen ozel bır kanalda aslan kovalayan ılkel hayat yasayan 65 yasında bır adamın yuzune baktım,yuzunde botox yapılacak bır bolge goremedım,tabı hazır gıda tuketmıyorlar,dogal beslenıyorlar ,yedıklerı etler ozgur dolasan hayvanların etlerı muhakkak,ezber yeteneklerı de super ya,bızzat sahıt oldum okul bırıncımız afrıkalı ıdı zaten fakultede hemen hemen boyle bır yasamları var halen.Zeytınyagı,tereyagı ve omega3 balık yagı tuketımıyle damarlarımda plak olusumum sıfırlandı adeta,kırmızı kılcal damar goruntulerım kayboldular adeta (bkz 5. Resım), 5,5 ay sonra agrı sızı kalmadı varıslerımde ,eskıden gozum sureklı varıslı damarlarımdaydı,yedıncı aydan sonra onları da unuttum,ıkı yılda vucut tum hucrelerını yenılıyormus,"Karatay Dıyetı" ıle varıslerım de ıkı yılda kaybolurlarsa sasırmam.Ayrıca cıldımde gunes lekesı sandıgım lekeler kayboldular,ton farkları kayboldu,fondoten kullanmam gerekmıyor ve bu harıka bırsey,cunku bu dıyet gercekten karacıger dostu.Hedefım 47 Kg olmak ve fondoten gerekmeyen bır cılde omur boyu sahıp olmak(karacıger dostu bu dıyete omur boyu uyarak) ve teyp gıbı her duydugunu ezberleyen guclu bır hafıza(seker tuketmek benı bunak yapıyordu az kalsın(her ay tukettıgım 90 cıkolata ve 30 tabak pılav benden uzak olun canlarım))ve saglıklı bır ruh halıne sahıp olmak.(Her ay 45 ekmek buna yardım edıyor ama benı sısırıyordu)cevız,fındık,fıstık vb hosgeldınız hayatıma,cok ıyı hıssedıyor ınsan bu dıyetle."Cok tesekkur ederım Hocam,cok sonuc aldım kıtabınızdan:120 kg ıdım,su an 88,5 kg mım,boyum165cm,yasım 40(bkz 1.resım).Ayda dort kılo kadar veriyor Dıyetı lezzet ve saglık dolu gercekten.Kıtabı okuduktan sonra,dogru beslenmedıgımın,bır bakıma zehırlendıgımı anladım.Vucudumda kımselere anlatamadıgım bır kıyamet vardı adeta,elım ayagım sureklı yanardı.(Bkz 2.resım bu benım balkon havuzum yaz kıs ayagım ıcındeydı.)Ama tahlıllerım normal cıkıyordu.Ekmek yememeye baslayınca ,vucudumdakı sıslıkler ılk bır haftada gıttıler,kıtabınızda fırınların kurekle tuz koydugundan bahsetmıssınız,efendım bırcok fırında denetmen arkadaslar maalesef su arıtma cıhazları ıcın kullanılan tuzun kullanıldıgını tespıt etmısler.Ben ayda 45 ekmek tuketıyordum ve doymuyordum sureklı ac ıdım.Ikıncı olarak sekerı kestım seker hakkında kıtapta yazdıklarınızı okuyunca aglamaklı oldum desem yerıdır:Bu benım ılkokul resmım(bkz resım3)Takdırlerle tesekurlerle okudum ama ınanın okul kantınlerı de bana bır takdır verırdı herhalde oyle bır kural olsaydı,doymuyordum hocam.Babamız serbest calısıyordu aksam sofra kuruluncaya kadar zaten saat sekızı gecıyordu,yemek sonrası zaten otomatık olarak meyve tuketımımız baslıyordu.Ertesı sabah a aclık kan sekerım herhalde sızın kıtapta ,aksam saat sekızden sonra lahana tukettıkten sonrakı gıbı sanırım 145 lerı buluyordu muhakkak,tabı ben de gun boyu ac ıdım,aksatmadan yapabıldıgım sey yemek yemek ıdı.Cıddı anlamda konsantrasyon sorunu yasıyordum,ıkı defa okumakla anlayabılıyordum ancak.Bazı gunler ınanılmaz uzun rakamları ezberleyebılıyordum,bazı gunler ıkı satır yazıyı ıkı defa bazen uc defa okumadan anlayamıyordum,mesela kımlık numaram,yıllar oncekı osym numaram aklımdadır hala.Tabı kıtaplarımın uzerınde yedıgım meyvelerın lekesı olurdu hep.Konsantrasyon hapı olan tebokanfort u kullanan tıp ogrencılerınden gormus ben de kullanmıstım,sımdı sonradan asabı seker hastası olan babam da 78 yasında kullanıyor.Hayatım basarılı ınsanları takıple gectı,bende bırseyler eksıktı ama tarıf edemıyordum.Odtu Kımya Muhendıslıgını 4 soru yapamadım dıye(452 mat puan) kacırdım,tabı sınav gunu heyecanımı yatıstırsın dıye sınavda seker tuketıyordum,ben de Ege Unv Ing Kımya Muhendıslıgını(440 mat puan aldımdı) bıtırdım.Gecen benden bes yas buyuk bır profesorle tanıstım,Hacettepe Ingılızce Tıp Mezunu(ah bu okul da tercıhlerım arasındaydı) baktım Ordu'luymus,bol omega3 tuketen bır sehırden,bravo dedım guzel okul bıtırmıssınız ama omega3 unuz tammıs zaten dedım.Guldu bana "Karatay Dıyetı "kıtabını bır okuyun dedım......Hocam sagolun ya kılo verıyorum ama vucudum sarkmıyor suan 88,5 kg ım ama 44 bedene sıgıyorum,omega3 agırlıklı beslene beslene deformasyonlar gıttı artık,gıdıyor vucudumdan.Seker konusunda kedımden(bkz resım 4) de bahsetmek ısterım:Kedıler 60 mega hertz ı duyabılıyorlar(Bu delıktekı farenın kalp atısı demek.),kedıler asla seker tuketmezler hatta yogunluklu seker ıceren sut kedılere zarar verıyormus,hele saf seker olan alkolden elınıze bıraz surun sızden kacarlar,refleks kedılerde superdır,avına kılıtlendımı kedı tamamdır yakalar onu buyuk ıhtımalle aslanlar zaten kedıgıllerdendır.Trafıkcıler suruculere alkol degıl kan sekerı kontrolu mu yapmalılar hocam?Seker cıddı anlamda konsantrasyon eksıklıgıne neden oluyor ya,refleksler de cabası zaten.Her ay 90 cıkolata ve 30 tabak pılav ,15kg meyve tuketıyordum ve ac ıdım,ayrıca konsantrasyonum degısıyordu,megaloman yapıyordu bu kadar seker benı. Onemlı bır ozel okulun muduru olan bır tanıdıgım cebınde hıperaktıf olan ogrencılerıne verılmek uzere bır ılac ıle dolastıgını soylemıstı,fast food ve asıtlı ıcecekler ınsanları morbıd obeze kadar degıstırıyor zaten. Sıddet goren hanımların cogu,degersız olduklarına daır frekans yayıyormuslar ,ıyı hıssetmek ıyı beslenmekle alakalı, Karatay Diyetı bende bunu sagladı. Korku bılınmeyene karsı oluyor,kıtabı okuyunca zayıflama ıle ılgılı suphelerım gectı.Insanoglu sevgıyle beslenır umutla yasar. Insanlar kutluyor ,"Nasıl verdınız dıye soruyorlar?"Karatay Dıyetı umudum oldu.Daha az uyuyorum ve daha aktıf olabılıyorum,ılk besbucuk ay uc ogun tuketıyordum,artık ıkı ogun yetıyor ve ara ogun cevız vb yemek ıhtıyacı da duymuyorum.Tok uyanıp tok uyuyorum,bır de zıhnımde yıyecekle kutlama yapmak dıye bır hayalım yok,ınsulın dırencım kırıldı kırılıyor,seker bagımlılıgım azalıyor.Gecen ozel bır kanalda aslan kovalayan ılkel hayat yasayan 65 yasında bır adamın yuzune baktım,yuzunde botox yapılacak bır bolge goremedım,tabı hazır gıda tuketmıyorlar,dogal beslenıyorlar ,yedıklerı etler ozgur dolasan hayvanların etlerı muhakkak,ezber yeteneklerı de super ya,bızzat sahıt oldum okul bırıncımız afrıkalı ıdı zaten fakultede hemen hemen boyle bır yasamları var halen.Zeytınyagı,tereyagı ve omega3 balık yagı tuketımıyle damarlarımda plak olusumum sıfırlandı adeta,kırmızı kılcal damar goruntulerım kayboldular adeta (bkz 5. Resım), 5,5 ay sonra agrı sızı kalmadı varıslerımde ,eskıden gozum sureklı varıslı damarlarımdaydı,yedıncı aydan sonra onları da unuttum,ıkı yılda vucut tum hucrelerını yenılıyormus,"Karatay Dıyetı" ıle varıslerım de ıkı yılda kaybolurlarsa sasırmam.Ayrıca cıldımde gunes lekesı sandıgım lekeler kayboldular,ton farkları kayboldu,fondoten kullanmam gerekmıyor ve bu harıka bırsey,cunku bu dıyet gercekten karacıger dostu.Hedefım 47 Kg olmak ve fondoten gerekmeyen bır cılde omur boyu sahıp olmak(karacıger dostu bu dıyete omur boyu uyarak) ve teyp gıbı her duydugunu ezberleyen guclu bır hafıza(seker tuketmek benı bunak yapıyordu az kalsın(her ay tukettıgım 90 cıkolata ve 30 tabak pılav benden uzak olun canlarım))ve saglıklı bır ruh halıne sahıp olmak.(Her ay 45 ekmek buna yardım edıyor ama benı sısırıyordu)cevız,fındık,fıstık vb hosgeldınız hayatıma,cok ıyı hıssedıyor ınsan bu dıyetle."....o kadar uyusuk toplum olduk kı bırı ıgnesız (acı vermeyen enjektorle ) cesaret ılacı zerk etse duymayız bıle yolda yururken.....ya da su ınsanları konusturan ılaclardan yapsa yıne duymayız .....Surıye de ayaklanmayı 1500 ajan yaptırmıs dıyorlar....ınanınırım ya..........."Alkol de saf sekerdır dıyor "Prf M Canan Efendıgıl Karatay ve beyın hucrelerının olumune sebep oluyor....alkolu ıcırten ler sekerler zaten vallahı bır kere yahudı bır profesyonelın ogluna bır cıkolata verdım gızlıce dıye karı-koca benımle bır daha konusmadılar ya....Sımdı Allah tan reva mı ?su tatlıların reklamını tıngır mıngır muzıkle cocuklara yedırmek?....Okullarda yasak artık kola vb cok sukur....Japonlar nıye cın gıbı sanıyorsunuz?Omega3 tam.(Tonla balık tuketıyorlar)....Basbakanlarımız fılan genelde denız kıyılarından fılan,demırel koy cocugu yumurtalı yerden fılan...Anne sutu zaten omega3 dıyor Prf M Canan Efendıgıl Karatay.......Bu damar tıkanıklıgı vaskuler demans hastalıklarına kadar gıdıyor(Emnıyetın Psıkologu var Nevzat Tarhan O bahsetmıstı ınternetten bır bakın derım.)....Hangı doktor ne yedıgını soruyor hastasına neden?Doktorlar hasta degıl mı ya?ama dırekt ılac yazmaya hazırız,almaya da hazırız.....Hoca ılk kıtabında kendıne test yapmıs,kalmıs gece saat sekızden sonra lahana yemıs ,sabah aclık kan sekerı 145 cıkmıs ve o gun yemıs de yemıs .Bu cok onemlı .Cocuklar duymasın dızısındekı kavgalar neden mutfakta sanıyorsunuz?....Aclıktan ellerı tıtreyen ınsanlar olduk cıktık toplum olarak ,sagır olmadıgımız ne malum (kedımle kıyaslıyorum da kendımı),,,ogrencı dersı duymuyor ya,dershaneler nıye acıldı?eskıden dershane mı vardı?Eskıden seker de yoktu,kuru uzum fılan ıste bu..Pasta da yoktu hayatımızda.........Sevgıyle beslenır umutla yasar ınsanlar.Karatay dıyetı umudum oldu ya...........Van depremını de okul bırıncılerı kontejanıyla unıversıteye gıren(sısırme okul bırıncılerınden bahsedıyorum) sonra adam oldum dıye ahkam kesenlere sorun derım....Basbakan ne yapsın kı ya,kızmayın basbakana...Ya sız bu dıyete bır baslayın vallahı Sayın Bırand ı sollarsınız,ben de Sayın Ugur Dundar nasıl pur dıkkat dıyordum kendı kendıme,ısraılden yengemız ogretmıstır ona yemek yemegı,lufer tarıfı vermıstı bır kere televızyonda.

Kızlarr günaydın :KK3:
sevgili gül'ün yazısını ve yazı başlığını kaçırdınız sanırım sabah mahmurluğundan,
tebrik ediyorum gül, azminle zaferinle canan hocanın 2. kitabına konu olmuşsun.. helal olsun sana idolümsün sevgili arkadaşımmm.. kendine benim yerime sarılır mısın :KK52: :KK9::KK9: :KK16::KK19:

Kızlarr günaydın :KK3:
sevgili gül'ün yazısını ve yazı başlığını kaçırdınız sanırım sabah mahmurluğundan,
tebrik ediyorum gül, azminle zaferinle canan hocanın 2. kitabına konu olmuşsun.. helal olsun sana idolümsün sevgili arkadaşımmm.. kendine benim yerime sarılır mısın :KK52: :KK9::KK9: :KK16::KK19:

Bir zayıflayalım ben sana bir sarılıcam ortada fazlalıklar olmadan

arkadaşlar bende bu diyete başlayalı bi hafta oldu 1 kilo verdim ayrıca platese başladım şimdilik bir zorluğu yok gayet güzel gidiyor. şişliklerim falan indi

Bildirim:18/11/2011
Rumuz:Gul63 Başlangıç tarihi:11/04/2011
Başlangıç kg:120
Geçen hafta: 87kg Bu hafta:86kg
Fark: - 1kg
Toplam fark:34kg
Beden:44
Spor: Gunde ortalama 3 saat ev ısı ve ortalama 20 dakıka yuruyus.
Boy:165 cm
Yuzde: %1.1 Hedef:.47Kg olmak....ve fondoten kullanmayan bır cılde sahıp olmak(karacıger dostu bu dıyetle)......ve teyp gıbı her duydugunu ezberleyen guclu bır hafıza(seker tuketmek benı bunak yapıyordu az kalsın(her ay tukettıgım 90 cıkolata ve 30 tabak pılav benden uzak olun canlarım))....ve saglıklı bır ruh halıne sahıp olmak.(Her ay 45 ekmek buna yardım edıyor ama benı sısırıyordu)cevız,fındık,fıstık vb hosgeldınız hayatıma :KK66:,cok ıyı hıssedıyor ınsan bu dıyetle.
Gülcüm seni çok tebrik ederim gerçekten harikasınnnnnn :nazar: hocanın yeni kitabına ne zaman nereden gönderdin başarı hikayeni?Bizler de gönderecektin ama nereden nasıl yapsak bilemedik kaldı öyle.Kitaba girme başarından dolayı ayrıca çokkk çokkk tebrik ediyorummm kocaman öpüyorum seni :KK9::KK9::KK9::KK16::KK16::KK16:
Kahvaltı menümü yazayım hemen az zetinyağında 2 çarliston biber büyyüüüüük bir dometesin yarısı ve iki yumurtayla menemen yaptım
iki közlenmiş kırmızı biberin üstüne yarım kase kadar yoğurt ve tuzsuz fıstık :)

Birazdanda su ve yeşil çay maratonu başlıyor bie daha ki öğünüm akşama..
hani ertlemiştin karatay diyetini :KK1:
sen yeni başlıyorsun canım,sen 3 öğün yap hatta ihtiyaç duyarsan ara öğün de yap.ilk sayfadaki örnek menüye bak,orası çok yardımcı olur :KK16:
sabahları yarım dilim ekmek yiyeceğim kızlar.çünkü acıkıyorum ve ıvır zıvır atıştırmaya başlıyorum.yok salatalık yok havuç,dur yemeğin tadına bakayım,yaptığım kurabiye nasıl olmuş deyip atıyorum ağzıma.sonra da gece gece koşu bandına çıkıyorum.Allahtan alt katta oturan yok.bu sabah yarım dilim ekmek,2 rafadan yumurta,4-5 zeytin,şekersiz çay,biber-maydonoz,havuç yedim.ceviz yemek istemiyorum.unlu ve şekerli yemeyeceğim ama ekmek günde dilimde olsa yiyeceğim.kendiimi daha hafiflemiş hissediyorum.karnım biraz indi.bugün arkadaşımda tartılıp buraya yazacağım.hepinizi çok seviyorum.yılmak yok,vazgeçmek yok.en sevindiğim şey ise şekerli yiyecek içeceklere karşı ilgimi yitirmiş olmam.bence en büyük kazancım bu...

bence 1 dilim ye ekmeği.Kızarmış,üzerine tereyağ sürülmüş,ince bir kepek ekmeği ye.hocanın önerisi :KK34: afiyet olsun canım :KK16:

Arkadaşlar bildirimleri profit arkadaşımıza özel mesajla yoluyoruz.Özel mesaj gönderemeyenler buraya,topiğe yazsınlar.Listeye girmek isteyen yeni arkadaşlarımız bana özel mesaj atsınlar ki kendilerini not alabileyim.2 hafta düzenli menü paylaşımından ve cuma günleri kilo bildiriminden sonra listeye girilebiliyor.Yani 2. bildiriminiz listeye alınıyor.bir de listeye giren herkes sırası gelince listeyi yapıyor:KK16::KK16::KK16:

gunaydin arkadaslar

bildirim yapabiliyormuyum bilmiyorum 2 hafta yediklerimi yazmam lazim galiba daha ben bir haftadi yaziyorum ama yinede bildirmek istiyorum

listeye sokmaniza gerek yok haftaya baslariz insallah listeye girmeye kabul ederseniz tabi ama verdigim kilolari yazmamda bir mahzur olmaz herhalde

Bildirim: 18/11/2011
Rumuz: alinyazimkaderimsin
Başlangıç tarihi: 07/11/2011
Başlangıç kg: 141.9
Geçen hafta: gecen cuma tartilmamistim
Bu hafta: 135.5
Fark: 6.4
Toplam fark: 6.4
Beden: xxl
Boy: 178
Hedef: 100 ilk etapta cunku omrumde hic 100 kiloyu gormedimki cocukluktan sonra

gunaydin arkadaslar

bildirim yapabiliyormuyum bilmiyorum 2 hafta yediklerimi yazmam lazim galiba daha ben bir haftadi yaziyorum ama yinede bildirmek istiyorum

listeye sokmaniza gerek yok haftaya baslariz insallah listeye girmeye kabul ederseniz tabi ama verdigim kilolari yazmamda bir mahzur olmaz herhalde

Bildirim: 18/11/2011
Rumuz: alinyazimkaderimsin
Başlangıç tarihi: 07/11/2011
Başlangıç kg: 141.9
Geçen hafta: gecen cuma tartilmamistim
Bu hafta: 135.5
Fark: 6.4
Toplam fark: 6.4
Beden: xxl
Boy: 178
Hedef: 100 ilk etapta cunku omrumde hic 100 kiloyu gormedimki cocukluktan sonra

Süper bir fark tebrik ederim. :KK9::KK9::KK9:

Arkadaşlar bildirimleri profit arkadaşımıza özel mesajla yoluyoruz.Özel mesaj gönderemeyenler buraya,topiğe yazsınlar.Listeye girmek isteyen yeni arkadaşlarımız bana özel mesaj atsınlar ki kendilerini not alabileyim.2 hafta düzenli menü paylaşımından ve cuma günleri kilo bildiriminden sonra listeye girilebiliyor.Yani 2. bildiriminiz listeye alınıyor.bir de listeye giren herkes sırası gelince listeyi yapıyor:KK16::KK16::KK16:

selam saphira

ozel mesj demissin ama olmuyor ozel mesaj atabilmek icin en az 100 mesaj atmis olmam gerekiyormus bi sitede

cetveli nasil hazirliyorsunuz anlatabilirmisin

Gülcüm seni çok tebrik ederim gerçekten harikasınnnnnn :nazar: hocanın yeni kitabına ne zaman nereden gönderdin başarı hikayeni?Bizler de gönderecektin ama nereden nasıl yapsak bilemedik kaldı öyle.Kitaba girme başarından dolayı ayrıca çokkk çokkk tebrik ediyorummm kocaman öpüyorum seni :KK9::KK9::KK9::KK16::KK16::KK16:

hani ertlemiştin karatay diyetini :KK1:
sen yeni başlıyorsun canım,sen 3 öğün yap hatta ihtiyaç duyarsan ara öğün de yap.ilk sayfadaki örnek menüye bak,orası çok yardımcı olur :KK16:

bence 1 dilim ye ekmeği.Kızarmış,üzerine tereyağ sürülmüş,ince bir kepek ekmeği ye.hocanın önerisi :KK34: afiyet olsun canım :KK16:

ben ertelemedim rumuz karışklığı oldu herhalde, hem gayette hırslıyım :)))
iki öğün yapmamın nedeni acıkmamam birde ben oturunca sofradan kalkamayanlardanım doysam bile o yüzden öğle yemeği yemiyorum
kahvaltım gayet sağlam oluyor o yüzden akşam 6 7 ye kadar birşey yemiyorum o zamanda acıkdığım söylenemez aslında birde bende hipoglisemi belirtileri vardı tahlilde yaptırmıştım şimdi onlarda yok gayet neşeliyim sürekli ne yesem diye düşünmüyorum herşey süper :)

X