Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

bugün sabah tartıda gerçekten çok şaşırdım tekrar tekrar çıktım acaba yanlışmı gördüm diye ama her defasında rakam aynıydı 65,2..
ben 68 leri göreceğimi düşünürken şok oldum..geçen cuma kilom 66,9 du çünkü...bayramda çok saldım tatlı ekmek et şeker çukulata lokum neler yemedimki uff..
sanırım karatay beslenme düzeni işe yarıyor kızlar..salı gününden bu yana yapmaya! çalışıyorum tam bile yapmadığım halde hele spora hiç el sürmediğim halde ve akşama kadar hareketsiz kaldığım halde durum bu:KK76:
ve ben bir şekilde günde 60 dk spor veya yürüyüşü yoğun geçen ve hiç vakit kalmayan günlerimin biyerlerine sıkıştırmam gerekiyor..
birde spora başlarsam süper olucak
hiç aç kalmadım aksine dolu dolu tok oldum..
bağırsaklarım süper düzende..
akşamları süper enerjik durumdayım:KK76:
bu yarım yamalak yapıyorkenki halim..
bakalım devamını birlikte görücez inşallah:KK76:

sarıl şekerim sarıl, düşünsene 2012 yazına damgamızı vurucaz, millet bizi konuşmaktan başka dedikodu yapmaya fırsat bulamıycek, sevaba gireceğiz bir yerde :KK1:

Zaten insanlar bayılıyo kilo hakkında yorum yapmaya daha selam vermeden ayy kilo aalmışşsıın demeye.Verdiğimizin dedikodusunu yapsınlar tabi o iyi motive ediyo.Bi de kimse kendine bakmıyo ya o da komik. Kendisi benim iki katım bi daha almaz demiştim ama diyo bana.

Arkadaşlar bildirimleri profit arkadaşımıza özel mesajla yoluyoruz.Özel mesaj gönderemeyenler buraya,topiğe yazsınlar.Listeye girmek isteyen yeni arkadaşlarımız bana özel mesaj atsınlar ki kendilerini not alabileyim.2 hafta düzenli menü paylaşımından ve cuma günleri kilo bildiriminden sonra listeye girilebiliyor.Yani 2. bildiriminiz listeye alınıyor.bir de listeye giren herkes sırası gelince listeyi yapıyor:KK16::KK16::KK16:

Bende topiğe yazdım bildirimi sanırım özel mesaj atamıyorum benide not edersen sevinirim

Bildirim: 18/11/2011
Rumuz: nesss_Q
Başlangıç tarihi: 11/11/2011
Başlangıç kg: 68.400
Geçen hafta: 68,00
Bu hafta: 68,00
Fark: 0.4
Toplam fark: 0,4
Beden: M
Spor: yürüyüş,haftada 2 kere yüzme
Boy: 1,60
Hedef: 58

ben fikrimi söyledim aynı mesajları dönüp dönüp görmek beni çok sıkıyo

bak senin mesajından bile alıntı yapmadım ...insanlar geçmiş sayfada okuduklarıyla her

sayfada karşılaşmaktan önemli noktaları gözden kaçırıyorlar bazen..

her arkadaşın nikini akılda tutamıyoruz tabi haklısın alıntı yapmak kaçınılmaz oluyor bazen..

ama özellikle uzun yazılmış bir yorumu en az 8 9 kişi alıntı yaparak cevaplıyor

ve her sayfada aynı şeyleri görüp in aşağı çık yukarı okumadığım bişey var mı diye sayfa incelemekten ben sıkılıyorum:)

ve geçmişi bu yüzden tam okuyamadığımı eksik birşeyler yazarsam bundan kaynaklandığını belitrmek için yazdım..

yoksa isteyen istediği kadar alıntı yaparak yorum yazsın ben elbette ona karışamam..

kendimce çözüm ürettim zaten ve sadece kendi adıma konuştum..:KK34:

Zaten insanlar bayılıyo kilo hakkında yorum yapmaya daha selam vermeden ayy kilo aalmışşsıın demeye.Verdiğimizin dedikodusunu yapsınlar tabi o iyi motive ediyo.Bi de kimse kendine bakmıyo ya o da komik. Kendisi benim iki katım bi daha almaz demiştim ama diyo bana.

Ever var öyle şahsına münhasır orhanlar :KK53:
bide şey var kilo versende, aman ha alma falan filanca vardı, verdiklerini hep geri aldı.. tetikte bekliyorlar, ama ben aldırır mıyım hayır aldırmam, beni sevmeyeni de hiiç sevmem.. bundan sonra böyle şekerim 7.5 kilo vermişim 1 ayda havam 1500 :KK76: :KK51:

ne güzel kilolar vermiş herkes, hepinizi canıı gönülden tebrik ediyorum arkıdeşler, hep beraber kuş gibi hafifliycez inşallahhh :nazar:

ben fikrimi söyledim aynı mesajları dönüp dönüp görmek beni çok sıkıyo

bak senin mesajından bile alıntı yapmadım ...insanlar geçmiş sayfada okuduklarıyla her

sayfada karşılaşmaktan önemli noktaları gözden kaçırıyorlar bazen..

her arkadaşın nikini akılda tutamıyoruz tabi haklısın alıntı yapmak kaçınılmaz oluyor bazen..

ama özellikle uzun yazılmış bir yorumu en az 8 9 kişi alıntı yaparak cevaplıyor

ve her sayfada aynı şeyleri görüp in aşağı çık yukarı okumadığım bişey var mı diye sayfa incelemekten ben sıkılıyorum:)

ve geçmişi bu yüzden tam okuyamadığımı eksik birşeyler yazarsam bundan kaynaklandığını belitrmek için yazdım..

yoksa isteyen istediği kadar alıntı yaparak yorum yazsın ben elbette ona karışamam..

kendimce çözüm ürettim zaten ve sadece kendi adıma konuştum..:KK34:

tabi ki geçmişi ister okursun ister okumazsın canım.
ama sıkılıyorum derken alıntı yapılmasın gibi bi ima anladım ben. o yüzden yazdım
bu topiğe has bişey değil bu, forumun genel hali..
ben sen yazınca fikrimi söyledim yani.

Slm kızlar ,bir geliyorum gene karışmış oluyor ortalık
Şimdiii;biliyorsunuz bende kafamın karışmış olduğunu ve dün kan verdiğimi söylemiştim.
Ben 25 ağustostan bu yana yapıyorum karatay diyetini en fazla aralarda meyve falan gibi kaçamaklarım olmuştur.Dün de söylediğim gibi kendimi çok iyi hissediyorum,acıkm ıyorum,yorulmuyorum en önemlisi kendimi keyifli hissediyorum.Sonuç olarak hem kolesterolüm hem şekerim gayet iyi.Hatta hani derler ya iyi kolesterol kadınlara 50 nin üzerinde olmalı.Benim kolesterol sorunum zaten yoktu ama iyi kolesterolüm çok düşüktü 30 lardaydı.Dr um bunun da tehlikeli olduğunu en azından 40 ın üstünde olması gerektiğini söylemişti.Şimdi gelen sonuç 53 ve bu sporcularda falan olan sonuç sanırım.Yani karatay a devam kendi adıma.
Bugün yediklerim
Sabah:2 yumurta yapmıştım yağda ama öyle kötü bulantım oldu ki yiyemedim.
1 avuç kadar fındık ve 2 kuru incir yedim ben de.
Öğle yemeği içinde pırasa ve yoğurt getirdim.Onları yemeyi planlıyorum.

Son düzenleme:
Ben de seninle aynı şeyi düşnmüştüm.Zaten yazılan her şeyi okuyoruz.Herkes kendine yazılanı okuyabilir.Benim de kafam allak bullak oluyor alıntılardan...Şimdi gitmem lazım kaynana kaynata bende yemek yapmam lazım

HAYIRLI CUMALAR KIZLAR ÇOK YOĞUNUM:KK43:
,BİLDİRİM YAPMAK İÇİN YAZIYORUM SADECE VE ARA ARA GEÇMİŞLERİ OKUYORUM.
AMA SİZLERİ ÇOK ÖZLEDİM:KK17:

BU ARADA BUGÜNÜN CUMA OLDUĞUNU UNUTMUŞUM:18:,
DÜNKÜ TARTI BİLGİMİ YAZACAĞIM.

BAKALIM BU HAFTA KİM BİRİNCİ :KK52::KK52:

Bildirim:

%1,97 (eminim doğru hesaplamışımdır kayıtlı aslında ama bakamadım)

Rumuz: ceylin1907
Başlangıç tarihi: 14.09.2011
Başlangıç kg: 72
Geçen hafta: 65,9
Bu hafta: 64,60:nazar:
Fark: - 1,3 kg (aslında bu kadar beklemiyordum,regl olunca şişkinliğim gitti büyük ihtimalle)
Toplam fark: 7,4 kg.
Beden: Uzun süredir bedene göre birşey almadım ama sanırım şu sıralar 42'ye indim..(önceden 44-46 arasıydı.)
Spor: Bu hafta 3 gün günde toplam 35-40 dk. fitness+aerobik+mekik
Boy: 1,58
Hedef: En az 57 (aslında 55 diyordum ama sanırım 57'de iyi benim için:KK34: )

Masalcımmmm yeni bir cetvel hazırlayabilir misin bana?
(özel msj olursa sevinirim ):KK54::KK54:54:

Son düzenleme:
Maşallah iyi gidiyorsun carmen

sağlık problemleri nedeniyle spor yapamıyorum demişsin elbette bel fıtığı

dikkat edilmesi gereken bir husus..doktorun zaten belirtmiş balığa ağırlık verdiğin zaman

kolestrolün kendiliğinden düzene girer..tükettiğin kuru yemiş miktarını da biraz azaltırsan eğer önceden daha çok

tüketiyorsan tabi...inş kolestrol meselesini halledersin..

Bildirim:18.11.2011
Rumuz:ikiz81
Başlangıç tarihi: 03.10.2011
Başlangıç kg: 67
Geçen hafta: 61.9
Bu hafta:61.9 :KK59:
Fark: + veya -:0:KK17:
Toplam fark: 5.1
Beden:40
Spor:hergün
Boy:165
Hedef: 58
henüz kilo verememişim,bayram sonrası anca topladım...:KK43:

patatesli gözleme yedim :KK14::KK14: o kadar alakasız ki motivasyonum çok bozuk gelip gidiyo deli olcam dudağım ucukluyor :KK14::KK14::KK14::KK14::KK14::KK14::KK14::KK14::KK14::KK14::KK43::KK43::KK43::KK43::KK43::KK43:

Son düzenleme:
gunaydin arkadaslar

bildirim yapabiliyormuyum bilmiyorum 2 hafta yediklerimi yazmam lazim galiba daha ben bir haftadi yaziyorum ama yinede bildirmek istiyorum

listeye sokmaniza gerek yok haftaya baslariz insallah listeye girmeye kabul ederseniz tabi ama verdigim kilolari yazmamda bir mahzur olmaz herhalde

Bildirim: 18/11/2011
Rumuz: alinyazimkaderimsin
Başlangıç tarihi: 07/11/2011
Başlangıç kg: 141.9
Geçen hafta: gecen cuma tartilmamistim
Bu hafta: 135.5
Fark: 6.4
Toplam fark: 6.4
Beden: xxl
Spor: yürüyüş
Boy: 178
Hedef: 100 ilk etapta cunku omrumde hic 100 kiloyu gormedimki cocukluktan sonra
canım doğrusunu yapmışsın.Zaten bildirim yapman gerekiyordu yani :KK34:şimdi 1 hafta da menü paylaş ve haftaya cuma listedesin :KK16:
verdiğin kilo süperrr canım inşallah hep birlikte devamını getireceğiz.tebrik ederimmmm :KK16::KK16::KK16: geçen hafta tartılmadım yazmış bu 6.4 kg yu ne kadar zamanda vermiş oldun o zaman?
selam saphira

ozel mesj demissin ama olmuyor ozel mesaj atabilmek icin en az 100 mesaj atmis olmam gerekiyormus bi sitede

cetveli nasil hazirliyorsunuz anlatabilirmisin
doğru canım pardon,henüz öz.msj atamyanlar olabilir.ben buradan gördülerimi not edicem.haftaya listeye yazılırsın :KK16:
ben ertelemedim rumuz karışklığı oldu herhalde, hem gayette hırslıyım :)))
iki öğün yapmamın nedeni acıkmamam birde ben oturunca sofradan kalkamayanlardanım doysam bile o yüzden öğle yemeği yemiyorum
kahvaltım gayet sağlam oluyor o yüzden akşam 6 7 ye kadar birşey yemiyorum o zamanda acıkdığım söylenemez aslında birde bende hipoglisemi belirtileri vardı tahlilde yaptırmıştım şimdi onlarda yok gayet neşeliyim sürekli ne yesem diye düşünmüyorum herşey süper :)
ovv pardon canımm:KK17: benim frekanslar karışmış :KK1:
afiyet olsun :KK16:
bugün sabah tartıda gerçekten çok şaşırdım tekrar tekrar çıktım acaba yanlışmı gördüm diye ama her defasında rakam aynıydı 65,2..
ben 68 leri göreceğimi düşünürken şok oldum..geçen cuma kilom 66,9 du çünkü...bayramda çok saldım tatlı ekmek et şeker çukulata lokum neler yemedimki uff..
sanırım karatay beslenme düzeni işe yarıyor kızlar..salı gününden bu yana yapmaya! çalışıyorum tam bile yapmadığım halde hele spora hiç el sürmediğim halde ve akşama kadar hareketsiz kaldığım halde durum bu:KK76:
ve ben bir şekilde günde 60 dk spor veya yürüyüşü yoğun geçen ve hiç vakit kalmayan günlerimin biyerlerine sıkıştırmam gerekiyor..
birde spora başlarsam süper olucak
hiç aç kalmadım aksine dolu dolu tok oldum..
bağırsaklarım süper düzende..
akşamları süper enerjik durumdayım:KK76:
bu yarım yamalak yapıyorkenki halim..
bakalım devamını birlikte görücez inşallah:KK76:
ayyy süpersin canım kocamannnn maşallah sana :nazar::KK16:
Bende topiğe yazdım bildirimi sanırım özel mesaj atamıyorum benide not edersen sevinirim
tamam canım aldım notumu:KK16:
Slm kızlar ,bir geliyorum gene karışmış oluyor ortalık
Şimdiii;biliyorsunuz bende kafamın karışmış olduğunu ve dün kan verdiğimi söylemiştim.
Ben 25 ağustostan bu yana yapıyorum karatay diyetini en fazla aralarda meyve falan gibi kaçamaklarım olmuştur.Dün de söylediğim gibi kendimi çok iyi hissediyorum,acıkm ıyorum,yorulmuyorum en önemlisi kendimi keyifli hissediyorum.Sonuç olarak hem kolesterolüm hem şekerim gayet iyi.Hatta hani derler ya iyi kolesterol kadınlara 50 nin üzerinde olmalı.Benim kolesterol sorunum zaten yoktu ama iyi kolesterolüm çok düşüktü 30 lardaydı.Dr um bunun da tehlikeli olduğunu en azından 40 ın üstünde olması gerektiğini söylemişti.Şimdi gelen sonuç 53 ve bu sporcularda falan olan sonuç sanırım.Yani karatay a devam kendi adıma.
Bugün yediklerim
Sabah:2 yumurta yapmıştım yağda ama öyle kötü bulantım oldu ki yiyemedim.
1 avuç kadar fındık ve 2 kuru incir yedim ben de.
Öğle yemeği içinde pırasa ve yoğurt getirdim.Onları yemeyi planlıyorum.

iyi olmana çok sevindim canım..
ayyy o dünyanın en güzeli bulantısıdırrr,bebiş yapıor annesiiii :emir_bebek::nazar::KK16:

patatesli gözleme yedim :KK14::KK14: o kadar alakasız ki motivasyonum çok bozuk gelip gidiyo deli olcam dudağım ucukluyor :KK14::KK14::KK14::KK14::KK14::KK14::KK14::KK14::KK14::KK14::KK43::KK43::KK43::KK43::KK43::KK43:

bende öyle oluyorum..:KK59:yapmıyorum genelde kaçamak.ama sürekli kafamda yesemmi diye düşünüyorum..:KK47:
bu hafta yapılan eleştiriler benim kafamı çok bulandırıyor,motivasyonumu düşürdü...:KK43:

bazen ani bir açlık hissettiğim zaman, çok kaynar olmayan sıcak su içiyorum

birkaç bardak.. içine birkaç parça da kabuk tarçın atıyorum ve açlığımı çok güzel bastırıyor..

birden açlık krizi bastıran arkadaşlar varsa denemelerini tavsiye ederim..

bir de ender saraç'ın yulaflı çikolata tarifi var belki çoğunuz bilir o da nefis oluyor..

bitter çikolatayı benmari usulu ya da direkt bir tavada eritip yulaf ezmesinin ya da evinizde karışık müsli varsa

onun üstüne döküyorsunuz yiyeceğiniz lokma büyüküğünde de yapabilirsiniz ya da bütün bir tabak yulaf ezmesinin

üzerine dökebilirsniz eritilmiş bitter çikolatayı..canınız çok ama çok çikolata istediğinde güzel oluyor.. bi parça yediğinizde,

içindeki yulaf ezmesi çikolatanın insülinü ani yükseltmesini engellediği için de minik bir parça bile kesiyor sizi..

Maşallah iyi gidiyorsun carmen

sağlık problemleri nedeniyle spor yapamıyorum demişsin elbette bel fıtığı

dikkat edilmesi gereken bir husus..doktorun zaten belirtmiş balığa ağırlık verdiğin zaman

kolestrolün kendiliğinden düzene girer..tükettiğin kuru yemiş miktarını da biraz azaltırsan eğer önceden daha çok

tüketiyorsan tabi...inş kolestrol meselesini halledersin..

Teşekkür ederim. Bence kolesterol hallolur. Kuru yemiş aslında eskiden de çok yemiyordum şimdi de sadece sabahları 1/2 çay bardağı ceviz tüketiyorum. Bakalım neler olacak?

X