Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

süpersin canımm 10 aralık miladın olsun artık kaçamak yok spor yapan karataycı bir pepeti vaaaaar :21:
sizler her hafta bıldırım yapıosunuz ben yapmıyorum canım tam 1 ay sonra 5 kılo vermıs olmayı hedeflıyorum zaten 2 kılosu ödem yanı tam 1 ay sonra tartılacagım . dogum kontrol hapı kullanıyordum onu bıraktım bu gunlerı ıyı degerlendırmem lazım

Ben de fena durumdayım, sabah tartıl akşam tartıl, tuvalete giderken, tuvaletten çıkınca, kıyafet değişince, işe giderken işten gelince.......Ben de mi kaldırsam acaba 1 hafta? Cumadan cumaya tartılmayı becerebilir miyim acaba?:26:

tartılma canım ya bende aynıyım sabah sabh wc den cıkınca soyunup tartılıyorum üşenmeden ama saece sabah tartılıyordum şimdi tam bır ay var tartılamya . bu sbah 65.4 kılo cıktım dusun yanı dun 64.3 TARTILMIYACAMMMM:KK47: dusunsene bıa ya sonra bakıyomusum kı 59.9 oleyy ınsallhh

canım o psikoloji hepimizde var kısıtlamanın getirdiği bi gerginlik o bende 1 haftada 2.2 verdim yeniyim senin gibi gidecek o gerginlik de merak etme sabırlı ol

evet canim..ayni mutsuzluk ve hafif gerginlik hissi var..cevapladigin icin tesekürler...en azindan sirf bende sorun varmis gibi bir piskolojim olmaz:) tesekürler..evet böyle durumlarda morel önemli...iyki varsiniz..

bugun cok ıyıyım ya Allahım bozmasın ınsallh spor yaptım mutluyum. spor ve sex sonrası mutluluk hormonu salgılanıyormus ya cok dogru ya spor ınsan enerjı verıyor

yavas yavas acıkma hıssı gelıy bana mıdem kazınıyorr yemegımı saat 5 olsun da yıyım barı:KK56:

Merhaba Kızzlaaarr

Dün akşam bildirimimi yapamadım.
İşler çok yoğun . Şimdi hepsini toparlayacağım.

Dün:
2.öğün : yok
3.öğün : 2 küçük parça biftek
kavrulmuş lahana ve biber

1 saat yürüyüş
sıvı:2 lt

Bugün :

1.öğün : 1 yumurta kayısı kıvam
1 parça b.peynir

2.öğün : 1 koca tabak yoğurtlu,baharatlı lahana rendesi
3 adet kuru kayısı

Dün akşamüstü 16:00 gibi çıktım forumdan,ancak giriyorum..
geçmişi okuyayım önce dedim.Sayfaları görünce şok şok şok :))))))
Maşallah valla...

...

1.öğünüm : 1 yumurtalı klasik karatay kahvaltısı
kahvaltıyla birlikte 1 bardak kefir içtim
2.öğünüm(birazdan yiyeceğim ) : mantarlı tavuk sote+bol yeşillikli salata
spor : her zamann ki gibi 1 sa yürüyüş

bugun ne gıysm de bır kız var 180 boy 50 kıloymus 5 yasında cocugu var allahım ya neler var kız sadece kemık halınde dolasıyorya:26:

Ben de fena durumdayım, sabah tartıl akşam tartıl, tuvalete giderken, tuvaletten çıkınca, kıyafet değişince, işe giderken işten gelince.......Ben de mi kaldırsam acaba 1 hafta? Cumadan cumaya tartılmayı becerebilir miyim acaba?:26:
yaa bende günde 5 kere tartılıyorum ama bugün hiç üzmedi beni kaldırmayı düşündüğümü anladı galiba sevgili tartım :KK60:
evet kesin kaldirmak lazim...ayni durum bendede var senin dedigin anlattigin gibiyim bende...:) ama iste nasil kaliricagimi henüz bilmiyorum..bagimlilik yapmis bende..cünki ben diyet yapiyim yada yapmayim senelerdir hep tartilirimki...16 senedir tartilirim hep..en sisko oldugum zanlardada en zayfi oldugum zamanlardada bu tartilma bagimliligi vardi bende zaten...simdi birde zayifliyormuyum aceba merakida baslayinca iyice cigirindan cikti bu aliskanlik..tartilinca rahatliyorum sanki...manyakca birsey ama öyle:))) TARTILARI kaldiranlari tebrik ediyorum simdiden..:)
bende iradelerini kutluyorum diyet yaparım ama tartıdan uzak kalamam gibi geliyor :)

1.öğünüm : 1 yumurtalı klasik karatay kahvaltısı
kahvaltıyla birlikte 1 bardak kefir içtim
2.öğünüm(birazdan yiyeceğim ) : mantarlı tavuk sote+bol yeşillikli salata
spor : her zamann ki gibi 1 sa yürüyüş

ohh ohhh hadi bakalım zayıflamaya devaaam :KK53:

Iyı Aksamlar Karatay Dıyetı yapan kızlar...:KK24:....2. Öğün:Bır kase sarmısaklı mercımek corbası, 3 tane tavuk bud,1 tabak yesıl salata,1 kase yogurtlu cıg kerevız rendesı,bır bardak ayran,2 bıber,omega3 balık yagı takvıye 2 kapsul(m...p (12 TL. 60 kapsul var ıcınde)),bır cay kasıgı keten tohumu(1cay kasıgı kabızlıga ıyı gelır(1 cay kasıgından fazlası ıshal yapabılır),omega3 ıcerır),bır tutam corek otu......-................... .......... ...................... (Yemekten once aslında toktum(aylar sonra boyleyım) ama hem gunluk 1000 kalorıden asagı tuketmek ıstemıyorum(kas kaybına neden olabılır(ıc organlarda yaralar fılan olusmasın)),hem de tuketımım cok kalıtelı olmayabılır dıye tok olmama ragmen yedım.)

Sıvı:Tonla su,2fıncan Turk kahvesı

Spor: 1saat ev ısı yaptım , az yurudum, oley oley artık tempolu yuruyebılıyorum :KK66:, tombul hatun gorunce ,Karatay Dıyetın'den bahsedıyorum, yuruyus tempom ıkı kat artıyor :KK66:,bır de burda cok paylasım yapmak ıyı gelıyor(zıhın sporu canım,mutluluk hormonu endorfını tetıklıyor,karacıgerımın sanal stresle yag salgılaması duruyor,kronık kabızlık ortadan kalkıyor)

Onemlı not: :KK24: Aksam saat 8 den sonra lahana dahı yemıyorum, meyvelerı asla bu saatten sonra tuketmıyorum.(Bu cok onemlı ) ayran ya da sut ıcıyorum. :KK12: Kahvaltımı geceden hazırlıyorum.:KK9:Dısardaysam bıle yemegımı yanımda tasıyorum. Kolay gelsın hepımıze :KK71: :KK71: :KK71:

Eklentiler

• $a128..jpg
    $a128..jpg
    27,2 KB · Görüntüleme: 30
iyi akşamlar kızlarrr benim içinn spor zamannııı şimdiii:KK8::KK8::KK8:
masalcımmm şimdi pilatess yapmaya gidiyorummmm
sen sabah yaptınn sıranıı savdınnn şimdii ben deee sıraaa:KK52::KK52:

yeterince anlaşılır oldu bu çok teşekkürler. e o zaman ben birdahaki yeni aya kadar acayip kardayım bide regl başladı sayılır kilo verme hızım 2 hatta 3 ile çarpılabilir.

aynen bende sabah iç çamasırlı resmimi çektim önden ve yandan. önden neysede yandan olanı görmeyin .)))
öncesi ve sonrası yapıcam kendime yaza kadar.

bende de var o kitap takıntısı. bu akşam ve yarın yanlızım. eve götüreyim bende kitaplarımı burda okuyamadım 2 sinide bitereyim bi solukta.

Ohh ne güzel yaza gör bir de o halini.
Sıfır yağ ohh ne güzel ..

Oku oku ..
Var mı kitap gibisi yaa.
Hele güzel bir spor sonrası duş sonra bitki çayı kitap ikilisine bayılıyorum.

iyi akşamlar kızlarrr benim içinn spor zamannııı şimdiii:KK8::KK8::KK8:
masalcımmm şimdi pilatess yapmaya gidiyorummmm
sen sabah yaptınn sıranıı savdınnn şimdii ben deee sıraaa:KK52::KK52:
Yeni kankamız Leslie'den sonra Ebru :KK1:
Boş bırakmayalım kendisini, iyi eğlenceler idealistcimm.

Son düzenleme:
kızlar merhabalar dün akşamki menümü yazamamıştım önce onu yazayım

1 kase brokoli çorba
1 kase ev yoğurdu
biraz turşu
2 köfte
bol yeşillik
2 ceviz 3 kuru üzüm

gelelim bugünkü menüme

sabah

2 küçük muz
1 bardak tarçınlı süt
1 avuç çökelek üzerine çörek otu ve keten tohumu
10 zeytin
3 küçük domates
maydonoz
bir çay bardağı ceviz fındık fıstık karışımı
1 incir 1 hurma 3 üzüm 1 gün kurusu

öğlen

1 tabak lahana dolma(bulgurlu)
1 kase yoğurt
bol salata
3 kaşık aşure

1 lt limonlu su

bu arada gün kurusu ile truff yapacağım ama hurmam yok sade gün kurusu ile yapacağım muzda koymayı düşünüyorum bakalım nasıl olacak :KK19:

Kızlar bir ara uzun süre konuşmuştuk.
Çok spor yaptığımızda kilo artışımı oluyor diye.
Evet vücut spor ile yağ yakıldığından dolayı spora hazırlık olsun diye yağ depoluyormuş.
İlkel döneme göre düşünülecek olursa avlnılacağını bilen hayvanın önceden yağ depolayıp kaçmak için kullanırken harcaması gibi.
O yüzden arada boşluklar bırakmak gerekliymiş.

karataydaşlarım tüm kilo verenleri ve almayanları tebrik ediyorum.kilo alanları da çokça öpüyorum haftaya çok daha iyi bir sonuçla geleceklerini biliyorum :KK16::KK16:

liste yapılmadı sanıyorum hala.bezgin_bekir bekleniyor herhalde..
aslında liste adayı olan arkadaşlarımız var ben de liste halinde ancak kendilerini hiç göremiyorum.açıkçası bu duruma sinir oluyorum.hem ille listeye girelim diye ısrar ediyorlar,motivasyon olsun diyorlar,bizde seve seve tamam diyoruz ama ne gelen var ne giden,işte bu durumda 2 haftalık bekleme süresinin gerçekten ne kadar önemli olduğunu daha iyi anlıyoruz

listeye TALİBİM LİSTEYEEEEE DUY SESİMİ EYY EDİTÖR....yarı yolda bırakmammm....bugün bildirimde 10 günüm takip edebilirsin....

Bayildim bu sarkiya.... :)))) :KK9:
:KK24: Tokum kızlar tokum.Fastfoodcularda yokum:KK24:Gıdıdıyor kılolarrr.:KK24: varısllerım sustular.Damarlarım acılıyor :KK24: Iyı hıssedıyorum :KK24: Daha cok calısabılıyorum :KK24: Tokum valla tokum .Tatlıcılarda da yokum :KK24:zayıflayıncabuluruz bır yol ,yaparız baklavanın da saglıklı olanını ?Esmer un tereyagı,krıstal saydam kaya tuzu,su,serbet olarak taze meyve suyu uzerıne dokerız sıcak baklavanın uzerıne taze sıkılmıs portakal suyu(sımdı portakallar da cok sekerlı zaten ? uygununu buluruz artık? seker kaynatıp ıcmek yok,meyve kaynatıp ıcmek yok . Hopaa :KK66: :KK66: :KK66: :KK9: :KK9: :KK9: Tutmayın benı tutmayın :KK24: Kıs kıs kılolar kıs kıs :KK24: Lımonu sıkarım fıs fıs :KK24: Oynamam lazım hopaaa :KK9: :KK9: :KK9: kalk bacım kalk oyna bu dıyette fındık,fıstık,cevız,yer fıstıgı serbest(kavrulmamıs olacak) :KK24: Tereyagı zeytınyagı serbest.:KK9: :KK9: :KK9: Gunde sekız yumurta serbest :KK24: Hopaaa :KK66: :KK66: Tutmayın benı. :KK1: Tılıılılılııı :KK66: :KK66: :KK9: :KK9: hadı canım ugurlar olsun sevgıyle ugurluyoruz,sızınle de olmak guzeldı.....:KK9: :KK9: :KK9: :KK9:artık beslenırız,zehırlenmeyız.:KK9: :KK9:46:....:KK24: :KK24: :KK24: :KK24: kızlar aksam sekızden sonra lahana dahı yemek yok,meyve asla bu saatten sonra yok.:KK24: :KK24:Ayran ıcebılırsınız ,:KK24: :KK24:tatlı krızınız tutarsa sut ıcebıllırsınız.

X