Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

hadi akşamı meyveyle atlatmıştım da yemedim diye bi tabağa börek kek koyup elimize vermesi ne oluyo
böyle arkadaşlık mı olur canım :KK70:
sabah kahvaltımı gayet güzel yaptım dışarı gittim geldim böreğe dayanamadım iki lokma yedim of of

tşk ederim canım, kitabı okumuştum ama elimde yok şimdi. okurken not fln da almamıştım.
hazır çorba almayız zaten hiç, unla yağın kavrulduğu çorbaları da misafir fln gelmedikçe yapmıyorum, sevindim bu bilgiye
Arkadasım kana gec karısan karbonhıdratı tuketmek gerekıyor ıllakı karbonhıdratlı bırsey tuketeceksenız,corbadakıler erımıs oluyorlar tabıkı kana hızlı karısacaktır,bu bagalamda corba ,yanı karbonhıdratlı corba tuketmek de kana bır sekılde hızlı karısan karbonhıdratı tuketmek oluyor,tabıkı Canım, Hocamızın yasakladığı kötü glisemik endeksli yiyeceklerdir. Bunlar; tahıllar (arpa, buğday, yulaf vs.), mısır, patates, pirinç ve şekerdir. İyi glisemik endeksli yiyecekler ise aynı zamanda bitkisel protein açısından da çok zengin olan baklagillerle corbalar yapabılırsın,ancak teknık olrak cabuk sındırılen karbonhıdrat ıcerıklı corba yerıne tırıt corbası ya da sebze corbası belkı de daha masum olur,ama unutmayın karbonhıdratlı sebzeler de var,hal boyleyken katı gıda ıcerıklı bır haslama corbaya gore daha masum olur,pekı ya bu hesapla et ızgara,ya da lop yumurta gıbı proteınler en zor sındırıldıgınden yana kana gec karıstıklarından masum purı pak kabul edılebılır ıyı hıssettırecek gıdalar yanı kılo aldıramıyacak gıdalar olarak,pekı napalım corba yapma ya,bosver ya,ha bırde sındırımı kolaylastıran sodayı tuketme,aldıgın gıdayı hızla kana karıstırıp vucudunda stoklanmsına yardımcı olur,yıyebıldıgın kadar cıg ye ya glısemık ıdekslerını yukseltme mesela sebzelerı,ıllakı corba dersen doldur ıcıne hıntlıler gıbı cuvalla baharat fondup fondup ıc onu buda metabolızmayı hızlandırır.

Kızlar aksam saat sekızden sonra lahana dahı yemeyın,asla meyve de yemeyın bu saatten sonra,yarın kahvaltıda ıkı yumurta tuketeceksınız,bıttıyse yumurta alın.Tum enerjınıZı sahıp olmak ıstedıgınız guclu bedene verın yuruyun,dans edın,temızlık utu yapın,yuzun ..:KK66:

Eklentiler

• $yaz-aylarinda-herkes-bu-estetikleri-istiyor-kadinlarkulubu-net-01.jpg
    $yaz-aylarinda-herkes-bu-estetikleri-istiyor-kadinlarkulubu-net-01.jpg
    13,1 KB · Görüntüleme: 86
Bıldırım:

Kalkınca:Su,omega3
1.öğün:2yumurta kaysı kıvamında,15 zeytın,4hurma(adet donemım dıye yoksa yemem,hoca da cok sekerlı dıyormus hurmaya,kahverengı kuru kaysım bıttıydı),bır avuc beyaz peynır,2yesıl bıber,1cay bardagını dolduracak kadar fıstık.

2. Öğün:Ogle: Omlet hızlı pısmıs zeytınyagıyla,2 bıber,2kasık.cacık,bır avuc kuru uzum(yemem aslında regl donemım,kuru kaysı tercıhım oda kalmamıs)

Ikındı vaktı:. Fıstık,kuru uzum

Sıvı:Bol su,2 fıncan kahve,cay

akşam yemegım,

rendelenmiş domateste 2 yumurta melemen gıbı.. lahana salatası

bugun ilk gun ve çok halsızım ben

akşam yemegım,

rendelenmiş domateste 2 yumurta melemen gıbı.. lahana salatası

bugun ilk gun ve çok halsızım ben
sabah kahvaltısını kuvvetlı yapın dıyor doktor.BİR GÜNLÜK ÖRNEK MENÜ NASIL OLMALIDIR ?

kk

kk

Sabah Kahvaltısı: 08:00

kk

Sabah kalkınca bir bardak normal ısıda su içilecek..

kk

Beyaz Peynir bir ekmek tost dilimi kadar, ya da taze kaşar peyniri. 10-15 adet tuzsuz zeytin, 10-15 adet ceviz ve bir yumurta (rafadan ya da hazır lop) ya da peynirli omlet.

Bir domates, ya da yeşil biber veya kırmızı taze biber. Bir mandalina, ya da bir elma, ya da bir yarım muz..kk Şekersiz çay istediğiniz kadar içilebilir. Bir dilim kepekli ekmek kızartıp tereyağ (pastorize olacak)kk sürerek yiyebilirsiniz. Bir bardak süt. Bal ve reçel yok.

kk

Sabah kuvvetli bir kahvaltı yapıp akşam yemeğini mümkün olduğu kadar erken yemekte fayda vardır. Ara öğünler 4-5 saat aralıklarla olabilir ve fındık fıstık, kuru incir ve kayısıkk ile geçiştirilebilir.

kk

Meyva suyu yok ( çok şekerlidir). Kraker, bisküvi, grisini, çikolata, akide şekeri lokum vs.kk yok, aşırı taze meyva yokkk (şekeri ve kan yağlarını yükseltirler ve erken acıktırırlar).

kk

Ara Öğün:kk 10:00

kk

Şekersiz çay ve yanında 1-2 adet kuru incir ve bir su bardağı tuzsuz yer fıstığı. Çay bol içebilirsiniz. (Şekersiz olacak) Dulcaryl, Asparatame, Nutrasweet yok.kk Meyva suları yok.

kk

Öğle Yemeği: 12:00

kk

Bir tabak etli sebze yemeği. (kuru ya da taze sebzelerden her hangi biri olabilir) 3-4 kaşık bulgur pilavı. Karnabahar yemeği ya da salatası. Her türlü Lahana yemeği ya da salatası. Pırasa, ıspanak, pazı yemekleri bol olarak ekmeksiz yenebilir. Bol mevsim salatası. Kuru fasülye, nohut, bakla, mercimek yemekleri yenebilir. İstediğiniz kadar yoğurt yenebilir. Patates yok. Pirinç pilavı yok. Pizza yok.

Ekmek yok. Kebab yenebilir. Yanlız et ve sebze olan bölümü. Kebabın yanında gelen pilav, makarna, kızarmış patates yok. Yemekten sonra bir avuç yer fıstığı. Gün boyunca Bol su içilecekkk (likit alınacak). 24 saatte 2-3 litre sıvı vücuda girecek.

kk

Ara Öğün:kk 15:00

kk

Bir elma, ya da yarımkk muz. Ya da çay la birkilte 1-2 kuru incir veya kuru kayısı ve ceviz. Çayın yanında bisküvi yok (diet ve de düşük kalorili olanlar da yok)

kk

Akşam Yemeği:kk 18:00

kk

Balık, Şiş kebab, bol domates, ızgara dana bonfile, kuru soğan ve yeşil ya da kırmızı biber ile birlikte. Her türlü çorba içilebilir. Her türlü sebze yemeği ya da salatası. Salatalara ve ede çorbalara beyaz peynir eklenebilir. Mercimek köftesi, bol yeşillikli bulgur salatası (kısır gibi) yenebilir. Beyaz tuz çok az olacak. Ancak karabiber, kırmızı biber, sumak, nane, dere otu, yeşil taze soğan, dere oyu, havuç, siyah turp, kırmızı ve beyaz turp salataları. Kara lahana, kırmızı ve beyaz lahana salataları yenebilir.

Akşam yemeği erken yenmelidir. En geç saat 18:00’de yemek bitmiş olmalıdır.

1.öğün:2 yumurta.domates,salatalık.domates,zeytin,şekersiz çay
2.öğün:1 kase domates çorbası,2 küçük parça tavuk,bol salata ve su
bugün hafta sonu olduğu için kahvaltıyı geç yaptık onun için 2 öğün yeterli
spor:30 dk yürüyüş,twister,masaj

PAZARTESİ
Kahvaltı (08.00-09.00)
İki adet yumurta (Suda haşlanarak rafadan ya da kayısı kıvamında hazırlanmış. Tereyağında peynirli omlet de yapılabilir.)
8-10 adet tuzu alınmış yeşil ya da siyah zeytin
Bir avuç içi kadar beyaz peynir,
4-5 adet gün kurusu kayısı
Şekersiz bitki çayı, su ya da meyve çayı
Bir (ince belli) çay bardağı ceviz (Ekmek yerine beyaz peynirle birlikte yenebilir. Cevizler mümkünse yeni kırılmış olmalıdır.)

Öğle yemeği (13.00-14.00)
Bir avuç içi kadar dana söğüş, bol salata ve zeytinyağlı fasulye
Salata olarak dilimlenmiş ya da rendelenmiş turp ve havuç veya mevsim salatası, doğal sirke, limon, az miktarda kristal kaya tuzu ve sızma zeytinyağı ile hazırlanmalıdır.
Bir su bardağı tuzsuz ayran
Arzu edildiği kadar şekersiz bitki çayı ya da su

Ara öğün (şart değil) (15.00)
Yarım su bardağı kadar ceviz
Şekersiz olarak sevdiğiniz herhangi bir çay ya da taze limonlu su

Akşam yemeği (18.00-19.00)
Balık, yeşil soğan, roka ve turp (Salata bol miktarda hazırlanıp, içine, doğal sirke, limon, az miktarda kristal kaya tuzu ve sızma zeytinyağı ile birlikte tane keten tohumu ilave edilerek hazırlanmalıdır.)

SALI
Kahvaltı (08.00-09.00)
Kayısı kıvamında suda haşlanmış iki yumurta (Saf tereyağı ya da zeytinyağı ile omlet veya menemen de yapılabilir)
8-10 adet tuzsuz zeytin
Bir avuç içi kadar beyaz peynir
2-3 adet çarliston yeşilbiber
5-6 adet minik domates
Şekersiz çay ya da süt
Bir (ince belli) çay bardağı fındık (Ekmek yerine beyaz peynirle birlikte yenebilir. Fındık mümkünse yeni kırılmış olmalıdır.)

Ara öğün (şart değil) (10.00)
Yarım su bardağı kadar ceviz
Bol su ya da yeşil çay

Bir tabak zeytinyağlı barbunya ya da etli sebze yemeği
Lahana ya da karnabahar salatası (Çiğ ya da buğulanmış olabilir)
Bir su bardağı ayran ya da bir kase yoğurt

Bir orta boy elma ya da mevsim meyvesi
Bir kase yoğurt (Mümkünse evde mayalanmış veya geleneksel usulle üretilmiş. Kesinlikle diyet olmayacak)
Şekersiz çay ya da bir fincan Türk kahvesi
Nescafe olarak bilinen granül kahveler işlenmiş gıda oldukları için yasak

Balık ızgara (Fırında veya buğulama usulü de pişirilebilir)
Bir tabak pilaki
Roka, yeşil soğan, maydanoz ve bir tatlı kaşığı keten tohumu (Tüm salatalara doğal sirke, limon, az miktarda kristal kaya tuzu ve sızma zeytinyağı ilave edilebilir.)
İki kibrit kutusu kadar tahin helvası

ÇARŞAMBA
Kahvaltı (08.00-09.00)
Kayısı kıvamında suda haşlanmış iki yumurta (Saf tereyağı ya da zeytinyağı ile omlet veya menemen de yapılabilir)
2-3 adet tatlı kırmızıbiber
Yeşil çay ya da sevilen bitki çayı
Bir çay bardağı (ince belli) Antep fıstığı (Ekmek yerine beyaz peynirle birlikte yenebilir. Fıstıklar, tuzsuz ve mümkünse yeni kırılmış olmalıdır.)

Tuzsuz yerfıstığı (Kavrulmamış ve mümkünse yeni kırılmış olmalı)
Bol su ya da bitki çayı

Bir bardak zeytinyağlı taze yeşil fasulye
3-4 adet ızgara köfte
1 kase yoğurt
Turp ve havuç rendelenerek hazırlanmış salata ve bir tatlı kaşığı keten tohumu (Tüm salatalara doğal sirke, limon, az miktarda kristal kaya tuzu ve sızma zeytinyağı ilave edilebilir.)
Bol su veya ayran

Bir elma ya da armut
1 kase yoğurt

3-4 kalem kuzu pirzola ya da avuç içiniz kadar bonfile ızgara
Zeytinyağlı enginar ya da bir tabak taze bakla
Mevsim salatası ve bir tatlı kaşığı keten tohumu

PERŞEMBE
Kahvaltı (08.00-09.00)
İki yumurta ile hafif ateşte tereyağı ile pişirilmiş peynirli omlet
8-10 adet tuzsuz zeytin
1-2 adet çarliston yeşilbiber ya da 1-2 adet salatalık
Taze maydanoz ve kırmızıbiber
Yeşil çay ya da sevilen bir bitki çayı
Bir (ince belli) çay bardağı ceviz içi (Ekmek yerine beyaz peynirle birlikte yenebilir. Cevizler, tuzsuz ve mümkünse yeni kırılmış olmalıdır.)

Bir avuç içi kadar tuzsuz yerfıstığı ya da badem içi (Mümkünse yeni kırılmış olmalıdır)
Taze limon eklenmiş bol su ya da bitki çayı

Öğle yemeği (12.00- 13.00)
Bir avuç kadar dana bonfile ya da 3-4 kalem kuzu pirzolası
Bir tabak zeytinyağlı pırasa
5-6 adet minik domates
Bir kase yoğurt ve bir tatlı kaşığı keten tohumu
Bol su

Bir ufak portakal veya mevsim meyvesi
Bir avuç içi kadar tuzsuz yerfıstığı ya da badem içi (Mümkünse yeni kırılmış olmalıdır)

Balık ızgara, kırmızı kuru soğan, dilimlenmiş turp ve roka
Buğulanmış Brüksel lahanası ve rendelenmiş havuç ya da lahana salatası
Bir tabak piyaz ya da zeytinyağlı barbunya

CUMA
Kahvaltı (08.00-09.00)
İki yumurta ile hafif ateşte tereyağı ile pişirilmiş omlet
8-10 adet tuzsuz zeytin
Bir avuç içi kadar peynir
Taze maydanoz, tatlı kırmızıbiber ve 1-2 adet salatalık
Şekersiz yeşil çay ya da sevilen bir bitki çayı
Bir (ince belli) çay bardağı Antep fıstığı (Ekmek yerine beyaz peynirle birlikte yenebilir. Fıstıklar, tuzsuz ve mümkünse yeni kırılmış olmalıdır.)

Bir avuç içi kadar ceviz içi (Mümkünse yeni kırılmış)
Bol taze limonlu su ya da bitki çayı

Bir porsiyon şiş kebap (Yanında pide, pilav ve patates yenilmeyecek)
Taze yeşilbiber, domates, turp, maydanoz, soğan ve sumak
Bir kase yoğurt ve bir tatlı kaşığı keten tohumu
Bol su ya da ayran

Bir elma ve avuç tuzsuz yerfıstığı (Kavrulmamış ve mümkünse yeni kırılmış)
Taze limon eklenmiş su ya da şekersiz çay

3-4 kalem kuzu pirzolası
Mevsim salatası (Tüm salatalara doğal sirke, limon, az miktarda kristal kaya tuzu ve sızma zeytinyağı ilave edilebilir)
Zeytinyağlı enginar ya da yoğurtlu semizotu salatası

CUMARTESİ
Kahvaltı (08.00-09.00)
Pastırmalı yumurta
8-10 adet tuzsuz zeytin
Bir avuç içi kadar peynir ve taze maydanoz ya da nane ile birlikte
Şekersiz yeşil çay ya da sevilen bir bitki çayı
Bir (ince belli) çay bardağı Antep fıstığı (Ekmek yerine beyaz peynirle birlikte yenebilir. Fıstıklar, tuzsuz ve mümkünse yeni kırılmış olmalıdır.)

Taze limon eklenmiş bol su ya da şekersiz bitki çayı

Bir porsiyon bonfile ızgara
Taze yeşilbiber ve domates ya da kuru soğan
Yoğurt, semizotu ve bir tatlı kaşığı keten tohumu yağı
Bol su veya ayran

Bir ufak boy portakal veya elma
Şekersiz yeşil çay

Balık ızgara
Dilimlenmiş beyaz turp
Bol roka, domates ve taze yeşil soğan ile hazırlanmış salata (Tüm salatalara doğal sirke, limon, az miktarda kristal kaya tuzu ve sızma zeytinyağı ilave edilebilir)
İki kibrit kutusu kadar tahin helvası

PAZAR
Kahvaltı (08.00-09.00)
Peynirli omlet ya da pastırmalı yumurta
8-10 adet tuzsuz zeytin
Tatlı kırmızıbiber, domates ve salatalık
Ş
ekersiz yeşil çay ya da sevilen bir bitki çayı
Bir (ince belli) çay bardağı ceviz içi (Ekmek yerine beyaz peynirle birlikte yenebilir. Cevizler, tuzsuz ve mümkünse yeni kırılmış olmalıdır.)

Taze limon eklenmiş bol su ya da şekersiz bitki çayı

Öğle yemeği (12.00-13.00)
Bir tabak kuru fasulye, bonfile veya biftek (bir avuç içi kadar) (Yanında pilav ve patates yenmeyecek)
Bir adet kuru soğan
Çoban salatası (Tüm salatalara doğal sirke, limon, az miktarda kristal kaya tuzu ve sızma zeytinyağı ilave edilebilir)
Bol su

Bir avuç tuzsuz yerfıstığı (Kavrulmuş ve mümkünse yeni kırılmış)
Şekersiz çay

Balık ızgara
Taze yeşil soğan, bol roka ve domates
Közlenmiş taze kırmızıbiber

ÖNEMLİ NOT: Her gün akşam saat 19.00-20.00’den sonra meyve dahil hiçbir şey yenilmemeli; bol su, taz

Arkadasım kana gec karısan karbonhıdratı tuketmek gerekıyor ıllakı karbonhıdratlı bırsey tuketeceksenız,corbadakıler erımıs oluyorlar tabıkı kana hızlı karısacaktır,bu bagalamda corba ,yanı karbonhıdratlı corba tuketmek de kana bır sekılde hızlı karısan karbonhıdratı tuketmek oluyor,tabıkı Canım, Hocamızın yasakladığı kötü glisemik endeksli yiyeceklerdir. Bunlar; tahıllar (arpa, buğday, yulaf vs.), mısır, patates, pirinç ve şekerdir. İyi glisemik endeksli yiyecekler ise aynı zamanda bitkisel protein açısından da çok zengin olan baklagillerle corbalar yapabılırsın,ancak teknık olrak cabuk sındırılen karbonhıdrat ıcerıklı corba yerıne tırıt corbası ya da sebze corbası belkı de daha masum olur,ama unutmayın karbonhıdratlı sebzeler de var,hal boyleyken katı gıda ıcerıklı bır haslama corbaya gore daha masum olur,pekı ya bu hesapla et ızgara,ya da lop yumurta gıbı proteınler en zor sındırıldıgınden yana kana gec karıstıklarından masum purı pak kabul edılebılır ıyı hıssettırecek gıdalar yanı kılo aldıramıyacak gıdalar olarak,pekı napalım corba yapma ya,bosver ya,ha bırde sındırımı kolaylastıran sodayı tuketme,aldıgın gıdayı hızla kana karıstırıp vucudunda stoklanmsına yardımcı olur,yıyebıldıgın kadar cıg ye ya glısemık ıdekslerını yukseltme mesela sebzelerı,ıllakı corba dersen doldur ıcıne hıntlıler gıbı cuvalla baharat fondup fondup ıc onu buda metabolızmayı hızlandırır.

karatay diyetini sevdim ama benim amacım ömür boyu sürcek alışkanlıklar edinmek.
hoca hep anadoluda yetişenlerden bahsediyo, çorba da bize has bişey, zaten hazır ya da unlu olmadıktan sonra, bulgurlu ya buğdaylı olduğunda da ölçüsü küçük bi kaseyi geçmedikten sonra bişey olmayacağını düşünüyorum. şahsen çorbadan vazgeçmeyi mantıklı bulmuyorum, hoca da böyle bişey dememiş zaten. haşlama bişeyler çorbanon yerini tutmaz bence.
onun içilebilir dediği şekillerde yaparım ben zaten çorbalarımı, sağlıklı olsun diye..

yasak kelimesinden hoşlanmıyorum ben, canım isterse bi yemek kaşığı pirinç de yedim yine de yerim sanırım. ama bunu hem menümde hem de hareketle telafi etmek lazım. nasılsa yedim diye ölçüyü kaçırmamak lazım. insan hissediyo zaten durup duramayacağını :KK70: eğer duramıcak kadar gözüm dönmüşse hiç yemiyorum

maden suyunu da yemekten 3-4 saat sonra su niyetine içiyorum, hem seviyorum hem mineralli. sindirime yardımcı olması için tüketmem asla

sabah:
2 kayısı yumurta
5 zeytin
1 avuçiçi peynir
1 çay bardağı ceviz
Domates, salatalık

Ara: 2 lokma börek
Ara:8-10 fıstık

Akşam:
1 tabak patlıcan-biber közleme
Yoğurt
domates

kahvaltı 12 de olduğu için 2 öğün oldu, 35 dk tempolu yürüyüş+koşu yaptım.
sıvı 2,5 lt su

bugunku menüm:
sabah: tereyagında 2 yumurtalı omlet
1 avuc ıcı köy peynırı
5 zeytın
domates salatalık kozlenmıs bıber
1/2 cay brd tuzsuz fıstık
2 kuru kayısı

öğle:1 KASE MERCIMEK corba
1 kase yogurt
4 kuru kayısı
bırkaç cevız

AKSAM:yarın cay brd tuzsuz fıstık
1 cay brd tuzsuz aycekırdeği
bırkaç kup peynır

mısafırlere hazırladıgım hıcbırseyden yemedım.efferim bana:KK9:

Bugünkü menüm
1.öğün:2 tereyağda yumurta,peynir,domates,biber,1 tane ceviz
2.öğün:barbunya,yoğurt
3.öğün:balık salata
arada yine türk kahvesi ve bir-kaç kuru üzüm
Sıvı:3 litre
Spor:Bugün de spor yok

bugunku menüm:
1 avuc ıcı köy peynırı
5 zeytın
2 kuru kayısı

1 kase yogurt
4 kuru kayısı
bırkaç cevız

bırkaç kup peynır

Gerçekten aferim sana:)) Yarın da ben senin durumunda olacağım ne yazık ki.Umarım başarılı olurum senin kadar:))

sabah:
2 kayısı yumurta
5 zeytin
1 avuçiçi peynir
1 çay bardağı ceviz
Domates, salatalık

Ara: 2 lokma börek
Ara:8-10 fıstık

Akşam:
1 tabak patlıcan-biber közleme
Yoğurt
domates

kahvaltı 12 de olduğu için 2 öğün oldu, 35 dk tempolu yürüyüş+koşu yaptım.
sıvı 2,5 lt su
arkadas sen ununu elemıs elegını asmıssınn zaten topu topu 1.6 kg fazlanız kalmıs ya aSkolsun sıze, tabıkı talı yollara gırebılırsın,yukun az yukun,ama unutma kamyonlar ancak ve ancak anayoldan gıtmek zorundalardır,zorlanırlar cunku kılon kadar konus arkadasım ya :KK66: :KK1: Kızlar boyle yorumlara bakarken kılolara da dıkkat edın Karatay Dıyetıne uyun gerısıne karısmayın ,unutmayın buyuk vastalar yavas gıtmek zorundalar,talı yolları denemeyın zaman kaybedersınız yol uzar. Sabırlı olun, bunca dıyet sıtesınde dolasıyorum ınanıngenel katı gıda agırlıklı.

bugunku menüm:
1 avuc ıcı köy peynırı
5 zeytın
2 kuru kayısı

1 kase yogurt
4 kuru kayısı
bırkaç cevız

bırkaç kup peynır

Bı de yeseydın ya ,aferın :KK71: :KK71:

serbest ben kullanıyorum bolbol.

canım benım bır bebegım var.. o yuzden çok kapsamlı yemek hazırlamıyorum.. kahvaltı bazen ayak üstu geçiştirmek zorunda kalıyorum..

baharat çok severım... iykı serbest:KK52::KK52::KK52:

bu arada iki saat normal bır yuruyuş yaptım.. bu arada bebek arabası oldugu için tempolu sayılır galıba.. kaldırımdan indir kaldır derken epey yorulmuşum...

pastane önunden geçerken kendıme söz verdım... 50 kg oluna kocaman bır pasta ismarlayacagım kendıme..

ayrıca kuru uzumde yenılebilir mi?.. fıstıgımı aldım bugun

canım benım bır bebegım var.. o yuzden çok kapsamlı yemek hazırlamıyorum.. kahvaltı bazen ayak üstu geçiştirmek zorunda kalıyorum..

baharat çok severım... iykı serbest:KK52::KK52::KK52:

bu arada iki saat normal bır yuruyuş yaptım.. bu arada bebek arabası oldugu için tempolu sayılır galıba.. kaldırımdan indir kaldır derken epey yorulmuşum...

pastane önunden geçerken kendıme söz verdım... 50 kg oluna kocaman bır pasta ismarlayacagım kendıme..

ayrıca kuru uzumde yenılebilir mi?.. fıstıgımı aldım bugun
Ben daha cok,kahverengı kuru kaysı,kuru ıncır ya da yaban mersını tuketıyorum,kuru uzum de var tabı ,benım en cok guvendıgım kahverengı kuru kaysı ve ıncır. :KK66: cok memnun herkes dıyetten. Hemen baslayın derım.

sabah olsun ve ben kahvaltı yapayım.. açımmm, açımm ama dırenıyorum...:)))

Merhaba bayanlar, ben bir kaç gün özel bir sebepten dolayı menü bildiriminde bulunamayacağım,
üzgünüm. Anlayışınız için şimdiden tşk ediyorum, görüşmek üzere, sevgilerimle....
:KK43:
Kalkınca: 2 sb ılık su

1.öğün: 2 adet yum, 7 adet zeytin, 50 gr peynir, 3 adet ceviz, kırmızı ve yeşil biber, domates, 1 tk zy-kekik-kır. Pul biberden oluşan kahvaltı salatası

2. Öğün: (Ara): yoğurt, meyve, badem ve tarçınla meyve salatası

3. Öğün: 1. öğünün aynısı

Sıvı: 3 lt su

Spor: 30 dk yüzme

X