Sayfa: 8720/10680 İlkİlk ... 867087108718871987208721872287308770 ... SonSon
Toplam 106799 adet sonuctan sayfa basi 87,191 ile 87,200 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

1. Konu Sahibi : SAPHIRA #87191
    Alıntı theorijinal kullanıcısından alıntı Mesajı Göster
    selam karataycılar

ben de bugün başladım diyete, doğumdan sonra kışın bebişle evde olduğumdan 7 kilo aldım onu ve daha fazlasını vermek istiyorum. hipoglisemim var asıl onun için daha çok istiyorum. hadi hayırlısı bana şans dileyin. gitsin kilolar gelsin sağlık
    hayirli olsun...... karar vermissen asla elin bos dönmiyeceksin emin ol.... bende 16 gün oldu baslayali 2,900 vermisim bugün itibariyle.... herkeste farkliliklar gösterir mutlaka, ama ilk müjdeyi ben vereyim istedim sana.... nisanin sonunda 7 kilon gitmis olucak, ve kendini daha iyi hissediceksin,,,,hosgeldin aramiza

2. Konu Sahibi : SAPHIRA #87192

yemek tarifleri

yemek tarifleri bölümünde , diyet özel menü de,karatay yemek tarifleri bölümü varmis. tüm tariflerimi resimli olarak oraya ekledim bakabilirsiniz arkadaslar..

http://www.kadinlarkulubu.com/diyet-...l#post29389129 (Karatay Diyeti Yemek Tarfileri)

3. Konu Sahibi : SAPHIRA #87193
    Giriş tarihi
    Apr 2009
    Alıntı 35900 kullanıcısından alıntı Mesajı Göster
    yemek tarifleri bölümünde , diyet özel menü de,karatay yemek tarifleri bölümü varmis. tüm tariflerimi resimli olarak oraya ekledim bakabilirsiniz arkadaslar..

http://www.kadinlarkulubu.com/diyet-...l#post29389129 (Karatay Diyeti Yemek Tarfileri)
    linke tıkladığımda forumlar ana sayfası açılıyor...

ben bulamadım canım.

sabah menüm.

1 yumurtalı bol lorlu omlet
    1/2 ince belli bardakda kuryemiş..

çay

öğlen muhlamadan 2 çatal..

1 avuç fıstık

ve bir bardak süt

akşama ise mercimek çorbamdan içeceğim.

4. Konu Sahibi : SAPHIRA #87194
    Giriş tarihi
    Dec 2012
    Alıntı theorijinal kullanıcısından alıntı Mesajı Göster
    selam karataycılar

ben de bugün başladım diyete, doğumdan sonra kışın bebişle evde olduğumdan 7 kilo aldım onu ve daha fazlasını vermek istiyorum. hipoglisemim var asıl onun için daha çok istiyorum. hadi hayırlısı bana şans dileyin. gitsin kilolar gelsin sağlık

Hoşgeldin kesinlikle faydasını göreceksin.

Bol şans

5. Konu Sahibi : SAPHIRA #87195
    Giriş tarihi
    Dec 2012
    Kahvaltım;

12 tane yeşil zeytin
    1 kibrit kutusu ezine peynir
    2 yumurta 4 ince dilim sucukla pişirdim.
    1 çay bardağı yeni kırılmış ceviz içi
    2 çay kaşığı tahinli pekmez
    3 ç b siyah çay

Akşama yine protein yapmayı düşünüyorum.

6. Konu Sahibi : SAPHIRA #87196
    Alıntı ozlemkartal kullanıcısından alıntı Mesajı Göster
    selam kızlarnasılsınız..
    burası yağmurlu,puslucuma günü rüzgarlı havada yürüdüğümü yazmıştım ya..lodos çarptı beni galibadün sabah kahvaltıya gittik..güzel geçen birkaç saatten sonra bir AVM ye takılalım dedik..birazda orada gezdik,saat 4 gibi ben de bir baş ağrısı başladı ki sormayınsol gözüm karartılı görmeye,insanların yüzünü flu görmeye başladımeşim tansiyonum düştü diye kocaman ayran aldı,içine tuz atıp verdi içtim ama nafileapar topar eve geldik yattım,bu sabaha kadar da kalkamadım,şimdi kafama vurmuşlar gibi ağır hissediyorum hala..sağolsun eşim çocukları doyurdu,üstelik büyük kızımın boğazı şişmiş,küçük kızım öksürüyodu,onlara da ilaç filan yetiştirdi adamcağızbu sabah da kalkıp patates haşlamış ben de börek yaptım..pirinç haşlamış,birazını sütlaç birazını yayla çorbası yaptım...şimdi gezmeye gitti kardeşiyle ben de buraya geldim

gelelim ne yediğimecuma akşam 1 kocaman çupra,salata,1 minik kase fıstık ve 1 kk helva yemiştim..dün sabah 2 yumurtalı,bol peynir,yeşillik,2 avuç kuruyemiş ve kuru meyvelerden alarak karatay tabağı yaptım,böreklere vs dokunmadım ama çok yemişim....sonrasında saat 4 teki ayran ve akşam 1 bardak süt dışında bişey yiyemedim dün..bu sabah ta peynir,ceviz,helva,yoğurt ve kuru kayısı ile kahvaltımı yaptım,kahvemi yapıp biraz geçmişi okuyacağım bakalım neler olmuş...sabahki börek ve sütlaca dokunmadım ha,dokunmaya da niyetim yokkayısı ve az helva yetti bana..bugün yürümek istiyorum ama başım iyi değil ve de evi temizlemem lazım
    geçmiş olsun canım
    lodosta benim de başım çok ağrır ve ağrı kesiciye rağmen geçmez dehatta alerjim de azar o gün

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 02-11-2014

Hamileliğimin 27. haftası içindeyim.
    Bebeğimi kucağıma almama 92 gün kaldı.

Bebeğiniz büyüdükçe ve gücü artıkça, tekme ve debelenmeleride daha güçlü olacaktır. Bebeğinizin tekmelerini sayarak bebeğinizin hareketlerini izleyebilirsiniz. İki saatlik süre içinde en az on tekme hissedebilirsiniz. Tekmeleri hissedeceğiniz en uygun saat bebeğinizin en aktif olduğu saatler olan akşam yedi ile akşam on saatleri arasıdır. Anne adayları kasık ağrılarınız artmış olabilir.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 960 gr. - Yaklaşık boyu : 36.6 cm. (Baştan Topuğa)

Hamilelik Takvimi - Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

7. Konu Sahibi : SAPHIRA #87197

herkese selammm:))

kahvaltım

kavurmalı yumurta
    peynir
    zeytin
    pastırma
    birkaç tane yaprak sarma
    çay ve yine çay

Bebeğiniz büyüdükçe ve gücü artıkça, tekme ve debelenmeleride daha güçlü olacaktır. Bebeğinizin tekmelerini sayarak bebeğinizin hareketlerini izleyebilirsiniz. İki saatlik süre içinde en az on tekme hissedebilirsiniz. Tekmeleri hissedeceğiniz en uygun saat bebeğinizin en aktif olduğu saatler olan akşam yedi ile akşam on saatleri arasıdır. Anne adayları kasık ağrılarınız artmış olabilir.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 960 gr. - Yaklaşık boyu : 36.6 cm. (Baştan Topuğa)

8. Konu Sahibi : SAPHIRA #87198
    Giriş tarihi
    Dec 2012
    Alıntı leylak84 kullanıcısından alıntı Mesajı Göster
    kahvaltım

kavurmalı yumurta
    peynir
    zeytin
    pastırma
    birkaç tane yaprak sarma
    çay ve yine çay

Afiyet olsun canım.

Bugun pek bi sessizlik var

9. Konu Sahibi : SAPHIRA #87199
    Alıntı cigdemklcsn kullanıcısından alıntı Mesajı Göster
    Afiyet olsun canım.

Bugun pek bi sessizlik var
    sağol canım
    evet çok sessiz,sersumum da yok

10. Konu Sahibi : SAPHIRA #87200
    Giriş tarihi
    Dec 2012
    Alıntı leylak84 kullanıcısından alıntı Mesajı Göster
    sağol canım
    evet çok sessiz,sersumum da yok
    Spor yapmadım daha bende biraz leslie yapayım bari o zaman

Yemek de yapmadım.

Sayfa: 8720/10680 İlkİlk ... 867087108718871987208721872287308770 ... SonSon