Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

Ancak bebisler uyudu kendime vakit ayiriyorum annemler dun oglen gittiler ve yalnizlik cok zormus bugun babamiz evdeydi yardimci oldu ama yarin ilk gunum bebislerle yalniz kalcam bakalim nasil idare etcem :KK56: sabah karatay kahvaltisi :KK56:oglen pirasa yemegi, peynirli 1adet krep (yulaf kepegiyle) . :KK56:aksam yemegi etli kereviz yemegi , bulgur pilavi karisik salata
Allah kolaylık versin sana canım,imkanın varsa temizliğe bikaç saatliğine kadın al,çocuklar uyuyunca sen de yat dinlen,çok yorulmamamya çalış:KK16::KK16:
temizlik:KK37::KK37: ve sonrası dinlence film izlemece kısslarr.:KK52::KK52:..sonra görüşürüzz..:KK55::KK55:
kolay gelsin hatunum:KK16:darısı başıma..
Günaydın kızlar, hepinize iyi pazarlar dilerim:KK16:
sağol canım senin de günün güzel geçsin:KK12:
Kızlar herkese selam ,

Misafirler geldi-gitti.Ben planladığım gibi çatlayıncaya kadar yedim.Misafirler gittikten sonra hemen ben de yürüyüşe çıktım.Tam 2 saat yüksek tempo yürüdüm.Sanıyorum kısmen yaktım yediklerimi.Nasıl yemişsem artık düşünün hala tokum , akşam yemeği yemicem.Böylece bugünü karsız-zararsız kapatırım zannımca.İşte böyle...Sizler nasılsınız , biraz bugüne bakiim bakalım , neler yazmışsınız...
oooh sefan olsun fıstığım,hem yeyip hem yakmışsın bravo:KK8::KK8:
Selam kizlar,nasilsiniz

2 gundur karatay disiyim ama ne diyoruz onumuzdeki maclara bakalim

Yeni arkadaslar gelmis,hosgelmisler

Bugun kendime eşofman takimlar ve yuruyus ayakkabisi aldim,pazartesi insallah eskisi gibi yuruyuslerime basliyorum,ayakkabi ree..k easy.tone,burada yazan arkadaslarda olmustu,iyi cikar umarim

Birdycim ne guzel yurumussun,birak notrlugu eksilerde de olabilirsin

güle güle kullan canım aldıklarını..benim ayakkabı da aynısı ve çok memnunum..önümüzdeki maçlar bizim bacım :KK52:

kızlar geçmişe bu kaa bakabildim başım tuttu yine kaçtım ben uzancam biraz

Migren tipi baş ağrısı tarifliyorsun gibi... Hiç gitiin mi norologa ?:44:

evet canım migren sanırsam.. başımın yarısında ağrı oluyo..senede bir ya da iki olur en fazla,bazan birkaç yıl olmaz,doktora gitmedim o yüzden..tıbbi konulardan anlıyosun canım doktor musun yoksam

kızlar dün marketten kereviz aldım hocanın kitaptaki limonlu kereviz yapacaktım.öyle bi sapı yaprakları vardıki inanamazsınız dev gibi.ben de güzelce yıkadım soğanla az bulgurlu pişiridim henüz yemedim tokum ama nefis geliyo kokusu.bi kaç gün sonrada kerevizin kökünü pişirc3em artık.sizede alternatif fikir olsun die yazdım hemen

evet canım migren sanırsam.. başımın yarısında ağrı oluyo..senede bir ya da iki olur en fazla,bazan birkaç yıl olmaz,doktora gitmedim o yüzden..tıbbi konulardan anlıyosun canım doktor musun yoksam

Yok değilim :KK9: Migrende tetikleyen bazı unsurlar var. Yiyecek de bunlardan biri... Ağrının tek taraflı olması, göz çevrende olması şiddetli vs hepsi onu gösteriyor ama tabiki stres de olabilir. Gürültü ışık her şey tetikleyebiliyor. Az oluyorsa başlangıç olabilir. Yoğun stresten de olabiliyor. Geçmiş olsun :KK5:

selam karataycılar

ben de bugün başladım diyete, doğumdan sonra kışın bebişle evde olduğumdan 7 kilo aldım onu ve daha fazlasını vermek istiyorum. hipoglisemim var asıl onun için daha çok istiyorum. hadi hayırlısı bana şans dileyin. gitsin kilolar gelsin sağlık :KK9:

selam karataycılar

ben de bugün başladım diyete, doğumdan sonra kışın bebişle evde olduğumdan 7 kilo aldım onu ve daha fazlasını vermek istiyorum. hipoglisemim var asıl onun için daha çok istiyorum. hadi hayırlısı bana şans dileyin. gitsin kilolar gelsin sağlık :KK9:

hayirli olsun...... karar vermissen asla elin bos dönmiyeceksin emin ol.... bende 16 gün oldu baslayali 2,900 vermisim bugün itibariyle.... herkeste farkliliklar gösterir mutlaka, ama ilk müjdeyi ben vereyim istedim sana.... nisanin sonunda 7 kilon gitmis olucak, ve kendini daha iyi hissediceksin,,,,hosgeldin aramiza

yemek tarifleri bölümünde , diyet özel menü de,karatay yemek tarifleri bölümü varmis. tüm tariflerimi resimli olarak oraya ekledim bakabilirsiniz arkadaslar..

http://www.kadinlarkulubu.com/diyet-...l#post29389129 (Karatay Diyeti Yemek Tarfileri)

linke tıkladığımda forumlar ana sayfası açılıyor...

ben bulamadım canım.

sabah menüm.

1 yumurtalı bol lorlu omlet
1/2 ince belli bardakda kuryemiş..

çay

öğlen muhlamadan 2 çatal..

1 avuç fıstık

ve bir bardak süt

akşama ise mercimek çorbamdan içeceğim.

selam karataycılar

Hoşgeldin :21: kesinlikle faydasını göreceksin. :KK9:

Bol şans :KK42:

:KK4:

Kahvaltım;

12 tane yeşil zeytin
1 kibrit kutusu ezine peynir
2 yumurta 4 ince dilim sucukla pişirdim. :kk77:
1 çay bardağı yeni kırılmış ceviz içi :KK31:
2 çay kaşığı tahinli pekmez
3 ç b siyah çay

Akşama yine protein yapmayı düşünüyorum. :KK53:

selam kızlar:KK16:nasılsınız..
burası yağmurlu,puslu:KK50:cuma günü rüzgarlı havada yürüdüğümü yazmıştım ya..lodos çarptı beni galiba:KK37:dün sabah kahvaltıya gittik..güzel geçen birkaç saatten sonra bir AVM ye takılalım dedik..birazda orada gezdik,saat 4 gibi ben de bir baş ağrısı başladı ki sormayın:95:sol gözüm karartılı görmeye,insanların yüzünü flu görmeye başladım:105:eşim tansiyonum düştü diye kocaman ayran aldı,içine tuz atıp verdi içtim ama nafile:KK53:apar topar eve geldik yattım,bu sabaha kadar da kalkamadım,şimdi kafama vurmuşlar gibi ağır hissediyorum hala:44:..sağolsun eşim çocukları doyurdu,üstelik büyük kızımın boğazı şişmiş,küçük kızım öksürüyodu,onlara da ilaç filan yetiştirdi adamcağız:KK37:bu sabah da kalkıp patates haşlamış ben de börek yaptım..pirinç haşlamış,birazını sütlaç birazını yayla çorbası yaptım...şimdi gezmeye gitti kardeşiyle ben de buraya geldimEn Büyük KK

gelelim ne yediğime:KK56:cuma akşam 1 kocaman çupra,salata,1 minik kase fıstık ve 1 kk helva yemiştim..dün sabah 2 yumurtalı,bol peynir,yeşillik,2 avuç kuruyemiş ve kuru meyvelerden alarak karatay tabağı yaptım,böreklere vs dokunmadım ama çok yemişim....sonrasında saat 4 teki ayran ve akşam 1 bardak süt dışında bişey yiyemedim dün..bu sabah ta peynir,ceviz,helva,yoğurt ve kuru kayısı ile kahvaltımı yaptım,kahvemi yapıp biraz geçmişi okuyacağım bakalım neler olmuş...sabahki börek ve sütlaca dokunmadım ha,dokunmaya da niyetim yok:KK20::KK20:kayısı ve az helva yetti bana..bugün yürümek istiyorum ama başım iyi değil ve de evi temizlemem lazım

geçmiş olsun canım:KK16::KK16:
lodosta benim de başım çok ağrır ve ağrı kesiciye rağmen geçmez de:KK50::KK50:hatta alerjim de azar o gün:KK31::KK31:

Allah kolaylık versin sana canım,imkanın varsa temizliğe bikaç saatliğine kadın al,çocuklar uyuyunca sen de yat dinlen,çok yorulmamamya çalış:KK16::KK16:

kolay gelsin hatunum:KK16:darısı başıma..

sağol canım senin de günün güzel geçsin:KK12:

oooh sefan olsun fıstığım,hem yeyip hem yakmışsın bravo:KK8::KK8:

güle güle kullan canım aldıklarını..benim ayakkabı da aynısı ve çok memnunum..önümüzdeki maçlar bizim bacım :KK52:

kızlar geçmişe bu kaa bakabildim başım tuttu yine kaçtım ben uzancam biraz

2kucuk cocukla epey zormus ama ben zoru basarmayi cok seviyorum ve ben galip gelecem yalniz olmadigimi gormek cok guzel destek icin teşekkürler

Sabah kahvaltim (10:30) :KK56:1adet domates :KK56:peynirli omlet :KK56:peynir :KK56: 1yemek kasigi suzme yogurt :KK56: 10zeytin :KK56:cagla (badem) :KK56: 1 tutam maydonoz :KK56:1cay bardagi findik :KK56: 1 cay bardagi çay oglen yemegim (15:30) :KK56: 1kase tarhana corbasi :KK56: etli kereviz yemegi :KK56: az yesil mercimekli bulgur pilavi kacamak yaptim keske olmasaydi 1 dilim bisküvili pasta sporrrr cocuklari ayni anda uyuttum 30 dk yürüyüş bandi 2.25 m 125 kalori gitti mutluyum aksam yemegim de hazir super anne masallah

ogle yemegim
1tabak zeutinyagli kereviz yapragi
bol salata ve turp
3adet iskembe dolma(kocam cok sever yapttim bende yedim bulgurla doldurdum ama napim felaket nefisti:KK43:

X