Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

dün akşamı da yazayım ilk onu yazciktim unutmussum ya
akşam
karışık zeytin yağlı sebze(havuç ve patitis de vardı maalesefff:KK17:)

Dündde yürüdük oğlumla mağza mağza oohhh böyle 4 gün yürümüş oldum:KK52:herkese kolay gelsi:KK16:

:KK9:yok kız,önce yürüyüş,sonra da mutfaktan çıkamadım,yarın annemlere gidicem de bişeyler yapayım dedim(kurabiye falan,her ne kadar ben yiyemesem de:KK14:)mutfağı acayip dağıtmak konusunda uzman olduğum için toparla,yemek hazırla ye ancak çıkabildim mutfaktan valla:KK1:
hamarat leylak:KK71::KK1:

Papadiiiiiş canım, önnde saygıyla eğiliyorum süpersin hakkaten. Yüzün görünmüyor ama duruşundan bile gençleşip dinçleştiğin belli. Kilo insanı yaşlı göteriyor yafu...
Tebrikler canım:KK9::KK9::KK9::KK9:
canımmm sagolasın bıdenem :KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16:

bugün yediklerim

1.öğün:
1 yumurta
1 muz
1 dilim peynir
3 zeytin
domates-salatalık
omega 3

2.öğün:
1 kepçe domates çorbası
5-6 tane mercimek köftesi

spor:50 dk yürüdüm
:KK8:
ılla benden 5 dk fazla yurıycekkı ıcı rahat etsın:KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1:

Sabah
2 yumurta
1 k.k peynir
8-10 zeytin
1 avuç badem
yarım muz
şekersiz limonlu çay

2 saat sonra 1 bardak y çay

öğle
1 tabak mercimek çorba
1 kepçe k. fasulye yemeği(boylece butun kalmış yimeğim bitti)
1 tabak havuç salata

Şimdi 1 bitki çayı

akşam
3,4 parça biftek
yeşil salata
yoğurtlu salade de blé(semiz otu gibi)

oğlumla dışarda 2 saat yürüdükk:21:ohhh
ama canım eceyip tatlı istiyorrr.:KK37::KK47:
tarcınlı sute muracaat:KK1:

Sabah

kiymali 2 yumurta peynir 8 zeytin omega3

Aksam salata dunden kalan ispanak yemegim 1 bardak ayran :)

2 gun oldu baslayali 1 kilo gitti hayirlisiyla:)
:21::21::21:ohh sefan olsun bacım

kahvaltım :KK56:

bolca fındık fıstık:18::KK17:
20 zeytin
lor peyniri
2 yumurta
2 tane kivi

akşam yemeğim:KK56:

1 tane lahmacun
4 tane çiğköfte(malesef hazır):26:
2 yk kara şimşek(dünden kaldıydı)
biraz kuru üzüm
omega3 2 kapsül
şeeey bi de iki ısırık çikolata:18:

spor:yarım saat yürüyüş 140 kalori+2 saat ev işi

menu
sabah
1 muz
1 bardak süt
1 ç.k keten tohm yag
1 çb. yer fıstığı
10 zeytin
2 kayısı kurusu içine kako
1 tane 1000 mg omega 3

akşam
1 kase tarhana
bir tabak kıymalı karnabahar
1/2 kase yoğurt
1 çk. ket. toh. yag
2 tane çiküfte :KK1:
1 tane 1000 mg. omega3

spor:1,5 saat yürüyüş

sıvı:2 lt su, 1 fincan yeşilçay

erdsdfgruıtyuudgfh8bh054110hu98rgttrrt2fi8/gj*cdfvvfcdcfjjgdfmngwgfqddn.21fffddssdd64141ydfffdeewetttjhywgd

kızlar.... yaa ne diyim..... oğluşum merak etti annem dakklrca napyo burda diye........ otudu bii iyice yazdı..... :KK9: :KK9:... bide gönderdi.. artık teyzeleri ne anlarsa.... oda karataycı haaa... :KK1: heralde 5 yaşındaki en küçük karataycımız o... :nazar:

gecmisi okuyordum ben yokken ne güzel sohbetler olmus öglen ki yemegimi ve aksam ki yemegi mi bi aktarayım size
öglen arkadastaydık tam karataylık hazırlamıs(15:30):KK56:

yazdan koydugu barbunya yemegi,bulgur pilavı,1 yemek kasık yogurt yedim,az da kırmızzı biber közlenmiş tursusu:KK56:

aksam yemegi (19:45):KK56:

dünden yemegim kalmıstı onları yedim
fırında karnabahar yemegi
haslanmıs brüksel lahanası
közlenmiş kırmızı biber tursusu:KK56:
$Fotoğraf-0007.jpg

:KK9::KK9:ya aslında 1 saat yürüyecektim ama nedense bacağım çok ağrıdı ve daha yeni geçti diyebilirim.inşallah yarına:KK71::KK71:
gıcık nolucak:KK71::KK71:

menu
sabah
1 muz
1 bardak süt
1 ç.k keten tohm yag
1 çb. yer fıstığı
10 zeytin
2 kayısı kurusu içine kako
1 tane 1000 mg omega 3

akşam
1 kase tarhana
bir tabak kıymalı karnabahar
1/2 kase yoğurt
1 çk. ket. toh. yag
2 tane çiküfte :KK1:
1 tane 1000 mg. omega3

spor:1,5 saat yürüyüş

sıvı:2 lt su, 1 fincan yeşilçay
fevkaladenın fevkınde bır gun her anlamda.bravo :KK9:

kızlar.... yaa ne diyim..... oğluşum merak etti annem dakklrca napyo burda diye........ otudu bii iyice yazdı..... :KK9: :KK9:... bide gönderdi.. artık teyzeleri ne anlarsa.... oda karataycı haaa... :KK1: heralde 5 yaşındaki en küçük karataycımız o... :nazar:
olurmu benım karataycım 14 aylık:KK1::KK1::KK1::KK1:sabah 9da badem cevız yumurta b.peynır yıyo bıdaha 16 da sebze yemegı ve yogurt :KK1::KK1::KK1::KK1:

gecmisi okuyordum ben yokken ne güzel sohbetler olmus öglen ki yemegimi ve aksam ki yemegi mi bi aktarayım size
öglen arkadastaydık tam karataylık hazırlamıs(15:30):KK56:

yazdan koydugu barbunya yemegi,bulgur pilavı,1 yemek kasık yogurt yedim,az da kırmızzı biber közlenmiş tursusu:KK56:

aksam yemegi (19:45):KK56:

dünden yemegim kalmıstı onları yedim
fırında karnabahar yemegi
haslanmıs brüksel lahanası
közlenmiş kırmızı biber tursusu:KK56:
Eki Görüntüle 353232
guleryuz arkadasını tbrk ve tsk edıyorum ya şu ev oturmalarından hamurişlerı yasaklansa normal yemek et balık kofte salata yense neka guzel olur

:KK8::KK8::KK8:tam 60 dk tempolu yürüyüs yani; 6.5 km 520 kalori hız 6.5 8400 adım ayrıca bugün arkadasa giderkende yürüdük oglumla 1 km gidiş 1 km geliş sanırm 20 dk gidis 20 dk gelis sürdü yani; 2 km dk olarak 40 dk yürümüsüz ohhhh gidin toksinler pzt. zayıflasın güleryuz:KK52::KK52:

Iyı Aksamlar Karatay Dıyetı yapan kızlar .:KK24:..... 1.ogun(kahvaltım): Su,omega3 balık yagı takvıye 2kapsul(m...p (12 TL. 60 kapsul var ıcınde)),bır kase cevız,bırkac kahverengı kuru kaysı,bır bardak sut 1muz,kakao ....:KK24:....2. Öğün(ıkındı vaktı):3 dolma,bır kase cacık,omega3 balık yagı takvıye 2 kapsul................. .......... ...................... (Yemekten once aslında toktum(aylar sonra boyleyım) ama hem gunluk 1000 kalorıden asagı tuketmek ıstemıyorum(kas kaybına neden olabılır(ıc organlarda yaralar fılan olusmasın)),hem de tuketımım cok kalıtelı olmayabılır dıye tok olmama ragmen yedım.)

Sıvı:Tonla su,2 fıncan kahve

Spor: 2saat ev ısı yaptım ,20 dakıka yurudum(elımdekı cantalarda verdıgım kılo kadar yuk vardı ayrıca,boylece 120 kg ıkenkı kılo verme hızım dusmedı hanımlar), oley oley artık tempolu yuruyebılıyorum :KK66:, tombul hatun gorunce ,Karatay Dıyetın'den bahsedıyorum, yuruyus tempom ıkı kat artıyor :KK66:,bır de burda cok paylasım yapmak ıyı gelıyor(zıhın sporu canım,mutluluk hormonu endorfını tetıklıyor,karacıgerımın sanal stresle yag salgılaması duruyor,kronık kabızlık ortadan kalkıyor)

Onemlı not: :KK24: Aksam saat 8 den sonra lahana dahı yemıyorum, meyvelerı asla bu saatten sonra tuketmıyorum.(Bu cok onemlı ) ayran ya da sut ıcıyorum. :KK12: Kahvaltımı geceden hazırlıyorum.:KK9:Dısardaysam bıle yemegımı yanımda tasıyorum. Kolay gelsın hepımıze :KK71: :KK71: :KK71:

Eklentiler

• $a4444.jpg
    $a4444.jpg
    25,4 KB · Görüntüleme: 23
  • $a4443.jpg
    $a4443.jpg
    25,8 KB · Görüntüleme: 21
guleryuz arkadasını tbrk ve tsk edıyorum ya şu ev oturmalarından hamurişlerı yasaklansa normal yemek et balık kofte salata yense neka guzel olur

evet süper olur genelde hafta 1 görüsüyoruz cocuklarımız aynı yasıt oyun oynasınlar vakit gecirsinler diye yani her hafta birimizin evi cocuk yuvası gibi oluyor her sey onlar icin yeterki mutlu olsunlar .konuya gelelim baktım ben gittigimde bisey yemiyorum dediler senin karatay menülerinden yapalım dediler bende biraz kafalarına girdim karatay böyle söyle bi arkadas yarı karataylı ugrasıyom bakalım tam karatay icin :KK4::KK4:

Iyı Aksamlar Karatay Dıyetı yapan kızlar .:KK24:..... 1.ogun(kahvaltım): Su,omega3 balık yagı takvıye 2kapsul(m...p (12 TL. 60 kapsul var ıcınde)),bır kase cevız,bırkac kahverengı kuru kaysı,bır bardak sut 1muz,kakao ....:KK24:....2. Öğün(ıkındı vaktı):3 dolma,bır kase cacık,omega3 balık yagı takvıye 2 kapsul................. .......... ...................... (Yemekten once aslında toktum(aylar sonra boyleyım) ama hem gunluk 1000 kalorıden asagı tuketmek ıstemıyorum(kas kaybına neden olabılır(ıc organlarda yaralar fılan olusmasın)),hem de tuketımım cok kalıtelı olmayabılır dıye tok olmama ragmen yedım.)

Sıvı:Tonla su,2 fıncan kahve

Spor: 2saat ev ısı yaptım ,20 dakıka yurudum(elımdekı cantalarda verdıgım kılo kadar yuk vardı ayrıca,boylece 120 kg ıkenkı kılo verme hızım dusmedı hanımlar), oley oley artık tempolu yuruyebılıyorum :KK66:, tombul hatun gorunce ,Karatay Dıyetın'den bahsedıyorum, yuruyus tempom ıkı kat artıyor :KK66:,bır de burda cok paylasım yapmak ıyı gelıyor(zıhın sporu canım,mutluluk hormonu endorfını tetıklıyor,karacıgerımın sanal stresle yag salgılaması duruyor,kronık kabızlık ortadan kalkıyor)

Onemlı not: :KK24: Aksam saat 8 den sonra lahana dahı yemıyorum, meyvelerı asla bu saatten sonra tuketmıyorum.(Bu cok onemlı ) ayran ya da sut ıcıyorum. :KK12: Kahvaltımı geceden hazırlıyorum.:KK9:Dısardaysam bıle yemegımı yanımda tasıyorum. Kolay gelsın hepımıze :KK71: :KK71: :KK71:

arkadasım menün süper olmus valla bende özledim biber dolmasını yakında bende yapayım iyi bir fikir afiyet olsunn:KK56::KK9::KK9::KK9:

İyi akşamlar. Ben de bugün ilk bildirimimi yapayım. Aslında bu benim karatay diyetindeki 4. günümdü. Hepsini not aldım. Gayet başarılıydı bence.Yorumlarınızı bekliyorum..
Sabah: 2 haşlanmış yumurta
4 zeytin
1 çay bardağı ceviz içi
Yarım avuç içi kadar peynir
2 kuru kayısı

Ara: 1 küçük kutu süt

Akşam: 1 tabak kuru fasulye
1 tabak haşlanmış karnabahar (yoğurtlu)

4 akşamdır 20.00'den sonra bişey yemiyorum. Sadece çay içiyorum. O da şekersiz.

iyi akşamlarrr çıtırlarrrrrrr

3 mil leslie teyzeyleee yürüdümmmm. şimdii kendimee bitki çayı yapıp size takılmayıı planlıyorummm.
nasılımm?:KK9::KK9:

bu arada akşam yemeğim dünün aynısııı bitti amaa :KK1::KK1:

1 kase tarhana çorbası
1 tabak ıspanak yemeği
1 kase sarımsaklı yoğurt-turşuu

X