Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

Selam kizlar;
Sabah malesef yeni aldigim ayakkabinin acizligine ugradim ve sadece 4km. yürüyebildim yaklasik 45dak. Ayagimi vurdu malesef.
Ama simdi sicak suya yatirdim esimin tavsiyleri üzerine.
1. ögün
1 avuc ici beyaz peynir
1 yumuta
1 muz
1 cay kasigi cörek otu ve keten togumu
bol domates, turp ve kirmizi biber
9-10 tane zeytin
2 kapsül omega3 takviye
1 kapsül vitamin C ve zink takviye

öğleden sonra 1saat 20 dakika yürüdüm.:KK8::KK8::KK8:....bugün toplam:2saat 30 dakika oldu...:KK76::KK76::KK76::KK76:
41 kere:nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar:

Slam arkadaşlar ,10 aylık bir bebeğim var ve emziriyorum.Bu diyeti emzirirken yapabiliyormuyuz bilgilendirirseniz sevinirim..

canım bebenimde 8.5 aylık kızım var ve ben 6 aylıkken başladım bebeğin kondorlarınde her hangi bişey çıkmadıkilo degişimide olmadı:nazar:ama zaten ek gıdalara geçmişsindir bızımkı bıraz zorlandı ama bozmadım hiç ve kitapta yazıyor zaten herkes yapa bilirdiye canımnım zaten açta kalmıyosun biliyosun biz biraz çabuk açıkıyoruz

canım maşallah nazar değmesin ben de yazabilecekmiyim buralara yürüdüm spor yaptım da geldim diyeee

ben kızm 12 aylıkken başladım emzirmeye herhangi bir olumsuz etkisi olmadı bende.

41 kere:nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar:

canım bebenimde 8.5 aylık kızım var ve ben 6 aylıkken başladım bebeğin kondorlarınde her hangi bişey çıkmadıkilo degişimide olmadı:nazar:ama zaten ek gıdalara geçmişsindir bızımkı bıraz zorlandı ama bozmadım hiç ve kitapta yazıyor zaten herkes yapa bilirdiye canımnım zaten açta kalmıyosun biliyosun biz biraz çabuk açıkıyoruz

Süper yürümüssün canim Tebriklerrr :KK9: :KK9: :KK9: :KK9:

süpersiiiinnn :)

bende merak ettim haber bekliyoruz

gururumuzsun vallahi:KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16:

sağolun arkadaşlar....:KK16::KK17:
birde tartıda süper olsam....:KK5:

slm kızlar.bugunkü icraatım:)

kalkınca 2 kuru kayısı 500 ml su

ardından 45 dk yuruyus:KK8:

kahvaltım:
2 kayısı yumurta
1 avuc peynır
3 zeytın(market zeytınıne dondugum anlasılıyormu?:KK1:)
1 kırmızı biber
1 domates
1 cay brd cevız+badem+yerfıstıgı
1 kivi
1/4 elma

bugun 3. gün,wc ile küsüm yine:KK14:bol su içiyorum,hareket ediyorum,yogurt salata yıyorum mutlaka,neden düzenli olmuyor bu iş anlamıyorum:44:

Loxi sana bir itirafım var:-))
Sen bir sürü zeytin yediğinde anlayamıyordum nasıl o kadar zeytin yedi ki diye:26:

Geçenlerde Hatay'dan zeytin geldi bize oranın usulü ile yapılmış bugün tam 18 tane yedim:KK56:
Artık başk zytin yiyemem gibi geliyor, senin dediğin gibi tutmasam 50 tane bile yerim valla:KK1::KK1::KK1:

Seni tutukluk da bir an evvel açılır inşallah, cumaya süpriz yapmak için bekletiyordur seni belki:18:

öğleden sonra 1saat 20 dakika yürüdüm.:KK8::KK8::KK8:....bugün toplam:2saat 30 dakika oldu...:KK76::KK76::KK76::KK76:

aman tanrım kendimi camdan atmak istiyorum şu an:KK5::KK5: kırk bin kere maşallah nazar değmesin canım:21::21:

ohh hatunlar mis gibi yürüsün biz ofis insanları iguana hayatı yaşayalım :KK60::KK60::KK60:istifa edip bütün Türkiye'yi yürüyerek gezesim var...:KK19:

Merhabalar bugün neomega marka (250 ml) şurup aldım fiyatı 32 TL

değerleri şu şekilde

5ml'deki içerik
Total Omega 3 fatty acids 1481 mg
EPA 740 mg
DHA 463 mg
Vitamin E 12 mg
Vitamin A 800 μg
Vitamin D3 5 μg

diğer pahalı markalara göre fiyatı uygun geldi bana
içinizde bilen yada kullanan var mı?

Öncelikle tebrik ederim. Çok merak ediyorum hiç kaçamak yapmadın mı?
Yada özellikle dikkat ettiğin bişey oldu mu?
Benimde 1 ayda 5 kilo vermem gerekli?
Ne öneririsin?
teşekkür ederim cevabım gecikti özür dilerim ben sık sık giremiyorum
1 ay boyunca hiç kaçamak yapmadım canım haftada 3 gün fitnessa gidiyorum şimdi de pilatese geçicem bol bol su içtim

Yaaa kimse bana cevap yazmamış:KK59::KK59::KK59::KK59::KK59:
Neyse yeni durumumdan haber vereyim.Maalesef diyete henüz başlayamadım.Perşembe itibariyle başlayacağım.Kitabı alıp iyice okudum.Fazla soru kalmadı kafamda.Çok sık giremiyorum foruma,malum çocuklar ufak olunca :) Ama perşembeden itibaren daha sık girip menülerimi ve yaşadıklarımı paylaşmaya çalışacağım.
Hadi bakalım kolay gele En Büyük KKEn Büyük KKEn Büyük KKEn Büyük KK
hosgeldın canım arada kaynayabılınıyor pes etme yaz paylas sureklı mutlaka muhabbete ortak olursun yarın sabah beklıyoruz karatay kahvaltı bıldırımını hosgeldın tekrar
Günaydın arkadaşlar...

hepinize güzel bir gün diliyorum.

geçen cuma 67.9 dum.
yılbaşı günü dahil diyetimi hiç bozmadım.Ayrıca gün aşırı 1,5 saat fitness a gitmeye başladım.
bugün 68,5 çıktım .şok şok şok.
Ne oldğunu anlayamıyorum.REGLİMDE GEÇEN HAFTA BİTTİ.
neyi yanlış yapıyorum akıl verin lütfen.
A CABA KURU MEYVELERİMİ ABATIYORUM.
hergün 2 kayısı,2 erik ve 1 avuç ceviz yiyiyorm.
gecede 1 bardak tarçınlı süt.
Bunlar mı fazla acaba.
Meyvede yemiyorum.
ne dersiniz??????????

.
bu sorunları burda yasayan bırkac arkadasımız oldu hocada aynısını soyluyo tartıya fazla takılmadan bellı bır sure bu sekılde beslenmeye devam etmelısın bence kolay gelsın hepımıze

kimi kilo vermiş, kimi kilo almış, şişmanlamış, zaten öyle aman aman da kilo verilmemiş, hangi diyeti yapsan zaten bu kadar kilo verirsin, zaten meyva da yok, zaten öyle tatlı sütlü de yemiyorum, bir meyvam var, 2 3 tane onu da kesersem ne kalır... saçma...
sen bılırsın şeker

1saat 10 dakika tempolu yürüdüm:KK8::KK8::KK8:,şimdi kahvaltı yapacağım....:KK56:
aferım kız atom karınca:))))

kızlar öğle yemeğim
şehriye çorbası
fırında tavuk
salata ayran

ben bir süreliğine çıkıyorum hepinizi öpüyorum akşama görüşürüz kuzular:KK16::KK16:
sehrıye yemıyoruz bayan:))))

kızlar merhaba,

bu sabah doktora gittim..bazı şikayetlerim vardı.ultrason çekildim allaha şükür hiçbirşeyim yok..yani karaciğer,dalak,safra kesesi hepsi sorunsuz:nazar:ancak idrar tahlilimde bi madde + çıkmış..henüz sonucu doktora göstermedim ama netten araştırdığım kadarıyla bişeyler öğrendim..bi yerde vücut enerji için yağ hücrelerini kullandığı zaman artarmış diye yazıyor.birindede vücut yetersiz beslendiğinde vitamin depoları yıkılıyo o yüzden artar diye yazıyo.ilk seçeneğin olmasını çok istiyorum ama ...bakalım doktor ne diyecek..4 gibi gidip sonuçlarımı göstereceğim.size sonucu burdan yazarım kızlar..
gecmıs olsun canım bızede bıldır sonucları hemen

bir şey soracağım arkadaşlar.üçgen peynir katkı maddeli diye önerilmedi.ama diğer peynirlerde pastörize fabrikasyon alıyorum ben.siz nasıl alıyorsunuz.?
sıbelcım en guzelı beyaz peynırden şaşma

kız asfaltı eskıtecen:)))))

Selam kizlar;
Sabah malesef yeni aldigim ayakkabinin acizligine ugradim ve sadece 4km. yürüyebildim yaklasik 45dak. Ayagimi vurdu malesef.
Ama simdi sicak suya yatirdim esimin tavsiyleri üzerine.
1. ögün
1 avuc ici beyaz peynir
1 yumuta
1 muz
1 cay kasigi cörek otu ve keten togumu
bol domates, turp ve kirmizi biber
9-10 tane zeytin
2 kapsül omega3 takviye
1 kapsül vitamin C ve zink takviye

gecmıs olsun burcıncım bır ayakkabı ne kadar kalıtelı olursa olsun ılk gun mutlaka vurur.yaranı ıyılestır bıdaha olmaz

yoklugumda evı kırkladım:)))sımdıde yesılcay sefası:KK68:
ohh afiyet olsun

bende 2. ve son öğünümü yiycem şimdi

zeytinyağlı pirinçsiz pırasa
yeşillik ve turp limonlu
keten tohumlu yoğurt
1/2 çay bardağı ceviz

dün akşamda 40 dk yürümüştüm:KK9:

adetime 3 gün kaldı gerim gerim gerildim, heran patlayabilirim bedenen ruhen iyiyim çok şükür :KK52:

ohh afiyet olsun

bende 2. ve son öğünümü yiycem şimdi

zeytinyağlı pirinçsiz pırasa
yeşillik ve turp limonlu
keten tohumlu yoğurt
1/2 çay bardağı ceviz

dün akşamda 40 dk yürümüştüm:KK9:

adetime 3 gün kaldı gerim gerim gerildim, heran patlayabilirim bedenen ruhen iyiyim çok şükür :KK52:

afiyet olsun pırasayı çok severim:KK56:

merhaba
oğlum grip hastane falan derken yeni giriyorum
sabah
2 haşlanmış yumurta
biberli lor kavurması(biberleri küçük küçük doğrayıp zeytinyağında kovuruyorum,içine loruda atıp birazda pul biber hafif pişiriyorum ılık seviyorum,petunya sormuştu dün)
10 zeytin
1çay bardağı fındık
roka
2 gün kurusu,2kuru erik
7-8 kuru üzüm çekirdekli
2tane omega 3

aman tanrım kendimi camdan atmak istiyorum şu an:KK5::KK5: kırk bin kere maşallah nazar değmesin canım:21::21:

ohh hatunlar mis gibi yürüsün biz ofis insanları iguana hayatı yaşayalım :KK60::KK60::KK60:istifa edip bütün Türkiye'yi yürüyerek gezesim var...:KK19:

ah siz böyle yaptıkça benim hiç durmadan yürüyesim var..:KK53:canım ben herzaman yürürüm,ama topiğe hiç yazmıyordum:KK5:..sizin tepkileriniz beni daha çok gaza getiriyor.:KK76:..çok sağolun...:KK16::KK17:

X