Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

arkadaşlar link çalışmıyor ama grubun adı karatay mucizesi, katılmak isteyenler buyursunlar..

Son düzenleme:
Bir ara topiğe yazıyordum.Sonra uzaktan takip ettim,kendimce uygulamaya çalıştım.Yazın meyve yemek yüzünden yavaş gidiyordum.Ama kurban bayramında bir gün kurabiye,et filan bir kafayı bozdum.Ertesi gün tartıda öncekinden bile hafif olduğumu görünce bu bir işaret deyip asılmak istedim.
ilk günlerde çayı şekersiz içmek sıkıyordu artık alıştım.Yine de günde bir bardaktan fazla içmiyorum.Artık akşamları sıkça ıhlamur içiyorum.Tatlı krizim olmuyor şükür.Ama meyveye dayanamıyorum.Sabah yemeye özen gösteriyorum.Öğünleri ikiye düşürdüm.Bir ara zaten öğlenleri yoğurda siyah üzüm karıştırıp yiyerek geçiriyordum.Artık öğlenleri mide kazıntısı kalmadı.Sabah 10, akşam en erken 4,en geç 6 da yiyorum.Spor olarak evde leslie yapıyorum.

Meraba arkadaşlar. Bazilariniz beni tanimistir. Ben bi kac ay önce karataya basladim ve araya ramazan girince uyamadim ve oyle devam etti. Su anda basladigimdan daha kiloluyum. Zaten benim problemim hep diyet yapmak ve diyet sonrasi oncekinden daha fazla yemek. Ve diyete basladigimdan daha kilolu oluyorum sonucta. Ben foruma gelmedigim bu arada baska diyetler yapmaya calistim olmadi. Daha once karatay yaptigimda sporum yoktu simdi güzel spor yapiyorum. Suda cok iciyorum. Benim sorunum tatlilar. Helw su son iki gündür asiri cikolataya saldirmaya basladim. O yüzden karataya dönmeye karar verdim. Öncelikle benim bu tatli krizini durdurmam lazim ve akşam cayla olan atistirmalarimi. Yarin kilo bildirimide yapicam. Lütfen bana yardim edin.

hayır bozmaz ama tatlandırıcılı olmayacak. tatlandırıcılı olanlar bozuyor
Supermis sevindim cok :KK66:
arkadaşlar facebook'ta grup kurduk isteyen gelsin aşağıda linkini veriyorum

https://www...................../253580671458731/
Cook iyi olmus bende gelicem :KK66:
Meraba arkadaşlar. Bazilariniz beni tanimistir. Ben bi kac ay önce karataya basladim ve araya ramazan girince uyamadim ve oyle devam etti. Su anda basladigimdan daha kiloluyum. Zaten benim problemim hep diyet yapmak ve diyet sonrasi oncekinden daha fazla yemek. Ve diyete basladigimdan daha kilolu oluyorum sonucta. Ben foruma gelmedigim bu arada baska diyetler yapmaya calistim olmadi. Daha once karatay yaptigimda sporum yoktu simdi güzel spor yapiyorum. Suda cok iciyorum. Benim sorunum tatlilar. Helw su son iki gündür asiri cikolataya saldirmaya basladim. O yüzden karataya dönmeye karar verdim. Öncelikle benim bu tatli krizini durdurmam lazim ve akşam cayla olan atistirmalarimi. Yarin kilo bildirimide yapicam. Lütfen bana yardim edin.

Hosgeldiniz sabahlari 4 kayisi yiyince kesiyor tatli istegimi birde tarcinli su icin cubuk tarcini
yesil caylariniza koyanilirsiniz veya gece yatarken bir bardak suya koyun sabah icin

canım menün çok az,sadece muzla kahvaltı.. iş yerine bişeyler götürmeye çalış... en azından kuruyemiş..
bicnv
öğle tatilini süper değerlendirmişsin arkadaşım tebrik ederim..
felluz
geçmiş olsun canım, boyun fıtığı mı? varsa ağrı kesici krem falan sür üzerine de sıcak uygula iyi geliyor..
texmuh
nice mutlu senelere..

canım sabahdan saat 3 e kadar hastanedeydim stresten canım bır şey istemedı

sabah 1 yumurta 1 küçükmuz
salatalık domates
peynir zeytin fındık

eşim zayıfladın diyor herkeste öyle söylüyor ama ben aynı kilodayım nedenki acaba?

hemen dün yediklerimi paylaşayım;
sabah 9.30 1 adet mandarin
saat 12.00 tavuk ekmek ayran( mecbur kaldım)
akşam 18.00 1 dilim ekmek yedim:KK36: bol limonlu ıspanak kavurması, az cacık, az havuç salatası, biraz domates peynir, kestane
saat 21 gibi doğum gününe gittim ve malum olanı yaptım
bide tam hatırlamıyorum ama gün içinde 2 dilim bisküvi yemiş olabilirim, yememişte olabilirim

tatilden yeni döndüm. ne eve alışabildim, ne işe yani hayatım en ince aytrıntısına kadar değişti alışana kadar böyle olacak anlaşılan.
bide söylemiştim galiba insülin direncim geri geldi sanıyorum. acıkmama anlamında hiç iyi değilim. burdan uzak kalmak bana yaramıyor. acil motivasyonnnn

Son düzenleme:
Teşekkür ederim felluz 7 yıl bitti.menülerinden anlamıştım içli köfteler kebap lar humuslar....:-):-)
Nice senelere canım:) antakya mutfağı eşsiz.!!
Canım karatay kitaplarını okumakla başla işe ve bizimle kal.! sorunlarını çözeceğine eminim:KK66:
canım sabahdan saat 3 e kadar hastanedeydim stresten canım bır şey istemedı
Geçmiş olsun canım.! Her şey yolundadır inşallah.!!
salatalık domates
peynir zeytin fındık

eşim zayıfladın diyor herkeste öyle söylüyor ama ben aynı kilodayım nedenki acaba?
Bu beslenme tarzında incelme hemen farkediliyor...devam et.! kilona da yansıyacak mutlaka..!
akşam 18.00 1 dilim ekmek yedim:KK36: bol limonlu ıspanak kavurması, az cacık, az havuç salatası, biraz domates peynir, kestane
bide tam hatırlamıyorum ama gün içinde 2 dilim bisküvi yemiş olabilirim, yememişte olabilirim

tatilden yeni döndüm. ne eve alışabildim, ne işe yani hayatım en ince aytrıntısına kadar değişti alışana kadar böyle olacak anlaşılan.
bide söylemiştim galiba insülin direncim geri geldi sanıyorum. acıkmama anlamında hiç iyi değilim. burdan uzak kalmak bana yaramıyor. acil motivasyonnnn

Leneva taze geliiiiiiinnnn.:) hoooşgeldiiiiinnn:))) canım yavaş yavaş düzene gireceğine inanıyorummm.!! Sen bu işi çözmüş birisin...!! Hemen bugün başlaaaa.!!!!

Günaydınlar
merhaba,
osman müftüoğlu, canan hocaya destek vermiş ve çok zarif bir yazı kaleme almış.

hem osman müftüoğlu hayranı, hem de son birkaç kilomu protein ağırlıklı ve sadece 3 öğün beslenerek vermiş gizli karataycı olarak,
okumak istersiniz diye düşündüm.

Hipnoz mu, hipoglisemi mi? - Osman MFTOLU - Hrriyet

Canım bu yazıyı ilk eşime mailledim ilk şu saçmalıkllar yayınlandığında o bana maillemişti.:21::KK33:
Destansu menün bi kaçtır dikkatimi çekiyor çok az değilmi öğünler?
Geri dönen arkadaşlar hoşgeldiniz. Umarım gelişinizde verdiğiniz kilolarda daim olur.
Bu sabah yürüyemedim eşim erkwn çıktı kayınvalidemde yoktu. :KK50: bakalım telafi edicem ama nası?

Nice senelere canım:) antakya mutfağı eşsiz.!!

Canım karatay kitaplarını okumakla başla işe ve bizimle kal.! sorunlarını çözeceğine eminim:KK66:

Geçmiş olsun canım.! Her şey yolundadır inşallah.!!

Bu beslenme tarzında incelme hemen farkediliyor...devam et.! kilona da yansıyacak mutlaka..!

Leneva taze geliiiiiiinnnn.:) hoooşgeldiiiiinnn:))) canım yavaş yavaş düzene gireceğine inanıyorummm.!! Sen bu işi çözmüş birisin...!! Hemen bugün başlaaaa.!!!!

canım kızımı tahlıl için dr götürdüm haftaya kaldı amelıyatı kızımın onun için ister istemez gergın oluyorum

sağol cannıııım. sanada geçmiş olsun. inşallah düzene girerim. burda olunca insan kendini daha kolay kontrol ediyor. kilo vermek isteyen burdan ayrılmasın derim.

avşarlı hoşgeldin, biz yardıma her zaman hazırız sen yeter ki buralarda ol :)
merhaba,
osman müftüoğlu, canan hocaya destek vermiş ve çok zarif bir yazı kaleme almış.

hem osman müftüoğlu hayranı, hem de son birkaç kilomu protein ağırlıklı ve sadece 3 öğün beslenerek vermiş gizli karataycı olarak,
okumak istersiniz diye düşündüm.

Hipnoz mu, hipoglisemi mi? - Osman MFTOLU - Hrriyet
paylaşım için teşekkürler canım, ben de çok beğendim.. müftüoğlunu da ben de severim..
salatalık domates
peynir zeytin fındık

yağlar eridi ,kaslar güçlendiği için tartıya yansımıyor..

sen burada ol canım bizde motivasyon boooollll....
canım kızımı tahlıl için dr götürdüm haftaya kaldı amelıyatı kızımın onun için ister istemez gergın oluyorum
geçmiş olsun canım, beklemek gerçekten zor, biran önce olur inşallah..

Merhabalar,,

Dünkü menüm:

Sabah:1 yumurta,peynir,zeytin..Şekersiz çay..
Öğle:Bol limonlu ve zeytinyağlı avakado,1 kase yoğurt,2 salatalık
Akşam:Bol yeşil salata,1 kase ekşili köfte

1,5 saat yürüyüş,2 lt.su..1 bardak kefir..

Bırakamadım içiyorum nescafeyi..Ekmek yemiyorum fazla, daha doğrusu beyaz ekmek yiyerek büyüyünce diğer ekmekleri midem kabul etmedi..Bende kahvaltıda etimek yiyorum 1 adet...

Şu birkaç hafta çok sıkı asılmam lazım,benim 70-75 arası takılıp kalır hep,o yüzden 2 haftada vereceğim kilolar beni motive edecek..

6 aydır formu takip ediyorum ancak alıntı yapmayı falan bilmiyorum umarım bu yazdığımı okur Mahzen arkadaşım çizelge için sağol..Yaptım ama mesajımda görülecek mi bilmiyorum..Acemiliğe verin :)

Kolay gele...

X