Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

Kızlar yorumları okuyunca anladım hatamı. ben bu haftaki kilomu yanlışlık bir yazmısım 71.700kg

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Kızlar yorumları okuyunca anladım hatamı. ben bu haftaki kilomu yanlışlık bir yazmısım 71.700kg

olur canım öyle şeyler..ben de ilk iki hafta yüzdemi yanlış yazmıştım:KK34::KK34:

Cok naziksiniz anlayışınız için teşekkür ederim. Şu yüzdelik meselesi hakkındada bilgi verirmisiniz daha yeniyim hem bu karatay beslenmesinde hemde bu sitede :)

Cok naziksiniz anlayışınız için teşekkür ederim. Şu yüzdelik meselesi hakkındada bilgi verirmisiniz daha yeniyim hem bu karatay beslenmesinde hemde bu sitede :)

Gecen haftaki kilon uzerindn basit bir oranti yapiyorsun. Ornegin
74.5 kg da 0.5 kg verdiysem
100 de kac vermis olurum gibi bi mantikla

100*vedigin kg / gecen haftaki kg

Kolay gelsin)

Kızlar sağlık bakanlığı obeziteyle mücadele olarak bizim bulunduğumuz ilde adımsayar dağıtımı yapılıyor. Veriliyorsa Sizlerde bağlı olduğunuz sağlık merkezlerine kimliğinizle giderek alabilirsiniz. Aile hekiminin kontrolünden geçtikten sonra(boy/kilo orantısına bakılarak) ücretsiz olarak alınabiliyor.

Sabah:kkk,portakal

Akşam:4 kaşık bulgur pilavı,tavuk sote,yoğurt.,1 avuç dut(cısss)

Spor:bahçe ile uğraştım.

bugünkü menüm...
sabah: sucuklu yumurta peynir domates maydonoz ceviz
akşam: mercimek çorbası patlıcanlı kürdan köfte salata yoğurt...

Kızlar sağlık bakanlığı obeziteyle mücadele olarak bizim bulunduğumuz ilde adımsayar dağıtımı yapılıyor. Veriliyorsa Sizlerde bağlı olduğunuz sağlık merkezlerine kimliğinizle giderek alabilirsiniz. Aile hekiminin kontrolünden geçtikten sonra(boy/kilo orantısına bakılarak) ücretsiz olarak alınabiliyor.

canım ben de duydum komşum söyledi ben de almayı düşünüyorum fırsat olupta gidebilirsem..

Uzun bi aradan sonra herkese merhaba:)
9.30 kkk-bir avuç ceviz-fıstık
14.30 çilekli yoğurt-yarım bardak süt
18.00 patlıcan yemeği-salata-yoğurt

selam kızlar günaydın
geçmiş sayfalara göz atarken dukan karatay ve diyetisyen diyetiyle ilgili konuşulduğunu gördüm. karatay diyetiyle istediği kiloya ulaşan biri olarak birşeyler söylemek isterim. 1 nisan 2013te yarım yamalak diyete başladım. kitabım geldi okudum v. s. derken 15. nisan 2013te bildirim yapmaya başladım. temmuz başına kadar gayet güzel diyet yaptım ve 63 kilolardan 56lı kilolara indim. 1 aylık ramazan sürecinde de 53lü kiloları görmeye başladım. belki vermem gereken kilo bir çoklarınıza göre azdı ama takdir edersiniz ki az kilo daha zor verilir. sonra hareketsiz bir düzene geçince tam istediğim kilo olan + - 55 leri görmeye başladım. sonunda buraya yazabileceğim bir menüm falan kalmadı. her şeyi yiyorum her saatte de yiyorum ağzıma ne bulduysam atıyorum fakat bir noktada dengeliyorum. çünkü ben şekerin zehir olduğunu, un tuzun bana sağlıksız bir yaşam sunduğunu, pakete girmiş hiç bir ürünün bana faydalı olmadığını aksine zarar verdiğini teee ninelerimiz zamanında olduğu gibi 3 öğün yemek yiyip aralarda ağzıma mühür vurmam gerektiğini biliyorum. çünkü leptinin işlevini ve işleyişini biliyorum. ben bunları 3-5 kilo vermek için değil verdikten sonra da uyuşturucu bağımlılığı gibi şeker krizleri geçirmek istemediğim için yapmam gerektiğini biliyorum. o zaman neden kilo verdim diye bu güzel alışkanlıklardan vazgeçeyim ki?

Son düzenleme:
Arkadaşlar uzuunnn bir aradan sonra merhaba,
bu aranın bir kısmı da karatay diyetinden uzak geçince vicdan azabından uğrayamadım buralara:))
o dönem aldığım yaklaşık 1 kiloyu vererek en son halimle döndüm buraya.
yani hala 60.6 dayım.
ve bu tempoyu koruyup devam etcem inş.
önümüzdeki haftanın bildirimine katılmak için yapmış olayım bildirimimi
60.6
bu arada 1 haftada yaklaşık 2 kilo vermeyi başardım:))
devamı da gelir inş.

menümü de yazayım
kahvaltı kkk tek yumurtalı
öğlen 1 adet bol et ve bulgurdan yapılmış biber dolma+ayran
akşam mercimek çorbası
su şimdiden 2,5 lt oldu

Selam herkese.Bu aralar kendimden memnun değilim.Bir duraklama dönemine girdim.Ben de çizelgemi sıfırlamaya karar verdim.Bir yıllık çizelgemdi.Son zamanlarda bir ileri bir geri toplam 13 kg geçemedim.İnşallah bundan sonra farklı olur.
:KK56: Dün karataya uygun ama çok yedim.O yüzden bugün fazla yememeye çalıştım.
Sabah kkk,bir elma yemiş olabilirim,biraz kabak çekirdeği.saat 16 da omlet ve domates-salatalık.Siyah üzümlü yoğurt.Üzümün bitmesine az kaldı artık yemek istemiyorum.
Spor:jillian yaptım.Gece de leslie yapmayı düşünüyorum.

Son düzenleme:
bugünkü menüm sabah ve akşam karatay kahvaltısıydı.mahallede doğalgazı kesmişler ben de yemek yapamadım iyi oldu ama..bütün gün temizlikle uğraştım camlar halılar elden geçti hava güzelken..eşim ve kızım da bana uydu mecburen:KK1::KK1:

Sabah:kkk

Öğlen:1 avuç kadar kuşbaşı et,1 kase yoğurt

Akşam:1 küçük kase mercimekli sebze çorbası.

selam kızlar günaydın
geçmiş sayfalara göz atarken dukan karatay ve diyetisyen diyetiyle ilgili konuşulduğunu gördüm. karatay diyetiyle istediği kiloya ulaşan biri olarak birşeyler söylemek isterim. 1 nisan 2013te yarım yamalak diyete başladım. kitabım geldi okudum v. s. derken 15. nisan 2013te bildirim yapmaya başladım. temmuz başına kadar gayet güzel diyet yaptım ve 63 kilolardan 56lı kilolara indim. 1 aylık ramazan sürecinde de 53lü kiloları görmeye başladım. belki vermem gereken kilo bir çoklarınıza göre azdı ama takdir edersiniz ki az kilo daha zor verilir. sonra hareketsiz bir düzene geçince tam istediğim kilo olan + - 55 leri görmeye başladım. sonunda buraya yazabileceğim bir menüm falan kalmadı. her şeyi yiyorum her saatte de yiyorum ağzıma ne bulduysam atıyorum fakat bir noktada dengeliyorum. çünkü ben şekerin zehir olduğunu, un tuzun bana sağlıksız bir yaşam sunduğunu, pakete girmiş hiç bir ürünün bana faydalı olmadığını aksine zarar verdiğini teee ninelerimiz zamanında olduğu gibi 3 öğün yemek yiyip aralarda ağzıma mühür vurmam gerektiğini biliyorum. çünkü leptinin işlevini ve işleyişini biliyorum. ben bunları 3-5 kilo vermek için değil verdikten sonra da uyuşturucu bağımlılığı gibi şeker krizleri geçirmek istemediğim için yapmam gerektiğini biliyorum. o zaman neden kilo verdim diye bu güzel alışkanlıklardan vazgeçeyim ki?
seni tebrik ediyorum ve darısı başıma diyorum:)

Slm kilo bildirim gunu mu değişti acaba
Cuma gününe alındı.
bu aranın bir kısmı da karatay diyetinden uzak geçince vicdan azabından uğrayamadım buralara:))
yani hala 60.6 dayım.
60.6
devamı da gelir inş.
yeniden hoşgeldin inar:)

Uzun bi aradan sonra herkese merhaba:)
9.30 kkk-bir avuç ceviz-fıstık
14.30 çilekli yoğurt-yarım bardak süt
18.00 patlıcan yemeği-salata-yoğurt
merhaba ve tekrar hoşgeldin:KK66:

Selam herkese.Bu aralar kendimden memnun değilim.Bir duraklama dönemine girdim.Ben de çizelgemi sıfırlamaya karar verdim.Bir yıllık çizelgemdi.Son zamanlarda bir ileri bir geri toplam 13 kg geçemedim.İnşallah bundan sonra farklı olur.
:KK56: Dün karataya uygun ama çok yedim.O yüzden bugün fazla yememeye çalıştım.
Sabah kkk,bir elma yemiş olabilirim,biraz kabak çekirdeği.saat 16 da omlet ve domates-salatalık.Siyah üzümlü yoğurt.Üzümün bitmesine az kaldı artık yemek istemiyorum.
Spor:jillian yaptım.Gece de leslie yapmayı düşünüyorum.
Yeni çizelgen uğurlu olsun:)
bugünkü menüm sabah ve akşam karatay kahvaltısıydı.mahallede doğalgazı kesmişler ben de yemek yapamadım iyi oldu ama..bütün gün temizlikle uğraştım camlar halılar elden geçti hava güzelken..eşim ve kızım da bana uydu mecburen:KK1::KK1:
Her şeyde bir hayır vardır:KK66: benim de tüpüm bitse mi ne ? :):)

Son düzenleme:
günaydın;
sabahları kahvaltıyı evde yetiştiremediğim zaman 1 adet muz bir çay bardağı ceviz yarım litre süt içiyorum.sizce olur mu?

merhaba arkadaşlar
sabah erken kalkıp leslie ile 2 mile yaptı
kahvaltı kkk
öğlen yoğurtlu ıspanak salatası
akşama da mercimek çorbası salata.
öğlen de 1 saat yürümeyi düşünüyorum inş.
hazır 61 in altına düşmüşken çizelgeyi azcık daha indireyim diyorum bu aralar:)

Cook tesekkur ederim canim yaa inan cok mutu oldum.

Beni yanlis anlamayin ama burda ya fark olan kilo yanlis yada bu haftaki kilo. Sabahta dikkatimi cekmisti ama yazamamstim.

canım benim de sen diyince dikkatimi çekti..aslında fark bir kilo olması lazım yoksa ben de senin gibi yanlış mı anladım:KK34::KK34:

xc9 canım liste için teşekkürler..

olur canım öyle şeyler..ben de ilk iki hafta yüzdemi yanlış yazmıştım:KK34::KK34:

sorun çözülmüş:KK9:

selam kızlar günaydın
lenevacım çook güzel yazmışsın eline sağlık:KK16:

Slm kilo bildirim gunu mu değişti acaba
cuma oldu değişiklik iyi gelir umarım hepimize:KK31:

yani hala 60.6 dayım.
60.6
devamı da gelir inş.

hedefine ulaşana kadar uzaklaşma buralardan:KK34:
Dün karataya uygun ama çok yedim.O yüzden bugün fazla yememeye çalıştım.
…...
ah efes ah!
sen mi ben mi:13:yeter artık diyorum 60 ı göreyim isterse 1 yıl orada kalayım ama daha 66 bataklığından kurtulamadım:KK50:
acaba ben de mi çizelgemi sıfırlasam:KK28:65 olunca yapabilirim hedefi de 60 yazarım en azından verdikçe hedefe az kaldı der daha çok gayret ederim şu an hedef o kadar uzak görünüyor ki
günaydın;
sabahları kahvaltıyı evde yetiştiremediğim zaman 1 adet muz bir çay bardağı ceviz yarım litre süt içiyorum.sizce olur mu?
her sabah muz iyi bir tercih olmaz uyanınca yumurtanı cezveye koy sen giyininene pişer 2 dk da yer öyle çıkarsın sütünü cevizini de işte yersin
muz kabızlık yaparmış onu da ekleyeyim:KK34:

X