Batık lekeleri nasıl geçer ?

canım antalya da yaşıyorum ben parklarda yol kenarlarında çimlerin arasında falan o kadar çok var ki netten resmine baktım görünce hemen tanıdım zaten incecik ezdim sardım bacağıma sen bak bulamssan ben bulabildiğim kadar gönderebilirim seve seve yardımcı olurum

canım senin lekelerin hiçbsy tam 6 7 yıldr bu dertten yakınıyodum pek etek gymedgmden umuursamıyodum dokunmyaınca geçer diyodum ama son zamnlarda baya canımı sıktılar kk uyelerinn yaptıgı seyleri tek tek okudum ve acnelyse ve expigment kullanmaya karar verdım hı tabı bunları kullanmadan 1 gun one sinir otunu aktarlarda var kaynattım yaprakları teker teker lekelere bırktım strecle sardım 24 saat durdu.ve ertsı gun backlarıdakı ızler pembemsıydı hazır yumusakken de acnelyse yı surdum aksam ve yarım saat snrada expigment olece yattım ertsı gun bsy yoktu aksam yıne aynısını yaptım yaı sadece kremlerı 3.gun bacaklarımda bır soyulma oldu kı nasıl kıpkırmızı bbepantan madecaasolle yatstrmaya calstım ılk 2 3 gun baya acıyo ama baktıgmda bıe lekelrin olmadgnı gordum bak bgn 5 yada 6.gunm kırmızılık gttı LEKELERDE GİİTİ :))) öyle cok mutluyum kı ümitsizdim gecmez diyodm yazın sort gymek eteke gymek artk beni bekler :) senn lekelrin gordgm kadryla cok haff bnm berbattı t-yanı lekelerden bacagım zoukmuyodu öle dıyım bnmkı gectyse sennkı halıyle gecer.cok uzun oldu k.bakma geçms olsun :)[

bu yazını okudum canım resimlerini buldum sinir otunun parka bahçede heryerde var sanırm tam zamanı şimdi taze taze topladım taze şeklde ezdim lapa yaptım sürüdm 6 saatkadar beklettim ve sonuç aynen dediğin gibio soyulmayı hayatımda görmedim ve hiç yara yapmadı bembeyaz oldu bacaklarım büyük izlerimyoktu ama her kılın kökünde minik minik sankikıl varmışgibi siyah izler kalmıştı daha ilk yapışımda çok güzel oldu ya ne desem sana az gerçekten böyle bibilgiyi paylaştığın için çok teşekkürler mutluluktan ağlayablirm o kadar dediğin gibi hametanla nelendirdim ben ama evde o vardı tekrar takrar teşşekürler allah ne muradın varsa versin

Canim ya cook sevndim gercktn böle gzl hbrleri duyunca pk çok mutlu oluyorum.insan gercktn böle şeyleri kafaya takip psklojisi bile bozluyo ama çok şükür ölümden başka herşeye çare var.şifa olsun guzl gnleriniz olsun:)))inş Rabbim hpmzn gnlune gore versin

canım antalya da yaşıyorum ben parklarda yol kenarlarında çimlerin arasında falan o kadar çok var ki netten resmine baktım görünce hemen tanıdım zaten incecik ezdim sardım bacağıma sen bak bulamssan ben bulabildiğim kadar gönderebilirim seve seve yardımcı olurum

ben bir araştırma yapayım canım . bu kadar çoksa ben de bulurum heralde. ama olmazsa irtibata geçeriz teşekkürler:)

Oriflame da bi krem var ben ondan kullaniyodum batik matik kalmiyodu

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

hepimiz aynıyız bacılar. kanarya'nın bacaklarını görünce aha dedim aynı ben. Benimkileri epilatörle aldıktan sonra tavuk derisi gibi oluyo zaten, gözenekler belli, pütür pütür... kk'da çok tavsiye var bu sorunları gidermeye yönelik ama çok zaman istiyor ya. Ne zaman keseyi, yağı, kremi aksattın, hoop başa dönüyorsun. Ben şunu çok merak ediyorum özellikle evli ve çalışan hanımlar, yazın, bacakları için ağdayla alınacak kadar uzamasını nasıl bekliyorlar? Uzamasını beklerken çok kötü görünüyor.

Pürüzsüz, gözenekleri kapalı, lekesiz bacaklara hasretim.

bence o bayanlar sureklı etek vs gıydıklerınden bacakları yanıyo gozenek de bellı olmuyo ben daha oyle puruzsuuuzz kaymak gıbı bacagı olana raslamadm benım de aynıı yazın kırk kere dusunuyorum etek gıyerken :KK14:

Aynı sıkıntı bende de var,çok açık tenliyim en ufak bir pürüz direk göze çarpıyor,bazen batıkları sıkıyorum yara oluyor ama eninde sonunda geçiyor :KK1: benim tavsiyem duştan sonra bebek yağı,vazelin veya nemlendirici krem kullanmanız.Bir de benim int. araştırarak bulduğum bir karışımım var.Normalde geçmesi aylar süren lekeler çok daha çabuk geçiyor :KK9::KK9::KK9:

MADECASSOL krem
BEPANTHENE krem
BEPANTHOL krem

Bitmiş bir krem kutusunu iyice temizleyip bu saydığım kremleri içine boşaltın kızlar,karıştırın bi kaşıkla sonra geceleri yaralı yere sürün (ÖZELLİKLE GECELERİ ÇÜNKÜ BU KREMLERİ SÜRÜNCE GÜNEŞE ÇIKMAMAK GEREKİYORMUŞ):KK54::KK54::KK54::KK54:

Daha günü kurtarmalık bir tüyo vereyim teninize uygun bir kapatıcı ve fondöten alın bacacığınıza sürün :128: En kısa sürede bunu yapabilirsiniz yada ten çorap :KK50::KK50::KK50:

Bacağa uygulanan spreyleri önermiyorum çünkü lokal olarak kullanılamıyor komple bulamak gerekiyor,e iki üç noktacık için bütün cildi kaplayıp nefessiz bırakmaya değer mi???Üstelikte fiyatları 50 liradan aşağı değil..

Aynı sıkıntı bende de var,çok açık tenliyim en ufak bir pürüz direk göze çarpıyor,bazen batıkları sıkıyorum yara oluyor ama eninde sonunda geçiyor :KK1: benim tavsiyem duştan sonra bebek yağı,vazelin veya nemlendirici krem kullanmanız.Bir de benim int. araştırarak bulduğum bir karışımım var.Normalde geçmesi aylar süren lekeler çok daha çabuk geçiyor :KK9::KK9::KK9:

MADECASSOL krem
BEPANTHENE krem
BEPANTHOL krem

Bitmiş bir krem kutusunu iyice temizleyip bu saydığım kremleri içine boşaltın kızlar,karıştırın bi kaşıkla sonra geceleri yaralı yere sürün (ÖZELLİKLE GECELERİ ÇÜNKÜ BU KREMLERİ SÜRÜNCE GÜNEŞE ÇIKMAMAK GEREKİYORMUŞ):KK54::KK54::KK54::KK54:

Daha günü kurtarmalık bir tüyo vereyim teninize uygun bir kapatıcı ve fondöten alın bacacığınıza sürün :128: En kısa sürede bunu yapabilirsiniz yada ten çorap :KK50::KK50::KK50:

Bacağa uygulanan spreyleri önermiyorum çünkü lokal olarak kullanılamıyor komple bulamak gerekiyor,e iki üç noktacık için bütün cildi kaplayıp nefessiz bırakmaya değer mi???Üstelikte fiyatları 50 liradan aşağı değil..

bu kremlerin hepsi birbirinin muadili ama :KK70: ayrıca o spreyler konusunda çook haklısınız. sağlıklı değiller ve bacak plastik gibi duruyor. bir de hep uğraşmak zorunda mıyız böyle şeylerle?

ben de bu sorun vardı, ağdacıya giderek biraz çözdüm. en azından yolunmuş tavuk görüntüsü geçiyordu 3 gün sonra. Hala batık izleri falan var ama artık zamanla geçer diyorum. Mükemmel olmak zorunda değiliz :21:

bu kremlerin hepsi birbirinin muadili ama :KK70: ayrıca o spreyler konusunda çook haklısınız. sağlıklı değiller ve bacak plastik gibi duruyor. bir de hep uğraşmak zorunda mıyız böyle şeylerle?

ben de bu sorun vardı, ağdacıya giderek biraz çözdüm. en azından yolunmuş tavuk görüntüsü geçiyordu 3 gün sonra. Hala batık izleri falan var ama artık zamanla geçer diyorum. Mükemmel olmak zorunda değiliz :21:

Kremlerin üçünün bir arada kullanılması gerektiği yazıyordu internette vardır bir keramet diye üçünü de karıştırdım vallahi :116::116:Ben biraz takıntılıyım ufacık bir ize bir sivilceye bile tahammül edemiyorum,o yüzden de malesef elimde iğne batık temizlemeye uğraşıyorum yanlış olduğunu bile bile :KK50::KK50::KK50:Allahtan hatırı sayılır bir leke bırakmadım bacacıklarımda,ama genede iğnelemek ve sıkmak çok yanlış:KK20:oldu da dayanamadın sıktın yara oldu bu kremler gerçekten faydalı istersen birini sür dediğin gibi aynı şeyin laciverdi üçüde :KK1::KK1::KK1::KK1:Mükemmel olmaya gelince evet değiliz fakat bir makyaj yapıcağımda sivilcelerim olmasın yahu yada bir elbise etek giydiğimde ten çoraplarla bacak spreyleriyle boğuşmayım diye düşünüyorum acep abartıyormuyum:110::110::110:

Kremlerin üçünün bir arada kullanılması gerektiği yazıyordu internette vardır bir keramet diye üçünü de karıştırdım vallahi :116::116:Ben biraz takıntılıyım ufacık bir ize bir sivilceye bile tahammül edemiyorum,o yüzden de malesef elimde iğne batık temizlemeye uğraşıyorum yanlış olduğunu bile bile :KK50::KK50::KK50:Allahtan hatırı sayılır bir leke bırakmadım bacacıklarımda,ama genede iğnelemek ve sıkmak çok yanlış:KK20:oldu da dayanamadın sıktın yara oldu bu kremler gerçekten faydalı istersen birini sür dediğin gibi aynı şeyin laciverdi üçüde :KK1::KK1::KK1::KK1:Mükemmel olmaya gelince evet değiliz fakat bir makyaj yapıcağımda sivilcelerim olmasın yahu yada bir elbise etek giydiğimde ten çoraplarla bacak spreyleriyle boğuşmayım diye düşünüyorum acep abartıyormuyum:110::110::110:

aynı şeyleri düşünüyoruz :KK31::KK31: ben de o fondöteni uyguluyordum öf çok utanç vericiydi. hatta tuvalete gidip biraz daha kapatmaya çalışırdım o izleri. :KK5: ben de hiç uğraşma taraftarı değilim, yüzümde de sivilce lekeleri var mesela, onları fondötenle kapatmak yerine hergün asprin maskesi yapıyorum, başka peelingler de uyguluyorum. peki bu karışım ağda sonrası tavuk yolunmuş, benek benek kırmızı görünüme de iyi geliyor mu hocam? ben bir de batıkları hep tırnağımla çıkardım daha kötü :18::18:

aynı şeyleri düşünüyoruz :KK31::KK31: ben de o fondöteni uyguluyordum öf çok utanç vericiydi. hatta tuvalete gidip biraz daha kapatmaya çalışırdım o izleri. :KK5: ben de hiç uğraşma taraftarı değilim, yüzümde de sivilce lekeleri var mesela, onları fondötenle kapatmak yerine hergün asprin maskesi yapıyorum, başka peelingler de uyguluyorum. peki bu karışım ağda sonrası tavuk yolunmuş, benek benek kırmızı görünüme de iyi geliyor mu hocam? ben bir de batıkları hep tırnağımla çıkardım daha kötü :18::18:

Canım ya bence malesef o benek durumuna çok fazla bir çözüm yok:KK43:sanırım sende benim gibi beyaz tenlisin,nasıl berbat bir şey değil mi tiftilmiş tavuk gibi :KK1:
Ben epilasyondan sonra direk soğuk suya tutuyorum o bölgeyi,şok etkisi yaratıyor ve o kısımdaki yanma hıssını ve kızarıklığı bir nevi azaltıyor,hemen ardından iyice kurulayıp bebek yağı sürüyorum,eğer bu kısım bacaklarımsa masaj yapa yapa sürüyorum,normalde 3 günde geçen o noktacıklar 1 günde hatırı sayılcak derecede geçiyor:nazar::nazar:

kızlar bişi daha buldum sedef hastasıyım doktor momesalic diye bi ilaç verdi % 50 salisilik asit var içinde minik minik gözeneklerin içinde ki lekelere çok çok iyi geldi lekelr görünmüyor artık sinir otu yaptım 3 kere oda büyük lekeleri soydu çok mutluyum çok düzledi kızlar bence siz daha şanslısnız en azından ciddi bi cilt hastalığınız yok bide onların izleri falan derken resmen yaz gelince hayata küsüyorum

yaa kızlar bende bu konudan bıktım artık su sınır otu olayı cok dıkkatımı cektı gercekten bunu bulup denemem lazım benımde. ozellıklede bacak yanlarım cok fena benım :KK43: nokta nokta nefret geldı bacaklarımdan azcık beyazlassa sevıncten havalara ucuyorum. hametan kremlere batıklarım gectı ama aggdadan sonra fena kızarıklık oluyor :KK43:

En guzel cozum yanmak galiba :KK70: benimde tenim beyazdi cok belli oluyordu denizde yandim simdi belli olmuyorlar :)

uzun süredir denize gidemiyorum, yaşadığım şehirde deniz yok.. koltukaltımdaki batık lekeleri için hametan kullanıyorum, duşta bir güzel keseliyorum..

bir de, benim bacaklarımda tavuk yolunmus goruntusu var biraz, onun içinde dove sabunla keseyle yıkayıp bebek yağı sürüyorum

lütfen batık için kesin bi çözümü olan cevap yazsınn.. özelliklede izleri daha doğrusu ikisi için.. artık çok kötüyüm... ve beyaz ten renkliyim... çok belli oluyor.. lütfenn..
öncelikle onlar geçmiyor bende de var biliyorumbacağında batık lekeleri olunca insan bacağını açmak istemiyor ama güneşlenip vücudun ölü deriyi atmasını sağlamalısın ve bizim cilt tipimizden dolayı böyle oluyor o yüzden eğer ağda-epilasyon aleti gibi şeylerle almaya devam edersen izler de devam edicek tüy dökücü krem kullanmalısın o da tüyleri kalınlaştırıyor ama :KK43:

birincisi sir ağdaya geç.ya da alabiliyorsan kökten çözüm lazer veya ıpl.bir de kükürtlü sabun kullan ve kesele..görceksin..nasıl geçiyor.

birincisi sir ağdaya geç.ya da alabiliyorsan kökten çözüm lazer veya ıpl.bir de kükürtlü sabun kullan ve kesele..görceksin..nasıl geçiyor.

gerçekten işe yarıyor mu?? evde var kükürtlü sabunum. tam olarak anlatır mısınız sıklığını kullanımını vs..

Kızlar 6 ayda geçti sadece limon hergün limon sürdüm ve madecassol kremle başardım ama uzun bir zaman sonra geçiyor limon iki ayda rengini açtı 6 ayda tamamiyle geçti

X