Batık lekeleri nasıl geçer ?

Merhabalar ben de yaklaşık 3 senedir batık bacaklarla geziyorum. En sonunda philips lumea aldım henüz çok başındayım 3 kez kullandım batıklarım tamamen geçti diyemem ama gözle görülür oranda azalma var. Lekelerine gelince ise sudocrem var eczanelerde pişik kremi olarak satılır yaklaşık 5 gecedir bacaklarıma sürüp yatıyorum yalnız kremi maske gibi sürüyorum yani yedirmiyorum büyük gelişme var bir hafta daha deneyeceğim gelişmeleri yazarım :)

salisilik asitli duş jeli kullanın diyorlar yabancı kaynaklarda. ama fazla yok, olanlar da duş jeli için çok pahalı. akıp gidiyor sonuçta :/ benev ve dermokil markalarını bulabildim ben, başka bilen var mı? eskiden salisilik asitli kremler vardı ama artık onlar da yok

salisilik asitli duş jeli kullanın diyorlar yabancı kaynaklarda. ama fazla yok, olanlar da duş jeli için çok pahalı. akıp gidiyor sonuçta :/ benev ve dermokil markalarını bulabildim ben, başka bilen var mı? eskiden salisilik asitli kremler vardı ama artık onlar da yok
Ben sudocrem e basliycam. Tum vucut yuzde dahil.

Merhabalar ben de yaklaşık 3 senedir batık bacaklarla geziyorum. En sonunda philips lumea aldım henüz çok başındayım 3 kez kullandım batıklarım tamamen geçti diyemem ama gözle görülür oranda azalma var. Lekelerine gelince ise sudocrem var eczanelerde pişik kremi olarak satılır yaklaşık 5 gecedir bacaklarıma sürüp yatıyorum yalnız kremi maske gibi sürüyorum yani yedirmiyorum büyük gelişme var bir hafta daha deneyeceğim gelişmeleri yazarım :)
Sonuç ne oldu?

Bende alkol salisilik asit soruyorum önce yarım saat sonra Expigment ve Madecassol kremlerini karıştırıyorum sürüyorum, 3 gün oldu soyulmalar oldu ama herhangi bi kızarma yanma olmadı bende ve soyulmalar da herhangi bi leke gitmiyo, bende netten çok araştırdım soyulma ile geçer falan diye, soyulunca lekeyi alıp göturcek sandım ama sadece soyuluyor yani bi lekem gitmedi 3 günde belki sonralarda gider bilmiyorum, bunlardan önce de acnelyse aldım sadece 20 gr zaten 3 gün yetti bacaklarıma sürdüm yattım ama ne bi soyulma oldu ne bi yanma ne bi leke açma oldu 😅, yani sizde de soyulmalar nasıl oldu, illa yanması mi gerekiyor, soyulunca lekeriniz de mi soyuldu, 1 haftada gitti demişsiniz benim bi haftada geçse mutluluktan ağlarım o derece bende yıllardır çekiyorum, cevap verisrseniz çok mutlu olurum, ona göre acnelseyi tekrar Alicam bide Sinirli otu

X