hamile yastığı kullanan var mı???

Ben netten bakmistim rahat oluo mu

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Ya u şekli olandan sipariş verdm. Rahatmı 110 tlye aldm çok mu büyük sıgmazmıyız yatagımız biraz büyük ama

34 haftalik hamileyim daha rahat bir yatis pozisyonu kesfedemedim malesef :KK43:sabaha kadar bi sag bi sol donup duruyorum. donmekte bir iskence gibi zaten bogulacak gibi oluyorum.sirt ustu hic yatamiyorum midem agzima geliyor gibi oluyor.bacaklarima yastik koyuncada terletiyor .sabaha kadar yorganla yastiklarla kavga edip duruyorm.

vala benim önüm arkam sağım solum yastık zaten kocama yer kalmıyor :KK70:
2 ay önceden beri doktorum yastığını yükselt demişti yüksekte yatıorm mide sorunu çekmiorm o sebeple.. 2 tane de yolculuk yastığım vardı bi tarafıma onu koyuorm diğer tarafıma birini sırtıma belime destek yapıorm.. buna rağmen sırt bel ağrım çok ama bu sayede biraz daha iyiyim..

ben yaklasık 28.haftadan beri kullanıyorum ve cok memnunum onsuz olmazdı benim sanırım cünkü bebiş gece cok hareketli oluyo yastıgın cok faydası oluyo ama piyasadakiler gereksiz pahalı ve büyük ben kendim diktim içine elyaf alıp hem kendime göre hemde uyguna getirdim. kullanmayı düsünen varsa bence satın almak yerine dikmeyi tercih edin
Siz ne sekil diktirdiniz ben hic almadim nasil alsam veya diktirsem bilwmiyrm ilk gebeligim bu yardimci olursaniz seviniri.

Çok zor bir ikiz hamileliği yaşamıştım..Bu at nalı şeklindeki hamile yastığı ile çok rahat ettim..Tavsiye ederim şiddete...:)

ben silikon elyaflı minderlerden kullanıyorum 2 tane..bırıyle yastığımı yükseltiyorum..diğerinide göbek altına destek yapıyorum..
gerek kalmadı hamilelik yastığına..

bende büyüklerden aldım çok rahat ediyorum her şekilde kullanabiliyorum. ama tabii biraz yatakta yer kaplıyor eşime yer kalmıyor :)

X