Diş macunu tavsiyesi

diş eti problemi, kanamaları olanlar için tek önerim parodontax başka hiç bişey kullanmayın sensodyne, ipana, collgate vsvs bir sürü denedim ama parodontax dışındakilerinin hiç biri bi işe yaramadı
tadı biraz kötü evet ama içindeki mineral tuzlar ve bitki özleri 2 günde diş etlerinizi kendine getiriyor, ve ferahlığı çok daha uzu sürüyor şunuda farkettim dişlerim günden güne beyazlıyor..
ben diş tedavime başladığımda doktor kloroben gargara verdi ağzımı çalkalıyım diye onun tadı çok beterdi onu kullanırken başladım parodontax a çok kolay alıştım hatta klorobenden sonra ohh mis bu bee demiştim :)
ama ipana dan geçiş yapan ablam midem bulandı dedi :)
tuzlu tadı , ben şuan diğer diş macunlarını kullanamıyorum çünkü çok tatlılar :KK31:

Aynı gargarayı ben de kullandım :) Şimdide dediğiniz diş macununu alıcam umarım banada yarar... :KK16:

sensodyn pronamel var kullandım..

bırde sensodyn beyazlatıcı kullanıyorum..

hassas sişler ve diş etlerı için olduğundan faydası var tabı..

Sensodyn tek geçerim!
günlük onarım ve koruma olanını kullanıyoruz biz..
kesinlikle vazgeçmem,birde pronamel çalkalama suyu var inanılmaz güzel ve etkili..

Kesinlikle reklam değildir! Opalescence... Diş macunu budur! :) Marketten ordan burdan bulmanız imkansız ya diş hekiminize getirteceksiniz(ben öyle yapıyorum) yada internetten sipariş edeceksiniz.Harika beyazlatıyor(kalıcı),çok ferah,hassasiyeti azaltıyor.
Ablam da diş hekimi,o ve onun arkadaşı sayesinde tanıştım bu diş macunuyla,herhalde başka macunla yapamam.Ama pahalı dolar üzerinden.50 tl gibi bir rakam.Ama her şeye değer:KK66: Bir de beyazlatma jelleri var.Onlarla da kullanırsanız sonuç daha muhteşem olur.

Kesinlikle reklam değildir! Opalescence... Diş macunu budur! :) Marketten ordan burdan bulmanız imkansız ya diş hekiminize getirteceksiniz(ben öyle yapıyorum) yada internetten sipariş edeceksiniz.Harika beyazlatıyor(kalıcı),çok ferah,hassasiyeti azaltıyor.
Ablam da diş hekimi,o ve onun arkadaşı sayesinde tanıştım bu diş macunuyla,herhalde başka macunla yapamam.Ama pahalı dolar üzerinden.50 tl gibi bir rakam.Ama her şeye değer:KK66: Bir de beyazlatma jelleri var.Onlarla da kullanırsanız sonuç daha muhteşem olur.

opalescence meşhur bır marka.. işe yrıyorkı doktorlar tavsıye edıyor.. tek kusuru fıyatı:KK1: ailecek kullananlar için ıse çk fazla gelmez sanırım..biz ayrı ayrı kullanarak daha fazlasını öduyoruzda..

Ben Forever Brıght derim.

Bir de adı önemli değil ama fiyatı yüksek ve beraberinde beyazlatma jeliyle de kullanılabilen bir şey gerçekten nasıl sağlıklı olabiliyor?

İnanın bunu sadece kafamda böyle bir soru oluştuğu için soruyorum. Mutlaka ki bir açıklaması vardır ve ben bilgim olması adına sordum direk aklıma geliveren bu soruyu?

Diş üzerindeki temizliği zaten fiyatı o tutarda olan bir diş macunu en iyi şekilde yapıyor olmalı mutlaka. Ama insanın dişinin doğal renginin daha açık veya daha beyaz olabilmesi için dişe bu rengi veren tabaka ve sıvının yerine o çok beyazlık veren şeyin geçmesi gerekiyor mantıken ve sadece kendimce bir yorum bu tabi ki, çünkü çamaşırlardaki gibi çamaşır suyuyla beyazlamayacağına göre.

Ne bileyim işte, zaten bilemediğim için sormak ve öğrenmek adına yazdım ya bunları. Bilgisi olanlardan mutlaka bir açıklama gelecektir diye tahmin ediyorum bu özellikle beyazlatmanın ne kadar sağlıklı veya ne kadar zararsız olduğu sanırım en az benim kadar pek çok kişiyi de ilgilendiriyordur ve önemsiyordur herkes ve en doğruyu bilenler bilgilerini paylaşırlarsa mutlu olurum.

Herkese sağlık ve beraberinde de sağlıklı gülüşler diliyorum.

Kızlar merhaba
benımde dişetlerimde problem ve diş köklerinde siyahlanmalar vardı 1 haftadır colgate total profesyonel diş eti sağlığı kullanıyorum sonderece memnunum .öle kayde deger bı değişme olmasaydı hayatta yazmazdım. :KK19:
Sensodyn falanda kullandım hıkaye hııc ıyı gelmedı .yalnız colgate optık beyaz kullanmaya baslamıstım dıslerımde sızlama resmen cekıldıgını hıssedıyodum yanı sonra bu macunu kullanmaya basladım 1 haftada dıs etı rengımde cıddı degısme var ha bıde i.saracoglu kekık önerıyo.kekık kaynat fırcanın uzerıne az mıktar sur gunde 2-3 kere buda faydalı ama fırcayı rezıl edıyo haberiniz olsun :KK36:

slm.hanımlar hangi marka diş macunu kullanıyorsunuz?ben en son amway in glister ini aldım ama daha denemedim.aranızda kullanan var mı.tavsiyelerinizi bekliyorum[/

amity diş macunu kullanıyorum.tamamen doğal.aloe vera ve propolis içeriyor.diş macunu olarak değilde diş bakım jeli olarak lanse ediliyor.duymayan arkadaşlara öneririm.nasıl temin edeceğiniz konusundada yardıcı olabilirm..

slm. hanımlar konuyu ben açtım ama epeydir uğrayamıyordum.bu arada değişik diş macunları denedim tabi,mesela bimdeki bence berbat bişey,bir daha asla kullanmam çok tatlı ayrıca.signalin pembe gri adını şimdi hatırlayamadığım ama çok beğendiğim bir macununu kullandım ağızda bıraktığı temizlik hissi güzeldi. hıh signal sensitive expert miş adı beğendiiimm.birde watsons da signal White now deneme boyu 2 tl ye aldım.hoş ama geçici sanırım.yıkadıktan sonra dişleri daha parlak yaptığı kesin.bende hani şu şampuanı deterjanı diş macunu vs. hep aynı kullanan insanlardan olayım istiyorum ama bu olmuyor bitürlü.her gördüğümü almak isteği beni de yordu:KK49:

Kesinlikle sensodyne F yazan :KK34: beyazlatmakla birlikte gercekten dedikleri gibi sıcaga ve soguga dayanıklı yapıyor disleri ben cok memnunum :KK9:

kızlar gerçekten önemli olan fırça %80 oranında...macununların içindeki kimyasallar yerine güzel karışımlar bularak daha etkili sonuçlar alırsınız. macunun görevi hoş koku ve ferahlıktan öteye girmiyor çogu zaman

bright kullanıyorum diş etine, beyazlatmaya, kokuya, diş eti kanamasına,mide yanmasına bire bir

kızlar bana yardımcı olun lütfen doktorumdan hep azar iştiyorum dişlerini fırçalmıyosun diyor fakat ben fırçalıyorum bana diş macnu ve fırçası önern hem dişlerm çok sağlıklı olsun hemde beyaz görnsn

kızlar bana yardımcı olun lütfen doktorumdan hep azar iştiyorum dişlerini fırçalmıyosun diyor fakat ben fırçalıyorum bana diş macnu ve fırçası önern hem dişlerm çok sağlıklı olsun hemde beyaz görnsn

bright Kullan gerçekten işe yarıyor.biraz pahalı ama işe yarıyor.eğer kullanırım dersen yardımcı olabilirim şimdiden kolay gelsin

X