Diş macunu tavsiyesi

$23833_buyuk_zoom.jpg $b_51201210834747.jpg

Bu ikiliyi denemeni tavsiye ederim canım.Diğer arkadaşlarında dediği gibi fırçada çok önemli.Tabi düzenli ve güzel fırçalamakta önemli.Ben günde iki kez değil ama bir kez fırçalıyorum yinede doğal beyazlıgında.Diş doktoruna gitmişliğimde pek yok.Sigara çay tüketimimde oldukça fazla :KK23:

SENSODYNE kullanabilirsin ben memnunum açıkçası. Şu an onun tam koruma+beyazlatıcı olan ürününü kullanıyorum :) Bundan önce de pronamel olanlardan kullanmıştım gayet iyi bence.:nazar: Ama aslına bakarsan beyazlatıp beyazlatmadığına pek dikkat etmedim :KK17:

Diş macunu konusunda çok araştırıcıyımdır. Sensodyne kullanıyorum uzun zamandır, 2 yıl kadar. 3 haftadır ise yine Sensodyne'nin Onarım ve Korumayı kullanıyorum, dişlerimde benim de aşırı hassasiyet var ve bana ilaç gibi geliyor, özellikle kullandıktan takiben 1-2 saat içinde soğuk meyveleri, soğuk içecekleri sızısız yiyip içebiliyorum normalde sızılı olurken :-) Onarım ve Koruma'nın içindeki Novamin teknolojisi nedir diye araştırmıştım internette, kemik tedavilerinde kullanılan birşeymiş, yani dişler için kullanılınca on numara olmuş. Bir de Pronamelin ağız gargarasını kullanıyorum 2 hafta oldu, içinde florür miktarı yüksek diye aldıydım, ağızı yakmıyor hoşuma gitti. :KK16:
Bir de asla içinde beyazlatıcı olan bir macun tercih etmem, dişleri uzun vadede yıpratıyor, bazen farkedilir bir şekilde oluyor, bazende gözle görülmese bile ilerde hassasiyetlere sebep oluyor, benimkiler zaten hassas o yüzden hiç bulaşmıyorum artık. Önceden takıntım vardı, Advanced Whitening kullanmıştım ilk kullanımda etkin ve gözle görülür bir temizleme yarattı ben de ama ilk kullanıma mahsus olarak kaldı. O yüzden diş macunlarından beyazlık namına medet ummuyorum şahsen.

Son düzenleme:
slm.hanımlar hangi marka diş macunu kullanıyorsunuz?ben en son amway in glister ini aldım ama daha denemedim.aranızda kullanan var mı.tavsiyelerinizi bekliyorum

amway glister yıllarca kullandım güzel ve çok uzun süre dayanan bi diş macunu ama çok fazla beyazlatıyo mu dersen hayır normal bi performans. koskoca tüp ama amway ürünleri konsantre olduğu için minicik sıksan yetiyodu

slm.hanımlar hangi marka diş macunu kullanıyorsunuz?ben en son amway in glister ini aldım ama daha denemedim.aranızda kullanan var mı.tavsiyelerinizi bekliyorum
Eger dis etimde hethangi.bi sizi veya kaana varsa direk paradontax dis macunu o birebir sadece o ise yariyi dis eti rahatsizliklarina zaten macun cok ta onemli deil firca nin 3 ayda bir degistirilio birde sertligi onemli

X