gebelikte kulak tıkanıklığı

bicicekbibocek

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
3 Mart 2011
499
0
gebelikte kulak tıkanıklığı ve burun tıkanıklığı yaşayan varmı?:26: biyerde okudum hormonal değişklikten oluyomuş aranızda yaşayan varmı? ben yeni hamileyim 2-3 gündür böle oluyo

ben 23.haftamdayım.hamileliğimin başından beri çok sık kulağım tıkanır sebepsiz yere.hiç sormadım doktora önceden olmadığı için hep hamileliğe yordum.demekki oratk yaşanan bir sorun bu dönemde

Yaklaşık 2 ay önce çok kötü nezle olmuştum o günden beri ara ara tıkanıyor kulaklarım. Doktorum bol bol sakız çiğne dedi, çene hareketleri vakum etkisi yapıyormuş kulakta. Ballı sıcak ıhlamur yada yine ballı sıcak süt tüket sık sık dedi.

Bu ikinci gebeligim. İlkinde ara ara tıkanirdi kulaklarim ve gunluk yasantimi xok etkilerdi cunku insan cok rahatsiz olhyo. Sesim beynimde yankilanio. Aimdi gene ayni problemi yasiorum. Gliserin kullanabilir mis hamileler sakincasi yokmus. Ama neden oluyo anlamiorum

38 haftalik hamileyim ilk qebeliqim 1 qundur kulaqim tikali ama burnumda felan gerhanqi bisi yok rahatsiz da deqilm qrip nezle felan deqil neden oluyor acaba bilen var mi asiri derecede raharsiz edici bisi 😭

X