Hint Filmi Severler

bende Hint filmlerini beğeniyorum 3 idiot'u izlerken vaktin nasıl geçtiğini anlamadım.hep güldüm,zevk aldım.çok güzel işlenmiş hiç bel aşağı küfürler yok başka bir konuya da yorum yapmıştım 3 idiot ile black filmi çok müthiş izlemeyen kesinlikle izlesin.her çocuk özeldir'i izleyeceğim bugün inşallah onu da çok övdüler çok merak ediyorum.ama eminim ki o da güzeldir :) izleyen yorum yapabilir

Ben de ilk 3 idiots'u izledim çok beğendim.

Ardından Ghajini'yi izledim bayıldımmm :KK69:
Bir film bu kadar güzel olabilir..

Aamir filmlerinden gidiyorum sırada Taare zameen par ve Fanaa var.

arkadaşlarımın tavsiyesiyle 3 idiotu izledim.kaç gün doobi doobi doobi pampara dobi dobi parampa diye dolandım evde :KK37:
Amiri bu filmle tanıdım
ardından ghajiniyi izledim...ahh o aşk yok mu o aşk..:KK50: çok isterdim ki ghajini kalpanayı alıp götürmüş saklamış olsun filmin sonunda ce eee diye ortaya çıksın :KK5:

hemen ardından taara zamen par..her çocuk özeldir..gerçekten her eğitimcinin ve her ailenin izlemesi gereken bir film.senaryosunda amirinde emeği varmış.takdire şayan :KK34:

ve en son olarakta fanaa..bu aşk çok fenaa :KK50: ama zooninin yerinde olsam kesinlikle yapmazdım vurmazdım sevdiceğimi . çok saçma geldi bana :KK36:

unutmadan my name is khanıda söyleyim..çok güzeldi..kajolu bu filmde tanıdım.
buraya arkadaşların yazdığı filmleri izlicem :emir_bebek:

Farklı kültürlerin filmlerini izlemeyi seviyorum.Kore filmlerindeki sevgiyi izledikten sonra yine de bir soğukluk gördüm,çok eğlenceli değildi,katmerli gelmiyordu,bize birşeyler benzemiyordu.Arkadaşımın tavsiyesi ile Hint filmlerine merak saldım.İlk izlediğim film "Fanaa" idi.Aşk nasıl da şiirsel anlatılıyordu.

Besplatan-Download-Filmova-indijski-film-Fana-Bollywood-fanaa.jpg

Başrol oyuncusu Aamir Khan dikkatimi çekti sonrasında
öğrenciliğin iyi kötü yanlarını,hayallerinin peşinden gitme mesajını çok güzel işledikleri başrol oyuncusu Aamir Khan'ın "3 idiots" filmi

3-Idiots-all-3-actors.jpg

derken Aamir Khan'a iyice aşık olmaya başladım :KK16:

Başka ne filmi var diye araştırırken oscarlı bir filmi

Bireysel farklılıklarıyla çocukların hepsi özeldir.Disleksi hastalığını konu olan "Her çocuk özeldir" filmini izledim.

13306.jpg

Sonra ah ahh yanıp tutuşan,öldürülen sevdiği nişanlısının intikamını almak için yanıp tutuşan bir erkeği bu kadar aşık izlemek hem üzücü hem de mutlu ediciydi.Filmin müziklerine ve kız arkadaşının yeni evlerine ilk adımı atarken adımlarını kalıcılaştıran ıslak beton plakaya basarak evlerine ilk adımlarını ölümsüzleştiren o film sahnesini defalarca izlediğim "Ghajini" filmini

Ghajini%20(1).jpg

Evlilik,evlilik...Görücü usulüyle tanışan ve birbirlerine aşık olan,aşkın o temiz,utangaç halini işleyen,aşklarını büyük bir imtihanlar sınama testinden başarıyla geçen,böyle gelin,böyle damat,böyle kayınbaba dostlar başına dedirten,Hint gelenek göreneklerinin de içinde işlendiği,izlemekten keyif aldığım 8 defa izlediğim halde hala bıkmadığım "Vivah" adlı Hint filmini izlemenizi tavsiye ederim arkadaşlar :)

vivah.jpg

İlk 3 filmide indirmiştim ama sadece 3 idiotsi izledim şuana kadarr, tamm bir aamir :KK30:ve hint aşığı oldum o filmden sonra artık tek hayalim günün birinde Hindistana gitmekk :KK55::KK55:

size taare zameen par ve black filmini izlemenizi öneririm
bollywood sadece danslardan ibaret değil

Kesinlikle aynı fikirdeyimm...
Özellikle Dostanayı tavsiye ediyorumm acayip komik hiç bu kadar eğlenmemiştim mükemmeldii.

3 idiots'tan sonra Aamir Khan filmlerinden devam ediyorum ben de :-)
Ama sanırım ilk izlediğim Hint filmi Milyoner'di.
Ghajini'yi izlediğimde de saatlerce ağlamıştım. :KK43:
Duygusal bir güne denk gelmişti bir de. :-)

Kimisi daha adını duyunca "iyy Hint filmi mi izliyorsun, hiiç sevmem" deyip ön yargılı davranıyor ama keşke bir oturup da izleseler. :-)

Ben seviyorum Hint filmlerini ve herkese öneriyorum da. :-)

3 idiots'tan sonra Aamir Khan filmlerinden devam ediyorum ben de :-)
Ama sanırım ilk izlediğim Hint filmi Milyoner'di.
Ghajini'yi izlediğimde de saatlerce ağlamıştım. :KK43:
Duygusal bir güne denk gelmişti bir de. :-)

Kimisi daha adını duyunca "iyy Hint filmi mi izliyorsun, hiiç sevmem" deyip ön yargılı davranıyor ama keşke bir oturup da izleseler. :-)

Ben seviyorum Hint filmlerini ve herkese öneriyorum da. :-)

benim hint filmlerine olan tutkum çocukluktan beridir var
ama milyoner benim için de milat oldu diyebilirim
level atladı gözümde hint filmleri
ghajini, my name is khan , taare zameen par , black, 3 İDİOTS , fanaa....:emir_bebek:

Son düzenleme:
arkadaşlarımın tavsiyesiyle 3 idiotu izledim.kaç gün doobi doobi doobi pampara dobi dobi parampa diye dolandım evde :KK37:
Amiri bu filmle tanıdım
ardından ghajiniyi izledim...ahh o aşk yok mu o aşk..:KK50: çok isterdim ki ghajini kalpanayı alıp götürmüş saklamış olsun filmin sonunda ce eee diye ortaya çıksın :KK5:

hemen ardından taara zamen par..her çocuk özeldir..gerçekten her eğitimcinin ve her ailenin izlemesi gereken bir film.senaryosunda amirinde emeği varmış.takdire şayan :KK34:

ve en son olarakta fanaa..bu aşk çok fenaa :KK50: ama zooninin yerinde olsam kesinlikle yapmazdım vurmazdım sevdiceğimi . çok saçma geldi bana :KK36:

unutmadan my name is khanıda söyleyim..çok güzeldi..kajolu bu filmde tanıdım.
buraya arkadaşların yazdığı filmleri izlicem :emir_bebek:

keşke spoiler bilgi vermeseydiniz izleyen var izlemeyen var sonuçta

Gelinim Olur musun ' da güzel filmdir tavsiye ederim

khushi_affichedevdaspv1.jpg

Sadece Devdas'ın afişini bulabildim.
Çok severim Bollywood filmlerini.
Kalbimin Sahibi,Rüyalarımın Kadını,Devdas,daha hatırlayamadığım birsürü film izledim,bulamıorum hiçbiyerde...

devdasa bayıldım ben ılk ızledıgım fılm shahrukh khan fılmıydı yıne kabhi khushi kabhi gham ıle hınd dunyam basladı benım bunuda kesınlıkle ızleyın ayrıca facede hınd fılmı yayınlayan cok yer var ızlemek ıstersenız sıze yardımcı olmak ısterım :)

keşke spoiler bilgi vermeseydiniz izleyen var izlemeyen var sonuçta

GHAJİNİ diye filmi internette arattığınızda zaten filmin konusu çıkıyor öldürülen nişanlısının intikamı diye
izlemek isteyen bunu ben söylesem de görür söylemesem de
filmin tüm içeriğini anlatmışım gibi

Farklı kültürlerin filmlerini izlemeyi seviyorum.Kore filmlerindeki sevgiyi izledikten sonra yine de bir soğukluk gördüm,çok eğlenceli değildi,katmerli gelmiyordu,bize birşeyler benzemiyordu.Arkadaşımın tavsiyesi ile Hint filmlerine merak saldım.İlk izlediğim film "Fanaa" idi.Aşk nasıl da şiirsel anlatılıyordu.

Besplatan-Download-Filmova-indijski-film-Fana-Bollywood-fanaa.jpg

Başrol oyuncusu Aamir Khan dikkatimi çekti sonrasında
öğrenciliğin iyi kötü yanlarını,hayallerinin peşinden gitme mesajını çok güzel işledikleri başrol oyuncusu Aamir Khan'ın "3 idiots" filmi

3-Idiots-all-3-actors.jpg

derken Aamir Khan'a iyice aşık olmaya başladım :KK16:

Başka ne filmi var diye araştırırken oscarlı bir filmi

Bireysel farklılıklarıyla çocukların hepsi özeldir.Disleksi hastalığını konu olan "Her çocuk özeldir" filmini izledim.

13306.jpg

Sonra ah ahh yanıp tutuşan,öldürülen sevdiği nişanlısının intikamını almak için yanıp tutuşan bir erkeği bu kadar aşık izlemek hem üzücü hem de mutlu ediciydi.Filmin müziklerine ve kız arkadaşının yeni evlerine ilk adımı atarken adımlarını kalıcılaştıran ıslak beton plakaya basarak evlerine ilk adımlarını ölümsüzleştiren o film sahnesini defalarca izlediğim "Ghajini" filmini

Ghajini%20(1).jpg

Evlilik,evlilik...Görücü usulüyle tanışan ve birbirlerine aşık olan,aşkın o temiz,utangaç halini işleyen,aşklarını büyük bir imtihanlar sınama testinden başarıyla geçen,böyle gelin,böyle damat,böyle kayınbaba dostlar başına dedirten,Hint gelenek göreneklerinin de içinde işlendiği,izlemekten keyif aldığım 8 defa izlediğim halde hala bıkmadığım "Vivah" adlı Hint filmini izlemenizi tavsiye ederim arkadaşlar :)

vivah.jpg

bende bayılıyorum hint filmlerine ama özellikler aamir khan filmlerine :)

sıraya koyarsam eğer

1- 3 idiots
2- Ghajini
3- her cocuk özeldir
4- fanaa

GHAJİNİ diye filmi internette arattığınızda zaten filmin konusu çıkıyor öldürülen nişanlısının intikamı diye
izlemek isteyen bunu ben söylesem de görür söylemesem de
filmin tüm içeriğini anlatmışım gibi

Film konularında filmin sonunda keşke sevdiğini vurmasaydı yazmıyor. Fanaa filmini ben izlemedim ama eksik olmayın ki (!) yazdığınızla sonunu öğrendim. Filmler hakkında yazı yazarken dikkat edin biraz. İnsanların izleme zevkini yok ediyorsunuz:KK47:

Fanaa yı izledim şimdi. Harika.. Ama çok üzücü.:KK5: Bollywood hollywood a taş çıkarır kesinlikle:KK42: Ama aamir khan ın komedi filmlerini izlemek tercihimdir dramlar beni çok etkiliyor:KK5:

Guzaarish 2010
$Guzaarish-2010-Hindi-Movie-Watch-Online.jpg

Filmin Konusu: Ethan Mascarenhas sihirbazlık konusunda çok iyi olmasına rağmen talihsiz bir olay sonucu hastalanır. Sihirbazlık onun tutkusudur ve bu konuda kitap yazmaya başlar. Halen makinelere bağlı bir şekilde yaşamaktadır ve hemşiresi Sofya onun herşeyidir. Ancak bir süre sonra Ethan bu şekilde yaşamak istemez ve bir karar verir.(başroldeki kadının vefasına ve güzelliğine diyecek yok:) )

Kahaani 2012
$Kahaani-poster2.jpg

Filmin Konusu:Kalküta metrosuna kimyasal bir saldırı olmuş ve bunun peşinden Londra'da yaşayan Vidya Bagchi, kayıp olan eşini bulmak için Kalküta'ya gelmiştir. Eşi Arnab Bagchi, iki haftalık bir görev için Londra'dan Kalküta'ya gelmiştir ve Vidya bir haftadır eşinden haber alamamaktadır. İstihbarat için çalışan Arnab, bir yazılım mühendisidir. Vidya, Arnab'ı ararken, Arnab'la ilgili tüm tanıklar onun hakkında bilgi vermekten çekinmektedir. Hamile Vidya'nın Kalküta sokaklarında ki arayışı onu farklı olaylara sürükleyecektir.(Buradaki kadının aklına da hayran oldm :))

Agneepath 2012

$MV5BMzcxNTEzNzI4M15BMl5BanBnXkFtZTcwMTc3MDUzNw@@._V1._SY317_.jpg

film bittiğinde uff ne filmdi ama dedim.özgürlük için şerefli bir savaş veren,cesur,aşık bir delikanlı.

X