Şampuan ve Saç Kremleri Silikonsuz şampuan syoss

bende onarıcı olanı kullanıyorum bu ara. kokusu ilk başta ağır gibi ama saçta güzel kokuyo .. kremsiz kullanıyorum çünkü maske kullanıyorum krem yerine. ama memnunum. parlaklık için olanda güzelmiş ben kullanmadım ama çevremdekiler memnunlar..

valla ben renk koruyucu özellikteki şampuanını kullanıyorum 5 yıkama olmuştur herhalde ve saç derimi kaldırdı kepeklenme yaptı.. tam güvenilir bir marka buldum derken o da fos çıktı halbuki hayatımda hiçbi şampuan kepeklenme yapmamıştı, sadece işe yaramıyorlardı :KK43: nefret ettim resmen syoss tan koskoca şişeyi attım şimdi ne kullanıcam hiç bilmiyorum :KK43:

bizde reklamlarına ve kuaförlerin şampuanıymış diye aldanıp aldık aman allahım benim kafamda minik sivilceler çıktı eşimdede kepek doldu
koca kutu şuan işten gelen kocamın ayak yıkama şampuanı :) kokusu bari güzel saçım yağlı belki ondan fayda etmemiştir ama biz kocakarı olarak memnun kalmadık :KK5:

Ben kullandım kullanmaz olaydım.Saçım kepekten geçilmiyo.Aşırı yağlandı saçım hergün yıkamam gerekiyo.Ve ayrıca saçım çok kötü dökülüyo.Daha demin koltuktan saçlarımı topladım hemde ilk defa!! Kesinlikle tavsiye etmem :KK20:

Ben kullanıyorum yaklaşık 4 aydır çokta memnunum arkadaşlar özellikle onarıcı terapi serisini tavsiye ederim....

X