Şampuan ve Saç Kremleri Silikonsuz şampuan syoss

Kızlar geçen gün syoss saç kremi aldığımı yazmıştım,saçlarım röfleli ve yıpranmış olduğu için onarıcı terapi serisinden aldım ama kesinlikle tavsiye etmiyorum...Sanki hiç krem kullanmamış gibi tararken çok zorlandım...Hiç beğenmedim...

Bende Syoss aLdımm.sampuanı we sac kremını bırLıkte KuLLanıyorum..ıkıncı yıkayısım.suanLık ck memnunum.SacLarrm rofleden doLayı ck serttt we kırıLıyordu.Onarm kremını aLdm.sacLarm ck yumusadı we hafıfLedııı..:nazar:

bende gördüm ama denemeye cesaret edemedim ..
bildiğimden şaşmayıp gliss aldım . bakalım ..
memnun olabnlar çoğalırsa bende deneyeceğim

yorumlarımı yazıyorum kızlar:
öncelikle belirtmeliyim ki onarıcı terapi olanın sadece şampuanını aldım.
sürpriz bir şekilde çok memnun kaldım.
saçlarınız kuru ve kalıntelliyse gönül rahatlığıyla tavsiye ederim...
saç kremim bitince,kremini de almayı düşünüyorum.

Ben dün arkadaşımın tavsiyesi ile bu markanın boyası ile boyadım saçımı muhteşem oldu :)
Eminim şampuanı da güzeldir :KK66: Schwarzkopf un herşeyi güzel oluyor zaten :)

Şampuanı kullandıktan sonra sonuçlarını da yazarsan sevinirim :)

Syoss Schwarzkopf un değil, Henkel'in :KK66:

bugün migrosta yeni bir şampuan gördüm yada ben yeni gördüm bilemiyorum,adı syoss ...üzerinde %0 silikon yazıyordu dikkatimi çekti hemen aldım şampuan ve saç kremini....içinde silikon olmaması çok güzel ama sadece ince telli ve zayıf saçlar için olanda silikon yok diğerlerinde var ,aranızda kullanan varmı kızlar???

canim ben de ilk zamanlar onaran sampuanini ve kremini kullandim cok iyidi ama bir anda ne olduysa saclarim kepeklenmeye basladi ama öyle böyle degil rezil oluyordum minik minik kepekte degil kocaman kocaman :KK53:

suan wella nin kirmizi sisedeki sampuanini kullaniyorum memnunum da:82:

Ben de bugün aldım. Umarım işe yarar. Aslında brezilya fönü çektirmiştim 6 ay içinde iki kez yaptırdım dolayısı ile sülfatsız şampuan kullanıyordum. Bu hafta deniz sezonunu açtım fön mön kalmaz artık eylüle kadar da çektirmeyeceğim için eski usül şampuna döndüm yine. Memnun kalırsama bildiririm ben de onarıcı serisinin hem şampuan hem de kremini aldım

merhaba kızlar,
uzun süredir gliss kullanıyordum açık pembe olanından. gayet memnundum fakat markette görünce bu şampuanı da bir deneyeyim dedim.
Şampuan olarak onarıcı terapi,saç kremi olarak ise hacim verici olanından aldım. bu derece bir memnuniyet beklemiyordum fakat çoook memnun kaldım. saçlarım düz olmasına rağmen kırıklar kabarıyordu ve kötü bir şekilde dalgalanmış gibi duruyordu. 2 arkadaşım saçın parlamış diye tepki verdi.
Tabi şampuan sonuçta saç temizliğinde kullanılan bir ürün birdenbire mucizevi şekilde süper saçlara sahip olmuyosunuz. Yine de bu fiyata bu ürün gayet uygun geldi. Hatta müşteri memnuniyetine göre fiyat artar düşüncesiyle 2 adet daha alacağım stokta bulunsun:)
Tek sevmediğim yanı kokusu. Benim aldıklarımın hafif şekerli gibi bir kokusu var bu tarz kokuları sevmiyorum fakat saç kuruyunca o da güzel kokuyor.
Benim yorumlarım bunlar umarım almak isteyen arkadaşlara bir fikir verebildim. Tabi unutmayalım ki herkesin saç ve saç derisi yapısı farklıdır!:76:

Hımm sanırım çok aşırı sevmedim bu şampuanı. Çok kötü değil ama şampuanıyla yıkadıktan sonra kremini sürdüm zor taradım kremliyken. Öncesinde kullandığım kremlerde saçlarım akardı su gibi, taramazdım bile ama bunda tarama gereği duydum onu da azcık zor yapıverdim. Şuanlık kurumadı saçlarım hala ama kuruduğunda da aman aman bir değişiklik beklemiyorum. Neyse tatil şampuanım olsun denizden çıktıkça bitiririm napim :) Zaten şampuan değişken bir şey herkese aynı şampuan iyi gelecek diye bir şey yok. Benim saçlarım kalın telli gür,yağlı değil aksine kuru.Bana pek uymadı ya bu özelliklerdeyseniz çok da tavsiye etmem.

Yoğun hacim şampuanından aldım. Saçlarımın dipleri yağlı uçları kuru. Yıdadıktan sonra baya hacimliydi ama ertesi gün yine yağlandı. 4. kez yıkadım malesef olumlu birşey söyleyemeyeceğim. Bu tür ürünler herkeste farklı etki yaratıyor. Kendi adıma söylüyorum arayışa devam :KK43::KK59:

Benim de öyle canım malesef.Saçlarımı tarayamıyorum çok sertleştirdi. Banyoda da açılmıyo üstelik kremli haliyleyken.Kuru ve yıpranmış saçlar için olanı aldım ama saçımı tarakla açyım derken daha çok yıpratıcam gibi geldi.Baya da çok yahu şampuan nasıl bitçek :)

Son düzenleyen: Moderatör:
inanılmaz memnunum arkadaşlar şampuan da saç kremide çok güzel.benim saçlarım çok ince telli ve zayıftır aynı zamandada çok kuru.. bu yüzden saç uçlarıma panten in besleyici kremlerini sürüyorum fakat saçımı iyice yapıştırıyor ve ağırlaştırıyor haliyle... ama syoss dan sonra ne kadar sürersem süreyim banamısın demiyor .. saçım hiç yapışmıyor hep hacimli :KK66::KK66::KK66::KK66::KK66: herkese tavsiye ediyorum

canım aynen benım saçlar da senın gıbı syossun hangısını kullanıyosunnn

ben anlamadım bu şampuanı nerde bulabilirz

migros, watsons, carrefour, gratis ben buralarda gördüm bu markanın şampuanlarını hatta çekmeköydeki ulus pazarında geçen sene görmüştüm şişesinin siyah olması hoşuma gittiğinden satıcıya sormuştum sonradan migrosta gördüğümde çok şaşırmıştım gerçekten de böyle bir marka olduğuna :KK1:

Geçen gün ablamla watsona gittik boya almaya ordaki satıcı bayan syosu tavsiye etti aldık boyadık.Fena değil ama 2.boyama da anlaşılır sanırım.Bana da syoosun saç kremini önerdi ama ben almadım.Ablama sorarım tekrar memnun mu diye çünkü uzun bir süre ablamı göremeyeceğim tatilde.İyi derse söylerim kızlar.

cansız ve zayıf saçlar için olanını kullanıyorum canım içinde silikon yok üzerinde yazıyor zaten % 0 silikon diye

cnm bnde bugün aynısından aldım bu şampuanın 1 kez yıkadm saçlarımı yorum yapmak için daha çok erken ama ilk yıkamada memnun kaldım diyeblrm yani.Bnm saçlarmda kalın telli gür kuru ve boydan yıpranmıs durumda .( umarım uzun vadede memnun kalırm.

X