Şampuan ve Saç Kremleri Silikonsuz şampuan syoss

Benim de öyle canım malesef.Saçlarımı tarayamıyorum çok sertleştirdi. Banyoda da açılmıyo üstelik kremli haliyleyken.Kuru ve yıpranmış saçlar için olanı aldım ama saçımı tarakla açyım derken daha çok yıpratıcam gibi geldi.Baya da çok yahu şampuan nasıl bitçek :)

aynı dertten muzdaribim cnm büyük bir umutla syoss onarıcı terapi şampuan ve saç kremini aldım normalde kremliyken saçlarımı açabilidim banyodayken, syossu sürdüm hiç işe yaramadı, iampuanını da vasat, gitti 15 tl, ayrıca saçlarım bitli gibi söndü yapıştı yağlandı, valla 3 liralık ipek şampuanlar ondan daha kalitelidir :KK47::KK47::KK47:

Benim de öyle canım malesef.Saçlarımı tarayamıyorum çok sertleştirdi. Banyoda da açılmıyo üstelik kremli haliyleyken.Kuru ve yıpranmış saçlar için olanı aldım ama saçımı tarakla açyım derken daha çok yıpratıcam gibi geldi.Baya da çok yahu şampuan nasıl bitçek :)

Saçı kaygan ve kolay taranabilir yapan silikonlar değil mi zaten. Birdenbire bu şampuana geçiş yaptıysanız silikonlu ürünlerden, böyle bir sonuçla karşılaşmanız normal bence. Saç boylarınızda silikonlu krem kullanabilirsiniz, tercih etmiyorsanız jojoba veya tatlı badem yağıyla yumuşatabilirsiniz

Arkadaslar ben bu sampuan ve sac kremi 2 lisini 14 e aldım.Ama sonra watsonsta 12 tl ye setini gördüm pisman oldum .s yanında tarak veriyodu bide bu arada maskeside vardı o da 11.5 du.Ama almadım.Glissin sıvı saç spreyinden aldım durulanmayan onarıcı olan o da 6.90 indirimde bitmeden koşup alın bence..

kızlar 1haftadır boyalı saçlar ıcın olanını kullanıyorum ve saclarım daha parlak cok memnunum daha guzel sekıl alıyor gıbı sac boyam solardı 1 haftada ama hıc solmadı cok sevdım :) bu arada elidorun kıvırcık saclara ozel serısınden yesıl sac kremını kullanıyorm uclara 5 sn tutup yıkıyorum ondanda memnunum:)

Saç kremini kullanan var mı kızlar. O da silikonsuz mu? Ya da önerebileceğiniz silikonsuz saç kremi var mı acaba?

Saç kremini kullanan var mı kızlar. O da silikonsuz mu? Ya da önerebileceğiniz silikonsuz saç kremi var mı acaba?

tatlım ben kullanıyorum ama yine belirtmem gerekiyor ki syoss marka şampuan ve saç kremlerinin sadece ve sadece ince telli ve zayıf saçlar için olanında silikon yok diğer çeşitlerinde var

Anladım canım, o serisine bakayım alacağım zaman. İpek saç kremi çok güzel elimdeki ama silikonsuz alayım diyorum bitince. Teşekkür ederim

silikonsuz ürünler kullanmak çok önemli kızlar, saçlarımızın dökülme nedenlerinden birisi de bu slikonlar. yazdığınız şampuanı ilk defa duydum, içeriğinde SLS, SLES, sodium cloride v.b. gibi sülfatlı hammadde varsa onu da kullanmayın, çünkü sülfat ve tuz saçı zmanla mahveden hammaddeler. forumda okudum karbonatla yıkanıyormuş saçlar silikondan kurtulmak için, bana da mantıklı geldi. saç kremlerinden kesinlikle uzak durmak lazım zaten, yüklüyoruz saçımıza silikonu sonra yağlı ve dökülen kepekli saçlarımız oluyor. ne kadar doğal o kadar iyi, ben son 3 senedir sülfatsız silikonsuz, tuzsuz şampuanları kullanıyorum,
saç problemlerim yok denecek kadar azaldı. size de öneririm...

silikonsuz ürünler kullanmak çok önemli kızlar, saçlarımızın dökülme nedenlerinden birisi de bu slikonlar. yazdığınız şampuanı ilk defa duydum, içeriğinde SLS, SLES, sodium cloride v.b. gibi sülfatlı hammadde varsa onu da kullanmayın, çünkü sülfat ve tuz saçı zmanla mahveden hammaddeler. forumda okudum karbonatla yıkanıyormuş saçlar silikondan kurtulmak için, bana da mantıklı geldi. saç kremlerinden kesinlikle uzak durmak lazım zaten, yüklüyoruz saçımıza silikonu sonra yağlı ve dökülen kepekli saçlarımız oluyor. ne kadar doğal o kadar iyi, ben son 3 senedir sülfatsız silikonsuz, tuzsuz şampuanları kullanıyorum,
saç problemlerim yok denecek kadar azaldı. size de öneririm...
sen hangi şampuanı kullanıyorsun canım??

canım ben organicum, alerna, lagona, sante, nival, sebamed, nude ve en son doa kullandım. son şampuanımı 7,5 liraya aldım ve memnun sayılırım, gerçi daha 3. yıkamadayım ama çok pahalı olan diğer sülfatsızlara kıyasla fena değil, hatta birçoğundan iyi diyebilirim

canım ben organicum, alerna, lagona, sante, nival, sebamed, nude ve en son doa kullandım. son şampuanımı 7,5 liraya aldım ve memnun sayılırım, gerçi daha 3. yıkamadayım ama çok pahalı olan diğer sülfatsızlara kıyasla fena değil, hatta birçoğundan iyi diyebilirim

tatlım bu yazdıkların arasından en çok hangisinden memnun kaldın ???

tatlım bu yazdıkların arasından en çok hangisinden memnun kaldın ???

hepside hemen hemen aynı diyebilirim, ancak alterna biraz daha fazla hacim katmıştı, organicum kaşıntı yapmıştı, nivalin kokusu hoşuma gitmedi, sante de güzeldi, en son doa kullanıyorum, ondan da memnunum hem ucuz hemde diğerlerini aratmadı, hatta daha geç kirlendiğinide söyleyebilirim, ayrıca ufak çantama kolay sığıyor uçuş öncesi duşlarımın vazgeçilmezi oldu diyebilirim...

hepside hemen hemen aynı diyebilirim, ancak alterna biraz daha fazla hacim katmıştı, organicum kaşıntı yapmıştı, nivalin kokusu hoşuma gitmedi, sante de güzeldi, en son doa kullanıyorum, ondan da memnunum hem ucuz hemde diğerlerini aratmadı, hatta daha geç kirlendiğinide söyleyebilirim, ayrıca ufak çantama kolay sığıyor uçuş öncesi duşlarımın vazgeçilmezi oldu diyebilirim...

nihan biliyorum çok soru sordum ama senin son kullandığın doa şampuanla alakalı hiç bir şey yok nette,nerden aldın acaba??

mrb katı parfümden bahsetmiştin burdaki parfmler kısmında görünnenlermi katı parfüm dediğin????

Son düzenleme:
nihan arkadaş reklam amaçlı üyelik yapıyomış herkese ve herşeye inanmayın kızlar :KK4:

ewet canım öyleymiş gördük,ama şu da varki söylediği doa şampuanı başkalarından da duydum muhakkak deneyeceğim yorumlarımı yazarım:)

X