Şampuan ve Saç Kremleri Silikonsuz şampuan syoss

Tamam yorumlarını bekliyoruz şampuan yararlıysa bile böyle reklam yapılması beni soğuttu..:/

Syoss saç kremi % 0 silikon yazanından kullanmaya başladım. Yorumlarda anlatılan kadar kötü değil, zaten silikon olmadığı için çok kaygan yapmasını beklemedim. Yumuşak yaptı. Ben saçımı sadece kremle yıkayanlardanım iyi bir ürün benim için, tekrar alabilirim bitince.

Syoss saç kremi % 0 silikon yazanından kullanmaya başladım. Yorumlarda anlatılan kadar kötü değil, zaten silikon olmadığı için çok kaygan yapmasını beklemedim. Yumuşak yaptı. Ben saçımı sadece kremle yıkayanlardanım iyi bir ürün benim için, tekrar alabilirim bitince.

ya canım saç kremi ile saçı nasıl yıkıyorsun.benim saçlarım çok ama çok kuru.kabarıyor posuruyor nefret ediyorum.uzun belimde.şekillendirmeden dışarı çıkamıyorum.birde kepek çok oluyor.daha doğrusu dipleri kuru olduğu için pul pul oluyor.senin saç tipin nasıl.bu saç kremi ile saç yıkama konusunda beni aydınlatırsan memnun olurum canım.

Yok canım, dökmüyor. Zaten her kremle yıkanmıyor saç. Yıkanabilir tabi de tıkayabilir gözenekleri. Ben de ona göre bir krem tercih ediyorum hiç dökmüyor:nazar:

bende kullanıyorum ama saçdökülmesi başladı bende acaba syoostanmı yoksa sınemakili kürdenmi anlayamadım cunku ıkısıne aynı anda basladm :S

Ben de saçlarımı daha önceden de boyadığım palette sıcak çikolataya boyadıktan sonra ilk şampuanlanmamı syoss renk koruyucu şampuanla yaptım sonra tabi ki saç kremini kullandım. Bu hafta nerdeyse her gün saçımı yıkadım ve şimdilik memnunum. Yalnız hem silikonsuz oluşundan kaynaklı hem de saçlarımı yeni boyadığımdan olacak şekil vermediğim zaman sert oluyor biraz ama her zaman ilk boyadığımda böyle oluyor sonra bi iki haftaya oturuyor yani syoss dan değil. Aynı firmanın ama mesela gliss den hiç ama hiç memnun kalmamıştım saçlarımı tiftik tiftik yapmıştı bu öyle değil. Şimdi acaba yoğun bakım kremini de alsam mı diyorum ama boyalı saçlar için olanını değil kırılma karşıtı onarıcı etkili olanı. kullanan var mı hiç?

Ben de saçlarımı daha önceden de boyadığım palette sıcak çikolataya boyadıktan sonra ilk şampuanlanmamı syoss renk koruyucu şampuanla yaptım sonra tabi ki saç kremini kullandım. Bu hafta nerdeyse her gün saçımı yıkadım ve şimdilik memnunum. Yalnız hem silikonsuz oluşundan kaynaklı hem de saçlarımı yeni boyadığımdan olacak şekil vermediğim zaman sert oluyor biraz ama her zaman ilk boyadığımda böyle oluyor sonra bi iki haftaya oturuyor yani syoss dan değil. Aynı firmanın ama mesela gliss den hiç ama hiç memnun kalmamıştım saçlarımı tiftik tiftik yapmıştı bu öyle değil. Şimdi acaba yoğun bakım kremini de alsam mı diyorum ama boyalı saçlar için olanını değil kırılma karşıtı onarıcı etkili olanı. kullanan var mı hiç?

ben onarıcı terapiyi kullanıyorum yani güzel yapıo saçı hacimlendirio falan geç yaglanıyo ama saç dökülmesı yaşıyorum şuan kaynagı nedir daha çözemedim şampuandan mı bakımdan mı yoksa mevsımlerden mı bıde şampuanların herkeste farklı etkıleri olduguna inanıyorum denemek lazım kızlar

ben bugün boyasını aldım fındıkkabugu ...ardından aldıgım slikonsuz sampuan hacim verici ve kremini kullandım..saçlarım yumuşacık oldu parlıyor...sanırım bana yaradı tavsiye ediyorum deneyin boyası 10liraydı..şampuan ve kremde 10lira...bayagı hesaplı bence..

ben bugün boyasını aldım fındıkkabugu ...ardından aldıgım slikonsuz sampuan hacim verici ve kremini kullandım..saçlarım yumuşacık oldu parlıyor...sanırım bana yaradı tavsiye ediyorum deneyin boyası 10liraydı..şampuan ve kremde 10lira...bayagı hesaplı bence..

bu yazımı dikkate almayın arkadaslar aradan 8gün falan geçmiş şampuan sacımı keçeye cevirdi resmen..yumuşacık olan saclarım sert artık..ben bu şampuanla balkonları falan yıkar evi silerim artık..:KK53:

ben şampuanını aldım kızlar syoss'un yoğun parlaklık serisini.çok memnun kaldım açıkçası.saçlarım gerçekten parlak duruyo bide düzleştirdğimde bile yumuşacık oluyo.kuaförden çıkmış gibi.ben sevdim vallai:KK16:

Syoss.u yeni aldım ince telli saçlar için olanını şimdilik fena değil. fazla bişeyde beklemiyorum zaten.. Şampuan kullanımı için benim yaptıklarım.. önce saçımı (ki çook yağlı) syoss şampuanla arıtıyorum. sonra eczaneden aldığım organicum şampuanla masaj yaparak saçımda birkaç dakika bekletiyorum.. sonrasında krem tabiki sadece uçlarına.. saçımdan ve görüntüsünden şu an çok memnunum.. hiç kırık yok, dökülme yok.. :nazar:

her marka şampuanı denedim demek syoss swarzkoftun muş ha onuda alayım bari ben uyduruk bir marka üretimi sanmıştım onu görünce:26:

bana hiç iyi gelmedi bu şampuan. 3 gün kullandım. elim sürekli kafamdaydı. bitlensem o kadar kaşınmazdı herhalde. bir daha sürmem saçıma :KK19:

syoss şampun ve saç kremini bende kullandım hay kullanmaz olsaydım berbat birşey ne şampuanında iş var nede saç kreminde. otellerdeki buklet şampuanlar bile çok çok daha iyiler. gitti o güzelim yumuşaçık ipek gibi parlayan saçlarım, merhaba mısır püsküllerim. sakın ama sakın denemeyin derim:KK43:

ben kokusuna kanıp alımıstım.eski vitamin şurupları gibi kokuyor diye.sacım sorunsuzdur benim (uzamaması dısında :))) boya yok kırık yok vs.o yüzden sampuan değiştiririm sık sık.ama bu felaket ötesi.katı bi kütleye dönüştürdü.böyle rezil bişey görmedim ben bunca yıldır.

Güzel, şimdilik memnunum. Çok köpürüyor yıkarken o nedenle az kullanmak yeterli .

çok köpüren şampuanların sağlıklı olmadığını duymuştum biyerden ama nerden hatırlamıyorum...doğru mu yanlış mı bilmiyrum bilenlerde beni aydınlatsın lütfen:44:

çok köpüren şampuanların sağlıklı olmadığını duymuştum biyerden ama nerden hatırlamıyorum...doğru mu yanlış mı bilmiyrum bilenlerde beni aydınlatsın lütfen:44:

Evet canım aşırı köpürmesi iyi değil çünkü deterjan içerikli temizleyici ajanları fazla miktarda içerdiğinin kanıtı bu. Öte yandan bazı bu tarz çok köpüren şampuanlar, en başta çok iyi gelmiş gibi oluyor saça. Saç çok hacimli, tertemiz filan görünüyor sonra bir bakıyorsun dökülmeye ve cılızlaşmaya başlıyor. O yüzden ben uzun dönem bunları kullanmayı tercih etmiyorum.

Bu Syoss'un şişesi beni çekti ilk gördüğümde ama açıp koklayınca kokusu çok kimyasal geldi. Alerjik bir bünyem olduğu için şampuan, vücut jeli, temizlik malzemeleri almadan önce hep şöyle bir koklarım annemler dalga geçer benle hatta öldüreceksin bir gün kendini diye:KK1: Ama gerçekten de doğal şeylerin kokusunu bir farklı oluyor kimyasalı çok olan ürünlerden. Syoss'un kokusu bana bazı saç boyalarını anımsattı o yüzden almadım açıkçası:26:

benimde syoss bitti ve farklı bir şampuana geçtim syoss sanki saçımı çok döktü gibi başka dökülme problemi yaşayan oldumu kızlar??

X