Şampuan ve Saç Kremleri Silikonsuz şampuan syoss

angelmask

Guru
Kayıtlı Üye
3 Haziran 2007
1.611
35
41
bugün migrosta yeni bir şampuan gördüm yada ben yeni gördüm bilemiyorum,adı syoss ...üzerinde %0 silikon yazıyordu dikkatimi çekti hemen aldım şampuan ve saç kremini....içinde silikon olmaması çok güzel ama sadece ince telli ve zayıf saçlar için olanda silikon yok diğerlerinde var ,aranızda kullanan varmı kızlar???

Sampuanini bilmiyorum ama kremi guzel daha sonra sampuaninida denemek istiyorum tabi almadan once kullananlar varsa yorumlara bakicam :nazar:

Ben dün arkadaşımın tavsiyesi ile bu markanın boyası ile boyadım saçımı muhteşem oldu :)
Eminim şampuanı da güzeldir :KK66: Schwarzkopf un herşeyi güzel oluyor zaten :)

Şampuanı kullandıktan sonra sonuçlarını da yazarsan sevinirim :)

simdi bisey dicem....silikonsuz sampuanlar aslinad iyidir ama ben bi ara kullandim hatta konu actim. simdi elimde olsa kapatirim o konuyu.
cünkü saclarim upuzundu siyah. ilk 2 ay saclarima silikonsuz sampuana gecis yaptigimda silikon gittigi icin bütün ic yüzüyle gercek yüzüyle karsi karsiya kaldim saclarimin :) yani silikon güzel görünmesini sagliyo silikon gidincede kirik saclar cikiyo ortaya. 3uncu ayda saclarimda iyilesme vardi konu actim hatta. ama 3 gün sürdü. birden yaglanma basladi kasinma basladi. saclarim yine kipkirik oldu bisey yapmadigim halde.
sonra dedim kestireyim omzuma kestirdim :KK43:((
sonrade hala kirikti saclar geri gectim silikonlulara.....bide sacimi actim var misin acan gerisini anlatmama gerek yok zaten

ha bu arada silikonsuz sampuan kullaninca ise yaramiyor. cünkü silikonsuz sampuani önce silikondan arinis saclara kullanmaniz lazim. yani silikonlu sacin üstüne silkonsuz sampuan kullaninca gitmiyo o silikonlar. bunun icin her 3 haftada 1 kere soydum bikarbonat yani bildigimiz karbonatla yikamaniz gerekiyo. o zaman butun kiriklarinizla yüzlesiyosunuz :)) daha sonra kullancaksiniz o sampuanlari

ilk izlenimlerim olumlu hoşuma gitti sanki saçlarım hacimlendi gibi bakalım biraz daha kullanayım tam fikirlerimi söylerim

Ben de bugün migrosta syoss standını gördüm tesadüfen. İyi bir ürüne benziyor. Kullanınca yorumlarımı paylaşırım :97:

inanılmaz memnunum arkadaşlar şampuan da saç kremide çok güzel.benim saçlarım çok ince telli ve zayıftır aynı zamandada çok kuru.. bu yüzden saç uçlarıma panten in besleyici kremlerini sürüyorum fakat saçımı iyice yapıştırıyor ve ağırlaştırıyor haliyle... ama syoss dan sonra ne kadar sürersem süreyim banamısın demiyor .. saçım hiç yapışmıyor hep hacimli :KK66::KK66::KK66::KK66::KK66: herkese tavsiye ediyorum

ben de küçük bir kozmetik mağazasında syoss saç boyalarını gördüm çokkkkk güzel renkleri var ama denemeye cesaret edemedim. fiyatı da makuldu. kullanan arkadaşlar varsa paylaşabilir ler mi?:KK76:

arkadaşlar yokmu SYOSS'un boyalarını,şampuan ve kreminide kullananlar izlenimleriniz nelerdir ? ben oldukça meraklandım ama cesaret edemedim açıkcası migrosdan başka yerdede görmedim buralarda

boyalarını çok övüyorlar ama ben boyamadığım için bilmiyorum canım ama şampuan ve saç kreminden memnunum..bence henüz yeni bir marka olduğu için daha herkes bilmiyordur

çikolata kahvesi çok hoşuma gitti , ama hala alıp boyamaya cesaret edemedim. loreal casting serisi gibiyse ben almayım. kalıcı ve aşırı kızıllık bırakmayan boya istiyorum.

boyalarını çok övüyorlar ama ben boyamadığım için bilmiyorum canım ama şampuan ve saç kreminden memnunum..bence henüz yeni bir marka olduğu için daha herkes bilmiyordur

ilgin için tşkler nergis peki şampu ve saç keremi iyi geldi dediğin için sormak isterim nasıl saçların huysuz ve kabarıkmıdır? benim denemediğim ürün kalmadı açıkcası profosyenel ürünler bile denedim fakat kabarık ve uzun saçlarımla başedemedim eh işde dove mavi biraz biraz iyi geldi peki sen dove kullandınmı aradaki fark nedir diye sormak isterim

5-6 kere yıkadım syosla. İyi gibi hissetmiştim önceleri ama benim saç derimde çok kaşıntı yaptı. Artık kullanmıyorum.

5-6 kere yıkadım syosla. İyi gibi hissetmiştim önceleri ama benim saç derimde çok kaşıntı yaptı. Artık kullanmıyorum.

cevabın için teşekkürler nerdeyse dün Migros'dan alıyordum iyiikine vazgeçmişim gereksiz bir ürün demekki:KK19::KK20: buda nedense son zamanlarda denediğim ürünlerde inanılmaz kaşıntı yapıyor ,uzun zamandır saçımıda boyamıyorum beyaz beyaz geziyorum bununda etkisi olanilirmi acaba diyorum şimdilerde bakalım

Kızlar bede bugün watsons'tan syoss onarıcı terapi durulanan saç kremini aldım,daha kullanmadım ama kullandıktan sonra yorumumu yazar...750 ml ve fiyatı geyet uygundu...Umarım memnun kalırım.

:KK3:merhaba.. syoss saç boyasını internette bulabileceğim bi site varmı acaba yardımcı olurmusunuz..

ben de bugün şampuan standında görünce alıverdim. gerçi benim saçlarıma bütün şampuanlar aynı,hiçbiri olumlu ya da olumsuz etki etmiyo ki.
ben kuru ve yıpranmış saçlar için olanı aldım. saç diplerim çok kuru ve boyalı olduğu için silikonsuz şampuan daha çok zarar veriyor.
izlenimlerimi paylaşırım kullanınca.

X