Tüp Bebek Merkezleri Istanbulda en iyi ve Güvenilir Tüp Bebek Merkezi ?????

merhabalar bende umut tüp bebekte tedavi gördüm,tek embriyo ile ikizlerime hamileyim,çok memnun kaldım aslıhan,şiddetle tavsiye diyorum.ben ilk denememi başka bi yerde yaptım raporlu,umuttakini raporsuz yaptım,rapor meselesine gelince eğer eşinde bir problem yoksa aşılama ile şansınız varsa 3 aşılama istiyor yani problemin kadındaysa,bizim erkek infertiletise olduğundan ve bende problem olmadı için direk verdiler tüp bebek raporunu aşılama falan istemiyorlar.durum böyle işte.bende uzaktan geldim tedaviye 5000+2000(yol parası,tahlil parası,bazı ilaçların parası,kalma parası derken öylesine giden para).olsun ama değdi darsıs başıma aslıhan..
Canım hala buralardaysan sormak istiyorum bahçeci umut tüp bebekte rapor veriliyor mu yoksa biz mi çıkarıyoruz

canım bahçeci umutta rapor verilmiyor raporu devlet hastanesinden çıkartıyorsun. Ama aldığın raporla orada sgkli fiyattan tedavi olabiliyorsun

canım bahçeci umutta rapor verilmiyor raporu devlet hastanesinden çıkartıyorsun. Ama aldığın raporla orada sgkli fiyattan tedavi olabiliyorsun
Güncel fiyatlar nedir ? Raporlu ne kadar bir de rapor çıkarmazsam ilaç konusunda yardımcı oluyorlar mı

merhaba canım ilaçları eczanneden aldığın için onlar bişey yapamaz umut kliniğinde güncel fiyat raporlu 6300 tl sanırım forumlarda gördüğüm ama detaylı bilgiyi klinikten al bence

merhaba canım ilaçları eczanneden aldığın için onlar bişey yapamaz umut kliniğinde güncel fiyat raporlu 6300 tl sanırım forumlarda gördüğüm ama detaylı bilgiyi klinikten al bence
Sağol canım benim raporlu da yüksekmiş ,ben Medical Park düşünüyorum 🦋orası nasıldır acaba ..Sen tüp bebek denemesi kaçıncı defa yapıyorsun ve nerede

Sağol canım benim raporlu da yüksekmiş ,ben Medical Park düşünüyorum 🦋orası nasıldır acaba ..Sen tüp bebek denemesi kaçıncı defa yapıyorsun ve nerede
valla canım ben başka yerlede fiyatı uygun diye tedavi oldum sonra çok pişmanlık yaşadım umut kliniğinde tedavi olduğumda anladım aralarındaki farkı. benim son dememdi artık mutlu sona ulaştık çünkü biz :)

valla canım ben başka yerlede fiyatı uygun diye tedavi oldum sonra çok pişmanlık yaşadım umut kliniğinde tedavi olduğumda anladım aralarındaki farkı. benim son dememdi artık mutlu sona ulaştık çünkü biz :)
Canım çok kararsız kaldım .Avrupa tarafında oturuyorum ,nasıl oldu senin benim bu ikinci denemem olacak .İlkinde düşük yaşadım .Şimdi bakalım .Sizde sorun neydi ne değildi .Benim ilk yaptığım da sorun eşimde idi .Sayı hız morfoloji sorunu vardı .Şimdi bende sorun var mı bilmiyorum .

valla canım avrupa yakasında da otursan çok kolay ulaşımı metrobüse bin altunizadede in yürüme mesafeside umut kliniği umarım iyi sonuçlar alrsın

canım acıbademi bilmem ama bahçecinin lab ve embriyologları iyi zaten bende forumdan araştırırken hep lab. iyi diye duyup orayı tercih etmiştim

Tüp bebek merkezi arayışındayım bir süredir, karar verdiğimizde ilk denememiz olacak. Tüm yorumlardan yola çıkarak Bahçeci Fulya'dan ücretsiz ön görüşme için randevu aldım. Yaklaşık 2 saat beklememize, bankodaki personele sürekli sormamıza rağmen bekletildik ve nihayetinde görüşemeden çıktık. Ne diyeceğimi bilemiyorum.

canım acıbademi bilmem ama bahçecinin lab ve embriyologları iyi zaten bende forumdan araştırırken hep lab. iyi diye duyup orayı tercih etmiştim
Canım bende orda tedavi oldum çok memnun kaldım valla seni forumdan takip ediyordum doğum yaptın demi sende

evet canım doğum yaptım ben oğluşumu aldım çok şükür kucağıma 🙂 önce allahım sonra doktorum ebru hanımın sayesinde

Oo canım hayırlı olsun allah analı babalı büyütmek nasip etsin

amin canımın hepinizinki sağlıkla büyüsün en önemlisi de allah dileyen herkese her kadına anneliği nasip etsin

Iyi Günler Arkadaslar En Büyük TÜRKİYE

Sizin Denemiyinizle Istanbulda en iyi ve Güvenilir Tüp beük merkesi hangisidir????
Ben Yurd Disinda kaliyorum bu benim icin cok önemli bu sürec icinde kendim burdan Bilgilenmem lazim ve Randevu almam lazim . Bu nedenle burdan kendim karar veremiyorum hangisi iyi olup olmadigini Güvenilir bir Merkez olsun istiyoruz Siz bana yardimci olurmusunuz bu konuda ????

Tesekürler Herkese simdiden ALLAH razi olsun ....
Merh

Kesinlikle Şişli Memorial diyorum..ilk deneme Başka bilindik bi merkezdeydi.embriyolar kaliteli olmamasına rağmen embriyolar çok iyi dediler ve ben araştırdım gerçekten de kalilteli embriyolar değildi.tabi bu onların suçu değil..demekki labaratuvar farkı var.şişli Memorial da çok daha kaliteli embriyolar oluştu biri transfer edildi diğerleri donduruldu şükür.labaratuvarı bir numara bence.kararsız olan arkadaşlara tavsiyemdir.ben kendimi orada o kadar rahat hissettim ki anlatamam çalışandan tutunda herşey mükemmeldi.şuan 18 haftalık hamileyim darısı bütün isteyenlere olsun inşallah

X