Saç Rengi ve Saç Boyama sea color kullanan var mı ?

ben de bi kere platin sarı bulamadığım için mecburen bu boyayı kullanmıştım bitek onda vardı platin sarı ama net bi yorumda bulunamayacağım saçlarım aşırı dökülüyordu o boya ile boyadığımda da döküldü :KK1: ama sevmediğim şey şu ki yanında verdikleri boya sonrası bakım kremi tam bi rezalet :26:

hanımlar konuyu hortlattığım için özür diliyorum.ama bu boyadan bugün aldım ilk defa.içinde 2 krem boya var.kafam karıştı.neden iki boya?ikisini de bi seferde oksidan şişesine koymıycaz dimi?

Ben sarı saçımın üzerine indir.jpg siyah olanını aldım bir kutuba iki boyama avantajlıydı boya fena değildi yumuşaklık olsun renk olsun fakat saçımdaki boya her yıkamada simsiyah aktı ve şuanda saçım koyu küllü kumrala benziyor kalıcılığı yok yani çok çabuk akıyor.

Ben sarı saçımın üzerineEki Görüntüle 1448889 siyah olanını aldım bir kutuba iki boyama avantajlıydı boya fena değildi yumuşaklık olsun renk olsun fakat saçımdaki boya her yıkamada simsiyah aktı ve şuanda saçım koyu küllü kumrala benziyor kalıcılığı yok yani çok çabuk akıyor.
kalıcılıgından degıl bu boyayı bende bilmiyorum ama ister seacolor yerıne başka en iyi marka kullansanız yine akacaktı. zemininiz açık oldugu için sarı ne kada r koyu boyarsanz boyayın açık olcaktır

neden inatla bana cevap veren yok?
canım o boyalardan sadece birini kullanacaksın oksidanla karıştıracaksın diğer boyamada öbür boyayı kullanrsın dışarıdan uygun oksidanını alıp kullanırsın ölçüler genelde bire bir oranında olur çünkü

Ay seacolor siyah renk aldim marketten 5tlye almaz olaydim 2aydir sacimda ki renk akiyo isin tuhaf yani hala acilma yok bidaha da almam .. C vitamini saci aciyo diye duydum onu uygulamaya düşünüyorum artik.kesinlikle tavsiye etmem almayi düşünen arkadaslara

Ay seacolor siyah renk aldim marketten 5tlye almaz olaydim 2aydir sacimda ki renk akiyo isin tuhaf yani hala acilma yok bidaha da almam .. C vitamini saci aciyo diye duydum onu uygulamaya düşünüyorum artik.kesinlikle tavsiye etmem almayi düşünen arkadaslara
sakın c vitamini uygulama saçları kurutuyor,kuaföre git derim

Slm arkadaşlar çok eski konu ama bna bi arkadaşm sea color 01 den 2 tüp verdi sacım kısa bnde bu renk olsun istiyorum nasıl kullanırım (sacımın rengi kahve uclarnda kızıl var) bilen var mı acıcı kullanmalımıyım kaçlık kullanmalıyım hiç bi fikrm yok kullanma talimatı da yok ?

bende kullanıyorum. 3-4 senedır bıldıgım bı boya. ben gayet memnunum . aynı rengı verıyo bazen acık yapacaksamda iki tüp ve bir 6 lık bırde 9luk oksıdan kullanıyorum kutu üstündeki renk cıkıyo ve akmıyorda.

Ben kumralını kullandım çokta memnun kaldım 8 tl den 10 tl ye çıktı fiyatı neye iyi desek hop fiyat artıyor .çok saçma 🤷🏻‍♀️

X