Saç Rengi ve Saç Boyama sea color kullanan var mı ?

Kızılını kullanmıştım uzun bir süre.. Ucuz olduğu için kalitesizdir diye düşünmüştüm ama baya kalıcı, akmayan bir boyaydı. Ben memnun kaldım

ben önce saçımı röfle seti ile açtım sonra sea colorun karameline boyadım fena sayılmaz, hiç bir boyada katalogtaki rengi bulamadım ki ben..

ben önce saçımı röfle seti ile açtım sonra sea colorun karameline boyadım fena sayılmaz, hiç bir boyada katalogtaki rengi bulamadım ki ben..

hangi karamele boyadınız, hürrem karameline mi?
$sea color 8-74 hürrem karameli.png

bu boyanın hürem karamelini aldım saçım şuan tarçın bakır yarın boyucam bakalım nasıl bi renk çıkıcak daha önce kullanan varmı?

Arkadaşlar ben bu boyaya büyük bir AVM'de rastladım.

Alıp almamakta çok kararsız kalmıştım ama oldukça yoğun talep olduğunu görünce aldım.

Bal köpüğü rengini aldım boyadım ve inanılmaz derecede memnun kaldım.

5 TL' ye aldım çok komık bir rakam ama sonuç güzel oldu.

Boyanın açma özelliği gayet iyi,hatta hiç bir marka bukadar kolay açamadı saçımı.

Yeniden almak için gittiğimde bulamadım,aşırı talep varmış herkes memnunmuş oyüzden çabuk bitiyormuş.

Siparişimi verdim,bir kaç gün sonra gidip alacağım.

Tavsıyemdir.

paketin tam üzerindeki renk oldu sanırım.. kızıllığı biraz azaldı gibi boya fena değil sanki ama ilkdefa bi saç boyası kokusu beni rahatsız ediyor. midem çok bulandı. bugün çok yoruldum ondan heralde. aslında normal saç boyası gibi kokuyor. rengi bulursam resim yollayayım.

paketin tam üzerindeki renk oldu sanırım.. kızıllığı biraz azaldı gibi boya fena değil sanki ama ilkdefa bi saç boyası kokusu beni rahatsız ediyor. midem çok bulandı. bugün çok yoruldum ondan heralde. aslında normal saç boyası gibi kokuyor. rengi bulursam resim yollayayım.

canım bazen banada oluyor öyle hele ki ramazanın başlangıcında yapmıştım iftardan sonra öyle kötü oldum ki. her zaman boyadığım boyaydı. altında kızıl tonları varsa 2-3 boyamaya ancak oturur zaten

canım bazen banada oluyor öyle hele ki ramazanın başlangıcında yapmıştım iftardan sonra öyle kötü oldum ki. her zaman boyadığım boyaydı. altında kızıl tonları varsa 2-3 boyamaya ancak oturur zaten

yaa bu kızıllık gidecek mi? giderse çok sevinicem çünki saçın rengi güzel oluyor fakat bana gitmiyor.

merak ediyorum herkezde var mı sarışın olma sevdası?:81:

yaa bu kızıllık gidecek mi? giderse çok sevinicem çünki saçın rengi güzel oluyor fakat bana gitmiyor.

merak ediyorum herkezde var mı sarışın olma sevdası?:81:

emin ol %95 imizde var :KK9: gider gider sen biraz dinlendir bakım yap boya gene 2. boyamanda bakmışsın yok olmuş :) bende yaşadım senin sorununu

oo bu renk olduysa çok güzel valla bu renge sarı balyaj çok güzel olur varyaaa :21:

evet renk güzel fakat benimle uzaktan yakından alakası yok. :KK14: kınalı yapıncaklara döndüm.

balyaj güzel olur fakat kaşlarım ne olacak????? işte kaşlar olaya son noktayı koyuyor. / kaşlarım gri ren yani açık renk ama biraz kalınlık olduğu için çok sırıttı. saçlarını boyayanlar kaşlaarınada ne yapıyorsa...

kocamda hiç sevmedi boya siyaha kurtul gitsin diyor.

işin dahada vahimi ben 35 tl. verip bundan önce kuaföre boyattım küllü kumral olsun istemiştim. saçım açık kahve oldu. o biraz yakıştı. yada parama acıyanlar öyle söyledi. bide kuaför tekrar gel bidaha boyayalım otursun renk diyor. istediğim rengi bi seferde veremezmiydi. bence verirdi.

evet renk güzel fakat benimle uzaktan yakından alakası yok. :KK14: kınalı yapıncaklara döndüm.

balyaj güzel olur fakat kaşlarım ne olacak????? işte kaşlar olaya son noktayı koyuyor. / kaşlarım gri ren yani açık renk ama biraz kalınlık olduğu için çok sırıttı. saçlarını boyayanlar kaşlaarınada ne yapıyorsa...

kocamda hiç sevmedi boya siyaha kurtul gitsin diyor.

işin dahada vahimi ben 35 tl. verip bundan önce kuaföre boyattım küllü kumral olsun istemiştim. saçım açık kahve oldu. o biraz yakıştı. yada parama acıyanlar öyle söyledi. bide kuaför tekrar gel bidaha boyayalım otursun renk diyor. istediğim rengi bi seferde veremezmiydi. bence verirdi.

35 mi :KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52: burda 60-70e boyuyolar :KK52::KK52::KK52::KK52::KK52:

X