Dr. Coşkun Şanverdi hakkinda bilgi

feris

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
31 Mayıs 2007
51
35
Meraba arkadaslar,
Ben burun ameliyatı olmak istiyorum. Forumda okuduklarım kadarıyla Coşkun Şanverdi bana çok uygun geldi. Ancak iletişim bilgilerini bir türlü bulamadım. :uhm:
Bu konuda bana yardımcı olursanız çok sevinirim.
Durumum biraz acil olduğu için yeni konu açmak zorunda kaldım. çünkü yakın bir zamanda işe başlıcam ve bi daha zamanım kalmıcak.
hangi hastanede çalıştığını ya da telefonunu bilen arkadaslar bana mesaj atabilirlese cok sevinirim. Şimdiden çok teşekkürler:1rolleyes:

evet kızlar yaa..lütfen google dan bulamıyorum bir tülü lütfen bilgisi olanlar.yazabilirseniz çok iyi olur

kızlar kardeşim nazar ona ameliyat oldu size bilgi verir,tel ve çalışma yerini o biliyor,tavsiye ederim ameliyat sonrası çok rahat geçti

senace canım o linke ben bakmıstım..yarencim peki görüntü nasıl oldu doğal mı..mesela bugun ofise bi kız geldi ben hemen anladım estetik oldugunu ama diğer arkadas anlamamıs bende bişey mı war bilmiyorum ama hemencecik anlıyorum yaa:)

ya bence anlasılsın önemli diil su kocaman burnumdan kutuliim yeter :çok üzgünüm: yarencim cok tesekkür ederim cevabını bekliyorum

gayet doğal,normalde diyer ameliyat geçiren kişilerde belli oluyor,üstelik kardeşimin ameliyat sonrası çok rahat geçti,morarma ve kanama olmadı,ağrı fazla hissetmedi,birde doktorun elinin hafifliği önemli

meraba arkadaslar, ben öğrendim nerde çalıştığını. merak edenler bana mesaj atarsa yardımcı olurum. sevgiler

Op.Dr.Coşkun Şanverdi için 0(216)4655959 adlı numaradan randevu alabilirsiniz. Ben ve birkaç arkadaşımın ameliyatını yaptı. Çok iyi bir cerrahtır.

çoooooooooooookkk teşekkürler kızlar..gözdecim kaça mal oldu bu ameliyat sana yazabilir misin..sıkı para biriktirmem lazım:)

bugün coskun beyle görüştüm. 12 haziranda yani sadece 4 gün son ameliyatım var. cok mutluyum :sm_cool: biraz da heyecan var tabi ama doktoruma güveniyorum. ona ulaşmama yardımcı olan herkese sevgiler :1hug:
gelişmeleri yazarım artık merak edenlere

kardeşim nazar034 form da ameliyatla ilgili yazıları ve resimleri var isteyen arkadaşlar okuyabilir.

bencede çok iyi cerrah şimdiye kadar bir çok hastasını gördüm ama hiç şikayeti olanı duymadım. beykoz devlet hastanesinden ulaşa bilirsiniz.

bugün coskun beyle görüştüm. 12 haziranda yani sadece 4 gün son ameliyatım var. cok mutluyum :sm_cool: biraz da heyecan var tabi ama doktoruma güveniyorum. ona ulaşmama yardımcı olan herkese sevgiler :1hug:
gelişmeleri yazarım artık merak edenlere

ne cabuk amelyat randevusu vermis öyle! Feriscim simdi send olmssndr gecmisler olsun...

saol canım. ben oldum hatta yarın alçım alınıyo.
randevuya gittim. neden memnun diilsin nasıl omasını istiosun, nefes alma sorunun varmı diye sordu.biraz inceledi, fotograflarımı cekti. daha önce genel anestezi oldunmu diye sordu. ben olmustum, o yüzden testlerini ameliyat günü yaparız dedi. benim durumum biraz acildi o yüzden cok yakın bi trihe gün verdi. meyve yemek ve spor yapmak gibi şeyler iyileşme sürecinin hızlı olması ve vücudunun ameliyata direncni arttırması için önemli tabi ama biliyosun türkiyede cok önem verilmiyo bu tür seylere
nasıl olmasını istedigini sen söylüyosun ama doktorun da kendi stili var. benim doktorum, ben dogal burundan yanayım cok artistik istiyosan ben yapamam dedi mesela. cok da ayrıntıya girmedik zaten, ben ona güvendim daha cok, sonucta onun işi bu dedim
benim ameliyat cok iyi gecti.cok az kanama olmus, hiç ağrım olmadı, şişliklerim de inmek üzere. sana da kolay gelsin, iyi gecer umarım

bu ne şimdi bence bu haberin hiç bi önemi yok.diğer başarılarına bakın siz.çok ayıp.üstelik ameliyat olacak kişiyi korkutmanın gereği yok.bende 12 gün önce coşkun bey'e ameliyat yaptırdım üstelik bu haberi bildiğim halde. 7 haziranda ameliyat oldum.bugün işe döndüm.öyle başarılı bir doktor ki şanı gün geçtikçe öyle bir yayılıyor ki adına bi funclup kurmayı bile düşünüyorm.

benim kadar korkak bi hastası olmamıştır bnden önce.allah ona sabır wersin.7 haziranda ameliyat oldum.hiç şişlik olmadı nerdeyse görenler şaşırıyor.morarma bile olmadı.bence kesinlikle coşkun bey'in eli hafif.başka bi açıklaması olamaz.çünkü bnm bünyem çok hasastır.ufak bi çarpmayla bile 15 gün mor gezerim.kendinizi gönül rahatlığıyla onun sihirli parmaklarına teslim edebilirsiniz.tampondan hiç korkmayın.doktorum için bi funclup kuralım derim bn bana yardım edin.destekliyorsanız cewaplarınızı bekliyorum.

wheatus, bu tip korkularının olması normal, sonucta ameliyat bu, insan bi kerede bitsin istiyo tabiki. ben de doktora ne tür durumlarda 2ye gerek kalıyo diye sordum, oda bana elindeki bazı fotografları gösterdi. bu kişiler daha önce baska yerlerde ameliyat olmuslar, bazı bozukluklar olmus, coskun beye gelmişler o son ameliyatlarını yapmıs ve düzeltmiş. bu durum bana oldukca güven verdi, sonucta o kadar insan da bircok doktoru arastırıp gelmiştir diye düşündüm. ama sunu da söyliyim o kusurlu ameliyatların cogu da cok dikkatli bakınca belli oluyodu, yani o kadar abartı bişey göremedim ben.
doktor rontgen cekmedi. anladığım kadarıyla derinin altında ne oldugunu ( yani kemikmi kıkırdakmı) dokunarak büyük ölçüde anlayabiliyo. hatta bende tıkanıklık vardı biraz ama ben sinüzitten oldugunu sanıyodum. inceledikten sonra, burda eğrilik var o yüzden tıkanık, onu da düzeltiriz dedi. sanırım tecrübeyle ilgili bunlar.
bana sadece tamponu gecen bir gün zor geldi, ama onun dısında ameliyat diil de nezle olmus gibiyim, burnum akıyo filan :1rolleyes:
fotografımı koymaya calışıcam bi kablo bulur bulmaz :1rolleyes:
sonuc olarak ben 23 yıldır tasıdıgım ve bana sosyal ve psikolojik yönden zarar veren burnum değiştiği için çok mutluyum, bundan sonra, omaz ya bi yamukluk olursa da ameliyata gerek duycagımı sanmıyorum, su anki alcılı ve şiş hali bile gayet güzel benim için :dance:

X