ANKARA - Batıkent ROYAL DÜĞÜN SALONU nasıl sizce???

gvzmrv

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
31 Mart 2011
73
1
Kızlar eylülde düğünüm var burda, giden gören bilen var mı nasıl hizmet kalitesi vs.
Geçen hafta sonu ailem bi akrabanın düğününe gitti oraya fakat hiç memnun kalmamışlar, 750 kişiye 3 garson hizmet etmeye çalışmış yemekli bi düğünü kıvıramamışlar anlıcanız, tek bi düğünle yargılamakta istemiyorum ancak çok tedirginm.Benim düğünmde yemekli olucak,davetlilere karşı mahçup olmak istemiyorum :KK59::KK59:

yarın benim kzıımın orada yıl sonu gösterisi var.yemekliymiş.düğünle bir olmaz ama gidince izlenimlerimi yazarım.zira sizinki düğün kimse para ödemeuecek ama ben yığınla para ödedim.eğer güzel olmazsa düğünde olmaz.mutlaka görüşlerimi yazarım.

yarın benim kzıımın orada yıl sonu gösterisi var.yemekliymiş.düğünle bir olmaz ama gidince izlenimlerimi yazarım.zira sizinki düğün kimse para ödemeuecek ama ben yığınla para ödedim.eğer güzel olmazsa düğünde olmaz.mutlaka görüşlerimi yazarım.

Yorumlarınzı bekliyorum,umarım güzel geçmiş memnun kalmışsınızdır.

Yorumlarınzı bekliyorum,umarım güzel geçmiş memnun kalmışsınızdır.

kusura bakmayın ancak yazabildim..

cumartesi 1 de başladı kızımın balosu.mekan olarak çok güzel.içini gördünüz mü bilmiyorum ama bence gayet şık.3 tane garson yoktu ayrıca en az 7 garson vardı
hizmet temzilik güzeldi.yemekler soğuktu lezzeti vasattı.bizim menümüzde ordövr vardı o güzeldi.tavuk döner pilav salata pasta ve meyve vardı.sanırım yemek seçmeli bişey.siz istediğiniz gibi seçersiniz.düğün için fiyatı nasıldır bilemiyorum ama bence güzeldi.yinede başka yerlere mutlaka bakın.ben düğünüm olsa orayı seçerdim ama yemekli değil.şimdiden kolay gelsin size..zor işler..

cumartesi 1 de başladı kızımın balosu.mekan olarak çok güzel.içini gördünüz mü bilmiyorum ama bence gayet şık.3 tane garson yoktu ayrıca en az 7 garson vardı
hizmet temzilik güzeldi.yemekler soğuktu lezzeti vasattı.bizim menümüzde ordövr vardı o güzeldi.tavuk döner pilav salata pasta ve meyve vardı.sanırım yemek seçmeli bişey.siz istediğiniz gibi seçersiniz.düğün için fiyatı nasıldır bilemiyorum ama bence güzeldi.yinede başka yerlere mutlaka bakın.ben düğünüm olsa orayı seçerdim ama yemekli değil.şimdiden kolay gelsin size..zor işler..

Evet gidip gördüm içerisi hoş gerçekten fakat artık Seçme şansım yok ne yazıkki orası tutuldu bile.Çok tedirginim umarım kötü anımsayacağım bi düğünüm olmaz..
Yemeklii bizim düğünümüzde menüyüde belirledik ama ne yalan söliim şimdi bana deseler ki vazgeçtik ordan başka bi yer bulun mutluluktan havalara uçucam

Evet gidip gördüm içerisi hoş gerçekten fakat artık Seçme şansım yok ne yazıkki orası tutuldu bile üstelik yemekli
:KK43:( menü bile seçildi.Bi çuval paraya üstelik Çok tedirginim umarım kötü anımsayacağım bi düğünüm olmaz..
Ne yalan söliim şimdi bana deseler ki vazgeçtik ordan başka bi yer bulun mutluluktan havalara uçucam:KK59:
Çok tşkler tekrar yorumlarını paylaştığınz için,slmlar..

ben geçtiğimiz ağustos ayında evlendim.. 250 kişilik havuz başı yemekli düğünümüz 4750 TL. ye mal oldu ve millet bayıldı.. fiyatı duyan ise ayıldı :):).. restaurant olduğu için yemeklerine özen gösteriyorlar ister istemez.. özellikle yemekler çok güzeldi.. menü sanırım şöyleydi.. önden çorba sonra 9 çeşit ordövr tabağı piliç tandır ve pirinç pilavı mevsim meyve ve salata sınırsız meşrubat

ben geçtiğimiz ağustos ayında evlendim.. 250 kişilik havuz başı yemekli düğünümüz 4750 TL. ye mal oldu ve millet bayıldı.. fiyatı duyan ise ayıldı :):).. restaurant olduğu için yemeklerine özen gösteriyorlar ister istemez.. özellikle yemekler çok güzeldi.. menü sanırım şöyleydi.. önden çorba sonra 9 çeşit ordövr tabağı piliç tandır ve pirinç pilavı mevsim meyve ve salata sınırsız meşrubat

Batıkent Royal düğün salonunda oldu düğününüz öyle mi??
İyi ama burası yeni açıldı daha mart ayında oldu ilk düğünleri diye bilyorum, acaba bi yanlışlık mı var :KK53:

Merhaba kızlar.Msj sayım yeterli olmadığı için cvplayamadım sorunuzu özelden.
Umarım yardımcı olabilrim burdan size.Düğünüm oldu ama royal hafızamda unutulmaz bi yer olarak kalamadı, düşündükçe sinirlerimin bozulduğu bi anı olarak yer etti :KK43:
Sizleri etkileyip insanların ekmekleriyle oynamak istemem ama kabul etmeliler ki organizasyon sıfırdı.Konuşup anlaştığımz herşey verilen sözler unutulmuş. Eğer bi işi hakkıyla yapamıyosanız çekilin bence daha fazla insanı mutsuz etmeyin

Fiyat soran arkadaşım unuttum eklemeyi:KK1:
600 davetlimiz vardı kaba taslak ve yemekliydi düğünümz ve 13bin e tuttuk.Daha önce anlaştığımz yere nazaran burası daha uygun olduğu için tercihimiz burası oldu.Yoksa salonun güzelliğinden başka bi cazibesi yok.

Merhaba kızlar.Msj sayım yeterli olmadığı için cvplayamadım sorunuzu özelden.
Umarım yardımcı olabilrim burdan size.Düğünüm oldu ama royal hafızamda unutulmaz bi yer olarak kalamadı, düşündükçe sinirlerimin bozulduğu bi anı olarak yer etti :KK43:
Sizleri etkileyip insanların ekmekleriyle oynamak istemem ama kabul etmeliler ki organizasyon sıfırdı.Konuşup anlaştığımz herşey verilen sözler unutulmuş. Eğer bi işi hakkıyla yapamıyosanız çekilin bence daha fazla insanı mutsuz etmeyin

kesinlikle aynı fikirdeyim!! benim düğünüm de royal de oldu biz herşeyi ayrı ayrı hallettik müziği dışardan getirdik!! (salonun sanatçıları bi faciyaydı çünkü!! daha önceden bi düğünü izlemiştik) salonun sadece mekanını kullandık o yüzden düğün güzel oldu ama o sahibi olacak adam tam bir mikrofon aşığı!! olmadık yerde abuk subuk anonslar yapıyo bide onca şey konuştuk müdahale istemiyoruz dedik!! ama gene de yaptı yapacağını!! bizim getirdiğimiz sanatçıyı kıskançlığından saat 11 de indirdi!! asla ve asla bu salonu tutmanızı tavsiye etmem bu fiyata çok daha iyi yerler var!!

bu başlığı 2015'te okuyan olursa bilsin ki:
bu salonun kesinlikle tercih edilmemesi gerektiğini düşünüyorum, düğününüzün kontrolünüzden çıkması için gerekli herşeyi yapıyorlar, anlaşana kadar yağlayıp ballayıp ilgi gösteriyorlar, sonrasında dönüp yüzünüze bakmıyorlar resmen terbiyesizce davranıyorlar! dünyanın parasını verip sonra kendi düğün pastanızdan gelin ve damat olarak yiyemiyorsunuz bile! yaşatmadıkları aksilik kalmadı, şu andaki sinirimle aklıma gelenler özetle:
- daha sabah verdikleri limuzin bozuldu yolda kaldık gelin almaya bile geç kalındı çünkü yeni limuzin size gelemez siz salona gelip yenisini alacaksınız varsa dediler,
- limuzin şoförü verdiğimiz para dolu zarfları değil boş zarf attığı için bir sürü çocuk yolda ezilme tehlikesi atlattı,
- özellikle çalmayın dediğimiz bütün şarkıları itinayla çaldılar (korku dolu bir nikah müziğimiz ve disko tarzı bir pasta kesimimiz oldu sayelerinde) ve kendi düğünümüzde sinir krizi geçirdik
- havalandırma diye birşey yoktu zor nefes aldık,
- gelinin dumana alerjisi var duman vermeyin sahneye dedik, dumandan boğuluyorduk,
- gelin damat odasına 1 bardak su bile vermediler,
- limuzin şoförü önümüze göz göre göre çıkıp durdurmaya çalışan çocuğa resmen çarptı, ama çok şükür çocuk ucuz kurtuldu!

Bu yorumu benden başka biri yapabilmiş olsaydı ben o salonu seçip o kadar para verip rezil etmezdim düğünümü; sırf başkaları da bunları yaşamasın diye hesap açtım bu siteden! ben bu yaşadıklarımı ömür boyu unutmayacaksam, herkese de duyuracağım inşallah. bilginize.

bu başlığı 2015'te okuyan olursa bilsin ki:

bu salonun kesinlikle tercih edilmemesi gerektiğini düşünüyorum
, düğününüzün kontrolünüzden çıkması için gerekli herşeyi yapıyorlar, anlaşana kadar yağlayıp ballayıp ilgi gösteriyorlar, sonrasında dönüp yüzünüze bakmıyorlar resmen terbiyesizce davranıyorlar! dünyanın parasını verip sonra kendi düğün pastanızdan gelin ve damat olarak yiyemiyorsunuz bile! yaşatmadıkları aksilik kalmadı, şu andaki sinirimle aklıma gelenler özetle:
- daha sabah verdikleri limuzin bozuldu yolda kaldık gelin almaya bile geç kalındı çünkü yeni limuzin size gelemez siz salona gelip yenisini alacaksınız varsa dediler,
- limuzin şoförü verdiğimiz para dolu zarfları değil boş zarf attığı için bir sürü çocuk yolda ezilme tehlikesi atlattı,
- özellikle çalmayın dediğimiz bütün şarkıları itinayla çaldılar (korku dolu bir nikah müziğimiz ve disko tarzı bir pasta kesimimiz oldu sayelerinde) ve kendi düğünümüzde sinir krizi geçirdik
- havalandırma diye birşey yoktu zor nefes aldık,
- gelinin dumana alerjisi var duman vermeyin sahneye dedik, dumandan boğuluyorduk,
- gelin damat odasına 1 bardak su bile vermediler,
- limuzin şoförü önümüze göz göre göre çıkıp durdurmaya çalışan çocuğa resmen çarptı, ama çok şükür çocuk ucuz kurtuldu!

Bu yorumu benden başka biri yapabilmiş olsaydı ben o salonu seçip o kadar para verip rezil etmezdim düğünümü; sırf başkaları da bunları yaşamasın diye hesap açtım bu siteden! ben bu yaşadıklarımı ömür boyu unutmayacaksam, herkese de duyuracağım inşallah. bilginize.

dikkate alınması gereken ciddi bir yorum, düğünü olan arkadaşlar görmeliii

Hangi düğün salonu acaba?

X