2012 gelin adayları hazırlıklar başladı mı bakalım :)

kızlarrrrrr bende evlendim geldim evliler kervanına katıldım :)) herşey çok muhteşem oldu çok şükür sorunsuz bi şekilde atlattık :)şuan için evli ve mutluyum :) ama forum çok sessiz yau

terk edilmis topigim benim onceden ne kalabalikti ne sohbetler vardi..... :KK43:((((((((((((((((((((

başlarda çok yadırgamıştım ailemden uzakta olduğum için baya zorlandım ama çok şükür güzel gidiyo evlilik alıştım da evime eşyalarıma herşeye. şimdi düşünüyorm da ne çabuk geçti ya zaman burda gün sayıyoduk daha yeni sanki. ozaman zaman hiç geçmiycek gibiydi ama şimdi evliyiz eşlerimizin yanındayız. sen nasılsn canım nası gidiyo evlilik forumda görmüştüm galiba bebiş düşünüyomuşssunz bebek haberini önce senden alıcaz galiba :)) diğer kızlar nerde yaa dönünn kızlar topiğe evlilik süreçlerimizi yaşadıklarımızı paylaşalım burda hadiii :)

başlarda çok yadırgamıştım ailemden uzakta olduğum için baya zorlandım ama çok şükür güzel gidiyo evlilik alıştım da evime eşyalarıma herşeye. şimdi düşünüyorm da ne çabuk geçti ya zaman burda gün sayıyoduk daha yeni sanki. ozaman zaman hiç geçmiycek gibiydi ama şimdi evliyiz eşlerimizin yanındayız. sen nasılsn canım nası gidiyo evlilik forumda görmüştüm galiba bebiş düşünüyomuşssunz bebek haberini önce senden alıcaz galiba :)) diğer kızlar nerde yaa dönünn kızlar topiğe evlilik süreçlerimizi yaşadıklarımızı paylaşalım burda hadiii :)

sevındım alısmana canım. bende alıstım dedıgın gıbı eve ese esyalara :) bende bazen dusunuyom safak 200 160 100 gecmıyo zaman zırıllıyoduk burda :) simdi evleneli 5 ay oldu. zaman gecıyo hızlıca dusunuyoduk bazı sebeblerden olaylardan dolayı ertelemek zrunda kaldım ıstemıyorum suan . bazı seylerın yerıne oturması lazım. o yuzden erteledık bıde yurtdısında yaşama gıbı bı durum var dubaı ye gıdebılırız eşimin işinden dolayı bi bellli olsun ona gore hareket edıcez bakalım artık

merhaba kızlar uzun aradan sonra bende geldim.. bugün tam 6. ayımız bitti çok ama çok mutluyuz herşey harika gidiyor herşeye hemen alıştık.. sürekli aktivite yapıyoruz yerimizde durmuyoruz evlilik çok güzel bişey tavsiye ederim tabi doğru insanla olduğu sürece :KK34: biz daha bebiş düşümüyoruz 2 sene filan sonra dedik daha hazır değiliz eve kapanmaya sorumluluk almaya :KK1: arada girer yazarım yine.. herşeyin başı saygı ve sonra sevgi sağlıcakla kalın öpüldünüz :KK3:

Heyyy gidi topiğim hey :KK16:
Kimsecikler kalmamış ben de gidince.. Tabi herkes evlendi, erdi muradına çok şükür.. Ebrummm ve diğer tüm arkadaslar Allah hepimizi bir ömür mutlu eder inşallah.. Hepinizi çok seviyorum ve çok özleyeceğim.. Bir gün başka bir topikte buluşmak ümidiyle.. (şuan açmayı düşünüyorum açıkçası:KK34:) İyi bakın kendinize..
Ebruummm ayriyetten msne vakıt bulupta gıremedıgım ıcın affet benı.. Bir gün inşallah msnde denk gelir uzun sohbetler ederiz.. Çok özledim seni dert ortağım :26::KK54:

Son düzenleme:
Heyyy gidi topiğim hey :KK16:
Kimsecikler kalmamış ben de gidince.. Tabi herkes evlendi, erdi muradına çok şükür.. Ebrummm ve diğer tüm arkadaslar Allah hepimizi bir ömür mutlu eder inşallah.. Hepinizi çok seviyorum ve çok özleyeceğim.. Bir gün başka bir topikte buluşmak ümidiyle.. (şuan açmayı düşünüyorum açıkçası:KK34:) İyi bakın kendinize..
Ebruummm ayriyetten msne vakıt bulupta gıremedıgım ıcın affet benı.. Bir gün inşallah msnde denk gelir uzun sohbetler ederiz.. Çok özledim seni dert ortağım :26::KK54:

baharrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr amannnn ALLAHIM senı burada gormek benıı mutlu ettı. cnm napıyosun evlılık nasıl gıdıyor. ozelden bana calısıyosan numara ver sana bomba bı haberım var ben hamıleyımmmmmmmmmmmmmmmm :) bebıs beklıyoruz cok optum benı ara sıra gır topıge habelreselım

baharrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr amannnn ALLAHIM senı burada gormek benıı mutlu ettı. cnm napıyosun evlılık nasıl gıdıyor. ozelden bana calısıyosan numara ver sana bomba bı haberım var ben hamıleyımmmmmmmmmmmmmmmm :) bebıs beklıyoruz cok optum benı ara sıra gır topıge habelreselım

Ayyyy canım arkadasım benııımmm cok sevındımmmmmm :KK16::emir_bebek: Allah sağ salim bebegıne kavusmayı nasıp etsın canım benımmmmm...
Evlilik süper gidiyor cok sukur hersey yolunda. Sizin de guzel gıdıyor anladıgım kadarıylaa cok sevındım yaa ınan kı kendım hamıle olmusum kadar sevındım ebrum yaaa :21::KK16:

ayyy ebruu cok sevindimmmmm.:)Allah hayırlı ve sağlıklı bi şekilde kucağınıza almayı nasip etsin:)

X