2012 gelin adayları hazırlıklar başladı mı bakalım :)

iyi aksamlar tatlisimmm nasilsinnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn ayy ne dicem sana istikbalde bi yatak odasina beyendim beyaz renkk inanilmaz guzelll iki model var kafamda bide bunu beyendim 3 arasindan birini secicem gerci daha var ama olsunn :)))))))))))))))))

hangısını begendıgını koymamıssın canım benım yaaa :))) koysaydın bakardım cok merak ettım sımdıııı tatlışııımmmmmmmm :KK66:

ayyy ben cok sevıyorum yaa cibinlik oldugu zaman bence yapabılırsın ben de dsunuyorum tatlım :)))

çok tatlı oluyor dimi:) ben kendim dikerim zaten. benim yatağımda var. benimki gelip yatınca bayılıyo şahane bu valla ama koyu renk istiyorum hep beyaz istemem bordo ve kırmızı da isterim diyo deli:KK52:

bende ailemle gezerek gecirdimm :KK43: nisanlim sehirdisinda ne zaman ggelecegi belli deil o yuzden kizginim ona /:))))))))))))))))

pilot tatlim ya yuzunu gormuyom su siralarr

iyi de güzelim adamın işi bu ne yapsın. kızma böyle şeylere. benimki de amerikada. sürekli toplantılarda şantiyede yemekte. üstelik saat farkından dolayı da konuşamıyoruz bile. aslında beş günlük bir işti on gün oldu uzadı. ne yapayım mimar işte mecburen susuyorum kızamam

iyi de güzelim adamın işi bu ne yapsın. kızma böyle şeylere. benimki de amerikada. sürekli toplantılarda şantiyede yemekte. üstelik saat farkından dolayı da konuşamıyoruz bile. aslında beş günlük bir işti on gün oldu uzadı. ne yapayım mimar işte mecburen susuyorum kızamam

ya iste ne biliyimmmm neyse az kaldii evlenelimde beraber giderr gelirizz :))

ya iste ne biliyimmmm neyse az kaldii evlenelimde beraber giderr gelirizz :))

yok artık:)) sürüklenemem peşinden valla. benim işim ne olur öyle sonra. gidemem onun arkasından:KK51: işi biter bitmez bana koşuyo nasıl olsa. bazen ben işte oluyorum haberim olmuyo. bir geliyorum akşam eve. yatağıma girmiş uyumuş:KK31:

gelicem gelicem diye gelmiyoo surekli ucuslari oluyoo bi gun orda bi gun burda anlamadim bu cocuk nerde;ppp

benim kociş de yarın baslıyo tatlım bugun gecırdım ama gel bana sor uzun zamndır ayrı kalmıyorduk aynı sehırdeydık yanıı :KK43: neyse calıssın bakalım özlücez ama önemli olan sabır tatlım zafer bızım olacak Tarkanın da dedgı gıbı :KK34:

benim kociş de yarın baslıyo tatlım bugun gecırdım ama gel bana sor uzun zamndır ayrı kalmıyorduk aynı sehırdeydık yanıı :KK43: neyse calıssın bakalım özlücez ama önemli olan sabır tatlım zafer bızım olacak Tarkanın da dedgı gıbı :KK34:

tatlim ya supersinn evet zafer bizim olacak :)))))))))))))))))))))

kıslarrrrrrrrrrrrrr nasılsınızzz????ne zamandır düşündüğüm bi onu vardıı ve noktayı koydum:)):KK76:şimdi sizede sormak istiyorum düğnünüzde ilk dans müziğinizi seçtinizmiiii

kıslarrrrrrrrrrrrrr nasılsınızzz????ne zamandır düşündüğüm bi onu vardıı ve noktayı koydum:)):KK76:şimdi sizede sormak istiyorum düğnünüzde ilk dans müziğinizi seçtinizmiiii

iyilik tatlım sen nasılsıınn ?? O konuda ben cok kararsızım ya daha dun aksam arkadasla bu konuyu konustuk valla :KK9: sen neye karar verdın tatlım?

X