Saç Rengi ve Saç Boyama Matrix socolor saç boyası nerelerde bulunur??

roykss

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
9 Eylül 2009
32
0
MATsoCOLl.jpg

bu markayı her yerde arıyorum ama bulamıyorum. profesyonel kuaförlerde bulunuyormuş ama tanıdığım birkaç kuaföre sordum bu markayı kullanmıyorlarmış nereden bulabilirim arkadaşlar yardım edin lütfeeen

loreal matrix oldu o boya galiba
ama hangi numarasını istiyosun ona göre başka markadan aynı rengi önereyim?

evet öyleymiş ama ben özellikle o boyadan almak istiyorum rengine katalogdan karar vericektim. bakırsarı- altın sarısı arası bi renk istiyorum yani öbgzk aylin'in rengini ama bulamıyorum boyayı :KK43:

evet öyleymiş ama ben özellikle o boyadan almak istiyorum rengine katalogdan karar vericektim. bakırsarı- altın sarısı arası bi renk istiyorum yani öbgzk aylin'in rengini ama bulamıyorum boyayı :KK43:

arkadaşım ben nette buldum ama bir bak bakalım alabilecekmisin, sevimkozmetik diye arat orda bu ürünü gördüm özelden mesaj atamıyorum ne yazıkki

arkadaşım ben nette buldum ama bir bak bakalım alabilecekmisin, sevimkozmetik diye arat orda bu ürünü gördüm özelden mesaj atamıyorum ne yazıkki

sevim kozmetik yer olarak nerde ki gidip mağazadan alsam internetten pek güvenemiyorum bakmadan almak istemiyorum da. peki sen memnun kaldın mı boyadan canım, diğer boyalardan farkı ne?

Canım valla ben pek alışveriş yaparım netten :KK70: burdan almadım gerçeği hiç ama tlfn fln aç iletişim bilgileri var, yerini yurdunu öğren bir şey olucağını sanmam. Tabi mümkünse sanal kartla (yani limitleri düşük) la yap alışverişini, Bu ürünü kullanmadım hiç sana yardımcı olmak için araştırmıştım. Bana boya sorma çünki pek dertliyim bu konudan :KK43: yıllarca röfle kullanan biriyim, tabi saçım hep yanık kötü röfle sıkıntıları falan derken bir gün yeter dedim ve 6 aydır kendi saçımın rengine dönüyorum, tabi dipler çok çıkınca battı gözüme sanki becerebiilecekmişim gibi saçımı açık kumral fln yaparım diye diplerimi (15 cm dip) çok açık sarıya fln boyadım tabi saç kızardı bozardı, renga renk oldu, kuaförün yolunu tuttum, 45 lira bayıldım düz boyattım (sözde kendi saç rengime) 15 gün sonra aktı kafam yine rengarenk :KK43: dedim kuaför iyi değildi herr halde şöyle düzgün bir yere gideyim, 60 a nokta 'da boyattım saçımı, ay neee güzelll dedim fönden sonra :) tabi 2 yıkama sürdü bu olay 1 hafta içinde bütün saçım aynı renk, :KK43: bir daha kuaföre gidersem ve boyatırsam kessinler beni :KK43: parama cidden yandım o gün, düşündüm şöyle tek istediğim kendi saçımın rengine dönmek, o kadar para verdim yok abi dönemedim :KK43: 2 temmuzda nikahım var bu arada :KK43: şimdi ne yapıcam dersen, iki kutu boya aldım başka bir siteden dün kuaförde igora kullanılmıştı ondan aldım , diğer boyalardan daha iyi olduğunu düşünüyorum bu gün elime geçerse yarın boyatıcam artık eşime dostuma evde, içine kuş kondurmuyorlar, gözümün önünde hazırlandı boya ordan biliyorum 60 lira yerine 20 tl verdim iki boyaya, bakalım saçım uzayana kadar böyle devam

ah canım ya umarım nikaha kadar güzel olur olmadı o takma saçlardan kullanır toparlarsın bi şekilde. boya konusunda ben de dertliyim. 4 ay önce 120 lira verdim boyattım ama hala istediğim renk oturmadı alacalı bulacalı oluyor. internette de 3 kez alışveriş yaptığım sitelerden ürünler gelmedi para iadesi de yapmadılar bi daha da yapmam dedim. üsküdarda bi yerde buldum bu boyayı oraya gidicem bii ara boyadan memnun kalırsam seni de bilgilendiririm :))

7.34 loreal majirel aynı rengi verir ama açık saçın üzerine tutar bu renk

7-34.jpg

Son düzenleme:
hayır koyu olmaz. o boyanın altın bakırla ilgisi yok irize bakır o. ayrıca çok turuncu olur bi de o renk
koyu nasıl olu? koyu saçın üzerine yaparsan koyu olur tabi. zaten o kadının kuaförü de 7 numaralı saçla boyuyor kadının saçını. bu da 7 numara

saçın o koyduğun kutudaki kadar açık ton olsun ki o renk tutsun. ayrıca çok koyu olmasından şüpheleniyorsan lorealin 8.34 ü var bi ton açığı o boyanın

loreal-recital-preference-834-florensa-koyu-sari-dore-bakir-sac-boyasi-mb42263_1092886_r1.jpg

yıllarca bu tip renkleri kullandım o yüzden bana güven :)

farbawellakolestonpaleta3.jpg

bak burada 8.34 gözüküyor. 7.34 bunun biraz daha koyusu oluyor 8.34 gerçekten çok açık bi renk o kızın saçı daha koyu ondan

koleston-perfect-vibrant-reds-834-240445n0.jpg

Son düzenleme:
tamam canım bende bir ara resimlerimi koyarım bakalım nolcak boyanınca, kaç gün dayanıcak :)

farbawellakolestonpaleta3.jpg

bak burada 8.34 gözüküyor. 7.34 bunun biraz daha koyusu oluyor 8.34 gerçekten çok açık bi renk o kızın saçı daha koyu ondan

koleston-perfect-vibrant-reds-834-240445n0.jpg

$100620111271-001.jpg

saçım tam olarak bu renk. ben açık ve bakırlık olmasını istiyorum bi de böyle çok mat duruyo parlak değil :KK43:

102.jpg

şu rengin güzelliğine bakar mısınız ya:KK43:

o zaman 8.34e boya bence :)

ben en son koleston altın sarısına boyadım 9.3 oluyor o galiba hiç beğenmedim hem mat oldu hem de kumral oldu saçım. daha önce de bal köpüğüne boyadım kahverngi oldu o yüzden artık tutturmak istiyorum şu rengi yoksa saçlarım çok yıpranıcak :KK43:

X