Evlat Hasreti Çekenler Birleşiyoruz.

Merhaba Kızlar..
Hepimizin derdi sorunu aynı, sevgimiz hasretimiz özlemimiz aynı hayallerimiz aynı...Ayrı ayrı topiclerde aynı heyecanları yaşıyoruz birçoğumuz birbirimizden habersiz...
Gelin birleşelim, Evlat yolunda bir olup hasretimize kavuşana kadar birlikte kol kola yürüyelim..:KK71::KK71:

Öncelikle kendimi tanıtayım. 5 yıllık evliyim 26 yaşındayım. 4 yıldır çocuk ile ilgili tedavi görüyoruz. 2 negatif tüp bebek denemem var. 3 denemem pozitif oldu fakat düşükle sonuçlandı. eylül ekim gibi kısmet olursa tekrar denemem var..

yeni topiğin hayırlı uğurlu bol hamişli olsun inşallah

Merhaba Kızlar..
Hepimizin derdi sorunu aynı, sevgimiz hasretimiz özlemimiz aynı hayallerimiz aynı...Ayrı ayrı topiclerde aynı heyecanları yaşıyoruz birçoğumuz birbirimizden habersiz...
Gelin birleşelim, Evlat yolunda bir olup hasretimize kavuşana kadar birlikte kol kola yürüyelim..:KK71::KK71:

Öncelikle kendimi tanıtayım. 5 yıllık evliyim 26 yaşındayım. 4 yıldır çocuk ile ilgili tedavi görüyoruz. 2 negatif tüp bebek denemem var. 3 denemem pozitif oldu fakat düşükle sonuçlandı. eylül ekim gibi kısmet olursa tekrar denemem var..

Merhaba guzel bi topic herkezi birlestirme düsüncesi cok guzel...
Benim yasim senden bir yas kücük 25yasindayim 4 yillik evliyim 3yildir tedavi görüyoruz bende 2 negatif sonuc aldim. 3.denemem hayirlisiyla bu ayin sonunda olacak Allah nasip ederse...
Allah herkeze sabir versin insallah en kisa zamanda isteyen herkezin kucagi bebisle dolar...

dekopacığııım yeni topiğin uğurlu bereketli olsun inşallahhh.. buraya yazan tüüüm kızlar biran evvel muradına erer hepsinin göbekleri şişer innnşallaaaahhh...:emir_bebek::emir_bebek:
eevtttt diğer topicimizin mucize annesi geldin burayı da uğurlandırdınn :KK54::KK54::KK54: aminn canımmm dileklerin içinn hoşgeldin sefa getirdinnn
yeni topiğin hayırlı uğurlu bol hamişli olsun inşallah
hepimizin topiği kuşummmm :KK71::KK71::KK71:
Merhaba guzel bi topic herkezi birlestirme düsüncesi cok guzel...
Benim yasim senden bir yas kücük 25yasindayim 4 yillik evliyim 3yildir tedavi görüyoruz bende 2 negatif sonuc aldim. 3.denemem hayirlisiyla bu ayin sonunda olacak Allah nasip ederse...
Allah herkeze sabir versin insallah en kisa zamanda isteyen herkezin kucagi bebisle dolar...

hoşgeldin canımmm evet herkes başka yerlerde birbirimizi daha iyi tanıyalım daha kalabalık olalım istedim.. Yeni tedavin hayırlı olsun... inşallah bu sefer olur canım.. sorun ne hangi merkezde yaptırıyprsun

canım ne gibi bir rahim şekli bozukluğu vardı acab merak ettim. benim rahmim hafif dışa dönkmüş ama dokor etkilemez dedeii acaba bende mi ondan düşük yaptım. :KK53:

hoşgeldin canım.. aminc anımmm tez zamandaaa neler yaptın tedavi konusunda nerdesin

hoşgeldin canım... amin canım bol şans diliyorum sanadaa o kadar kalabalığız ki aslındaa. bende o dönemde yaştırıcam dondurulmuşlarla kısmetsee nerde yaptıracaksın
hoşbulduk kısmet olursa ben yine umut tüp bebekte deneyeceğim dr um süleyman bey.merkezden çok memnun kaldım 2.yi orda tekrar denemeyi düşünüyorum dondurulmuş 5.gün embiryom var Allahım bizleride hamileyim demeyi nasip eyler inşallah:KK49::KK49:
bu arada benim yaşım da 30 arkadaşlar

Son düzenleme:
hoşbulduk kısmet olursa ben yine umut tüp bebekte deneyeceğim dr um süleyman bey.merkezden çok memnun kaldım 2.yi orda tekrar denemeyi düşünüyorum dondurulmuş 5.gün embiryom var Allahım bizleride hamileyim demeyi nasip eyler inşallah:KK49::KK49:
bu arada benim yaşım da 30 arkadaşlar

aaa aynı doktorumuzzzz bende süleyman beyin hastasıyımm çok memnunum benimde dondurulmuşlarım var denicem tekrar süleyman beydee hadi hep beraber hamileyiz deriz inşallah

Kopkopumm bitanem hayrli olsun ugurlu olsun topicimizzzz..herkes hamis kalsinn gazdan mide yankasindan kramplardan bulantilardan sisko gobuslerden bahsedelimmm insaallahhh:KK71:

aaa aynı doktorumuzzzz bende süleyman beyin hastasıyımm çok memnunum benimde dondurulmuşlarım var denicem tekrar süleyman beydee hadi hep beraber hamileyiz deriz inşallah

inşallah canım yaa hep beraber hamile çıkarız ohhh:KK49::KK49:
bugün süleyman beyle görüştüm ben o kadar anlayışlı bir doktor ki gerçekten 2.yi de süleyman beyle devam kararı aldım ben yaklaşık 1 hafta kadar önce negatif sonuç aldım tabi yıkıldım sonuç olarak.
Bugün süleyman bey de dedi ki aslında biz senden hamile haberi bekliyoduk bende bu sonuç için çok üzgünüm dedi Allahtan kullanacak meteryallerin var dedi bizim sorunumuz azosperm olunca kısıtlı sayıda sperm bulundu 4 tane dondurulmuş embiryom var birde1 tüp dondurulmuş sperm var üstelik bulunan spermlerimizde hareketsiz Allahım bunlarda nasip etsin inşallah.yoksa bir dahaki ameliyatta sperm bile bulunamayabilir off kötü düşünmek istemiyorum çok korkuyorum aslında ,
neyse çok yazdım yaa epey dertlenmeişim ben

Kopkopumm bitanem hayrli olsun ugurlu olsun topicimizzzz..herkes hamis kalsinn gazdan mide yankasindan kramplardan bulantilardan sisko gobuslerden bahsedelimmm insaallahhh:KK71:

inşallah canım sen nerelerdeyin merak ettikkk :KK20::KK20::KK20:

bende evlat hasreti çekiyorum hemde 7 yıldır...tüpler iflas...
3. tüp denemesi boş gebelik...
4. için gün sayıyorum....
yaş 30....
moral de bozuuuukk....:95:

bende evlat hasreti çekiyorum hemde 7 yıldır...tüpler iflas...
3. tüp denemesi boş gebelik...
4. için gün sayıyorum....
yaş 30....
moral de bozuuuukk....:95:

canım hoşgeldin geçmiş olsun.. sorun tüplerdemiii durum ne benimde tüplerim alındı :82:

ayy yok anamm olmuyorummm bu ayın 2 sinde en geç olmam lazımdıı bugün 8 i tık yokkkkkkkkk.. menopozamı giriyorum neee :KK31::KK31::KK31::KK31: tüpsüz hamile kalınıyormuu :KK1::KK1::KK1::KK1::KK1: kafayı yedimm

canım bende olmadım geçen ayın 1.de olmuştum yani bugün itibari ile 40 gün oluyo gerçei beninki düzensiz o yüzden umutlamıyorum bile

canım bende olmadım geçen ayın 1.de olmuştum yani bugün itibari ile 40 gün oluyo gerçei beninki düzensiz o yüzden umutlamıyorum bile

sen yinede test yapp ay bu kızlara test yapın demektennn içim çıktıııııııııııı... kızz varsa dikkat edersin en azından erkenden sevinirsinn. kırk gün gecikirmi adet ben hiç alışık değilim ömrümde ilk defa oluyorrrrr gecikme ne pis bişi şiştimm

canım benim düzensiz zaten 35 40 günde olabiliyo bazen o yüzden biraz daha geçmesi lazım test için umutlanmam için:KK43::KK43::KK43::KK43::KK43:

canım benim düzensiz zaten 35 40 günde olabiliyo bazen o yüzden biraz daha geçmesi lazım test için umutlanmam için:KK43::KK43::KK43::KK43::KK43:

anladım canımmmm ya zaten insan anlar bence hamile olduğunuu ben anlarımm. tutunduğunda anlamıştımmm ... sonuçta vücut değişiyor. inşallah hamilesindir canımmmmmmmmmm :KK49:

X