Evlat Hasreti Çekenler Birleşiyoruz.

Merhabalar,
Bende iki senedir uğraşıyorum 3 denemem oldu 2 tanesi dondurulmuşlarla. dün 3. denememin 10. günüydü ve yine 0.1.
artık çok yoruldum. geçen ay ikinci denem yine dondurulmuşlarlaydı ve kimyasal gebelikle sonuçlandı.
Artık çok ümitsizim napıcam bilmiyorum bir tanecik dondurulmuşum kaldı. Sıfırdan başlamak istiyorum eylül gibi ama o minik ne olucak . Bugün doktorumla konuşmam lazım ama hiç içimden aramak gelmiyor.

BENDE MAYIS AYI HÜSRAN SONUÇLANANLARDANIM ÇOK ÜMİTLİYDİM AMA SONU HÜSRAN OLDU DONDURULMUŞ DA KALMADI HİÇ.
EYLÜL EKİM GİBİ İKİNCİYİ DÜŞÜNÜYORUM İNŞALLAH HEPİMİZ BU AY DOĞAL HAMİLE KALIRIZ BİZDE BURDAN GÜZEL HABERLERİMİZİ TEK TEK DUYURURUZ.:emir_bebek:

Merhabalar,
Bende iki senedir uğraşıyorum 3 denemem oldu 2 tanesi dondurulmuşlarla. dün 3. denememin 10. günüydü ve yine 0.1.
artık çok yoruldum. geçen ay ikinci denem yine dondurulmuşlarlaydı ve kimyasal gebelikle sonuçlandı.
Artık çok ümitsizim napıcam bilmiyorum bir tanecik dondurulmuşum kaldı. Sıfırdan başlamak istiyorum eylül gibi ama o minik ne olucak . Bugün doktorumla konuşmam lazım ama hiç içimden aramak gelmiyor.

cok üzüldüm bu durumlarda söylenecek hiç bişey kalmıyo ama yılmak yok mutlaka bizde bir gün anne olma duygusunu yaşayacağız...

kizlar aranizda en yaslisive en uzun suredir :KK49:olmyanlardnan briyim yas33 10yildir evli ama deneyenlerdenim 6yildir ugrasiyoruz önceleri ilac ilaaaac igne biktim 2asilama 4 tup bebek ne olur banada dua edin bende binim gibi olanlara hayirli kapilar acsin cenabi mevlam bi sepep bi vesile yolla senden bi yardimci melek diliyorum allahim diye diliyorum hepimiz icin hayirli evlatlar nasip eylesin.HZ:Musa aleyhisselam ara ara halkin arasina girip onlarin sorunlarini dinlermis yanina bir cift gelmis o cifte ayni bizler gibi cocuk hasreti cekiyorlarmis demislerki ey musa bizim icin allaha dua edermisin ve ona sorarmisin bizim cocugumuz olacakmi?Hemen duasini edip allaha niyazda bulunuyo ve HZ: musaya vahiy geliyo muhtemelen ruyasinda galiba söyle o cifte onlarin hic dölu tutmayacak ardan 4sene gecer HZ:Musanin gozune ocift görunur yaninda 3,4yasinda bi erkek cocuk HZ:musa sasirir ve ceanabi mevlam derki onlar benden hic umudu kesmediler ki hic döl tutmyacak dedigim halde: (demeki takdir herzaman allahtandir ) ki zeriya alhisslamin da yaslandi karisi kisirlasti ama yine dua allahim kemiklerim kurudu hanimim genc degil kisirlasti yanlizlik sana mahsustur bizi bu yasli halimizle yanliz birakma diye duada bulunmus ve karisi hamile kalmis HZ zekeriya ya vahy olunmus karin hamile HZ zekeriya nasilolur benim hanim yasli ve kisir di demis allahu tealaa ispati ise 3gun oruc tutacaksin ve kimseyle 3gun hic konusyacaksin ve HZ yahya dunya gelmis.bu gunumuzde bile sen menepoza girmissin diyen doktorlara hamile olarak geri gidiyorlar.yuce mevlam bana tekrar isyan ettirmez insallah öncaden cok isyan ederdim allahim derdim neden hamile kalipta 40cikmamis bebegini bi borum katinda kafasini ezerek öldürene neden bebek verdiye olmayanlarada ver sen ne olurdu diye bagira bagira aglardim allahim sabir verir insallah alahim senden umit kesilmez senin rahmetin boldr bagislayici rabbim bizleri affet benim gibileri bu dunyada yanliz birakma herkeze saglikli eli ayagi duzgun hayirli evlatlar nasip eyle kimseye evlat acisi ve özlemini cektirme kim senin evladini da anasiz babasiz birakma.burda bi tanidik kizi 3yasinda iken bademcik ameliyatindan vefat etti kizina baktikca allah sabir versin insallah onu üvey evlat gibi görmeyecek bi insan cikarir karsina.allahim senin verdik lerin vereceklerinden herseyin en hayirlisini ver.senden baska yanasicak liman yok senden baska gidecek kapimiz yok ne olur bizi huzurundan mahrum etme yarab bir kere gülmek degilde bugz etsende yeter.hersey sanadir yanliz senden medet umar yanliz senden yardim dilenir ve dilerim . kizlar allah yar ve yardimcinz olsun allahin rahmeti ve duasi butun din kardeslerimin uzerine olsun allah butun dileklerinizi hayirlisi ile kabul etsin butun peygamberler evliyalar embiyalar silsilei sadatlar yuzusuyu hrmetine amin

Ağzına sağlık, kabakız,belli çok çekmişsin ve acılar seni olgunlaştırmış artık,istemekten yılma,yılmayalım nolur gece gündüz dua edin sadece ve sadece onda isteyebiliriz...ben dualarla yola çıktım çok kaypılar yaşadım acılar çektim kromozom bozukluğumda var...tüp bebek yapıldı pgd yapıldı ve embriyoların kromozomu bozuk çıktı transfer yapılmadı....buna rağmen Allaha tevekkül ettim doğal hamilelik düşündük şimdi hamileyim daha çok küçük 7 haftalık umarım sonu gelir ve hayırla sağlıkla doğar....Allahın izniyle inşallah hiç bi sorun olmadan doğar ve bu bi mucize olucak aslında her bebek mucize...sadece hayırlı sağlıklı diledim....bir gün bende hikayemi acılarımı paylaşıcam mucizem gelsin inşallah...

Ağzına sağlık, kabakız,belli çok çekmişsin ve acılar seni olgunlaştırmış artık,istemekten yılma,yılmayalım nolur gece gündüz dua edin sadece ve sadece onda isteyebiliriz...ben dualarla yola çıktım çok kaypılar yaşadım acılar çektim kromozom bozukluğumda var...tüp bebek yapıldı pgd yapıldı ve embriyoların kromozomu bozuk çıktı transfer yapılmadı....buna rağmen Allaha tevekkül ettim doğal hamilelik düşündük şimdi hamileyim daha çok küçük 7 haftalık umarım sonu gelir ve hayırla sağlıkla doğar....Allahın izniyle inşallah hiç bi sorun olmadan doğar ve bu bi mucize olucak aslında her bebek mucize...sadece hayırlı sağlıklı diledim....bir gün bende hikayemi acılarımı paylaşıcam mucizem gelsin inşallah...

evet canim dua da bir ibadettir.ikra bismi rabbikellezi halag halgal insane min alag .yuceler yucesi ayetindeki gibi o insani bir cenin kan pihtisindan yaratti ordaki alag kelimesi rahme tutunmasi demektir alag tan halg olunmasi yani yaratilmasi dir.allah tan geldik yanlizca geri dönusumuz onadir.allah öburdunyada tum din kardesimizi utandirmasin ve merhamet etsin.insallah senin bebeginin dunyaya hayirlisi ile gelme nasibi vardir insallah allahim kimsenin emegini sabrini serle sonlandirmaz insalllah umarim iki cihanda mutlu huzrlu olursun allahimsana insallah kucagina en hayirlisi ile almani nasip eder darisi butun isteyenlere

X