Arap Makyajı

ressam1970

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
17 Mart 2007
658
2
53
Göz Makyajları çok güzel ben çok beğendim
Bu Görsel Silinmiş veya Bulunamadı!

evet canim arap makyaji aynen boyle oluyor benim arap arkadaslarim var aynen boyle makyaj yapiyorlar :))

Canımcım çok teşekkür ederim....

Ben aslen Türkmen olduğum için, gözlerim ahu denen türden..O sebeple bu tür makyajlar bana hep gider..Özel günlerde ve düğünlerde hep makyaj yaptırırız, bizim arkadaşlar, hep benim makyajımı çok beğenirler..Onlarda aynısı ister, ama dikkat ediyoruz, benimki gibi olmuyor...

O yüzden bu tür makyajlar çok hoşuma gidiyor..TEşekkürler paylaşım..

abartı ama çok güzel.benim makyajlı bayanlarda en çok dikkat ettiğim göz makyajıdır.gerisi önemli değil.zaten güzel yapıldığında hem doğal hem iri gösterir illa rengarenk olmamalı.

az buçuk çift renkli makyaj yapabiliyorum ama bunlar gibi olmuyor:sm_confused: farla mı ilgisi vardır nedir nası yapcaz bunları fikri olan var mı:uhm:

az buçuk çift renkli makyaj yapabiliyorum ama bunlar gibi olmuyor:sm_confused: farla mı ilgisi vardır nedir nası yapcaz bunları fikri olan var mı:uhm:

yok canım:sm_confused:fırçayı kullanma ustlığına ve simetrik gözleme ve birazda yaratıcılığa dayanıyor ....doğru renkleri seçmek (ya tonlama,yada tamamen zıt renkler fakat birbirine geçişi hoş olacak renkler tercih edilmeli)ve renk geçişlerini çok güzel yapmak gerekliki oda fırçayı ustaca kullanma ile oluyora.sbirde kalemi ve eye_liner ın düzgün çekmelisiniz...ben çok güzel makyaj yapardım heralde halada yaparım ama yaşım 40 gelince artık iddialı renklerden ziyade naturel tonları tercih ediyorum ....belli bir yaştan sonra ağır renkler insanın yüzünü yorgun gösteriyor....benim göz ve kaş şeklim 4.resimdeki ile nerde ise birebir o yüzden çok rahat makyaj uyguladım yıllarca:eek:her gören bayılırdı...çok kız arkadaşım evlenirken saçını kuaförde yaptırıp makyajlarını evde bana yaptırmışlardıyerimseniben şimdi yaşla beraber biraz değişti göz yapım hali ile, yukarda da dediğim gibi daha naturel,bir iki noktayı belirginleştirmenin dışında çok oynamıyorum kaşımla gözümlea.s

10zy0pv9.jpg
[/IMG]

15uc6mu8.jpg

29200223dw0le7.jpg

araplarda göz makyajının önemli olduğunu duymuştum. onlar için sadece sürme yeterli oluyormuş ama gerçekten gözleri çok güzel oluyo

benim gözlerimde iri bende muhakkak altlarına siyah kalem çekerim banada derler senin göz makyajın çok güzel oluyor derin gösteriyor gözlerini diye...
ama iri gözlere yakışıyor bu makyaj...
şekil a : avatardaki benim gözüm :)

Gece makyajı olarak düşünürsek abartılı değil aslında. Ebru gündeş tarzı bunlar harika görünüyor.

Gece makyajı olarak düşünürsek abartılı değil aslında. Ebru gündeş tarzı bunlar harika görünüyor.

Evet ya gece makyajında ya da özel günlerde çok hoş aslında ve bende Ebru Gündeşin makyaj tarzını seviyorum ama nasıl yapılıyor bilmiyorum :çok üzgünüm: bunlar sedefli gibi duruyorlar bir de sanırım malzeme ilede alakası var :KK43:

ebru gündeş ve bülent ersoyun makyajlarına benzettim
bencee göz makyajı çok önemliii vee çok ta güzel olmuş bencee

2. fotodaki göz makyajı çok güzel ....................
ben renkli gözlü olduğum için makyaj azda yapmasam hemen dikkat çekiyor.ama çok güzel.............

abartılı ama bu yıl mezun oluorum mezuniyetimde böle bi makyaj yaptırsam güzel olur.tabi yapabilcek birini bulursam:)

X