Zumba ile 1 saatte 500 kalori

internetteki videolardan yapayım diye başlıyorum ama yetişemeyince boşuna terim soğuyor kendi kendime dans ederek devam ediyorum ben de :KK51:

Merhaba bayanlar, bir zumba fitness eğitmeni olarak bu kadar güzel paylaşımların yapılmasına hayran kaldım boş olduğumuz vakitlerde haftada en az iki kere 45-60dk gibi bir zaman ayırarak gerçekten inanılmaz bir kalori yakmamız eğlenmemiz ve fit bir vücuda sahip olmamız mümkün, önerim videoları açıp uygularken sırasıyla bir hızlı bir yavaş şarkılar seçmeniz ve vücudunuzu kalp atışınızı hızlandırıp yavaşlatmanız, şarkılar, danslar ve adımlamalarla ilgili sorularınızda buradayım :)

Merhaba bayanlar, bir zumba fitness eğitmeni olarak bu kadar güzel paylaşımların yapılmasına hayran kaldım boş olduğumuz vakitlerde haftada en az iki kere 45-60dk gibi bir zaman ayırarak gerçekten inanılmaz bir kalori yakmamız eğlenmemiz ve fit bir vücuda sahip olmamız mümkün, önerim videoları açıp uygularken sırasıyla bir hızlı bir yavaş şarkılar seçmeniz ve vücudunuzu kalp atışınızı hızlandırıp yavaşlatmanız, şarkılar, danslar ve adımlamalarla ilgili sorularınızda buradayım :)

merabalar size sormak istediğim birşey var ben netten zumba dvd.si aldım 7li paketten beto herez.in dvd ile ilgili bilginiz varmı bilmiyorum ama şimdi ordaki dvdleri nasıl bi sıralama ile yapıcaz program nasıl olmalı bir dvdyi en az ne kadar süre yapmalıyız..şimdiden teşekkürler

Arkadaşlar nasıl yapacağız bunu :/ yapacağımız alanın çok geniş olması lazım .

[video=youtube;uDgbBdS9W54]http://www.youtube.com/watch?v=uDgbBdS9W54&feature=related[/video]

valla ben oturma odasında yaptım. yetmediği anlarda koridoru kullandım:).

bende nette tesadüfen karşılaştım yağlarımın yandığını hissedebiliyorum :KK66: spora başlayana kadar bununla idare edicem gelişmeleri diyet günlüğümde paylaşıcam

X