Zumba ile 1 saatte 500 kalori

serindeniz

yaz gelsin,çiçekler açsın
Kayıtlı Üye
21 Nisan 2011
125
6
Arkadaşlar,

Zumba, eğlenirken yağları yaktıran yeni trend fitness yöntemi. Vücuttaki tüm önemli kas gruplarının çalışmasını sağlıyor. Latin müziğinin kıvrak ezgileri ile dans edip yağları yakmak ve forma girmek isteyeniniz var mı?

Bunu kesinlikle denemelisiniz. Salsa, flamenko gibi dansların temel hareketlerini öğrenmişde oluyorsunuz.

Haftada 2 gün 36 dakikalık programı uygulayan biri olarak belim ve kalçam 3 cm inceldi. :KK52:

Zumba yapan arkadaşlar buraya! Hepinizi bekliyorum.:KK54:

Son düzenleme:
Arkadaşlar,

Zumba, eğlenirken yağları yaktıran yeni trend fitness yöntemi. Vücuttaki tüm önemli kas gruplarının çalışmasını sağlıyor. Latin müziğinin kıvrak ezgileri ile dans edip yağları yakmak ve forma girmek isteyeniniz var mı?

Bunu kesinlikle denemelisiniz. Salsa, flamenko gibi dansların temel hareketlerini öğrenmişde oluyorsunuz.

Haftada 2 gün 36 dakikalık programı uygulayan biri olarak belim ve kalçam 3 cm inceldi. :KK52:

Zumba yapan arkadaşlar buraya! Hepinizi bekliyorum.:KK54:

ben de bayılıyorum zumbaya; hem danset hem eğlen, üstüne bir de incel, yok artık :KK52::KK1:

haftada 2 gün oda çok güzel :) peki kursa mı gidiyorsun yoksa kendin videolardan mı çalışıyorsun

haftada 2 gün oda çok güzel :) peki kursa mı gidiyorsun yoksa kendin videolardan mı çalışıyorsun

interneten bulduğum video var ordan yapıyorum. sıkılmadan yapabilirsin. çok güzel. zumbanın kurslarıda var. hatta ilk olarak kursa giden akrabamdan öğrendim. :)

Ben de zumba dansını yapmaya dün başladım. Oğlumun oyun konsoluna yükledik. tam 40 dakika yapmışım. O kadar eğlenceli ki 40 dakika nasıl geçti anlamadım. Çok ter attırıyor yürüyüşten daha etkili. herkese tavsiye ederim.

Ben de zumba dansını yapmaya dün başladım. Oğlumun oyun konsoluna yükledik. tam 40 dakika yapmışım. O kadar eğlenceli ki 40 dakika nasıl geçti anlamadım. Çok ter attırıyor yürüyüşten daha etkili. herkese tavsiye ederim.

evet gerçekten harika birşey. hem de spor yapıyormuşsun gibi hissetmiyorsun :)

bu çok manyak bişey bütün diyet listelerini çöpe atıyorum ve bugünden itibaren zumbaya başlıyorum:KK62::KK62::KK62:

videoları izlemek dışında nasıl indirebilirz??link yollayabirmisiniz arkadaşlar??çok zevkli görünüo..yeni doğum yaptım başka bişey yapamıorum oynamaya bayılırım zaten..fırsat bulursam bunu yapcam..başka gitmez bu kilolar..en az 10 kilo..link yollayabilrseniz sevinirm.yükleyemedim.

:-) Vay canına şuan internetten izledim ve çok zevkli olduğu kanısına vardım benim gibi klasik egzersizlerden sıkılmış bayanlar için olsa gerek. Yalnız tek parça halinde bulursanız lütfen link olarak paylaşın ..

valla hepsi kalori yaktırıyo

sen hangi müziği sevdiysen hangisinin hareketlerini daha rahat yapabiliyosan onla yap zumbanı :KK64:

X