Ağdanın acısını azaltacak yöntemleriniz var mı ?

canım kullandıgım spreyı zaten bıkını bolgesı ıcın kullanıyorum dıger yerlerdekı acı sınek ısırıgı gelıyor:KK70: spreyın adı XYLOCAİNE eczaneye syleyınce verıyorlar

mrhba canım..
dün uyuşturucu spreyle ilgili yazdıklarını okudum ve aldım.. akşam denedim ama bende hiç bi uyuşma olmadı acaba az mı sıktım ya da ne bilim streç falan sarıp beklemem mi gerekiyordu.. tam olarak bana anlatabilir misin sen nasıl yapıyorsun bunu .??

canım hayır strec falan sarmıyorsun dırek sıkıyorsun ben dırek sıkıyorum uyusuyor ama bazı kısılerde uyusma olmuyormus cok sıgara ıcmekden dolayı

Bikini bölgesi için 2 farklı formülüm var. bi tanesi Emla krem. sürdükten sonra bir süre bekleyince sonuç alıyorum ikinci yöntemim de buzla uyuşturmak :))

bazı kişilerde işe yaramıyor yanii....

bende almayı düşünühordumda bide işe yaramazsa boşuna vermeyeyim 13 tl

sadece bikini bölgesi için istiyodum diğer yerlere alıştım artık acısına

canım kullandıgım spreyı zaten bıkını bolgesı ıcın kullanıyorum dıger yerlerdekı acı sınek ısırıgı gelıyor:KK70: spreyın adı XYLOCAİNE eczaneye syleyınce verıyorlar

$$(KGrHqMOKp!E5YZz,c+IBO,cvW2Iqw~~60_1.JPG
Ben yurtdisinda yasiyorumda bu spreymi acabaaa ? :)

canım ben agdadan once sprey kulanıyorum eczaneden uyusturucu sprey dersen verıyorlar 50cclık 13 tl ye aldım bayagda gıttı usten sıkıyorum asagıya dogru akıyor zaten azda asagıya sıkıyorum :KK70: bes dakıak bıle surmeden uyusyor 1 saate uyusuk kalıyor

merhaba urunun adını bana yazar mısınız? emla krem cildimi soyuyor- tahriş ve hassasiyet yaptı kimyasal yanık gibi oluyor

yüzümde kullanacağım derma roller uygularken

yüze olur mu acaba?

35tl ye sporcuların kullandıgı sogutucu spreylerden gördüm

acaba yüze uygulanır mı derma roller de bir sürü iğne var bununla kullanmak icin uygun mu ki?

X